Skoči na vsebino

Moto trgovine - Italija


Fabija

Priporočene objave

nobena od Italjanskih trgovin iz blizine meje nima internetne strani :headbang: italijani namreč niso ravno najbolj razgledana nacija tako kar se tiče jezika kot tudi računalništva, zemljepisa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITIRAJ(kaciga @ 8 May 2006 @ 13:55) *

kje v Italiji imajo alpinestars?

V Sistianu v (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)

kombinezoni so znaizani od 620-720 ga ze dobis

si prepričan? bil sem približno 14 dni nazaj in so mi ponudili samo Dainese in Axo. (govorim o tekstilu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Horny twin je napisal:

"V Sloveniji pa itak en kupim ničesar več, kar se tiče motoristične opreme. LOUIS rules, pa Planet Bike v Trstu (čeprav Italjane mrzim do fula). Cene in kompetentnost!"

Ko sem zadnjič lutal po TS je bila štacuna Planet Bike (nasproti žel.postaje) zaprta in vsa v prenavljanju; sedaj me pa zanima ali so jo:

a ) zaprli

b ) prenovili ali

c ) preselili ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si prepričan? bil sem približno 14 dni nazaj in so mi ponudili samo Dainese in Axo. (govorim o tekstilu)

Siguren! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Horny twin je napisal:

"V Sloveniji pa itak en kupim ničesar več, kar se tiče motoristične opreme. LOUIS rules, pa Planet Bike v Trstu (čeprav Italjane mrzim do fula). Cene in kompetentnost!"

Ko sem zadnjič lutal po TS je bila štacuna Planet Bike (nasproti žel.postaje) zaprta in vsa v prenavljanju; sedaj me pa zanima ali so jo:

a ) zaprli

b ) prenovili ali

c ) preselili ???

a) zaprli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Spošovani,

nism glih vešč z netom :eek: ali bi kdo hotel prilepiti linke Italijanskih moto shop-ov da bi človek lahko mal cene pogledal :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spošovani,

nism glih vešč z netom :eek: ali bi kdo hotel prilepiti linke Italijanskih moto shop-ov da bi človek lahko mal cene pogledal :worship:

Italjanske spletne strani so najbolj gnile na svetu!!!

"´kleti nesposobneži" :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala :worship: ,ker te Taljani so res slabi z internetnimi stranmi. :yea1:

zapomni si, da je italijan najbol trda oseba na svetu... poleg afganistancev (ma še tisti niso tolk kukr italjan). Razen italjanščine ne zna nobenega jezika.... NOBENEGA niti pogovorno, kaj šele kaj več. Računalnik :blink: kaj je to... Da se ne govori o internetu in html.

Še dobro da imajo pico in kapučin, drugače tudi če jih ni :P

Aja, če pa v Udinah (80km od meje) rečeš da si iz Slovenije, grejo na zemljevid gledat kje je to. Pa pol reče aaaaaaa Jugoslavija :huh: :slap: 20 let za svetom so :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italjani se radi naredijo neumne. So izjemno ponosen narod. Tudi če kdo od njih zna tuj jezik, recimo angleški, ga ne bo uporabljal ker jim je to pač izpod časti. Zadnjič me je ena ženska pred Ljubljansko mestno hišo spraševala kje lahko kupi cigarete, jaz sem ji lepo vse povedal ona se mi je pa potem še nekaj smejala v faco... mislim, naslednjič bo moj odgovor: vaffunculo :devil: :devil: :devil: (al kako se že reče)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič me je ena ženska pred Ljubljansko mestno hišo spraševala kje lahko kupi cigarete, jaz sem ji lepo vse povedal ona se mi je pa potem še nekaj smejala v faco...

