Skoči na vsebino

Alkohol vs.Marihuana (grass)


Ice

Priporočene objave

BTW ne pijem in ne kadim.

..potem si tak kot jaz.... :ph34r:

živim samo od ljubezni... :rolleyes:

...in dišečih rožic....... :rolleyes: :rolleyes: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ze pomislil koliko druzinskih clanov trpi zaradi pijanskih fotrov, pa ne samo v sloveniji. Sicer ne pijem in ne kadim ampak vseeno mislim da s travo neposredno ne mores vplivati na drugega s pijaco pa(sem ze prej navedel kako), ce ne drugace ves denar zapravs.

Ce bi vsi pjanci kadil travo namest pil, gotov ne bi blo tok nasilja v druzinah. Sam osebno se nisem vidu zakajenca k be se pretepal. Najbolj sem jezen ko berem v casopisu da je nek mlad fant umrl, prej je pa kadil travo. Velik sem ze prebral literature na to temo. Zarad trave je prakticno nemogoce umret(vsaj s kajenjem ne).Smrtna doza je 200 jointov. Ko jih bo pa kdo tok pokadil enega za drugim naj se pa pr men oglasi.

Strinjam se z ICEom. Travo naj se legalizira, za alkohol naj se pa uvede strozje zakone!

Primerjajte Rock Otočec pa Reggae River Splash v Tolminu. Na rock otočcu je velik pjace in vsako leto lahko beremo kaksni izgredi so tam. Mam pa ene par prijateljev k pa redno obiskujejo Reggae river splash pa se po njihovih podatkih tam sam trava kadi, nic pjace. V parih dneh po obisku tisoc ljudi tud enga izgreda ni blo. TO JE ZELO POMEMBEN PODATEK!

Seveda sem tudi to pomislu, glede alkohola v družinah. Ampak zdaj pa pomisli, kolko alkoholikov pa poznaš, ki obremenjujejo družinske idile. Poleg tega se tudi vprašaj, koliko od tega je nasilnih. Vsi se ne pretepajo. So primeri, ki po zaužitju alkohola postanejo bolj "živi" in drugi, ki se umirijo in grejo spat (tudi kar zunaj na klopci). Si že kdaj vidu, da bi se klošarji tepli? Zdaj pa še enkrat pomisli, koliko je kadilcev v družinah, ker so tudi otroci, mlajši od 16 let (in ne kadijo). Jas jih poznam vsaj enih par. Alkohol komaj ob izkoriščanju postane grda razvada, v vseh boljših oštarijah ga pa ponujajo kot aperitiv, saj bojda izboljša okus jedi (ne bom govoril iz lastnih izkušenj, ker se ga izogibam). Kajenje pa dejansko je grda razvada, saj je 80% kadlicev odvisnih in težko vzdrži brez kajenja. Ne samo, da sam sebe zastrupljaš, zastrupljaš tudi druge, ki sedijo okoli tebe. Poznaš kakšnega alkoholika, ki je po dveh kozarčkih rdečega namlatu celo gostilno? Jasno, da če ga srkneš preveč lahko postaneš nerazsoden, ampak to se lahko pomoje zgodi tudi po zaužitju 3 jointov. Skratka, ne zagovarjam ne enega ne drugega. Sem mnenja, da se da odlično živet tako brez enega kot brez drugega in tudi mnogo denarja se prišpara (sploh tele cigareti bi morali biti še dražji - vsaj ene 3000 sit pa bi si mnogi premislili).

Trave sicer nebi legaliziral, ker to pomeni, da bodo kmalu tudi 3. šolčki probali, kak je to, ko si zadet. Za alkohol bi pa poostril nadzor, uvedu bi nemilostne kazni tako kot to imajo na Finskem, saj nekateri nimajo meje.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bodo zaprli coffee shope na Nizozemskem?

Haag, Nizozemska

Slavni nizozemski mreži coffee shopov, ki so nedotakljiva cona za uživalce konoplje, grozi skorajšnje izkoreninjenje. Januarja naslednje leto bo namreč na sceno stopil neusmiljeni novi proti-kadilski zakon, s katerim bodo vsa delovna mesta na Nizozemskem zakonsko določena kot nekadilska območja in coffee shopi pri tem ne bodo nikakršna izjema.

