Skoči na vsebino

Moto trgovine - Italija


Fabija

Priporočene objave

V charliju je Damir ta naš fant,tako da se lahko z njim pogovarjate v slovenščini,pa še popuste ti nabije:)

za parkirat je pa točno nasproti čarlija ena velika trgovina tipo merkator in tam je zastonj parkirišče....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zanima me če te trgovine v okolici Gorice v Italiji še delujejo ( moto pignolo... ), predvsem me zanima za tiste ki pridajajo Dainese?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da... dainese poglej tudi v kozini k je outlet. imajo pa tudi kej novega sm pa tje. se ti splača it pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem je v SLO uvoznik tudi za Touratech: TRG d.o.o.

Podjetje, ki nekaj prodaja mora imeti veljaven cenik, tako da se točno ve, koliko kakšen artikel stane. Ne morejo pa reči oziroma računati zraven variabilnih stroškov dostave, v tem primeru je vseeno, če artikle sam naročim direktno iz Touratecha... Fantje bodo morali malo popravit način poslovanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

kupujem sidi škornje pa me zanima ali mogoče kdo ve kje v stari gorici oz.okolici bi se jih dalo kupit hvala lp.

Google pravi da je predstavnik za Sidi v GO "Moto Marassi" (tisti ki se bolj z skuterji ukvarja za žel .postajo).Blizu je še "Battistutta Motors" v Villesse-ju.Če šibaš proti AC TS-VE je zadnji odcep pred cestninsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

lep pozdrav zanima me ali mogoče kdo ve ali je trgovina moto mauri ob sobotah odprta in od katere do katere ure.. hvala

Dela tudi v soboto popoldne,samo se ne spomnim ali do 18.00 ali do 19.00.Lahko vprašaš na 0039 0481 391725.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lep pozdrav v decembru sem bil pri moto mauriju v lučeniku in sem kupu kombinezon nisem se pa spomnil da bi pogledal ali prodaja tudi kovčke.. rad bi kupil nov kovček od givi maxia 52l

Pa me zanima ali kdo ve če jih prodaja in kakšna nej bi bla cena za kovček... hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav v decembru sem bil pri moto mauriju v lučeniku in sem kupu kombinezon nisem se pa spomnil da bi pogledal ali prodaja tudi kovčke.. rad bi kupil nov kovček od givi maxia 52l

Pa me zanima ali kdo ve če jih prodaja in kakšna nej bi bla cena za kovček... hvala lp

Givi ima Moto Shop Pignolo, Via Duca D'Aosta, Gorizia (Gabriele)

Pozdravi ga v mojem imenu, pa ne pozabi vprašat za popust. :grim

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil v CHARLY-ju (Trst) in nabavil INTERPHONE F5 zelo ugodno..Prodajalci zelo prijazni še posebej Damir (govori slovensko)

Kljub temu da na zunaj izgleda mala trgovina imajo notri zeloo veliko robe....

Tako da priporočam

lp

lado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav v decembru sem bil pri moto mauriju v lučeniku in sem kupu kombinezon nisem se pa spomnil da bi pogledal ali prodaja tudi kovčke.. rad bi kupil nov kovček od givi maxia 52l

Pa me zanima ali kdo ve če jih prodaja in kakšna nej bi bla cena za kovček... hvala lp

Kappa 53 stane 130€,če se ne motim. Givi Maxia pa 150 ali 160€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kappa 53 stane 130€,če se ne motim. Givi Maxia pa 150 ali 160€.

...če se pa jaz ne motim so pa tole čist slovenske cene... e55 se mi zdi daje bla s popustom 157 €, maxia 52 pa 120 €... je pa res, da je primorcem sevea Trst bližje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če se pa jaz ne motim so pa tole čist slovenske cene... e55 se mi zdi daje bla s popustom 157 €, maxia 52 pa 120 €... je pa res, da je primorcem sevea Trst bližje...

Ko sem jaz lani kupoval nisem nikjer zasledil tako ugodnih cen,tako da bi prosil če še pripišeš kje se to dobi pri nas.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

e, da mal posodobimo tole temo. Bi rabil sedaj jaz štacune v Italiji z Dainese kombinezoni, če jih kdo pozna?

Slovenske lahk prišteješ na mizarjeve prste ene roke. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!