Skoči na vsebino

sanjski moški


directory

Priporočene objave

...kjer vse zgleda kot da bi bilo možno najdet to, kar v resničnem življenju poslušamo kot otroci v pravljicah...

In izza vogla pride Gimli in razseka enega Orca :rolleyes:

Drugaše pa je ta oddaja čisto mem, vsaj za moje pojme :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vir: Finance

Prvo resničnostno oddajo Sanjski moški si je v petek zvečer na POP tv ogledalo 257.506 ljudi, starejših od deset let. Gledanost je bila tako 14,3-odstotna, delež TV-občinstva pa 36-odstoten. Najbolj so jo gledale ženske; med starimi od 18 do 34 je bil delež tv-gledalk 45-odstoten. Programski direktor Pro Plusa in vodja projekta Sanjski moški Gorazd Slak pravi, da so rezultati skladni s pričakovanji glede na TV-konkurenco ob petkovih večerih. Po njegovih besedah pa je bila prva oddaja pri nas bolj gledana kot drugje v Evropi; edina izjema je madžarska različica, ki jo odlikuje boljša gledanost, a ima slabši delež tv-gledalcev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čefur gor al dol,kolk jih je k so dost bolš k marsi kater slovenc,tako da nimaš nobene pravice se izražati z takimi žaljivkami, ravno tako je človek kot ostali.

Bravo Sanda7! :004

Lp,T :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

257.506 ljudi, starejših od deset let. Gledanost je bila tako 14,3-odstotna, delež TV-občinstva pa 36-odstoten.

ja kako hudica so pa to zvedl?? mene ni noben vprasu ce sn gledu.. ..sicer nism, pa vseen.. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kar me je presenetilo pri oddaji je izobrazba kandidatk....78% ekonomistk :wacko: :huh:

pa kaj je zdej to...same ekonomistke al kaj...kot da ni drugih deklet v sloveniji.... :?

ena je prov iskreno povedala- "...zanima me smer finance..." :lol1:

kaj češ - kurbe na lepši način...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kako hudica so pa to zvedl?? mene ni noben vprasu ce sn gledu.. ..sicer nism, pa vseen.. <_<

naj merijo gledanost ( s telemetrijo,baje) ta petek, pa če si bojo upal ta podatek objavit pol pa :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kako hudica so pa to zvedl?? mene ni noben vprasu ce sn gledu.. ..sicer nism, pa vseen.. <_<

obstajajo načini da se to izve...ne se bat...se niso izmislili.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk en razloži tole telemetrijo....kako izgleda jest si v moji glavi predstavljam ...kombi....pa antene ven...pa vozjo se po ulicah.....ah ne to je bil kričač-hunter. :huh:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na pogled, v glavah mora bit pa huda revščina, da se na tole prijavijo.  :wacko:

Dekleta so se pač prijavila in je kar je. Ni mi pa znano kako so izbrali "sanjskega moškega". Ali so se ti tudi prijavljali na kakšen razpis? :? In če so se ali boljšega ni bilo? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk en razloži tole telemetrijo....kako izgleda jest si v moji glavi predstavljam ...kombi....pa antene ven...pa vozjo se po ulicah.....ah ne to je bil kričač-hunter. :huh:

ne, imajo vzorec družin, recimo 1000, ki jim na sprejemnike namestijo eno škatlco, ki lepo beleži, kateri program in kdaj gledajo ...

in potem vejo točno, kdo je prešaltal med reklamami, kdo je gledal reklame, kdaj je kdo gledal kateri "dnevnik", itd ...

pa po možnosti še celo, kdo je držal daljinca v roki : ata, mama, teta ,stric, cizl, mizl, popek, špric... ups, to je pa že drug film potem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi pa znano kako so izbrali "sanjskega moškega". Ali so se ti tudi prijavljali na kakšen razpis? :? In če so se ali boljšega ni bilo? :cry:

Nisem čist ziher, da so kaj izbirali- jest nisem na nobeno audicijo prišel/bil povabljen/bil privlečen kljub upiranju

pa se po mojem skromnem mnenju men mal bolj sanja kot pa temu "sanjskemu moškemu". edin-ja to je pa kurčk-ziher nimam tok penez kot ga ma tale "sanjski"

Kurčk še enkat- sem že pogorel vsaj na tem področju kvalifikacij... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekleta so se pač prijavila in je kar je. Ni mi pa znano kako so izbrali "sanjskega moškega". Ali so se ti tudi prijavljali na kakšen razpis? :? In če so se ali boljšega ni bilo? :cry:

tudi za moške je bil ''razpis'', ki je določal pogoje - kdo in zakaj spada v kategorijo za sanjskega moškega v dotični oddaji ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ne težte...dons bom veselo in z odprtimi očmi gledal kakšen bi moral JAZ BITI!!- glede nato da ženske tako veselo zagovarjajo SANJSKEGA MOŠKEGA - učim da govorim bez naglasa - prva lekcija.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ne težte...dons bom veselo in z odprtimi očmi gledal kakšen bi moral JAZ BITI!!- glede nato da ženske tako veselo zagovarjajo SANJSKEGA MOŠKEGA - učim da govorim bez naglasa - prva lekcija.. :D

