Skoči na vsebino

Moto trgovine - Italija


Fabija

Priporočene objave

Ali lahko bolj natačno napišeš kje je tu v udinah.

lp :ninja:

Eem, ne :D Vem da je veliko trgovin tm, ku en BTC, nevem, tabla Citta Fierra je na vrhu stavbe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali lahko bolj natačno napišeš kje je tu v udinah.

lp :ninja:

Izhod avtocesta Udine - Sud, se pelješ po obvoznici (štiripasovnica) v smeri Tarvisio, nekje v višini stadiona Udinese imaš izhod Fiera. Trgovina se nahaja na zahodni strani Udin, ob avtocesti A 23 (Tarvisio - Palmanova).

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn založena, in s konkurenčnimi cenami je štacuna Valeri sport. mal pod Bellunom, slabih 200 km od fernetičev.

WWW.valerisport.it

stran ni bog ve kaj. Štacuna pa ni švoh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na strani imajo fulllll kombinezonov po zelo ugodnih cenah. A so tudi tam dejansko tako nizke cene in tako izbiro?

Sem ravnokar probal it na stran, pa vidim da jih nekaj zafrkava. Še pred kratkim se je dalo gor ponajt zelo dosti opreme..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn založena, in s konkurenčnimi cenami je štacuna Valeri sport. mal pod Bellunom, slabih 200 km od fernetičev.

WWW.valerisport.it

stran ni bog ve kaj. Štacuna pa ni švoh

Sem za njo slišal, samo 200 km z avtom po ITA. avtocesti + nazaj (za enodnevni izlet),

mora biti huda trgovina, imajo pa konkurenčne cene, vsaj na pogled čez njihovo stran,

bi šel tja, ampak praznih rok se zihr ne vrnem!

Si bil tam cartMAN?

Ali je bil kdo v Dainese trgovini, ki naj bi bila nekje blizu same tovarne Dainese?

Nisem povsem prepričan kje naj bi bila točno, ker sem znanja "baba čula, baba kazala" !

lp

Nofrus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za njo slišal, samo 200 km z avtom po ITA. avtocesti + nazaj (za enodnevni izlet),

mora biti huda trgovina, imajo pa konkurenčne cene, vsaj na pogled čez njihovo stran,

bi šel tja, ampak praznih rok se zihr ne vrnem!

Nofrus

Cene so sodeč po internetni strani res ugodne. Izbira mora bit pa tudi zelllooo velika. Se pa strinjam, da če se že pelješ tako daleč se ne moreš vrnit praznih rok. Jaz sem jim poslal že 3 maile, če imajo en kombinezon v moji št. pa še zdaj nisem dobil nobenega odgovora.. Ne vem ali ne znajo angleško, pa niso vedeli kaj sprašujem, ali pa se jim enostavno ne da odpisat in ubadat z enim Slovenčkom.. .) Vsekakor bi rad zvedel, če imajo kombinezon zame, ker potem se takoj zapeljem dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Za Dainese usnje zelo prijazna in ugodna trgovina MotoShop Pignolo v Gorici, prejšnjo soboto našel dolgo iskani podaljšani model (za nestandardno dolgo dečvo), na zalogi so imeli eno- in dvodelne modele, več barv, nema što nema... na koncu se je odločila za krasnega enodelca, letošnji model cena 1050 EUR, lanski model cena 879 EUR (razlika samo v barvah), prodajalka sama ponudila popust na 680, na koncu sva ga dobila za 650 EUR :)

http://www.motoshoppignolo.it/home.html

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne pokličeš :?

Ker imam zelo slabe izkušnje z Italjančki in znanjem angleščine, sem enkrat klicaril za računalnik pa se nisem nikjer nič zmenil. Italijansko pa ne znam.

