Skoči na vsebino

Moto trgovine - Italija


Fabija

Priporočene objave

@Port Folio: Ne vem kake izkušnjke ti iščeš.

Nekaj podobnega kot si ti napisal :whistle: Thx

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katerimi znamkami opreme (kombinezoni,čelade,škornji,rokavice.. .) razen Dainese, Alpinestars,X-lite, ki si jih že omenil je trgovina še založena?

Ponudba je zelo široka, ker pokriva vse potrebe voznikov dveh kles; od scooterjev do superšportnikov.

Škornji so TCX, Alpinestars, dodatna oprema Tucano Urbano, Axo usnjeni kombinezoni (nekaj čez 500 Euro komad), Arai, Shoei čelade,...

To kar nima izgleda da nabavi oziroma naroči, ker mi je za dizajn grafike čelad izvlekla celo mapo znamk, ki jih na polici sicer ni imela.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Antares: Drži ja. Smukal smo po Trstu, da bi našli nekaj trgovin, ki sem si jih izpisal. Iskali smo prvo, pa po naključju najdli drugo, kjer niso imeli nič kombijev.

V Trstu ni bilo nič niti deset let nazaj.

Tri trgovine naj bi prodajale kombinezone Dainese. V resnici sta jih samo dve na isti ulici; ena na začetku, druga na sredi (Viale D'Annunzio). V praksi so imeli par številk starih modelov, ki so jih prodajali 20% dražje kot drugod novo kolekcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Antares: drži ja, trgovino na tej ulici smo iskali. Našli pa smo ono na Via Milano :)

Napotke za štacune sem pa na Motosvetu poisku. Ampak za vnaprej vem, da je ogleda vredna ona štacuna v Novi Gorici - kje prodajajo Yamahe - pač moto štacuna. Naslednja v Pignoli in tale (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com). To je preverjeno, da majo kombije. S prednostjo pri (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) ;)

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Antares: drži ja, trgovino na tej ulici smo iskali. Našli pa smo ono na Via Milano :)

Napotke za štacune sem pa na Motosvetu poisku. Ampak za vnaprej vem, da je ogleda vredna ona štacuna v Novi Gorici - kje prodajajo Yamahe - pač moto štacuna. Naslednja v Pignoli in tale (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com). To je preverjeno, da majo kombije. S prednostjo pri (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) ;)

Trgovina na Via MIlano je bila vedno luknja; to je tista tretja in najslabša trgovina, ki sem jo bil omenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

mi lahko kdo pomaga ker mi nekaj ni jasno: vsi hvalite trgovino (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), ko pa sem vtipkal to v strička Googla, mi je dal tole, trgovina v Trstu na Via Milano 12... se mi zdi mal čudno, ker je čist mal linkov, pa še tam se ne vidi nič, ne ponudbe, cenikov, ničničnič, ko sem jim pred dnevi poslal emajl ni bilo nobenega odgovora... je to napačni (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) al kaj?? je prava tista z enakim imenom a v Sistiani?? kje majo pa ti tiči homepage?? al je vse skupaj samo hec??

hvala za pojasnilo :)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

mi lahko kdo pomaga ker mi nekaj ni jasno: vsi hvalite trgovino (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), ko pa sem vtipkal to v strička Googla, mi je dal tole, trgovina v Trstu na Via Milano 12... se mi zdi mal čudno, ker je čist mal linkov, pa še tam se ne vidi nič, ne ponudbe, cenikov, ničničnič, ko sem jim pred dnevi poslal emajl ni bilo nobenega odgovora... je to napačni (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) al kaj?? je prava tista z enakim imenom a v Sistiani?? kje majo pa ti tiči homepage?? al je vse skupaj samo hec??

hvala za pojasnilo :)

moto racing je na slikah precej lepši kot v živo. nevem točno, ampak Trst je bl povera. živim 30 minut stran, pa si, razn potrošnega materiala za motor, v Trstu nism še nič kupil. Če se zapeleš u Castelfranco, al pa Altivole ti nebo žal. www.market2ruote.it in www.valerisport.it korektne cene, korektna postrežba in simpatična izbira. je pa cca 200 km. za rokavice, al pa škornje se najbrž ne splača. dotična gore-tex jakna pa je bila lani 150 € cenejša v eni od teh trgovin kot pri slovenskemu zastopniku!! (450€/300€)

