Skoči na vsebino

MotoSvet v Celju


Špilferderber

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)

Kwa zdej 0,3 partija ? A se bomo kej dobil celjani ??

Dej Špil kaj organiziraj, pa na tak datum, da boš lahko pršou tudi ti :lol1:

z menoj bo ta mesec malce težko (ta vikend morje, naslednji vikend ena ohcet in začetek del v stanovanju, ki se bodo vlekla potem še kak teden ali dva - je treba izkoristit fraj dneve).. <_<

če je pa vprašanje datuma, pa predlagam jutranjo kavico in furo v nedeljo, 21. maja 2006 ob 9h izpred XXXov.. morebiti bom pa pozdravil mačka do takrat..

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dal u memorijo. Če pa rabiš kake udarnike (za stanovanje mislim), pa prideva z Zdrawcem. Macole prneseva seboj, ti pa par gajbic laščana prprav :lol1: :lol1:

Kwa parvš Zdravc ? Vela ?? :?

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič udarnikov.. renovira se že zadnji plac v stanovanju (hodnik) in dela se otroška soba..

če pa za kdo knauf.polagat/strešno.okno.montirat (za elektriko in radiator ste žal prepozni), potem pa je gajba že v hladilniku.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič udarnikov.. renovira se že zadnji plac v stanovanju (hodnik) in dela se otroška soba..

če pa za kdo knauf.polagat/strešno.okno.montirat (za elektriko in radiator ste žal prepozni), potem pa je gajba že v hladilniku.. :)

Saj sem reku. Za knauf je maca ravno pravo orodje . :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem reku. Za knauf je maca ravno pravo orodje . :kva2:

Bruce Lee to drugače dela..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahk tud sam na pir pridem :grim

Za razbijanje bi pa tud kar bil, če bi blo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pivo je vedno na voljo, samo na ponikvo prilezite..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par??? :lol1: :lol1: :lol1:

trgovina je v sosednji bajti, tako da ne bo panike..

(tisto vinsko klet pod bajto bom pa raje zamolčal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je pa vprašanje datuma, pa predlagam jutranjo kavico in furo v nedeljo, 21. maja 2006 ob 9h izpred XXXov

a niso več srede rezervirane za ... ? Na žalost so vsi vikendi v maju že zasedeni, tko da :( ne bo šlo.

če pa za kdo knauf.polagat/strešno.okno.montirat (za elektriko in radiator ste žal prepozni), potem pa je gajba že v hladilniku.. :)

:hmm: sm že padu skoz, no ja lahk se pa še kaj zakomplicira okrog elektrike :OK: , da se ne bo v hladilniku kaj pokvarlo

Popravljeno . Popravil lederman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So že pečene :lol1:

Ja ti pa lahko prideš po svojo. So mal bolj trde in manjše kot običajne. A ti jo namažem z marmalado ?

musik nea špila.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla.

Ce je kdo iz okolice CE ali okolice MBja oz. Stajerc, naj objavi tule svoj mail, da bomo lahko kontaktirali. Namrec vcasih bi sel na kaksen ride, pa nimam skom ker tudi moji frendi nimajo vedno cas.

MOJI PODAKTI:

e.mail: border_uros@hotmail.com

MSN: border_uros@hotmail.com

Zadevo bi speljali takole. Jaz bi pobral skupaj maile naredu maillisto, preko te pa bi se obvescali. Naprimer takole "V soboto 13.5.2006 se bomo zbrali pred CityCentrom v Celju in odidemo na motosrecanje v Koper. Zbiranje bo od 6.00 do 7.00 ure." Sedaj pa kdo pride pride kdo ne pride pac ne pride... in ni kot neki klub ali kaj podobnega nc obvezujocega...

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla.

Ce je kdo iz okolice CE ali okolice MBja oz. Stajerc, naj objavi tule svoj mail, da bomo lahko kontaktirali. Namrec vcasih bi sel na kaksen ride, pa nimam skom ker tudi moji frendi nimajo vedno cas.

MOJI PODAKTI:

e.mail: border_uros@hotmail.com

MSN: border_uros@hotmail.com

Zadevo bi speljali takole. Jaz bi pobral skupaj maile naredu maillisto, preko te pa bi se obvescali. Naprimer takole "V soboto 13.5.2006 se bomo zbrali pred CityCentrom v Celju in odidemo na motosrecanje v Koper. Zbiranje bo od 6.00 do 7.00 ure." Sedaj pa kdo pride pride kdo ne pride pac ne pride... in ni kot neki klub ali kaj podobnega nc obvezujocega...

saj bodo motosvetove srede pri xxx v celju. se bomo sproti dogovarjal tu na motosvetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj bodo motosvetove srede pri xxx v celju. se bomo sproti dogovarjal tu na motosvetu.

tako mislim, da bo najbolje, sicer pa tudi mail ni nobena skrivnost...... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako mislim, da bo najbolje, sicer pa tudi mail ni nobena skrivnost...... .)

kakor koli, sam da bodo te srede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj bodo motosvetove srede pri xxx v celju. se bomo sproti dogovarjal tu na motosvetu.

Kaksne srede? Kako to izgleda? Kaksno srecanje je to?

Pac... posljite mi Zasebno sporocilo in notr pripisite vas mail... najbolj vesel bom pa MSNja... tko se bomo lahko bolj direktno pogovorili... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mi je ze vse jasno... Špilferderber razlozu... mal sm preletel strani... pa sm vidu enih par fotk... se imate kot druzba kr lepo...

No, se vam pridruzim nasldnjo sredo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, se vam pridruzim nasldnjo sredo.

Ti kar, rade volje ti bomo pustili, da boš butnil za rundo al pa dwe...... :beer1: :beer1:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nauste rekli, da se na celjskem nc ne dugaja... seveda ce ima kdo cas in se mu vozi danes...

Pri xXx danes ob 17.00 uri. Gremo na eno kratko voznjo - se bomo dogovorili sproti.

p.s.: Smo pocasni vozniki, da nau kdo razocaran.

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.: Smo pocasni vozniki, da nau kdo razocaran.

:doze:

me nau :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nauste rekli, da se na celjskem nc ne dugaja... seveda ce ima kdo cas in se mu vozi danes...

Pri xXx danes ob 17.00 uri. Gremo na eno kratko voznjo - se bomo dogovorili sproti.

p.s.: Smo pocasni vozniki, da nau kdo razocaran.

Mogoče, če bo čas...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!