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :yea2: :yea2: :yea2: :kva2: :kva2: :kva2: :OK: :OK: :OK:

kako sem jaz vesela, ker nisem ena izmed tisti, ki ga hvalim.......... sej, če ti pa ne bo uspelo, se pa pri meni javi, mogoče boš pa zame in meni podobnim sanjski moški .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ne težte...dons bom veselo in z odprtimi očmi gledal kakšen bi moral JAZ BITI!!- glede nato da ženske tako veselo zagovarjajo SANJSKEGA MOŠKEGA -  učim da govorim bez naglasa - prva lekcija.. :D

<_< upam, da po gledanju oddaje ne boš postal tak SANJSKI MOŠKI :wacko: , ker bo groza - normativi deklet so različni. :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj sanjski moški je bil danes ponoči pevec rock banda.

Ful sem v živo sanjala in uživala ( ne vem sicer, koliko časa, ampak glede na količino doživetega, kake tri ure najmanj :P :D )

Edino, kar me močno jezi je, da se ne spomnim imena benda... :fight2: :xx: :topic: :angry:

Pa še fifty me je prepričal, naj neham sanjat o pevcu in se raje učim klarinet igrat! :kva2: :kva2: :kva2:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj sanjski moški je bil danes ponoči pevec rock banda.

Ful sem v živo sanjala in uživala ( ne vem sicer, koliko časa, ampak glede na količino doživetega, kake tri ure najmanj :P  :D )

Edino, kar me močno jezi je, da se ne spomnim imena benda... :fight2:  :xx:  :topic:  :angry:

Pa še fifty me je prepričal, naj neham sanjat o pevcu in se raje učim klarinet igrat! :kva2:  :kva2:  :kva2:

al orglice, kjer ne samo pihaš ven, ampak tudi vase vlečeš?? :lol1: :kva2: :naughty:

no... bolj majhne so...... vsaj če gledaš posamezne "palčke"........ :hmm:

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A klarineta za not pa ven si pa še niso zmislni? :blink: :o

BTW - tut če sam not pihaš, morš kdaj pa kdaj sapo zajet in pri tem ni treba, da pihalo čist odstraniš....se mi zdi.... :hmm:

Peesmo, sem vedla, da premal treniram.... vse sem pomešala.... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A klarineta za not pa ven si pa še niso zmislni? :blink: :o

BTW - tut če sam not pihaš, morš kdaj pa kdaj sapo zajet in pri tem ni treba, da pihalo čist odstraniš....se mi zdi.... :hmm:

Peesmo, sem vedla, da premal treniram.... vse sem pomešala.... :wacko:

lohk strica vprašam, on je na klarinet pihal........ sam pomoje ni najbolj zdrav - je imel raka na žrelu.........

pejt raj na orglce...... :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

o klarinetu in njegovem žametnem zvoku ! je treba samo pihat in še to s prepono ! zdravju škodlijivih elementov ni, razen kakšnih "žval" na ustih (posledice posojanja instrumenta oz. igranja večih na isti instrument) in na začetku rahlo vnetje spodnje ustnice ( nastavek)

nudim inštrukcije ob ustreznem nadomestilu !

konec :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

o klarinetu in njegovem žametnem zvoku ! je treba samo pihat in še to s prepono ! zdravju škodlijivih elementov ni, razen kakšnih "žval" na ustih (posledice posojanja instrumenta oz. igranja večih na isti instrument) in na začetku rahlo vnetje spodnje ustnice ( nastavek)

nudim inštrukcije ob ustreznem nadomestilu !

konec :topic:

aja... potem je pa moj stric dobil raka na žrelu od kajenja...

če smo še mal :topic: koliko časa pa že igraš klarinet? Moj stric ga namreč že cca 50. let, ker je tudi igral v Graški operi dolgo časa...... mislim, profesionalno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... potem je pa moj stric dobil raka na žrelu od kajenja...

če smo še mal :topic: koliko časa pa že igraš klarinet? Moj stric ga namreč že cca 50. let, ker je tudi igral v Graški operi dolgo časa...... mislim, profesionalno.....

Mogoče je pa klarinet kadil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda :D ... Sej je skor najina soseda .) No, tistih par kilometrov gor al pa dol ...

uf Simona V( servis Honda Vomberger) :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!