Sploh pa trgovina, ki ponuja celo spletno trgovino, bi lahko vsaj na mail odgovorila .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem za njo slišal, samo 200 km z avtom po ITA. avtocesti + nazaj (za enodnevni izlet),

mora biti huda trgovina, imajo pa konkurenčne cene, vsaj na pogled čez njihovo stran,

bi šel tja, ampak praznih rok se zihr ne vrnem!

Si bil tam cartMAN?

Ali je bil kdo v Dainese trgovini, ki naj bi bila nekje blizu same tovarne Dainese?

Nisem povsem prepričan kje naj bi bila točno, ker sem znanja "baba čula, baba kazala" !

lp

Nofrus

pardon kr sm tako dolgo rabil za odgovor.

ja, sm bil tam, ker se precejkrat vrtim okrog castelfranca. kr mi trenutno nič ne manjka, sm sam mal pogledoval. kolega, ki je kupil motor, pa je februarja tam opremil sebe in svojo deklico, dobila sta kar pošten škonto. o številkah nebi, ker se jih ne spomnim. zdej, po ene rokavice, nima smisla, če pa menjuješ opremo..... po drugi strani, ena določena goretex jakna, je tam 150€ cenejša kot v SLO!!! pot, pa ni več kot 50€ s kapučini in brijoši vred.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hvala ti.

Zdaj bi še pa vprašal: Katere znamke so cenejše v Italiji? Suzuki? Gledam GSXR, model 2001-2003 in ni za verjet, kakšna razlika v cenah z našimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da so vse znamke cenejše kot pri nas, ker je ponudba večja od povpraševanja pa standard imajo bolši od nas.

Jaz sem prejšnji motor pripeljal iz Italije od Braidottija to je ob glavni cesti Gorica-Udine takoj pod Gorico v kraju Mossa na levi strani ceste. Tam je tudi sosed kupil BMW rt, zaenkrat brez pripomb.

lp:Anton

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Bo treba v "šoping" kakšno je stanje (založenost/popusti) v jesenskih dneh v Pignolo ali Alternativi ? Je bil kdo predkratkim tam?

Trenutno se išče samo "dainese" :naughty:

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, to je napisal RenoRaines:

"Evo, me nazaj iz IT. Da nardim na hitro poročilo. Prvo en info, ki bo prišel prav vsem, ki nameravajo narediti obisk Pignola - Pignolo trgovina je trenutno v prenovi in zaprta. Obratuje samo magazin čez cesto. Pa tudi v magazinu majo bolj ko ne sušo za številke 50/52. V konfekcijski 50 je mel samo belo Laguno Seco Pravi da bo trgovina odprta čez približno mesec dni. Takrat pride tudi nova zaloga. Novi modeli pa okoli januarja.

Nekaj smo še lazli po Trstu in naključje nas je zapeljalo v Dainese trgovino (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com). Dvodelci Laguna Seca razgrabljeni - samo še dva - črni in beli. Kljub temu sem zase našel vzel kombinezon Flanker in ko sem bil ravno pride delu še škornje Oxtar na 25% znižanju in rokavice. Cene najugonejše Odnos na nivoju! "

Jaz pa dodajam: bila sva to soboto v Alternativi in nabavila dva leder kompleta Dainese (znižana roba cca 20%) - jakni Haku san in hlače Firefly

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil v UDinah, in v velikem nakupovalnem centru Citta Fierra, al neki pofobnega je Mega InterSport. NOtr imajo veliko moto opreme, videl sem leder kombinezone, Shoei čelade, verjetno tudi par drugih znamk, ker je bilo čelad res ogromno. Imajo škornje, rokavice, usnjene jakne, navadne jakne, podkape, dodatke za motor, tudi krose, neke kros gume, zobnike...

Vem da je bil dvodelni kombinezon od Spyke 740€, zraven je bila nalepka 20% popusta, verjetno na 740€ -20%.

Ja, MegaIntersport ima Spyke, Clover, Aplinestras in še kaj. Zežave nastanejo, če se odločiš za določen kombinezon in želiš, da ti naročijo številko, ki jo nimajo na zalogi. Včasih se da dogovoriti, drugič pa niti pod razno.

