Skoči na vsebino

Zenski signali.... oz. logika z Venere


Kruse

Priporočene objave

:D

ti lepo mene povabi v Ortiča - pa se bova mela fino ... ziher ...  .)

še vedno ti ostane tole povabilo.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Fant je ze zbral pogum in dobil se 3jic kosarico (dvojko ali kakorkoli se ze rece  :) )

Dost mam...

A zato te ni bilo včeri v Twinu :hmm:

Itak je pa delala Zvonka - una z majhnimi joški.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotschko pazi, si na meji izgona iz venere, vrhovna ablast ti pošilja opomin v obliki  :004  (te metode so najbolj zahrbtne).

da se vrnemo k temi - kaj je zdaj z ono joškarco, je že kaj bolj znucana, al še fant pogum zbira  :devil:  :grim  ?

evo.... k nas nisi poslušal......... :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno ti ostane tole povabilo.... ;)

Ja, to sem videl. :) Samo tukaj najbrz nekaj ne stima... Kako ze pravijo, boj se daril, ki jih prinasa Micro$oft (ali Filistejci, nisem cisto siguren .) )

Ne vem, da ni to kaksen Trojanc... :hmm: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse, še hujše od Trojanca ... to je Prekmurka :) :P Ko enkrat to fašeš v sistem, si gotov! :kva2: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to sem videl.  :)  Samo tukaj najbrz nekaj ne stima...  Kako ze pravijo, boj se daril, ki jih prinasa Micro$oft (ali Filistejci, nisem cisto siguren  .)  )

Ne vem, da ni to kaksen Trojanc... :hmm:  :P

ziher ne štima ... :grim

z mano je že od rojstva neki narobe ... :grim

prav maš!!! ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Fant je ze zbral pogum in dobil se 3jic kosarico (dvojko ali kakorkoli se ze rece  :) )

Dost mam...

Eh, šele 8., 9. in 10. zavrnitev postanejo zanimive. .. takrat si lahko že majhne perverznosti dovoliš, ker te itak več ne jemlje resno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse - sicer pa kot vidim, si tudi ti decemberski ... .) ... torej tudi pri tebi nekaj šteka že od nekdaj ... :grim

welcome to the club ... :OK:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: kwa kwa ??? pol mormo pa res skup na en pir....( no, karkoli)....mi smo itaq tanartaboljši.....(posebej kar se tiče ljubezenskih zadev :lol1: )

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse - sicer pa kot vidim, si tudi ti decemberski ...  .)  ... torej tudi pri tebi nekaj šteka že od nekdaj ...  :grim

welcome to the club ...  :OK:

Ma ja, mi je ze bivsi sef rekel, da smo strelci malce utrgani :OK: (baj d uej, tut on je bil strelc, mogoce sva se pa zato tok stekala :D )

Pa bi res morali iti na eno pijaco :OK: :D

A povabila se sprejemas, a sem spet ze zajebal :hmm:

:OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...  Prekmurka :) :P

:OK: Razen geografsko, ne bi vedel iza lastne glave kaj to pomeni...

Mogoce pa kje obstajajo kaksna navodila za uporabo :OK:

.

.

.

.

Mogoce sem pa prevelik optimist :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: kwa kwa ??? pol mormo pa res skup na en pir....( no, karkoli)....mi smo itaq tanartaboljši.....(posebej kar se tiče ljubezenskih zadev :lol1: )

:grim

Jap!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Razen geografsko, ne bi vedel iza lastne glave kaj to pomeni...

Mogoce pa kje obstajajo kaksna navodila za uporabo  :OK:

Mogoce sem pa prevelik optimist  :kva2:  :OK:

Cela serija izdelana brez dokumentacije ... pravzaprav niti ne vedo, kako so jih uspeli izdelati ... garancije ob nakupu ni, niti servisa, napajajo pa se same od sebe :) takorekoč perpetuum mobile oz. prekmurjetum mobile :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok...roko na srce...

Velika večina bitij ženskega spola (izvorno) je pravzaprav zelo, zelo všečna zalega. Ampak. Vedno večkrat pride do situacij, ko iz množice dobrega (ne povprečnega ampak dobrega) izbije nekaj marginalnih primerkov mišljenja, ki se potem vztrajno prebijajo v ospredje.

Na vsake toliko (in vedno bolj pogosto) se dogaja, da novorojenčku ne morejo določiti spola, ker ima oboje. In potemtakem vse kasnejše bejbe iz tega naslova trpijo zaradi fantomskih napadov miselnih vzorcev, ki vključujejo pas za orodje, brusilko, volan, motorko, litijevo mast, zadnjo besedo...

Stvar je v tem, dda smo družbo izpridili do te mere, da lahko maskiramo in korigiramo vse take spodrsljaje...

Torej naj bi bil, če bi šlo po naravni poti, vsak poizkus dominacije ženske posledično slepa veja v razvoju, če bi ohranili izbiro narave oz. njeno neodločnost pri rojstvu? Naravo pa je treba spoštovat, ne?

Pa se naj še kdo pritoži....hehehe... :devil: :devil:

P.S. To naj bi bilo potem čisto jasno kolegu, ki je že pred časom vehementno zatrjeval:"...ej...posluš ti mmmennee...neki ti bom povedu,...a vešš...jes mil'm da nek zlo ampak zlo, zlo globok v seb...da ne rečem v pizdi...ma marsikera več jajc, ... k pa tričetrt folka klele okol..a je teb to jasn a? Tkole ti 'm reku....." Potem je omahnil v katarzično seasno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cela serija izdelana brez dokumentacije ... pravzaprav niti ne vedo, kako so jih uspeli izdelati ... garancije ob nakupu ni, niti servisa...

:OK:

Mogoce je pa tisto...Brez navodil... Kaksna avantura :D (Ceprav se mi zdi, da so vse zenske izdelane brez dokumentacije O:-) )

@Anubis... Tisti tvoj kolega je bil pravi filozof :OK: Sicer pa vidim, da tudi tebi ne gre slabo :OK: :D ,oz. mogoce se celo boljse.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: kwa kwa ??? pol mormo pa res skup na en pir....( no, karkoli)....mi smo itaq tanartaboljši.....(posebej kar se tiče ljubezenskih zadev :lol1: )

:grim

Jest tudi na pivo :kva2: ,...ali ima katera/kateri kakšno mlajšo sestrico ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tudi na pivo :kva2: ,...ali ima katera/kateri kakšno mlajšo sestrico  ;)

mlajšo <_< in kaj boš z mlajšo :angry:

...tiste ta mlajše še ne hodjo na pir....

sej leta niso pomembna :grrr ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako mlajšo, mojih let , tako, ki že hodi na pivo :rolleyes: ;)

Drugače pa leta so pomembna, naučil na boleč način <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: kwa kwa ??? pol mormo pa res skup na en pir....( no, karkoli)....mi smo itaq tanartaboljši.....(posebej kar se tiče ljubezenskih zadev :lol1: )

:grim

jst tud decembrska, tud bi pir, kdaj gremo? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, sej res...pozabila...strelec...itaq.... :cry:

OK, pa kaj je to zaena fora... :) A nismo strelci lovci... :OK:

(kakor pa opazam, nas drugi sestreljujejo.... :cry:)

A bo treba orozje zamenjati... :hmm: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!