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motim; luknja na via milano se je klicala PK moto. (pikappa moto) in mislim da, je zasluženo zaprta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

mi lahko kdo pomaga ker mi nekaj ni jasno: vsi hvalite trgovino (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), al je vse skupaj samo hec??

hvala za pojasnilo :)

Hojla Svetovljan,

tisto zgoraj je povsem druga trgovina, v mejlu imajo razliko samo končnico (net/com :naughty: ),

spletne trgovine nisem najdel, ti pa lahko dam samo pravi E-mail: (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) - info@alternativamoto.com !

Lahko, kar v SLO. napišeš vsebino in dobiš na pladnju do konca tedna odgovor, ker gospodična kot so

tudi nekateri omenili dela samo Če/Pet/Sob (Nena)!

LP

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

hvala, sem opazil to net/com razliko pri emajl naslovu, nimajo pa homepaga!! kakšna trgovina je to, sej niso resni?!?!?! mislm, smo v 3. tisočletju, ne več med dinozavri (bi rekla SN :) )

no, njihovo resnost bom spoznal čez dobrih osem ur... vi tlele pa malo kasneje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

hvala, sem opazil to net/com razliko pri emajl naslovu, nimajo pa homepaga!! kakšna trgovina je to, sej niso resni?!?!?! mislm, smo v 3. tisočletju, ne več med dinozavri (bi rekla SN :) )

no, njihovo resnost bom spoznal čez dobrih osem ur... vi tlele pa malo kasneje :)

Dajo več na fer trgovsko politiko, kot na "discount" internet prodajo.

Za primerjavo market2ruote ima tekoče kolekcije vedno precej dražje od AlternativaMoto; imajo pa internet stran po kateri misliš, da so ultimate shop kar se cen tiče.

V market2ruote sem doživel. da so prodajali tekstilno jakno iz ne vem koliko let stare kolekcije pod karakteristikami tiste z Gore tex.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

no tkole, včeraj sva bla s SN v Alternativa motu v Sistianu, luškana trgovinica, simpatična, več kot prijazna (in še bolj zgovorna :naughty: ) prodajalka, izvedela kopico novičk iz motošporta, žal na zalogi niso imeli več čelad po katere sva prišla, sva jih pa lahko naročila, in ker to pač niso ostanki iz zaloge jih žal ne bova dobila 30% ceneje - nama je pa vseeno dala 20% popusta :OK:

dobil tud fajne zimske rokavice Dainese s ščitniki (SN jih bo dobila ko prideva po čelade, zdej ni blo številke), pa spet nov set sliderjev za Oxtar Replica škornje (desnega mi je odtrgalo na zadnji Panoniji, ko sem zapel za betonske robnike na 11ki); tudi tle neki popusta, tko da sva zadovoljna z obiskom, hvala vsem za priporočilo!!

mimogrede: na poti domov še mal martinčkanja na gradu Miramare, ko pa je začelo prav zoprno mrzlo pihat, pa na toplo na "pravo" pizzo... prav fajn sobota :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napak. Naslov je Sistiana 55/e.

Več o trgovini sem napisal v temi Dainese kombinezoni.

Samo še en komentar; čelade X-lite, ki mi jih je trgovec v Ljubljani reklamiral po 450 euro, ima tukaj po 300 euro (vseh velikosti in grafik)!!!

Cene Alpinestars kombinezonov prodajajo z najmanj 20% popustom (samo model in številko poveš in ti ga naročijo); tudi s 25% rabata.

Antares

Ponudba je zelo široka, ker pokriva vse potrebe voznikov dveh kles; od scooterjev do superšportnikov.

Škornji so TCX, Alpinestars, dodatna oprema Tucano Urbano, Axo usnjeni kombinezoni (nekaj čez 500 Euro komad), Arai, Shoei čelade,...

