Skoči na vsebino

Moto trgovine - Italija


Fabija

Priporočene objave

A ma mogoče kdo kako dobro trgovino, kjer majo rezervne dele za Aprilia CapoNord ETV1000, al pa če ma kdo kakšne povezave do intrnetnih srani ali intrnetnih trgovin bi lepo prosil, da lahko malo primerjam cene delov. :worship: :naughty:

Lep pozdrav.

Oksy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma mogoče kdo kako dobro trgovino, kjer majo rezervne dele za Aprilia CapoNord ETV1000, al pa če ma kdo kakšne povezave do intrnetnih srani ali intrnetnih trgovin bi lepo prosil, da lahko malo primerjam cene delov. :worship: :naughty:

Lep pozdrav.

Oksy

Probaj tu >klik<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! Super zadeva

Port Folio a si mogoče kdaj naročeval preko njih, kako je z carino, kakšni so stroški pošiljanja ter kakšen je rok dobave. A kje bližje Italija, Austrija, Nemčija pa ni podobne trgovine oz. internetne trgovine. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@oksy: kontaktiraj forumaša @P182 in @mojgap, oba sta že kupovala s te strani, žal meni ni uspelo, ker niso imeli oz. še zmeraj nimajo

zadev, ki jih jst potrebujem :glare: . Do sedaj sem kupoval v Trstu ali pa v AC (MB & LJ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

drug teden pelem ene ljudi v benetke, pa me zanima če je v bližini benetk, kaka moto trgovina, čkat jih bom moral cel dan, pa bi mal pogledu v kakšne trgovine, če so :? :? , če ne bom cel dan :zzz: :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drug teden pelem ene ljudi v benetke, pa me zanima če je v bližini benetk, kaka moto trgovina, čkat jih bom moral cel dan, pa bi mal pogledu v kakšne trgovine, če so :? :? , če ne bom cel dan :zzz: :zzz: :zzz:

Odpri spodnji link ( prej zamenjaj xx z tt) in vnesi v iskalno polje MOTO E SCOOTER RIPARAZIONE E VENDITA in odprlo se ti bo vseh 60 ki se ukvarjajo z motorji v benetkah in okolici.......preveč za en dan :naughty:

hxxp://venezia.pagine-locali.it/

Popravljeno . Popravil xenon900
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Gorizi v Italiji imajo pooblaščen servis, vendar moreš vedet da ne znajo drugega kot italijansko. Če ne se pa da tudi kej zbarantat glede cene. trgovona je A.M. motori di mattrioli alessanndro, ulica via trieste 225/2.

Če ne pa imajo tudi moto opremo znamke tucanourbano za urbane motoriste in motoristke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno je bilo že to povedano, a ker se mi po pravici povedano ne da iskati vas prosim, če mi lahko kdo napiše kje ob meji imajo najnižje cene za Givi? Ker glede na to, da mi da prodajalec kovčke, redna cena 300€, za 150€ (če pri njemu kupim hkrati še izpuh), vidim, koliko so cene pri nas dejansko prenapihnjene... Torej, konkretno pa me zanima ali komplet E41+nosilci za fz6 s2 ali v35+nosilci....

LP vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Morebiti kdo izmed vas že ve, kje v obmejnih trgovinah dobiti givi material po ugodnih cenah? Iščem nosilce za kovčke e41 za fz6 s2 2007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Pozdav vsem!

Sem nov na forumu! Prebral sem vso temo "Moto trgovine v Italiji"! Kupujem komplet opremo(enodelni kombenizon, rokavice, škornje,...) in jo nameravam kupiti v Italiji, pa me zanima, če ima kdo izkušnje z trgovino valerisport.it!!! Kdaj so razprodaje? Se splača kupit zdaj, ali počakat na Januar,...? A se splača tam kupit oz. mi priporočate katero drugo trgovino? Se da, kaj ceno dol zbijat? Sej neki je bilo napisano o tem, sam nič koristnega, mogoče se motim,....

Hvala za informacije.

Popravljeno . Popravil Apaci31
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdav vsem!