Novi zakon tako pravi, da mora vsako podjetje v deželi vsem zaposlenim zagotoviti, da ne bodo podvrženi dimu tobaka. Tako tudi kajenju konoplje v enem od 800 coffee shopov po širni Nizozemski do leta 2005 grozi izumrtje. Coffee shopi bodo sicer še vedno prodajali omamne zvitke, vendar bodo stranke zadevo morale opraviti kar zunaj. Lastniki kavarnic so seveda razočarani, saj so coffee shopi kot vsa druga podjetja in bodo morali slediti zakonu.

Prvi coffee shop so odprli leta 1972, in čeprav je konoplja v bistvu ilegalna, pa vse od takrat tolerirajo njeno uporabo in prodajo. "Bistvo obiska coffee shopa je kajenje," je dejal eden od lastnikov. Nekateri se bodo zakonu skušali izogniti tako, da bodo ob kavarnicah zgradili terase na prostem. "Zaposlujemo samo kadilce. Če delaš za nas, si kadilec, in vse naše stranke kadijo, torej je to ena velika neumnost," je mnenja neki drugi lastnik.

Več: http://www.guardian.co.uk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam eno druzino kjer je alkoholik fotr pa je tocn tko kot sem napisal. Glege razsodnosti pa vseeno mislim da je slabse ce si pijan kot pa zadet.

Prav zanimiv tale zakon o kajenju. To bi moral se v Sloveniji narest sam so tobacni izdelki prevelik vir denarja za nas proracun da bi to nardil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem tudi to pomislu, glede alkohola v družinah. Ampak zdaj pa pomisli, kolko alkoholikov pa poznaš, ki obremenjujejo družinske idile.

Poleg tega se tudi vprašaj, koliko od tega je nasilnih. Vsi se ne pretepajo. So primeri, ki po zaužitju alkohola postanejo bolj "živi" in drugi, ki se umirijo in grejo spat (tudi kar zunaj na klopci).

Alkohol komaj ob izkoriščanju postane grda razvada, v vseh boljših oštarijah ga pa ponujajo kot aperitiv, saj bojda izboljša okus jedi (ne bom govoril iz lastnih izkušenj, ker se ga izogibam).

Kajenje pa dejansko je grda razvada, saj je 80% kadlicev odvisnih in težko vzdrži brez kajenja. Ne samo, da sam sebe zastrupljaš, zastrupljaš tudi druge, ki sedijo okoli tebe.

Poznaš kakšnega alkoholika, ki je po dveh kozarčkih rdečega namlatu celo gostilno?

Jasno, da če ga srkneš preveč lahko postaneš nerazsoden, ampak to se lahko pomoje zgodi tudi po zaužitju 3 jointov.

Trave sicer nebi legaliziral, ker to pomeni, da bodo kmalu tudi 3. šolčki probali, kak je to, ko si zadet. Za alkohol bi pa poostril nadzor, uvedu bi nemilostne kazni tako kot to imajo na Finskem, saj nekateri nimajo meje.

Veleumne buče čistega Tomozukija, ... heh tole bi lahko kdo objavil kot zbrana dela, samo ne vem v kateri kategoriji, največjih neumnosti, naj duboz, popoldanskih zajebancij, ali kaj tretjega. :blink:

Tomozuki, vso srečo v iskanju čistega okolja in miru ti želim. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S.: A pa ti kdaj preberš tekst za sabo?

P.P.S.: In drugače kakšne sorodstvene vezi s spoštovanim Dr. Rugljem!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo, duhovit si kot svinjska rit. Seveda se moji prispevki ne morejo kosati s tvojimi, saj slednji niso vredni pol pi*de mrzle vode. Ti očitno še lahko razmišljaš, kam bi dal moje, medtem, ko jast ne vidim smisla v tvojih, saj kup smilov in text egoistične narave ne sodita niti v osmrtnice. Očitno je literatura tvoj zadnji medij preko katerega se bi lahko izobraževal, če pa že, pa se prispevkom kajenja in alkoholizma izogibaš in se držiš svojih absolutističnih idej kot stara mama kaktusa. Še enkrat ti povem, da ima vsak slovenski državljan pravico do čistega zraka in svobode in niti slučajno ne mislim poslušat tebe, ki bi vse porinil v en koš. Me zanima, kako bi ti blo všeč, če bi bile restavracije v kanalizacijskih jaških, kjer bi vse fajn po dreku smrdelo. Ja, butasta primerjava, ampak drugače ti neznam povedat, ker edino tako lahko razumeš (upam). Komaj čakam strožjih zakonov.

