Skoči na vsebino

Moto trgovine - Italija


Fabija

Priporočene objave

Ali kdo ve za koliko € bi se dalo v Italiji dobit Alpinestars RC-1 mora pa biti dvvodelen, zelen in številka 50.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hello:

mi lohk kak primorc pove če u trgovini DOLOMITI RACING u Udinah govorijo po slovensko, al moram tolmača sabo jemat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hello:

mi lohk kak primorc pove če u trgovini DOLOMITI RACING u Udinah govorijo po slovensko, al moram tolmača sabo jemat :evilgrin:

V Udinah ne govori nihče Slovensko. Lahko ti spravijo kakšno po angleško, ma tudi ta je težka. Slovensko govori Sara v Dolomiti racing v Trstu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hello:

mi lohk kak primorc pove če u trgovini DOLOMITI RACING u Udinah govorijo po slovensko, al moram tolmača sabo jemat :evilgrin:

Bre; govori srpsko, da te cijeli svijet razumije!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prsu lihkar iz (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), lusna je ta kopercanak k tam dela :D ben kupu sem zimske rokavice od alpinestars gore-tex in pa vizir za celado. Super rokavice, sicer je rekla da nebo prsu mraz skuzi ma po dveh urah je prsu :D ma je bu sneg v okolici prisoten ^^sem jih sow stestirat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prsu lihkar iz (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), lusna je ta kopercanak k tam dela :D ben kupu sem zimske rokavice od alpinestars gore-tex in pa vizir za celado. Super rokavice, sicer je rekla da nebo prsu mraz skuzi ma po dveh urah je prsu :D ma je bu sneg v okolici prisoten ^^sem jih sow stestirat :P

Blo je receno,da 'ne prepiha' skozi!!

Da pa ohladi prste po 2h voznje in ce je bila zunanja temp. -4C°,se pravi je na motorju okrog 40km/h-skoraj okrog -22C°,pol pa mislim,da v tem primeru lahko pomagajo samo grelne rokavice!

Razlaga:ce tebi tako hladen veter piha na povrsino(v tem primeru je to cordura),je znotraj vgrajena termo podloga,pod njo pa gore-tex membrana,nekaj casa drzi,ampak dejstvo je,da po tolkem casu/mrazu,tvoje rokice zacutijo mraz,ker tudi ne cirkulira kri,kajti s prsti v takem obdobju(po zimi se vozi bl pocas), nimas tok dela po sklopki in bremzi.Garantirano,pa da si kupil dobre rokavice,se prej pa si ji nadeni na tople roke,preden se odlocis it v takem mrazu na izlet!

Lp,Bela81 :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups zlomka je tud ona tle prisotna :D

Zame ni konc motoristicne sezone, motor ima da lawfa skoz vse letne case in mam skoz vse letne case skor enako delo z sklopko, gasom in zavoro :P Ta glavno je v gumah, sam one te drzijo na cesti !

No skratka, rokavice so super pri 180km/h jih ni se prepihalo in sele po dveh urah voznje je mraz prsu skuzi, tko da mi ni zal da sem jih kupu. Moje prejsne so bile narejene iz trojne obloge usnja in so zdrzale max 30min voznje :P

upam da nisi kej narobe razumela, pa vse pohvale glede ustrezljivosti v trgovini

lp martin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups zlomka je tud ona tle prisotna :D

Zame ni konc motoristicne sezone, motor ima da lawfa skoz vse letne case in mam skoz vse letne case skor enako delo z sklopko, gasom in zavoro :P Ta glavno je v gumah, sam one te drzijo na cesti !

