Skoči na vsebino

Moto trgovine - Italija


Fabija

Priporočene objave

Je usnjen, dvodelni ženski kombinezon dainese. Črne barve, zelo malo nošen in lepo ohranjen št. 40.

cena je 90.000 sit kupljen pa skoraj eno leto nazaj...

jah črnolaska...nikoli ni prepozno... :P

jah veš kako je meni je tudi tale cifra kar malo veliko prevelika. škoda... cena pa ni taka. samo škoda tudi ko je črn. jz bi raje svetleljšiga kt zdj mam črnega.

vem da ni prepozno samo točno leto nazaj sm krvavo izkala kombinezjon.. jeseni sem ga šla pa v louisa kupt. pa sm dobla za 110k črnega probiker+ škorni.

nič lepo se mj.

papa

črnolaska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ja jz ga iščem sam v temle bi pa plavala najbrz :D hehe

hmm kot vem je za daines 40 najmanjsa stevilka al se motim?

jah veš kako je meni je tudi tale cifra kar malo veliko prevelika. škoda... cena pa ni taka. samo škoda tudi ko je črn. jz bi raje svetleljšiga kt zdj mam črnega.

vem da ni prepozno samo točno leto nazaj sm krvavo izkala kombinezjon.. jeseni sem ga šla pa v louisa kupt. pa sm dobla za 110k črnega probiker+ škorni.

nič lepo se mj.

papa

črnolaska

ja to je tudi moj razlog...crn je dolgocasen

jah...za daines sigurno ne das manj kot 90.000, ma tudi odluzi za ceno zivljenja...

za druge znamke, pa ne garantiram...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral celotno temo in glede na to, da si kupujem nov komplet Dainese, bom naredil eno soboto tak malo večji izlet po IT.

Mi potem lahko svetujete kako naj naredim ta krog.

V mislih sem imel:

1.) Gorica: PIGNOLO

2.) Gorica: BRAIDOTTI MOTO

3.) Trst: MOTOSPRINT

4.) malo naprej od Trsta: (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) (imate kak naslov? tel? ime trgovine?)

5.) stara cesta Udine- Traviso... (ime?)

V MOLVENO se ne bi vozil.

Zanima me kako naj vključim MASTER SPORT (kje je Pordenone?) in ali sem kaj pozabil.

Hvala za komentarje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5.) stara cesta Udine- Traviso... (ime?) DAINESE (na desni strani po stari cesti Udine - Tarvisio - smer Tarvisio)

6.) Sestian ali Devin ne vem točno, stara cesta Monfalcone ali Gorizia - Trst, na desni strani v smeri proti Trstu

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5.) Dainese: a je to bližje Tarvisu ali Udinam?

Namreč ne vem kje naj štartam? Recimo Trst, pa potem v Gorico in potem še proti Trbižu....?

Mi to rata v enem dnevu?

Naj jih raje prej pokličem kaj imajo?

Pa katera od teh trgovin ima največ Daineseja (iščem gore tex jakno...)?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje: ko boš seštel stroške za gorivo in cestnine + ceno jakne boš mogoče uvidel, da bi bila mogoče boljša opcija neka SLO trgovina (s popuston na gotovino) ali morda Celjski sejem (samo ugibam)???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz bom to združil še z vikendom na Krasu...

Rad bi trgovino, ki je res založena in da kupim vse na enem mestu.

Pa seveda Dainese mora bit....

Ne gre mi toliko za cenejši nakup kot za možnost izbire.

Pa še te trgovine bi rad videl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral celotno temo in glede na to, da si kupujem nov komplet Dainese, bom naredil eno soboto tak malo večji izlet po IT.

Mi potem lahko svetujete kako naj naredim ta krog.

V mislih sem imel:

1.) Gorica: PIGNOLO

2.) Gorica: BRAIDOTTI MOTO

3.) Trst: MOTOSPRINT

4.) malo naprej od Trsta: (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) (imate kak naslov? tel? ime trgovine?)

5.) stara cesta Udine- Traviso... (ime?)

V MOLVENO se ne bi vozil.

Zanima me kako naj vključim MASTER SPORT (kje je Pordenone?) in ali sem kaj pozabil.

Hvala za komentarje!

5. Udine (bol točno - Tavagnaco) - Dainese moto store

6. Stara Gorica: Mauri moto (axo, alpinestars...cesta in kross oprema)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz bom to združil še z vikendom na Krasu...

Rad bi trgovino, ki je res založena in da kupim vse na enem mestu.

Pa seveda Dainese mora bit....

Ne gre mi toliko za cenejši nakup kot za možnost izbire.

Pa še te trgovine bi rad videl...

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) u Sistiani je prostorno veća od prosječne moto trgovine u Italiji, i imaju dosta robe izložene u trgovini, pretežno Dainese (tamo sam kupio textil jaknu Dainese prošle godine). I prodavačica je vrlo simpatična, iz Slovenije je, pa jezik nije problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa katera od teh trgovin ima največ Daineseja (iščem gore tex jakno...)?

