Skoči na vsebino

Zenski signali.... oz. logika z Venere


Kruse

Priporočene objave

Saj nasveti so dobri; hvala vsem :D

Sem jo v Torek spet videl, ampak kot je rekel Anubis :notworthy: mi je zmanjkalo jajc in sem se raje pobral na domac teren :wacko:

Jah, bom moral sebe se malo v red spraviti, potem bo pa tudi vse ostalo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ziher (glede na to, da ti v odločilnih trenutkih zmanjka jajc), da nisi zaljubljen???

:grrr :grrr auva !!!!! :naughty:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prebranem sodec je ena navadna k**** in totalno nasprotje tega kar jaz pricakujem od zenske - razen velikih josk recimo :lol1: Mislim da je dobro da ti je jajc sfalilo, vsaj v tem primeru .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda lahko po prebranem sodeč prav zares prideš do ogromno objektivnih podatkov o dekletu a ne ...area :naughty:

pustmo dejstvo da ma deklina v bistvu srečo da mu je zmanjkalo jajc...ker če je vidu res sam joškice... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nasveti so dobri; hvala vsem :D

Sem jo v Torek spet videl, ampak kot je rekel Anubis :notworthy: mi je zmanjkalo jajc in sem se raje pobral na domac teren :wacko:

Jah, bom moral sebe se malo v red spraviti, potem bo pa tudi vse ostalo :OK:

a to pomeni, da še nisi prepričan kaj naredit? kje točno si rekel da se zadržuje, bo šel pervy preverit če te je vredna? .) :devil: vse za prijatelje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jo v Torek spet videl,...mi je zmanjkalo jajc in sem se raje pobral na domac teren...Jah, bom moral sebe se malo v red spraviti...

Sej po en stran, je dobr, da tkole odnehas...jih vec pol za nas ostane :P :lol1: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in Micika sploh ne obstaja... :hmm: :angry:

O ja Micika obstaja. Je včeri Tadeju v Twinu postregla. Ko je zlagala pijačo na nizko mizico je imel Tadej odličen razgled. OH YEAH :yea2:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logika z Venere? Precej nelogično... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logika z Venere? Precej nelogično... :devil:

Zakaj pa ? O:-)

Čez nekaj trenutkov boste stopili v največjo erotično trgovino v Sloveniji.

Če ste stari 18 ali več let, vas vabimo, da si ogledate našo izbiro različnih erotičnih pripomočkov, prebrskajte po ekskluzivni ponudbi specijalnih dvd filmov ali pa si preberite kakšen članek v Venera news.

Uživajte do konca!

V S T O P I

Nočeš? :unsure: :huh: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ? O:-)

Čez nekaj trenutkov boste stopili v največjo erotično trgovino v Sloveniji.

Če ste stari 18 ali več let, vas vabimo, da si ogledate našo izbiro različnih erotičnih pripomočkov, prebrskajte po ekskluzivni ponudbi specijalnih dvd filmov ali pa si preberite kakšen članek v Venera news.

Uživajte do konca!

V S T O P I Nočeš? :unsure: :huh: :(

Se bojim, da še nism zadost star....

...ja nisam kao ti, ja se bojim odrasti.... sej poznaš ta tazden hit :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah Kruser, ti si pa res smešen..... mater, taka kao bejba, k je po tvojih besedah že čisto prežvečena..... hmmmm :hmm: se ti bojiš, da ne boš eden od redkih, če ne celo prvi, katerega je zavrnila?? :kva2: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... že čisto prežvečena.....

Saj ne vem, mogoce pa ni... Ali pa tudi ce je... Najhuje je to, ker se sam ne vem, ali bi ali ne bi... Potem pa samo nekaj cincam...

Ma kaj pa vem kaj je... Ampak dosedaj karkoli je bilo povezano z zenskim spolom, me je (pre)drago stalo... Slabe izkusnje pac...

Anubis hvala za ponudbo :OK: Ampak tole bom moral sam razresiti...

Danes sem bil malo prepozen, pac druge obveznosti...

P.S.

Nata, pazi kaj pises, da ne bom res :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nata, pazi kaj pises, da ne bom res :D

hmmm, če si v dilemi Nata ali kelnarca iz OTPja ... Izberi preudarno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne vem, mogoce pa ni... Ali pa tudi ce je... Najhuje je to, ker se sam ne vem, ali bi ali ne bi... Potem pa samo nekaj cincam...

Ma kaj pa vem kaj je... Ampak dosedaj karkoli je bilo povezano z zenskim spolom, me je (pre)drago stalo

Kako je že reku un psihiatru?...Nekad sam bio neodlučan...... a možda i nisam...? :lol1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse: Če ti gre samo za hm...pol nimaš kej cincat..bi al ne bi..... sej če bo zanič...boš vsaj vedel, da velike joške niso garant za dober sex, čeprav še vedno drži dejstvo ; ,,bolje slab sex kot dober dan v službi,,. Če ti gre pa za resno vezo..pol pa (moj nasvet) ne se petljat s kelnarcami....in to iz preprostega razloga....vsak dan ima toliko in toliko gostov vidi vsaj 100 moških/dan od tega jo kuri 99% (1% predstavlja moj dragi...ker on ni tak :nono: :fight2: :photo: :stupid: ) in ima res veliko več možnosti, da te zamenja kot ena, ki dela v arhivu banke Slovenije. Seveda so izjeme, sam ponavadi to niso 20 let stare z velikimi joški.

Še enkrat...al se ti ne zdi da slišiš travo rast?

Pa še ena modra: ,,

Strahopetci umirajo večkrat pred svojo smrtjo. SHAKESPEARE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Če ti gre pa za resno vezo..pol pa (moj nasvet) ne se petljat s kelnarcami....in to iz preprostega razloga....vsak dan ima toliko in toliko gostov vidi vsaj 100 moških/dan od tega jo kuri 99% (...

Ja zakaj se ne petljat s kelnarcami, morda je pa od 100 moskih ravno on Mister Right .) 99 jih podziga, on bo pa zazgal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej...po želji....bilo samo moje mnenje...užge že ampak koliko časa gori je vprašanje...s tem , da je fant že potegnil kratko in ima grenak okus...takih pa ne poznam prav veliko...sploh pa, da o tem govorijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse: Če ti gre samo za hm...pol nimaš kej cincat..bi al ne bi..... sej če bo zanič...boš vsaj vedel, da velike joške niso garant za dober sex, čeprav še vedno drži dejstvo ; ,,bolje slab sex kot dober dan v službi,,. Če ti gre pa za resno vezo..pol pa (moj nasvet) ne se petljat s kelnarcami....in to iz preprostega razloga....vsak dan ima toliko in toliko gostov vidi vsaj 100 moških/dan od tega jo kuri 99% (1% predstavlja moj dragi...ker on ni tak :nono: :fight2: :photo: :stupid: ) in ima res veliko več možnosti, da te zamenja kot ena, ki dela v arhivu banke Slovenije. Seveda so izjeme, sam ponavadi to niso 20 let stare z velikimi joški.

Še enkrat...al se ti ne zdi da slišiš travo rast?

Pa še ena modra: ,,

Strahopetci umirajo večkrat pred svojo smrtjo. SHAKESPEARE

Velki joški v arhivu banke Slovenije.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!