Skoči na vsebino

Zenski signali.... oz. logika z Venere


Kruse

Priporočene objave

Ker sem bolj bukov (ali celo hrastov :P ) glede teh zadev bom raje vprasal:

Torej, dialog je bil:

Jaz: Ali gres na pijaco?

Ona: Kam?

Aha, torej me cekira, kam bi jo peljal....Kaj pa vem, sem ze malo ven iz te scene....Kam pa gremo s kameradi, ko nas vrzejo iz Twina?... Jah, v Bajka, potem pa v Francija ali v Orto... (potem pa se v Tangice :P )... Ampak, Bajk najbrz odpade...

Jaz: Franci?

Takoj ko sem odprl usta, sem ze vedel, da sem pogorel...

...ampak potem mi je povedala, kam bi pa sla....Sicer ne danes, mogoce kdaj drugic...

In sedaj vprasanje: Ce sem jo prav razumel; jo sicer zanimam, ampak se bom moral bolj potruditi!? (Aja, baj d uej, gre za neko tetovirano 20-letnico, jaz sem pa krat 1.5+ njenih let... :D )

P.S.

Me pa motita dve tocki:

- Kar sem izvedel iz najinega pogovara, obstaja verjetnost, da gre za zelo rabljeno robo (kombinacija zura, igre s kartami in viskija ... )... Ampak, ima pa velike joske.... :notworthy:

- najhujse ( :wacko: ) Ponudim se ,da ji placam pijaco; ampak ona si se izmisluje kje.... :BUA: Ma ko je j... (ceprav je baje samska... ) Sploh ne vem, ce hocem imeti kaksne opravke z njo...

P.P.S.

Tadej, da ne bos izkoristil "insajderskih" informacij... :D ...ali pa tudi ce jih.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na zapisano ti predlagam, da jo povabiš na viski. Če pa ti je škoda reskirat $$$ za ta par kratkih, pol pač ne boš prišel do velkih jošk. Vsaj do teh ne.....

:lol1: :lol1: :wacko: :xx:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je škoda reskirat $$$ za ta par kratkih, pol pač ne boš prišel do velkih jošk. Vsaj do teh ne.....

:yea2:

Mi ni bilo skoda riskirati cesarkoli... In ce so te joske (in vse ostalo) obiskane kot Tivoli (ali Mostec :) ) potem...

Mi pac niso vsec kraji, kjer je prevelika gneca... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simpl ko pasulj:

Če te dovolj zanima, boš probal.

Če ne boš probal, pač ne boš nikoli vedel.

V nobenem primeru najbrž ne bo smrtnih žrtev.

Basen o prekislem grozdju... pardon: o preveliki prometni gneči smo pa prejkone že vsi skonzumirali in napissali zgledne obnove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nobenem primeru najbrž ne bo smrtnih žrtev.

:hmm:

Kaj pa na milijone mini Kruse-tov, ki bodo pri morebitnem nadaljevanju "viskanja" in "joškanja" nesrečno končali na trebuščku, ritki, v paloma robčku ali celo v neskončnih ceveh odtoka, splaknjeni z vodo???!!! :kva2: :kva2: :kva2:

Ne, ne.... brez smrtnih žrtev verjetno ne bo šlo.... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz: Ali gres na pijaco?

Ona: Kam?

V Poreč!

jebemti, saj maš motor.. čeprav se to sliši še kako nehumano, izkoristi garažo in jo povabi na en lep izlet do morja, kjer bosta spila ona viski, ti pa kavo..

al' je obratno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa motita dve tocki:

- Kar sem izvedel iz najinega pogovara, obstaja verjetnost, da gre za zelo rabljeno robo (kombinacija zura, igre s kartami in viskija ... )... Ampak, ima pa velike joske.... :notworthy:

Ja na Triglav ljudje se kar hodijo pa ceprav je bil ze nestetokrtat osvojen, ene vrste nacionalni sport, ce ne probas nisi slovenc! V tvoji situaciji je podobno, s to razliko, da je kombinacija zura, igre s kartami in viskija prej zazeljena, kot obratno. Tu vidim gre bolj za merjenje mentalne ali intelektualne moci, ali zmores, ali si pussy, ki se te bo dalo vrteti .)