1. Veš kaj dela trava - nehaj kadit pa boš manj sklerozen in bolj pozoren.

2. Ne, nobenih sorodstvenih vezi ni. Bi jih pa mogoče ti rabu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, zakaj se pa ti ne preseliš v eno tako deželo (recimo kakšno severno), ker bi lahko v miru delal svoje zvitke in se javno osrečeval. Tut policija te nebi preganjala, lahko bi smrdel komurkoli bi želel (ker so vsi tebi podobni) in tako negoval svoj večvrednostni kompleks.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: :blink:

Tomozuki :angry: ... mal predaleč si zapelau... mal te je zanesl... kaj ne, da se sam mal hecaš???? :blink: :huh: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo zgleda nore gobe tudi precej stranskih učinkov... :wacko: :blink: :wacko: Tomozuki poglej drugič kaj ti dajo na pico. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki, sej ti ni treba kadit niti piti. Ne teži pa drugim kaj na delajo oz. kaj naj ne delajo. Na živce mi grejo ljudje, ki jih preveč skrbi za druge. Tudi tebe nobeden nič ne sili. Sicer pa lahko tudi pri nas legalno kadiš B) , prepovedano so druga dejanja.... :(

Popravljeno . Popravil roly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEX, DRUGS & ALKOHOL !!!!! :D 8)

vrstni red ni pomemben!!!!

za legalizacijo vsega!!!!!! :!:

najbolj mi gre na zivce da ti drugi predpisujejo kaj je dobro in kaj slabo zate ker si ti tak idiot da tega ne ves!!!! ce se hocem zadevat ali zapijat se bom, pa mi noben tega ne sme preprecit tako kot jaz ne poskusam nekomu preprecit da hodi v cerkvo, poslusa govejo muziko ali rave ali nasploh da je drugacen kot jaz. se malo pa bodo tudi motorji prepovedani ker so nevarni, seveda tudi ekstremni sporti, itd.

a to je demokracija in osebna svoboda?

Tvoje želje izpred leta so delno postale meso: prostitucija je že legalizirana.

Alko je itak vsidran v srca Slovencev.

Trava pa, još malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki, sej ti ni treba kadit niti piti. Ne teži pa drugim kaj na delajo oz. kaj naj ne delajo. Na živce mi grejo ljudje, ki jih preveč skrbi za druge. Tudi tebe nobeden nič ne sili. Sicer pa lahko tudi pri nas legalno kadiš B) , prepovedano so druga dejanja.... :(

Ne, ne, niste dojeli kaj hočem povedat. Hotel sem samo odgovorit na Zoolovo velepomembno trditev, da bom še naprej moral prenašat kadilce in pijance. Zaradi mene lahko počnete kar želite. Nikomur nočem ničesar preprečit, če ga to veseli. Me pa moti, da recimo kdo kadi v moji neposredni bližini v zaprtem prostoru. Nebom prenašal razvad drugih ljudi, ki uničujejo sebe in mene. To je vse, kar hočem povedat. Verjetno nisem edini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki najebal si ga.

Zašel si med same zasvojence in hočeš tle red delat.

nobeden nima pravice kratit razvade, da puham komurkoli, karkolipod nos press

Sem se zaradi Manuele potrudil - ločeno pisat.

:unsure: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki najebal si ga.

Zašel si med same zasvojence in hočeš tle red delat.

nobeden nima pravice kratit razvade, da puham komurkoli, karkolipod nos press

Sem se zaradi Manuele potrudil - ločeno pisat.

:unsure: :)

(OklepajeSiPozabilPress) ;) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti ne paše, da kdo puha v zaprtem prostoru idi na odprto in boš mel mir, puhanje nam je dovoljeno z ustavo to je tam ko piše nekaj o človekovih pravicahsemizdipress :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekadilci potem nimamo pravice do cistega zraka v prostoru?! .....aha,interesantno."tolerantnost" ipd. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti ne paše, da kdo puha v zaprtem prostoru idi na odprto in boš mel mir, puhanje nam je dovoljeno z ustavo to je tam ko piše nekaj o človekovih pravicahsemizdipress :D