Antares

Kar veliko sem obiskovala/obiskujem (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) v Sistiani in.. od kdaj imajo Alpinestars kombinezone? In tudi Arai čelad nimajo.. ??

Je pa ponudba in postrežba :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... In tudi Arai čelad nimajo.. ??

Je pa ponudba in postrežba :OK:

Hola!

točno tako, čelade imajo le AGV, Nolan (X-Lite, Grex) in Shoei

postrežba prijazna, zabavna... :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čelade imajo le AGV, Nolan (X-Lite, Grex) in Shoei

Če se prav spomnim, sem pred časom videl tudi Airoh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar veliko sem obiskovala/obiskujem (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) v Sistiani in.. od kdaj imajo Alpinestars kombinezone? In tudi Arai čelad nimajo.. ??

Oh ja Alpinestars kombinezone imajo; popust takoj 20%; tudi 25%.

To pa je cel kup denarja. Zdaj, ali ima razstavljeno ali ne ne vem, ker nisem bil pozoren, trgovina ima preveč robe, da bi gledal kaj vse je noter, ker bi moral vzeti dopopust.

Tudi Axo kombinezone imajo po zelo ugodnih cenah; usnjeni kombinezoni v črno beli varianti, kolekcija 2008, (pošiljka pride konec leta) bodo po 500 euro.

Arai čelade pa imajo zame; saj ni treba, da je vse za publiko; kajneda?

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo že naročeval moto dele preko trgovine Moto-Čarli v Trstu?

So se držali dogovorov, pred vsem me to zanima, ker en del so mi obljubili, da pride

v roku 1 tedna, če pri njih naročim, ker v Slo. dobim, samo čakam cca 3 tedne (pa še to ni zihr - vsaj tko mi je omenil prodajalec) :unsure: !

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čarli je mega. Vedno je bilo vse ok, razen v enem primeru, ko je kolega naročil kombinezon (m-tech) v točno določeni barvi, za katerega so mu že vnaprej povedali, da bo moral počakati in se stvar še danes vleče, ker kolega ne pristane na drugačno kombinacijo barve (pa čeprav je skoraj enaka :slap: ). Po moje, če so ti garantirali, da pride v enem tednu, bo tudi prišlo. Smem vprašati kaj ?

Popravljeno . Popravil BolhA^
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto charlie se je do sedaj ......vedno držal dogovora...

v sistiani tudi vse ok.....worship.gifpravzaprav odlično...

v via milano pa ni za hoditi.....če se vam zgodi karkoli da morate reklamirati ste naj.......headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čarlija lahko pohvalim zaradi dobrih izkušenj še jaz. Enak slučaj sem imel s čelado v posebni barvi, ki so jo naročili posebej zame (v SLO pri dveh štacunarjih se je "ni dalo" naročiti). So mi prej povedali, da bom čakal od 3 do 6 tednov. Po 4 tednih so me poklicali "pridi, dobili smo". Presenečenje je bila še cena, ki je bila za nekaj eur NIŽJA od tiste v std. barvi....

Za kombinezon se naslednjič nisem mogel takoj odločit, pa so mi ga dali za 1 teden na stran, da bom v miru razmislil....

Skratka: :worship: :worship: :worship:

Čarli je mega. Vedno je bilo vse ok, razen v enem primeru, ko je kolega naročil kombinezon (m-tech) v točno določeni barvi, za katerega so mu že vnaprej povedali, da bo moral počakati in se stvar še danes vleče, ker kolega ne pristane na drugačno kombinacijo barve (pa čeprav je skoraj enaka :slap: ). Po moje, če so ti garantirali, da pride v enem tednu, bo tudi prišlo. Smem vprašati kaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil par dni prezgodenj; ker bodo v (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) šele čez 14 dni dobili pošiljko povsem novih SHOEI grafik čelad za leto 2008; ena dva modela sta po fotografijah sodeč izredno lepa.

X-lite GP grafika na sliki spodaj mi je sicer izredno všeč, samo na žalost so nekaj spremenili z notranjo oblogo, ker mi čelada pleše na glavi (v primerjavi s to izpred par let, ki jo imam sam).

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!