Skoči na vsebino

MotoSvet v Celju


Špilferderber

Priporočene objave

Kk ne v xxx sem bla  :closedeyes:

šminkerji,..... pa to je hec no  :rolleyes: , to je stresam takrat ko mi motor zataji, pa sem ljubosumna na ostale....  :blush:

No, če bi prinesla s sabo čelado in neki opreme se bi ziher našel junak, ki ti bi odstopil zadnji sedež. Enih 15 zadnjih sedežev je blo tisti trenutek sigurno prostih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nas čaka čez dva tedna?

Rogla? Kozjansko? MB-Areh? Rečna Marija?

sneg?

Tole čez Prevorje proti Kozjem bi kr blo. Upam, da takrat ne "pade" Budva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole čez Prevorje proti Kozjem bi kr blo. Upam, da takrat ne "pade" Budva!

pod enim pogojem. da se ne bo ponovila popularizacija Maričke.

Kuzjansk je samou muoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuzjansk je samou muoje.

Špilferderber = veleposestnik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

Špilferderber = veleposestnik  :P

:naughty: buš naužeka kauštu.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

:naughty: buš naužeka kauštu.. :lol1:

:eek:

Sam tega nje, saj bom prid'n gospod grof. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti, pa Zoka smo čisto pozabili (ali pa je on pozabil na nas) :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če bi prinesla s sabo čelado in neki opreme se bi ziher našel junak, ki ti bi odstopil zadnji sedež. Enih 15 zadnjih sedežev je blo tisti trenutek sigurno prostih.

Ja verjetno bi se res našel plac, sam nisem za zadnji zic :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja verjetno bi se res našel plac, sam nisem za zadnji zic  :blush:

pa krmilo si zraven prinesi, kot metadonsko nadomestilo na zadnjem sedežu...

_______~~o&&^o______________~~o&^&^o_______

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa krmilo si zraven prinesi, kot metadonsko nadomestilo na zadnjem sedežu...

_______~~o&&^o______________~~o&^&^o_______

Špil, videt še nisi občutil bridkosti, katero preživlja človek z zlomljenim motorjem. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špil, videt še nisi občutil bridkosti, katero preživlja človek z zlomljenim motorjem.  :cry:

Ma sej nobenmu to ne želim :(

Sicer pa še mal pa bo poštiman, nekaj lepotnih prask bo ostalo, do zime, ampak važno da booooooooooooooooooooooo B)

Je pa danes idealno vreme za eno rahlo vožnjo, me kr mika.... :rolleyes: dežekjuhuhu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špil, videt še nisi občutil bridkosti, katero preživlja človek z zlomljenim motorjem.  :cry:

iščem pač konstruktivno rešitev za čas brez mopeda, ki mu kot vsem drugim ranjencem :cry: seveda želim takojšnje okrevanje. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole čez Prevorje proti Kozjem bi kr blo. Upam, da takrat ne "pade" Budva!

SiM me bo ferdirbal, a srečo je treba delit

CE-Šentjur-Gorica/Slivnici-Prevorje-Lesično-Kozje-Bistrica/Sotli-Golobinjek, nato:

opcija A: levo proti Virštanju, Lesično-CE (manj obljudeno, več ovinkov, povprečen asfalt)

opcija B: naravnot po trasi Podčetrtek-Mestinje-Šmarje (promet, ravnine, dober asfalt)

v Bistrici fakultativen skok do Kumrovca (Titeja pozdravit) ali skok čez Svete gore do Bizeljskega.

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram vas vse skupaj lepo pozdraviti in seveda pohvaliti, ker ste me zelo presenetili z vašo organizacijo, sicer sem res iz Savinjske, ampak večino časa preživim v Ljubljani, zato moram povedati, da se kaj takšnega tukaj ne zgodi.......

Všeč mi je bilo, da ste brez težav sprejeli medse še eno motoristko, ki je malce bolj počasna čez tiste ovinke proti Marija reki, a bo se naslednjič sigurno udeležila vašega srečanja, če ne bo kaj drugega vmes prišlo.

Kaj še naj napišem, da stojim druga z desne.

Ekipi, ki mi je potem še razkazala par vaših lokalov pa še posebna zahvala in seveda lep pozdravček, pa varno vožnjo.

:OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SiM me bo ferdirbal, a srečo je treba delit

v Bistrici fakultativen skok do Kumrovca (Titeja pozdravit)

Našga Titeja pa nebi blo dobr spusti. .)

Če je ta relacija aktualna bi blo dobr, če bi bil zbor kakšno uro prej.

Popravljeno . Popravil lederman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sreda, 24. avgust 2005, 17:30, parkirišče XXX

podobna praksa kot zadnjič.. predlagam naročilo kofeina ob 17:15 in odhod ob uri..

kozjanska relacija CE-Šentjur-Kozje-Podsreda-Bistrica/Sotli-Golobinjek-Virštanj-Lesično-CE

predlagam to varianto, da ne bomo spet padli v cestno gužvo iz Pirešice.. Titeja bi lahko poštemplali na kakšni hrvaški furi (zabijanje cajta na meji)..

in boženedaj da bi nas bilo manj kot zadnjič.. obvezna udeležba vseh prejšnjih, pričakujem pa še vsaj tri nove (Brrrm bo naredil vse tisto, kar se dela z ženo, motoristek bo spedenal kravco, Zok bo pa tud svojega streetfighterja popeljal na izlet)..

OK ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še nea vem, to je še tak djeleč (časovno) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še nea vem, to je še tak djeleč (časovno)  :?

Približno 100 km od XXX al pa še mal manj.

In da se bomo zraven še kulturno udejstvovali, predlagam še skok na grad Podsreda.

LP, M.

PS. Titoja pa res boljš da damo za samostojen izlet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sreda, 24. avgust 2005, 17:30, parkirišče XXX

podobna praksa kot zadnjič.. predlagam naročilo kofeina ob 17:15 in odhod ob uri..

kozjanska relacija CE-Šentjur-Kozje-Podsreda-Bistrica/Sotli-Golobinjek-Virštanj-Lesično-CE

predlagam to varianto, da ne bomo spet padli v cestno gužvo iz Pirešice.. Titeja bi lahko poštemplali na kakšni hrvaški furi (zabijanje cajta na meji)..

in boženedaj da bi nas bilo manj kot zadnjič.. obvezna udeležba vseh prejšnjih, pričakujem pa še vsaj tri nove (Brrrm bo naredil vse tisto, kar se dela z ženo, motoristek bo spedenal kravco, Zok bo pa tud svojega streetfighterja popeljal na izlet)..

OK ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Kravca je bila spedenana :OK: samo je bila na vikendu. :cry: avto pri ličarju(babje zadeve) in sem bil čisto bos. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mene tudi vzamete s sabo ???

Prosim, prosim.....

če buš pridna... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!