Pa ravno nekje tam je zapisana moja pravica do čistega zraka :o B) :rolleyes: :unsure: :( :( :( :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti ne paše, da kdo puha v zaprtem prostoru idi na odprto in boš mel mir, puhanje nam je dovoljeno z ustavo to je tam ko piše nekaj o človekovih pravicahsemizdipress :D

enako se lahko puhalci spravite iz zaprtega prostora na svezi zrak,n´est paz?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, vse smo se že zmenil, se pošlihtal, pa pride en vajenc na skuterju, pa vse sprovocira in na glavo obrne. :blink: :blink:

Tej mulariji bom jaz začel ušesa trgat! :angry: :angry: :angry: Naj mi enkrat pride pred nos, pa pove kdo je. Mu dam BMWjev pir pit!

Ajde zdej pa kadilci v en kot, nekadilci v druzga, pijanci v tretga, absinenti v četrtega! :angry:

Pa da bo vsak imel dodaten svoj artikel prštiman, ko pridem naokol. Obiščem vse po vrsti, in to ne samo enkrat! :D :D :D

Sicer pa ima Ran prav. Važno da dogaja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

največji problem pri zakajenosti lokalov je, da le ti nimajo poštimano zračenje.

Lokali, ki imajo te zadeve rešene tko kot je treba, niso zakajeni in tam tudi nekadilce ne moti.

Tomozuki in njim podobni, raje pritisnite na lastnike lokalov (da poštimajo zračenje), pa bomo lahko skupaj v istem prostoru, ne da bi kdo koga motil.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekadilci potem nimamo pravice do cistega zraka v prostoru?! .....aha,interesantno."tolerantnost" ipd. <_<

vidiš ledeni tu pa potem pride zopet do sindroma kaj je bilo prej kura ali jajce. če v prostoru ni prepovedano kaditi, je torej dovoljeno in če jih kadi 10 in enemu, ki bi rad bil v prostoru z njimi to ni všeč gre pač drugam, in obratno, če je v prostoru prepovedano kaditi in jih deset ne kadi pa pride v družbo eden, ki bi želel kaditi, pač gre ven kjer je kajenje dovoljeno. cool :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekadilci potem nimamo pravice do cistega zraka v prostoru?! .....aha,interesantno."tolerantnost" ipd. <_<

Mislim, da ga tudi zunaj "na svežem zraku" nimate več, pa ne napadate tovarnarjev, kmetov, sadjarjev, šoferjev avtobusov in tovornjakov, avtov z dizli...... Vozite se pa z motorji brez katalizatorjev. Ej nekadilska toleranca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekadilci potem nimamo pravice do cistega zraka v prostoru?! .....aha,interesantno."tolerantnost" ipd. <_<

Mislim, da ga tudi zunaj "na svežem zraku" nimate več, pa ne napadate tovarnarjev, kmetov, sadjarjev, šoferjev avtobusov in tovornjakov, avtov z dizli...... Vozite se pa z motorji brez katalizatorjev. Ej nekadilska toleranca.

:blink: Ceco, a si ti un na sredi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekadilci potem nimamo pravice do cistega zraka v prostoru?! .....aha,interesantno."tolerantnost" ipd. <_<

Mislim, da ga tudi zunaj "na svežem zraku" nimate več, pa ne napadate tovarnarjev, kmetov, sadjarjev, šoferjev avtobusov in tovornjakov, avtov z dizli...... Vozite se pa z motorji brez katalizatorjev. Ej nekadilska toleranca.

Heh, tovarne so nujna stvar, ker brez njih bi vi še pod karbidovkami skakali. Poleg tega je doza iz ozračja dosti manjša, ko pa če jo en še dodatno začini s čikom. Je tak? Retorično vprašanje. Čudno potem glede na tvojo trditev, zakaj potem statistika kaže, da za kajenjem letno umre v Sloveniji 5.000 ljudi? Zakaj recimo nikol ne povejo, da jih je tolko in tolko umrlo zaradi Trboveljske elektrarne?

Poleg tega, od kje unemu modelu, da sem jas vajenec, ker vozim skuter? Lahko sem celo starejši od tebe. Nobenega ne sodi po tem, kar ima, ampak po tem kar je ;)

BTW: Hočeš samo moj naslov, al naslov vseh meni podobnih, pa da vidimo, kolko uh ti bo uspelo potrgat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!