Hvala!

V Gorici imajo kompletno kolekcijo, za gore-tex jakno pa pejt pogledat v AC-Auto za Bežigradom, imajo veliko izbiro teh jakn

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5. Udine (bol točno - Tavagnaco) - Dainese moto store

Tu so mojega kolega, ki stanuje 5 km (!) od tam nategnili.... :nono:

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) u Sistiani...... . I prodavačica je vrlo simpatična, iz Slovenije je, pa jezik nije problem.

Nena je na porodniški... vseeno se da zment.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wan Qweščn...ima mogoče katera od teh italijanskih trgovin spletno stran, kjer so tudi dejanske cene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wan Qweščn...ima mogoče katera od teh italijanskih trgovin spletno stran, kjer so tudi dejanske cene?

Prej ne kot ja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...svetujete kako naj naredim ta krog.

1.) Gorica:

...3.) Trst: MOTOSPRINT

4)...(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) (imate kak naslov? tel? ime trgovine?)

...

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) ima ob sobotah odprto nekje od 10h do pozno popoldan (17h ali 19h - se ne spomnem) medtem ima večina trgovin v trstu opoldan cca 12h-15h paaaavzo. zato ti priporočam pot v smislu - zjutraj Trst, ob 12h (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) (ko so ostale zaprte) in potem še šibat v Gorico. - Seveda če boš zaenkrat predvsem ogledoval in popoldan v povratku ali kak drug dan kupil. Če boš pa kupil pri prvem pa priporočam direkt v MotoCharlie (TS) zjutraj potem pa še v Alternativo - vse skup ni 20km narazen. drugih z Dainese ne poznam dobro..mogoče kdo drug lahko svetuje?

Kot je bilo že večkrat omenjeno-Alternativa je v primerjavi z ostalimi velika trgovina in tudi dobro založena z Dainese robo (še preproge majo po tleh Dainese... :naughty: )

Wan Qweščn...ima mogoče katera od teh italijanskih trgovin spletno stran, kjer so tudi dejanske cene?

Italijanske moto trgovine niso kompatibilne s spletnimi stranmi... :grrr :grrr sem že sam bentil glede tega... :angry2: Za kontaktne podatke je najprimerneje poiskati želeno blagovno znamko/proizvajalca in na njegovi spletni strani distributerje v ITA... pa še ti podatki so včasih out-of-date... :doze:

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

v soboto sva z kolegom nardila en izlet do trgovine Pignolo v Gorici. Res da je majhno, ampak stiri od petih modelov jakn moje stevilke, katere sem mel namen probat mi je tip prnesu iz skladisca (obiskat ga je mogu 4x :whistle:).

Od tam sem odsel z jakno, hlacami z padsi ter hrbtenicnikom in glede na to, kolk bi dal za isto oz. podobno kramo pr nas, mislm da se je izlet izplacal :OK: in dvomim, da bi kej dost cenej prsu cez kjerkoli drugje v ITA + trgovina je tko kot so ze vsi napisal minuto ali dve oddaljena od meje.

just my eur 0.02.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi kdo vedel kako priti najhitreje do izpuha Leo Vince v Italiji oziroma na koga se obrniti :hmm:

pri nas je sicer uvoznik samo treba naročiti pa potem čakati(cca1 mesec) bi raje skočil sam ponj :grim

info lahko na PM

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi kdo vedel kako priti najhitreje do izpuha Leo Vince v Italiji oziroma na koga se obrniti :hmm:

pri nas je sicer uvoznik samo treba naročiti pa potem čakati(cca1 mesec) bi raje skočil sam ponj :grim

info lahko na PM

v motoSTAR pejdi .. v trst!! v 1 ali 2 .. kar ti je lažje .. motostar 2 ima več zaloge in izbire...

http://www.motostartrieste.com/motostar/prodotti.html

lokacija mS1 in mS2:

http://www.motostartrieste.com/motostar/azienda.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... do trgovine Pignolo v Gorici...dvomim, da bi kej dost cenej prsu cez kjerkoli drugje ...

Samo za info...lani so bili skornji Oxtar v TC Motoshop v Ljubljani cenejsi kot pri Pignolo....bil tam, probal, izracunal in cez nekaj ur iste skornje ceneje kupil v TC-ju (pa ni bilo akcij ali popustov)

Sicer pa kar sem videl trgovin v Italiji.........AlternativaMoto :worship: (po cenah in izbiri)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce kdo obiskal v katero od telih trgovin MOTO SHOP PIGNOLO,(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), Motosprint, motoracing in podobne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve za kakšno trgovino oz. servis Trstu ali Gorici , kjer bi prodajali špice za feltne?

Pokliči Braneta 041-530-931. Reci, da je veza Miran! O.K.?!

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!