Ce mene prasas,... " Tresk kuzlo po jajcih" :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK mal preveč se sekiraš zaradi te bejbe--če praviš, da na hojladri.

Drugič reč: Greva neki spit...nič kam kdaj in zakaj... (če vpraša kam..rečeš boš vidla) Posadi jo v avto al na motor in pelji tja kjer se ti dobro počutiš, da imaš tam znance oz. da te vsak pozdravi ko not stopi in če je dete na smrt butasto...boš imel vsaj kakega prijatelja v bližini, da bosta kakšno rekla, da boste malo več spil, če boš videl, da ti gre počas že na k**** in da se Natalija oddaljuje....jo lohk vsaj tok sprovociraš,da bo dala za rundo ---sej izgubit nimaš kej...pa ne razsipavaj se preveč. ) Če bi šlo za deklico, ki ve samo kje je cankarjev dom in filharmonija bi bilo to kurc pri takih je pa to ,,hudo,,.

Zdej če se samo prijazno izmotava.....jebat ga...si boš pač našel drugo Heleno.

lp

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti Kruse ampak mene tud ne bi spravil v Francija na belancija ! Pa četudi bi bil prsata devojka !

Ona mogoče iz kakih drugih razlogov noče tja ( še kakšna "stranka"), moji pa so čisto estetskoglasbeni ! .)

Drugače pa: uporabi domišljija ! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2:

Mi ni bilo skoda riskirati cesarkoli... In ce so te joske (in vse ostalo) obiskane kot Tivoli (ali Mostec :) ) potem...

Mi pac niso vsec kraji, kjer je prevelika gneca... :rolleyes:

Veš kaj Kruse... ob vsej tej poplavi simpatičnih in manj "obrablenih" deklic pa menda ne boš izgubljal časa z eno, k še preden sta šla na pijačo imaš več slabih kot dobrih mnenj o njej.

In ja, tudi prsate obstajajo - če ti je to ravno merilo za dobro bejbo.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse, ta potetovirana 20letnica ni kelnerca iz Twina? ali pač?

no-če je obraba tako očitna, da se na pogovorno razdaljo vidi-potem uporabiš pač extra - strong, ali pa kar 2 za 200%zaščito.

Drugače pa če že gre za "ženske signale ipd" lahko pokomentiram le:

Ko mislim, da žensko(e) končno vsaj malo razumem-pride mimo kaka, ki me prepriča, da jih verjetno ne bom nikoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa ne vem kaj bi z velikimi joški počel ... preveč opletajo ... :P :lol1:

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse, zavedaj se, da nesigurnost je mati vseh neumnosti ...

Po besedah Vilija iz Čebelice Maje pa je dobrota začetek vseh nadlog...

Če kolebaš - za lase pa v jamo zvlečt, ji silo storit in kuhat nagnat. Z joški, brez njih ali pa samo tko mal za popestritev dneva ;)

Moraš bit mal emancipiran...a emailcipiran...a kaj je že tista večzložna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče jo je bilo strah da v določeni gostilni sreča kakih 10 bivših jebačev in zato vpraša kam?.... :hmm:

drgač pa če bi bila 100% prepričana da ti bo pustila da jo pelješ na pijačo bi odgovorila tako: " Seveda, kam pa?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče jo je bilo strah da v določeni gostilni sreča kakih 10 bivših jebačev in zato vpraša kam?.... :hmm:

drgač pa če bi bila 100% prepričana da ti bo pustila da jo pelješ na pijačo bi odgovorila tako: " Seveda, kam pa?"

pejt jo ti zdaj naučit, kako se moške peca ...

mislim, svašta. .. tip tuki zatraumira, in zdaj že vsi pametujemo, kako bi moralo biti itd. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!