Cene pa imajo kar v redu. Samo fantje, raje dajte tistih 15.000 sit(zanemarljivo glede na letne stroške vožnje motocikla) več in si kupite Dainese-stoji stokrat lepše in še bolj udoben je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj smo še lazli po Trstu in naključje nas je zapeljalo v Dainese trgovino (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com). Dvodelci Laguna Seca razgrabljeni - samo še dva - črni in beli. Kljub temu sem zase našel vzel kombinezon Flanker in ko sem bil ravno pride delu še škornje Oxtar na 25% znižanju in rokavice. Cene najugonejše Odnos na nivoju! "

Jaz pa dodajam: bila sva to soboto v Alternativi in nabavila dva leder kompleta Dainese (znižana roba cca 20%) - jakni Haku san in hlače Firefly

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) ni v Trstu!??? vsaj če nima podružnice (kar pa težko verjamem).

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) je v Aurisina-Nabrežini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)

S.S. Sistiana, 45/E

34019 - SISTIANA - DUINO AURISINA (TS) - ITALIA

Tel.: 040/2907095

e-mail: info@alternativamoto.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)

S.S. Sistiana, 45/E

34019 - SISTIANA - DUINO AURISINA (TS) - ITALIA

Tel.: 040/2907095

e-mail: info@alternativamoto.com

Napak. Naslov je Sistiana 55/e.

Več o trgovini sem napisal v temi Dainese kombinezoni.

Samo še en komentar; čelade X-lite, ki mi jih je trgovec v Ljubljani reklamiral po 450 euro, ima tukaj po 300 euro (vseh velikosti in grafik)!!!

Cene Alpinestars kombinezonov prodajajo z najmanj 20% popustom (samo model in številko poveš in ti ga naročijo); tudi s 25% rabata.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napak. Naslov je Sistiana 55/e.

Več o trgovini sem napisal v temi Dainese kombinezoni.

Samo še en komentar; čelade X-lite, ki mi jih je trgovec v Ljubljani reklamiral po 450 euro, ima tukaj po 300 euro (vseh velikosti in grafik)!!!

Cene Alpinestars kombinezonov prodajajo z najmanj 20% popustom (samo model in številko poveš in ti ga naročijo); tudi s 25% rabata.

Antares

katerimi znamkami opreme (kombinezoni,čelade,škornji,rokavice...) razen Dainese, Alpinestars,X-lite, ki si jih že omenil je trgovina še založena?

Popravljeno . Popravil PRJATU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Antares: Drži ja. Smukal smo po Trstu, da bi našli nekaj trgovin, ki sem si jih izpisal. Iskali smo prvo, pa po naključju najdli drugo, kjer niso imeli nič kombijev in so nas napotili v (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com).

@Port Folio: Ne vem kake izkušnjke ti iščeš. Jaz sem kombinezon probal ker sem resno razmišljal o nakupu. Usnje je mehko - kar sem opazil pri vseh kombinezonih Dainese B)  . Laguna Seca ima nekoliko širši kroj kot ostali Dainese kombinezoni - predvsem nad bokom. Recimo Laguna Seca se mi je zdel preširok, dočim mi je enaka številka Flanker čisto ustrezal. Laguna Seca je podložena s tisto novo zadevščino, ki v vročini prijetno 'hladi' v hladnem pa zadržuje toploto. Pri Laguni Seci me je zmotilo edino to, da sem po kakih 15 minutah nošnje ustrezne konfekcijske številke fasal tako rdeča in razdražena kolena, da ga nisem mogel več imeti na sebi. Jest ga nisem vzel, ker je cel črn - mi ni všeč, da sem senca. Bel je hud, sam najbrž ne ostane dolgo bel Eni pravjo, da grba kombinezona moti, če daš spodi visoko želvo, da kombinezon potem špona. To ne bi vedu iz izkušenj.

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!