Skoči na vsebino

sanjski moški


directory

Priporočene objave

evo pa mamo še eno limonado več na POPtv

sanjski moški :lol1: pa zaboga a je res slovenija prenatrpana s samimi mafijci in čefurji :hmm: le kje so sneli tega čefurja :xx: :xx: :xx: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh brezveze :BUA: :BUA: :BUA: , nekaj boljšega bi si lahko izmislili.

pa saj bi blo kr uredu sam kaj ko so izbrali čefurja :lol1: :lol1: :topic: men je sam deklic škoda ker so se ponižale :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne gledam več televizije...metanje stran časa, sploh pa za limonade in razne nadaljevanke :P no, ja sej comp je isto srajne... se morm še odvadit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kar me je presenetilo pri oddaji je izobrazba kandidatk....78% ekonomistk :wacko: :huh:

pa kaj je zdej to...same ekonomistke al kaj...kot da ni drugih deklet v sloveniji.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a ni bil fejst? Pa firmo ma na Gorenjskem, pa jadrnico si bo kupu, pa na Novo Zelandijo šel živet. Samo škoda, ker tega še ni naredu. :D

Pa če ima ob vsem tem, kar si naštel še zlatega, pa bi ga zavrnila.......... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kar me je presenetilo pri oddaji je izobrazba kandidatk....78% ekonomistk :wacko: :huh:

pa kaj je zdej to...same ekonomistke al kaj...kot da ni drugih deklet v sloveniji.... :?

ne, ostale majo nekej sena v glavi :doze: sej za miss je bla ista štorja, večina jih je ekonomistk (zdej spet ne velja za vse, se najdejo izjeme) no offence plz :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja poleg tistih ki jih ekonomija res zanima (ja tudi takšni obstajajo) Je veliko takšnih ki nimajo pojma kaj bi z življenjem in grejo potem študirat ekonomijo ker bodo potem "kao" imeli veliko denarja to pa je tudi "kao" edino kar šteje. Ni čudno da je potem na takšnih zadevah veliko ekonomistk ki so tokom študija ugotovile da je za šalterjem v banki res veliko denarja ampak bore malo njihovega. Na koncu pa je treba pač najti "sanjskega moškega" ki bo probal zadovoljiti njihove želje če ne drugače pa naj ga poišče televizija. Kaj čemo postali smo voayerska družba ki se naslaja nad takšnimi in drugačnimi bedarijami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj čš rečt da če si ekonomist si pameten če ne maš pa seno v glavi...kaj greš že ti študirat.... :hmm:

ne, lih obratno...hotu sm rečt, d ostale majo vsak NEKAJ v glavi, ekonomistke NČ (spet izjeme... ) kaj ma veze kaj grem jst študirat. Ekonomije sigurno d ne...rajš japonologijo kukr ekonomijo :BUA:

Evo, pa s KeCom se strinjam glede ostalih v ekonomiji-> na take je tudi moj post ciljau :grim

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kar me je presenetilo pri oddaji je izobrazba kandidatk....78% ekonomistk :wacko: :huh:

pa kaj je zdej to...same ekonomistke al kaj...kot da ni drugih deklet v sloveniji.... :?

A zato so se mi nekatere zdele nekam znane.....no ja, zdaj veste zakaj ekonomisti večino časa preživimo pred FDV-jem in ne pred našim faksom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa mamo še eno limonado več na POPtv

sanjski moški :lol1: pa zaboga a je res slovenija prenatrpana s samimi mafijci in čefurji :hmm: le kje so sneli tega čefurja :xx: :xx: :xx: :BUA: :BUA: :BUA:

čefur gor al dol,kolk jih je k so dost bolš k marsi kater slovenc,tako da nimaš nobene pravice se izražati z takimi žaljivkami, ravno tako je človek kot ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato so se mi nekatere zdele nekam znane.....no ja, zdaj veste zakaj ekonomisti večino časa preživimo pred FDV-jem in ne pred našim faksom :P

:D :P

sej je res gužva pred našim faksom...v šumiju še posebej..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čefur gor al dol,kolk jih je k so dost bolš k marsi kater slovenc,tako da nimaš nobene pravice se izražati z takimi žaljivkami, ravno tako je človek kot ostali.

čefur je čefur pa ga postavi kamorkoli hočeš :kva2: ne znajo druzga kot švercat pa krast :BUA: ta dotični je sploh ena prpa še babe si ne najde mu jo bo morala TV????toliko čefurji pašejo v čefurijo ne v Slovenijo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja sošolka iz OŠ in 1. letnika faksa :kva2: . boga punca kaj so ti naredili, da si šla v to?!?! :hmm: upam, da nisem jaz kaj kriv :xx: :devil: :lol1: O:-)

http://sanjskimoski.com/biografije/jasna.php

odajo sem pa zamudil, bom drugič gledal, da vidim kako ta komedija zgleda. no za njega ni slabo ampak ne vem če lahko tudi seksa z njimi, nevem kako bi se drugače lahko pravilno odločil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: .... kokošijada. Zakaj te ta petelinček (moška kokoš) ne more imet vseh teh 25 pipik, kot je to za glavnega petelina na dvorišču običajno :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej si rubriko "Dosežki" na http://sanjskimoski.com/biografije/marjeta.php .

LP,

Andrej.

O FAAAAKKKKKKKKKKK :kva2: :? :lol1:

a misliš da bojo do konca oddaje to spremenili :devil:

:blink: :wacko: jao jao, res dosežek, ni kaj :lol:

MARJETA

Kraj bivanja: Bled

Starost: 23

Barva las: rjava

Barva oči: modra

Velikost: 1,63 m

Poklic: ekonomistka

Konjički: branje, ples, plavanje, jogging

Kako se vidi: odprta, ustvarjalna, vesela

Dosežki: nedolžnost

Zakaj še ni našla moškega svojih sanj:

"Še nisem začutila prave sinergije z nekom, srečala sorodne duše."

a seksu se zdaj sinergija reče??????? :hmm: :lol1:

post-15-1096127953.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!