Pecala te je. Vse Italijanke so take. V bistvu si bil ti tisti, ki ni nič razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italjani se radi naredijo neumne. So izjemno ponosen narod. Tudi če kdo od njih zna tuj jezik, recimo angleški, ga ne bo uporabljal ker jim je to pač izpod časti. Zadnjič me je ena ženska pred Ljubljansko mestno hišo spraševala kje lahko kupi cigarete, jaz sem ji lepo vse povedal ona se mi je pa potem še nekaj smejala v faco... mislim, naslednjič bo moj odgovor: vaffunculo :devil: :devil: :devil: (al kako se že reče)

to je pa res oni bi sam po italjanso ''šopali'' so pace veliki nacijonalisti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zapomni si, da je italijan najbol trda oseba na svetu... poleg afganistancev (ma še tisti niso tolk kukr italjan). Razen italjanščine ne zna nobenega jezika.... NOBENEGA niti pogovorno, kaj šele kaj več. Računalnik :blink: kaj je to... Da se ne govori o internetu in html.

Ampak, motorje pa delajo najboljše :devil: Avte pa tut :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je res da boš težko našel Italjana ki zna kakšen drugi jezik. Glede trgovin v Trstu jih poznam kar nekaj. Motosprint,motoracing,pikappa,motostar,motocharli in od teh sem samo motoracing našel na internetu. Drugače se kot mulec sem kupoval največ v motosprintu in motoracingu in imajo res dobro izbiro.Pa tudi se da zbijat ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Iz Gorice proti Udinam je cca 5 km iz Gorice trgovina MOTO MAURI. Naslova ne vem, telefon je +390 481 391 725. Govori slovensko, ima pa lepo zalogo kombinezonov in čelad, malo manj pa čevljev in ostale krame. Berik dvodelni usnjen kombinezon je pod 500 eur, pa še glihat se da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Gorice proti Udinam je cca 5 km iz Gorice trgovina MOTO MAURI. Naslova ne vem, telefon je +390 481 391 725. Govori slovensko, ima pa lepo zalogo kombinezonov in čelad, malo manj pa čevljev in ostale krame. Berik dvodelni usnjen kombinezon je pod 500 eur, pa še glihat se da.

Naslov je: MAURI MOTO s.n.c. , Via Udine 43, GORIZIA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sem jaz po dolgem in počez vse prebral in tudi podobne teme. ampak še zdej ne vem, kje naj nabavim komplet opremo (dvodelni kombinezon, čevlje, čelado, pa ostalo drobnarijo). Full ponudbe. Pa nimam cajta po trgovinah šibat. Kje je sedajle najbolj ugodno vsaj toliko, da ene 100 EU prišparam in dam dom aza miklavža.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hmm, danes bil pri fašistu in sm direkt na zaprta vrata naletu (nek italijanski praznik).

Kje je pa ta PIGNOLO trgovinca... Prvič slišim?!

Drgač je pa še ena moto trgovina moto marassi (klik), nahaja se nekaj km pred fašistom. Za cene in ponudbo žal nevem.

Še nekaj bi prašu, nekje mi je pršlo na uho da obstaja v udinah neka veleprodaja moto opreme. Cene za količino zelo mamljive. Ma kdo mogoče kake izkušnje/ve lokacijoi/karkoli od te stvari?

Lp, iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

am, a je v trbižu še tolk moto trgovin kukr jih je blo včasih? jest sicr ne poznam, še nism bil tm, sam pravjo de je blo včasih velik tega tm, pa me zanima k bi šel v tork ke, k baje oni nimajo praznika takrt? :? vrjetno bi tm prej dobu dele za cagivo k pa pr ns pa mal bl pocen? :?

pa kšn link...bi bil zlo dobrodošel :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Včeraj v bližini Trsta v kraju Sistiana "odkrili" trgovino (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) :OK: :OK: :OK:

Trgovina velika, robe dost in to le vrhunske (npr. o kakšnem Firstu ni ne duha ne sluha...). Notri dva prodajalca in prodajalka. Prodajalka je slovenka, tko da ni težav s sporazumevanjem. Prodajalka se spozna na svoj posel. Modelov in številk kolikor hočeč - ne tako kot v LJ, ko je na polici 5 jaken in 5 kombinezonov in še to po možnosti čudnih številk.

Tudi za bolj redko št. 40 je bilo dovolj izbire.

In še najvažnejše. Za jakno, ki pri nas stane 500 EUR smo odšteli 320 EUR. Model jakne je 2007.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v bližini Trsta v kraju Sistiana "odkrili" trgovino (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) :OK: :OK: :OK:

........

A imaš kakšen podatek več o tej trgovini (ulica, bližina kakšnega objekta...) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!