Skoči na vsebino

MotoSvet v Celju


Špilferderber

Priporočene objave

In smo bili in smo se peljali in smo pili kokto in smo malo čvekali.

Vreme je bilo, cesta je bila, prometa tudi kar nekaj, ampak toliko, kot v Velenju Titovem, pa nikjer. Velenje velemesto pravo. Ceste zabasane z avtomobili in domačimi brezčeladnimi matadorji na motorciklih in skuterjih, pločniki napolnjeni s pešci.

Vsi atributi velemesta, le četrti z rdečimi lučmi nismo našli.

V glavnem, prijeten večer.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... le četrti z rdečimi lučmi nismo našli.

...

a niste šli do Skalce? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In smo bili in smo se peljali in smo pili kokto in smo malo čvekali.

Vreme je bilo, cesta je bila, prometa tudi kar nekaj, ampak toliko, kot v Velenju Titovem, pa nikjer. Velenje velemesto pravo. Ceste zabasane z avtomobili in domačimi brezčeladnimi matadorji na motorciklih in skuterjih, pločniki napolnjeni s pešci.

Vsi atributi velemesta, le četrti z rdečimi lučmi nismo našli.

V glavnem, prijeten večer.

:)

Podnevi lučke ne gorijo :whistle:

Aja mimgrede, spet sem v voznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Sam brez števca, sicer pa sej kdo ga pa rabi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam brez števca, sicer pa sej kdo ga pa rabi  :rolleyes:

policaji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ne bodi no tako malenkosten, mogoč bo pa zdej hitrej šlo  .)

sam da je kravca prišla od veterinarja... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podnevi lučke ne gorijo  :whistle:

Aja mimgrede, spet sem v voznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Sam brez števca, sicer pa sej kdo ga pa rabi  :rolleyes:

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In smo bili ..

eni fotoz?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da si zmagala, drugič bom bolj pridna ko boš peljala za mano, obljubim...........

pa pridna bodi, saj veš, če ne prej se vidiva v sredo ali petek, pa saj ni važno, važno je, da smo celi..........

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok bo pa tud svojega streetfighterja popeljal na izlet)..

OK ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

no ok. hm, kot prvo, tisto ni streetfighter, ampak zokfighter, k se mi je upiru s prescipnjeno kajlico pri fuqin alternatorju (zrihtu :D), kot drugo pa no more prasica, moja mala lepa prasicka je sla zdejle v metliko. :( zaj pes hodim. :D pridem mogoc z avtom. ;)

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=45311

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj pes hodim.

:slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...špil takole se ne vozi  :P

:slap:

mea culpa.. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, deeeeeeeeeeež, ko poštimam motor, pa grem kam; v soboto krajevne padavine, to pomeni v vsakem kraju, no v nedeljo pa kr dež. Ja lepš pa ni. Mal sem se potepala po Avstriji .)

V sredo se torej vidimo, pa tud če bo dež, a ne; jaz se ne znam drugače peljat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, deeeeeeeeeeež, ko poštimam motor, pa grem kam; v soboto krajevne padavine, to pomeni v vsakem kraju, no v nedeljo pa kr dež. Ja lepš pa ni. Mal sem se potepala po Avstriji  .)

V sredo se torej vidimo, pa tud če bo dež, a ne; jaz se ne znam drugače peljat  :D

Pridem! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo se torej vidimo, pa tud če bo dež, a ne;

:nono:

Pol mene zihr nau, sm iz cukra... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ste kaj na Savinjskem koncu glede na to, da je odneslo polovico cest, :? :? :? :? :? upam, da ni poškodovalo najbolj zanimivih in tistih po katerih se največ vozite.

Lep dan z čim manj deževnih nalivov in upanjem, da bo v sredo lepo, sončno in prijetno vreme za naše druženje :worship: :worship:

LP, Tati :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!