Sem nov na forumu! Prebral sem vso temo "Moto trgovine v Italiji"! Kupujem komplet opremo(enodelni kombenizon, rokavice, škornje,...) in jo nameravam kupiti v Italiji, pa me zanima, če ima kdo izkušnje z trgovino valerisport.it!!! Kdaj so razprodaje? Se splača kupit zdaj, ali počakat na Januar,...? A se splača tam kupit oz. mi priporočate katero drugo trgovino? Se da, kaj ceno dol zbijat? Sej neki je bilo napisano o tem, sam nič koristnega, mogoče se motim,....

Hvala za informacije.

valeri je kar dobra izbira. kak popust tud dobiš. kdaj majo popuste pa nevem na pamet. če se pelješ v valeri, je v castelfrancu tudi market 2 ruote. precej večja trgovina kot valerisport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdav vsem!

Sem nov na forumu! Prebral sem vso temo "Moto trgovine v Italiji"! Kupujem komplet opremo(enodelni kombenizon, rokavice, škornje,...) in jo nameravam kupiti v Italiji, pa me zanima, če ima kdo izkušnje z trgovino valerisport.it!!! Kdaj so razprodaje? Se splača kupit zdaj, ali počakat na Januar,...? A se splača tam kupit oz. mi priporočate katero drugo trgovino? Se da, kaj ceno dol zbijat? Sej neki je bilo napisano o tem, sam nič koristnega, mogoče se motim,....

Hvala za informacije.

Priporočam tole trgovino, govorijo tudi slovensko:

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)

S.S. Sistiana, 45/E

34019 - SISTIANA - DUINO AURISINA (TS) - ITALIA

Tel.: 040/2907095

e-mail: info@alternativamoto.com

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam tole trgovino, govorijo tudi slovensko:

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)

S.S. Sistiana, 45/E

34019 - SISTIANA - DUINO AURISINA (TS) - ITALIA

Tel.: 040/2907095

e-mail: info@alternativamoto.com

lp

__A_L_T_E_R_N_A_T_I_V_A _M_O_T_O

a bodo tud zdej zbrisal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za informacije!

A je mogoče kdo od vas že kupoval v valerisport.it!!! In me zanima, če imajo res tako izbiro kot na njihovi spletni strani? Zanima me tudi, če je kje bližje v Italiji trgovina, kjer bi prodajali Clover ali pa Spyke, ker samo te dve znamki kombiezona sta mi uliti po telesu,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za informacije!

A je mogoče kdo od vas že kupoval v valerisport.it!!! In me zanima, če imajo res tako izbiro kot na njihovi spletni strani? Zanima me tudi, če je kje bližje v Italiji trgovina, kjer bi prodajali Clover ali pa Spyke, ker samo te dve znamki kombiezona sta mi uliti po telesu,...

štacuna je nabasana do roba. vsaj bla je, ko sm biu lani zadnič tam. nabasano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za informacije!

A je mogoče kdo od vas že kupoval v valerisport.it!!! In me zanima, če imajo res tako izbiro kot na njihovi spletni strani? Zanima me tudi, če je kje bližje v Italiji trgovina, kjer bi prodajali Clover ali pa Spyke, ker samo te dve znamki kombiezona sta mi uliti po telesu,...

Spyke,pa bo verjetno najcenejši na Vranskem,saj ga tam šivajowhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kje pa prodajajo spyke na vrnskm a tm u firmi k jih delajo ker ne vem če majo kakšno trgovino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kje pa prodajajo spyke na vrnskm a tm u firmi k jih delajo ker ne vem če majo kakšno trgovino

Tam ja. Trgovino imajo v firmi,bil zadnjič(dal popravit svoj kombi) in videl da imajo v akciji kombije okrog 400€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kdo ve, kje bi prodajajo Suomy kombinezone v Italiji (Trst, Gorica)? Okvirne cene?

Za Dainese ze vem kje imajo, vprasal bi samo to, ce je kaksen enodelni na voljo v rangu 500-600eur? Sicer dvomim, pa vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno ko so akcije je ja, al pa če dobiš kak lanski model. Ampak če boš pa predolgo razmišlov pa ne bodo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sem kar telefoniral v Italijo.

Tole bo dobra informacija za vse, ki kupujete kombinezon.

Moto trgovina Suomy outlet shop (v kompleksu outlet village) v Palmanovi ima na voljo enodelne racing kombinezone Suomy,

cene pa so od 390 do 590 eur. Na voljo je model Mondello (390 eur) ter se nekateri drugi.

Govorijo tudi anglesko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!