Skoči na vsebino

sanjski moški


directory

Priporočene objave

t'bolš izjava :)

Damir: "Kdaj pa kaj teta na obisk pride?"

Nataša: "Pravi, da pride drug teden"

:lol1:  :naughty:

:D :D :D Ta je pa bla taprava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to mislu teto s Krvavca :?  (šele zdej sm pogruntau multipli pomen tega dialoga)

teto Silvo iz Amerike ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to mislu teto s Krvavca :?  (šele zdej sm pogruntau multipli pomen tega dialoga)

mislu je po mojem teto fešto, pašto itd.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bila jaz na njegovem mestu in bi vedela, da bom celo noč z deklico, ki je že dokazala, da rada da, bi me tudi to zanimalo....ali pa ga je zanimalo zato, ker sta to že večkrat počela in ga je skrbelo, da ni kaj narobe :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vojakinja Nataša si pa res želi medijske pozornosti. :blink:

V reviji Nova piše, da je v novembrski številki slovenske športne revije Šport med kandidatkami za miss športa tudi ona.

Za zaključno prireditev Miss športa je obljubila: ''Ob zaključku bom zaplesala in predstavila borilne veščine''.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vojakinja Nataša si pa res želi medijske pozornosti.  :blink:

V reviji Nova piše, da je v novembrski številki slovenske športne revije Šport med kandidatkami za miss športa tudi ona.

Za zaključno prireditev Miss športa je obljubila: ''Ob zaključku bom zaplesala in predstavila borilne veščine''.

eni iščejo pozornost v revijah, drugi pa na motosvetu :) sej smo vsi isti.

bejba pač mal vnovčuje tisto, kar se ji je pokazala priložnost. S tem nič narobe.

PS: slišal sem, da bere tudi motosvet, saj je navdušena nad motorji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker ne spremljam tega me zanima samo eno - A JE ŽE KONČNO KATERO POLOŽIL AL SE BO MORAL ODLOČITI BREZ TEGA NADVSE POMEMBNEGA PODATKA? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa tipa ne zanimajo punce!!!!.....če b ga zanimale ne b tolk nakladal.....

ne vem kje je problem - če bi kako že v drugem izboru nategnu in da bi reku -

"ja punca je fajn, ampak v postelji se pač ne ujameva"...in zadeva bi šla dalje...ona bi pač povedala da ni zdržu - on pa itak ima tak gobec da bi že kej tvezu da b ga imeli tisti gledalci ki še vztrajajo še bolj radi in da bi se jim še bolj zasmilu....me zanima če je že dobu kakšno pisemce domu v stilu: "midva bi bila idealen par,...." :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele sem ravno prebrala en intervju z ,,sanjskim moškim,, in morem reč--čeprav nerada, da sploh ni tok napačen kot berem tu...gledala pač nikoli nisem...in bolj bedaste se mi zdijo neveste...kolikor lahko sklepam iz dialoga ki ga ujamem v reklami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker ne spremljam tega me zanima samo eno - A JE ŽE KONČNO KATERO POLOŽIL AL SE BO MORAL ODLOČITI BREZ TEGA NADVSE POMEMBNEGA PODATKA?  :devil:

Ma če bi par postov viši prebral bi že vidu odgovor na tvoje vprašanje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če bi par postov viši prebral bi že vidu odgovor na tvoje vprašanje  :devil:

ne gledam oddaje in sploh ne berem teh postov (samo nakladanje :devil: ). toje ja ali ne? a so kaj pokazali?

hvala :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gledam oddaje in sploh ne berem teh postov (samo nakladanje  :devil: ). toje ja ali ne? a so kaj pokazali?

zaenkrat so pokazali, kako je eni ritnce masiral, ko ga je naskočila. .. in kako je cvilil k miš ... kakega kvalitetnega fuka pa ni blo, zaenkrat, videt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat so pokazali, kako je eni ritnce masiral, ko ga je naskočila. .. in kako je cvilil  k miš ... kakega kvalitetnega fuka pa ni blo, zaenkrat, videt...

Ga bo morala Severina podočiti :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje, da se že sanjski moški in vojakinja Nataša poznata od prej oz. že lep čas pred to "sanjsko" oddajo, skupaj sanjarila :wub:

Da bi naj bilo to vse med njima dogovorjeno, glavni povod pa bi naj bila tudi nagrada, ki jo na koncu sanjski par dobi(3mio+peugeot 607...).

Te govorice, so bile omenjene v rumenem tisku. Mogoče je celo res :grim

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam veste kaj dečki. to kar je na popu je čist za nič. če ste mal tonsko poslušali, sej se pa nč ne sliši k šepetajo- ok, razn tistga k se dol dajeta, to ne izpustijo... po mojem je- če primerjam madžarski in nemški- je dost bl kvalitetn ko pa naš. pa tud glede varovanja skrivnosti. če je podpisala pogodbo pa dobla za to keš, nej bo tih! :BUA:

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kako so lahko Slovenke take kure na svetovni ravni. Je mogoče kriva vzgoja?

Idealno za dober TV posel. Samo kako je mogoče na tak način izbrat tapravo? Nisem gledal, ampak a je ta tip vse te bejbe pofuko?

Ali mogoče na podlagi ostalih vrednot?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kako so lahko Slovenke take kure na svetovni ravni.  Je mogoče kriva vzgoja?

Idealno za dober TV posel. Samo kako je mogoče na tak način izbrat tapravo? Nisem gledal, ampak a je ta tip vse te bejbe pofuko?

Ali mogoče na podlagi ostalih vrednot?

kaj si ti res tak "potegnjen", da to kar si napisal res misliš? ... ali pa te je popadel samo trenutek "debilnosti" ???

sorry na izraznosti, ampak nimam drugih besed ob prebiranju takih vprašanj?

...a res ne razumete, da je to pač šov, in da sodelujoči pač v tem vidijo priložnost za svojih pet minut slave ??? ... koga bo takoimenovani sanjski moški izbral je ključno samo za uspeh in zaključek oddaje. Ko bo konec snemanja (kar je v bistvu že), pa eden do drugega nimata več nobenih "obveznosti" ali karkoli ...

it's just a fucking TV reality show - nothing else

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kako so lahko Slovenke take kure na svetovni ravni.  Je mogoče kriva vzgoja?

da ni mogoče problem v moškemu delu populacije, ne v ženskem...ker mogoče vzgoja nekaterih moških prisili ženske za alternativna dejanja kot je to....si pomislil na to....da je vzgoja moških napačna, ne žensk....mogoče smo deci kure na svetovni ravni....tudi ti si morebitna kura....

Nisem gledal, ampak a je ta tip vse te bejbe pofuko?

glej pa boš vidu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjet. :o A to še vedno gledate? :blink: B) B) B)

Deyte raj še kkšno ritko napopat, ma saj močnejši del populacije kej od tega... :grim :grim :grim

Popravljeno . Popravil Wobewt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm zdej tko mimogrede pogledu to pop zadevo :grrr

in se mi zdi kr tko debilno. kaj se oni tam menijo, pa onaj damire :afro1: , sej ce je to po scenariju narjeno ok, ampak ce ni, ta folk res ne ve kaj naj v zivljenju pa tisti ki to spremljajo z neko resnostjo so na istem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!