Skoči na vsebino

Zenski signali.... oz. logika z Venere


Kruse

Priporočene objave

Pa ne brez mene, zdej pa tud mene že zanimajo tisti joški, o katerih je blo več napisano kot o Natalijinih....a vzamem foto s sabo, bomo objavili u grabnu? A je za ke? :grim

sem ravno mislil predlagat, da naj nekdo slika to, da nebom brezveze hodil v LJ pol pa ugotovil, da so povprečne velikosti ali da jih lastnica na zna prav nositi. torej lojzi, daj reči ji da rabiš za strica pervyja par fotk pa naj prezentira argumente :naughty:

a se še komu zdi, da je moška obsedenost z joški dosti manjša od ženske obsedenosti z joški, sploh če je v bližini katera "nad-joškata"?

mogoče bi med velikimi joški in BMW-ji lahko potegnil kakšno paralelo, vsi jim pripisujajo magične lastnosti, vsi bi jih imeli in vsi ki jih nimajo so neznansko fauš in zatrjujejo da je to najbolj nepraktična in brezveze lastnost, lastniki (lastnice) pa bedaki. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da se v teh prostih temah nič ne dogaja...razen jošk in bmw-jev men pa dogčas...je normalno, da se vtikam v joške.

Lej bmw je super avto...bi ga imela?...jasno, da bi ga.....sem za to pripravljena karkoli narest...NE. Torej če mi ga podariš, mi daš še svojo magno, plačaš registracijo in vse kar zraven sodi, me ne sekiraš za kostanjeve lupine na sopotnikovem sedežu, pasjih dlak na zadnjem zicu, za vsako prasko, vdolbino , ki je pač posledica parkiranja v mestu..in vse lepo plačaš...brez besed...vmes mi daš nadomestni avto, ga vzamem takoj..in tut hvala ti rečem. Do takrat bom pa imela svojo miniaturno vozilo za katerega mi dol visi, skrbim samo za mašino....in ga puščam v zakotnih ulicah, doma pred bajto z ključi v volanu...se peljem kamorčeš, s sladoledom v roki in pasjimi piškotki na armaturi..brez skrbi da bo to predmet poželenja, foušije ...no tudi tega s težkim srcom tankam...sovražim to dejavnost...pravtako mi je vsak tolar za registracijo, cestnino stran vržen denar...

Enako je z joški..če bi jih želela..bi si jih dala narest..je želja dovolj velika, da sem pripravljena zraven kupit še vse nevšečnosti....NE.

Pa da ne boš mislu da sem čisti ploh...nisem, prsata pa tut nisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ravno mislil predlagat, da naj nekdo slika to, da nebom brezveze hodil v LJ pol pa ugotovil, da so povprečne velikosti ali da jih lastnica na zna prav nositi. torej lojzi, daj reči ji da rabiš za strica pervyja par fotk pa naj prezentira argumente  :naughty:

a se še komu zdi, da je moška obsedenost z joški dosti manjša od ženske obsedenosti z joški, sploh če je v bližini katera "nad-joškata"?

mogoče bi med velikimi joški in BMW-ji lahko potegnil kakšno paralelo, vsi jim pripisujajo magične lastnosti, vsi bi jih imeli in vsi ki jih nimajo so neznansko fauš in zatrjujejo da je to najbolj nepraktična in brezveze lastnost, lastniki (lastnice) pa bedaki.  :devil:

Kaj pa lastnice velikih jošk misliš, da pravijo zase, ker imajo tako velike? (govorim v naravnih joških) - da jih ne bi imele..... lastniki BMW-ja pa ne bi svojega avta zamenjali za drugega..... slaba primerjava!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja pravijo, da jih nebi mele, pa jih vseeno ne pozabijo izpostavit in omenit (če slučajno še kdo ni opazil) .) . in tako kot ene vedno rečejo glej jo joškarco, tako druge ne pozabijo v prvem navalu zlobe omeniti "glej kako ploh je ta!". primerjava kar na mestu, tudi velike se da zmanjšati če povzročajo takooooo velike probleme :P

sprijaznite se, ženske ste bolj obsedene z joški, mi vseeno dosti damo tudi na rit in ostalo postavo, da o karakterju in drugin notranjih vrednotah sploh ne govorimo :grim

lina ti si samo napumpaj joške, pozabi kaj je servo pa boš tudi BMW dobila na uporabo, sicer ne od mene, ampak se bo sigurno kdo našel, kaj veš mogoče bo pa celo porch ali ferrari (ti imajo šele male pimpeke :naughty: )!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ravno mislil predlagat, da naj nekdo slika to....

.... torej lojzi, daj reči ji da rabiš za strica pervyja par fotk pa naj prezentira argumente  :naughty:

Tkole bom reku, dotična lastnica opevanega parčka je pomojem že obveščena da počasi, ampak z odločnimi koraki postaja "javna oseba"...nej se tuki jav, kdo jo o tem obvešča :D ...tko, da če se stric Lojzi (ki ni tko javna oseba, in ga mogoče dotična lastnica mogoče ne bi niti spoznala) pojavi tm s fotoaparatom, ko hropčevski paparazzo, se bojim, da tehnične možnosti ne bi ravno ustrezale... Pervy, edino če mi ti zaupaš, kako skrivaj v zeloooooo slabi svetlobi kresnt par fotk inkriminiranega parčka in grebenčka vmes .... Ne, nisem vrgu puške u koruzo, še zmeri čakam na Manu-jino in Linino povabilo, da se jima prdružim, pa da tole pregledamo, pretipamo, strokovno ocenimo, in, nenazadnje dokumentiramo in po hitri pošti pošljemo v SB :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej dve ali tri osebe sedijo za mizo in se pripravljajo, da jih ti slikaš, ona prinese pijačo nakar jo prosite, da popestri sliko. stoji za slikanimi osebami zato jo prosiš če se malo skloni naprej, da bo v kadru in potem slikaš. enako lahko narediš za šankom, dve osebi ob šank, ona pa naj se z kontra strani malo nagne bližje slikanima osebama. .) :naughty:

seveda pa lahko tudi direktno poveš, da imaš prijatelja na štajerskem ki je toliko slišal o njeni opevani "lepoti", da te je prosil za sliko preden se sam odpravi v prestolnico. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi....jest dons glih ne morem.....sam boš pa pravgotovo notri cel moški MS srečal...zato ni treba čakat...pejt pa pokaž kako se teto domov odpelje.

Predno Pervy pride :doze:

Pervy...spet me nisi razumel... :fight2: ker me nočeš a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy...spet me nisi razumel... :fight2: ker me nočeš a ne?

se trudim pa ne gre? zgleda je nekje v kromosomih kratek stik in dešifriranje nikakor da steče :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer je v Twinu delala ONA. Črna frizura, napeta črna majčka, napete usnjene črne hlače..... HRRRRRRRRR!

Pa v telefonski ima 666 (OK, ne skupaj), pa za vratom obesek s pentagramom, pa zdi se mi, da danes ne dela.... Ce pa koga se kaj zanima, pa tudi lahko vprasa....

Aja, njo, da ne bo pomote.... Sem ze itaq prevec povedal...

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!