Skoči na vsebino

sanjski moški


directory

Priporočene objave

...sem gledal, me je firbc matral, pa sm bil razočaran...

...unele fotke so vse jako retuširane...manjka precej podočnjakov in podbratkov, ki jih na tv niso mogl zbrisat...

...men je bla še naj mojca...

mojcavakselj.jpg

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...unele fotke so vse jako retuširane...manjka precej podočnjakov in podbratkov, ki jih na tv niso mogl zbrisat...

Vse čestitke tistemu, ki je retuširal te slike, še posebej, kot pravi -pero-, manjka kar nekaj zadevščin, ki jih s kamero niso mogli prikriti, čeprav so se trudili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja sošolka iz OŠ in 1. letnika faksa :kva2: . boga punca kaj so ti naredili, da si šla v to?!?! :hmm: upam, da nisem jaz kaj kriv :xx: :devil: :lol1: O:-)

http://sanjskimoski.com/biografije/jasna.php

odajo sem pa zamudil, bom drugič gledal, da vidim kako ta komedija zgleda. no za njega ni slabo ampak ne vem če lahko tudi seksa z njimi, nevem kako bi se drugače lahko pravilno odločil :naughty:

Ej, Pervmajster... malo off topic, ampak... Poleti sem jo srečala na morju in gladko šla mimo... punca si ni čisto nič podobna...

Aja, pa si videl da je kr obdarjena?!? Saj ne bi vedla da so fake, sam se je ona na plaži pohvalila enim kolegom in onadva sta jo vprašala če lahko (seveda čisto strokovno) potipata če se kaj opazi.... IN JIMA JE DOVOLILA!?! :D ... sredi plaže... vsak za eno.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim ampak haloo....na sliki 1 je še za pogledat ampak na sliki 2 :kva2: ...če bi jo srečal sredi noči v kaki ozki ulici bi ji vrgel denarnico in zbežal kolkor bi me noge nesle :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, kaj naredi obleka. Če bi bila v kakšni rdeči ipd, bi zgledala čist drugač. No, sej to velja za vse. Da ne omenjam frizur, pa posiljenega nasmeha....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Pervmajster... malo off topic, ampak... Poleti sem jo srečala na morju in gladko šla mimo... punca si ni čisto nič podobna...

Aja, pa si videl da je kr obdarjena?!? Saj ne bi vedla da so fake, sam se je ona na plaži pohvalila enim kolegom in onadva sta jo vprašala če lahko (seveda čisto strokovno) potipata če se kaj opazi.... IN JIMA JE DOVOLILA!?! :D ... sredi plaže... vsak za eno.... :lol1:

uuuuu bemti pa je res se malo razvila :kva2: . no no bo treba počakati do naslednje obletnice valete da bom lahko tudi jaz strokovno ocenil to spremembo :devil: . druga slika pa je res podn, izbor obleke pa katastrofa, saj v živo sploh ni slaba edino z make-upom je vedno pretiravala ko sem jo jaz videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli v življenju se ne bi tako ponižala kot so se ta dekleta. Kako lahko prenašajo da nek pajaco zbira katero od njih bo imel. :BUA: :BUA: :BUA:

Oddaje sicer nisem gledou, in je tudi ankol ne bom, ker imam v petkih zvečer pametnejše delo, ampak, ne gre za to, da bi te punce mislile, da se ponižujejo, oz. če mene vprašaš, niti ne računajo na to, da bodo pobrale tegale žgoljavčka.... mislim, da gre za posebno sorto deklet, ki skozi kazanje v oddaji pričakujejeo vstop v medijski, modni ali nevemkakšen svet...enostavno se hočejo pokazat, morda jih kdo opazi in kam povabi.... lahko da se motim, moje skromno mnenje ja pač tako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja no.... če bi meni podaril vrtnico, ....

brez skrbi, se kaj takšnega ne bi moglo zgodit ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem bila najprej presenečena, ker se je javilo večina žensk, ki so starejše od 25 let. Nekaj je bilo tudi mlajših, ki si res morda želijo vstopit v medijski svet pa ne morejo drugače kot tako.

Ampak s puncami, ki pa so starejše od 25.let pa po moje ni tako. Kaj pa če so ta dekleta že obupana, ker ne najdejo partnerja? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem gledala..ste me pa prisilili, da sem prebrala za kaj se gre....in

1. To je vse na prostovoljni bazi in če punce nič ne moti, da so spužve brez hrbtenice in da zgledajo kot patetične fukfehtarce...meni je prav.

2. ,,Gde su baš Damirja našli?,,.....ne vem mogoče je kej plačal, da bo reklamo za firmo delal al gre pa nazaj v NZ ...kjer ga mogoče čaka kakšna Dolly (ovca, da ne bo pomote) in tu pač preganja dolgcajt.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če so ta dekleta že obupana, ker ne najdejo partnerja?  :hmm:

Ja zakaj potem ne pridejo raje na www.motosvet.com? :D

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli v življenju se ne bi tako ponižala kot so se ta dekleta. Kako lahko prenašajo da nek pajaco zbira katero od njih bo imel. :BUA: :BUA: :BUA:

daleč od tega da gre za ponižanje...pol je tudi miss slovenije ponižanje..

sej ni treba gledat će ti ni všeč.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat, saj miss slovenije ne izbira nek pajaco, da bi jo imel za svoje užitke. Take bolane oddaje pa bodi brez skrbi da ne bom gledala. Sicer pa, vsak ima svoje mnenje. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!