No skratka, rokavice so super pri 180km/h jih ni se prepihalo in sele po dveh urah voznje je mraz prsu skuzi, tko da mi ni zal da sem jih kupu. Moje prejsne so bile narejene iz trojne obloge usnja in so zdrzale max 30min voznje :P

upam da nisi kej narobe razumela, pa vse pohvale glede ustrezljivosti v trgovini

lp martin

Zdaj ves,kje sem!!!! ;)

Brrrr,ni zame ta sport v teh temperaturah...sicer pa,vsa cast vsem,ki to pocnete - motor namesto smuci!!!Neeee,raje grem v sauno pocakat na kaksno stopinjo vec,he he!Uzivaj!Bom jz kasnej,hi hi!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sejmu sem pri njih že 2x dobil usnjeno tuto po zelo ugodni ceni, in sem zelo zadovoljen z njihovo ponudbo. Zato mislim da si zaslužijo malček reklame. Ime trgovine je Valerisport, so sicer kr daleč, od kopra dobrih 200km, imajo pa spletno stran kjer se da tudi nekaj naročiti: http://www.valerisport.com/ita/promozioni.asp . Trenutno imajo kr nekaj artiklov v akciji in se mi zdijo cene kr ugodne. So zelo prijazni, lani so mi celo ponudli da so mi vzeli mero in poslali usnjene hlače nazaj v tovarno in mi jih prilagodili, ker so mi ble malcek predolge. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav..

Prebral sem skoraj komplet temo in bi prosil za link (če seveda obstaja) od trgovine Moto Charlie. Po brskanju na netu mi je ni uspelo najti..

Na splošno pa me tudi zanima, kje v tujini (Avstrija, Italija, Nemčija) se splača kupovati dodatno opremo za motor. V Louis-u ni kaj preveč zaloge, vsaj kar se izuhov tiče. Govora je tukaj o Kawasaki VN 1500 Classic (97).

Kakršen koli link mi bo prišel prav..

LP Sandi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo, se opravičujem ker je tok cajta trajal, sam sm bla klubsko odsotna od četrtka tko d ja...

MOTO ČARLI: lokacija: via valmura 31-33 (greš taj po obvoznici oz tistih njihovih avtocestah... in greš dol za en stadion nwm točn kak se reče, ma j tabla stadion... in enih 500m naprej je trgovina na levi strani... nemoreš zgrešit, se vid od dalč...) drugače maš pa telefon: 0039040828165 pokličeš pa ti dajo slovenca na telefon in ti bo vse razložu brez panike :)

internetne strani pa trenutno nimajo, neki so prenavlal al kaj jst vem... majo pa ful robe drgač, tut rezervne dele in vse, oz tudi po naročilu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ni kej... am drgač cenovnno je pa tut ful oki, oz. več kot kupiš več dobiš popusta, tko d za kake velike nakupe se res ful splača :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, Bela, ma kaj majo ;) zdej še od drugih firm robo v tej štacuni, ne samo od Hudička?

Ne vem kaj rabis,sicer pa se tuki niti ne sme pisat... :xx: odgovor:Hudicka je dosti,ni pa sam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ni kej... am drgač cenovnno je pa tut ful oki, oz. več kot kupiš več dobiš popusta, tko d za kake velike nakupe se res ful splača :worship:

Lahko samo pritrdim. So zlo fajn. Tudi sam jih pogosto obiščem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele trgovince so kr fajn za eno turco..

Mi smo poleti skočili do kozine nato v trst in pa gor proti alternativi in v Gorico....

Sicer smo cjazili cel dan..... + to da smo bili v kozini že ob 9.00 trgovina se odpre ob 10.00(upam da sem si prav zapomnil.. urca gor oz dol) nato v trst... Kjer smo ujeli delovni čas(potem imajo malco nekje ob 12 nekje on 13.0) alternativa in gorica.. kjer smo morali pravtako čakati da se odpre..... pa vroče kot v peklu.. nikjer nobene žive duše..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele trgovince so kr fajn za eno turco..

Mi smo poleti skočili do kozine nato v trst in pa gor proti alternativi in v Gorico....

Sicer smo cjazili cel dan..... + to da smo bili v kozini že ob 9.00 trgovina se odpre ob 10.00(upam da sem si prav zapomnil.. urca gor oz dol) nato v trst... Kjer smo ujeli delovni čas(potem imajo malco nekje ob 12 nekje on 13.0) alternativa in gorica.. kjer smo morali pravtako čakati da se odpre..... pa vroče kot v peklu.. nikjer nobene žive duše..

zanima me ce so lokacije prave, naslove sm pobral s foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ce so lokacije prave, naslove sm pobral s foruma.

Na spodnji sliki sta lokaciji pravi. Drugih ne poznam. :oops:

Popravljeno . Popravil rdeci_vragec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!