Skoči na vsebino

Alkohol vs.Marihuana (grass)


Ice

Priporočene objave

Mejdun, koliko črk okoli enega brezveznega dima!  :o

Pa se da vse tako enostavno rešit. Evo, yst zdajle javno in pred pričami izjavljam, da ne bom nikoli kadil v radiju 5 metrov okoli Tomozukija. Še več, najbrž niti dihal ne bom v tem območju. Če se mi pa kdaj po nemarnem & vsled moje nevednosti vendarle zalomi, naj me kdo opozori. Blago, diskretno šepetaje, če smem prosit.  :)

S cenjenim Kletarjem, kolikor lahko presodim, imava te zadeve kar v redu pošlihtane, ker venomer budno spremljam smer in jakost vetra. Kadar sva si pa zelo blizu, takorekoč intimna, pa itaq ne kadim. Le kako bi mogel??  :huh:

Tomosakizuki, pretirano razburjanje pa tudi ni najbolj zdravo početje. In tudi ne spodobi se. Zlasti proti umirjenim, zrelim gospodom kot je naš vrli Horjo. Konec koncev ne moreš biti nikoli povsem prepričan, če ni kateri od njih tvoj oče.

Kaj boš pa naredil, če pride zahteva po predhodnem pranju zob in ustne votline ob vsakem prestopanju varnostne bariere 5m?

PEPE z zobno ščetko in Kalodontom v žepu - ta bi bila dobra. :D :D

Tudi kakšna ustna vodica bi zalegla. Jest bi recimo enega jagermeistra, pa nič izplunt.

Ma bolj enostavno bi bilo :

bo treba kadilce deratizirat, da bo mir. :angry:

Ajde, zdej pa po meni. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bolj enostavno bi bilo :

bo treba kadilce deratizirat, da bo mir. :angry:

Enkrat je bil en možakar po imenu Julij C.

Dečko na mestu, ampak čisto vsi ga pa spet niso obrajtali.

Pa se je lepega dne nič hudega sluteč napotil na šiht, ravno marčeve ide so bile na koledarju, kar začuti nekakšno štihanje v predelu hrbta. Pa tudi drugod.

Toliko je bil še pri sebi, da je dahnil:"Et tu, RAN!!??"

Potem je šel pa v underground. :(

Fejst je popušil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bolj enostavno bi bilo :

bo treba kadilce deratizirat, da bo mir. :angry:

Ajde, zdej pa po meni. :P

Zakaj pa po tebi. Naslov teme je alkohol vs marihuana! O kajenju in kadilsko - nekadilskih zdrahah smo pa pisali vsaj že v treh temah. Tko da, nekateri si očitno morate dat duška kar vsak teden.

P.S.: RAN, to ne velja samo zate, velja za vse ki ste spet padli na limance enega nekadilskega nestrpneža, ki je v tej temi začel s to debato.

Kaj pa, če jest začnem tuki še mal gole ritke limat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bolj enostavno bi bilo :

bo treba kadilce deratizirat, da bo mir. :angry:

Enkrat je bil en možakar po imenu Julij C.

Dečko na mestu, ampak čisto vsi ga pa spet niso obrajtali.

Pa se je lepega dne nič hudega sluteč napotil na šiht, ravno marčeve ide so bile na koledarju, kar začuti nekakšno štihanje v predelu hrbta. Pa tudi drugod.

Toliko je bil še pri sebi, da je dahnil:"Et tu, RAN!!??"

Potem je šel pa v underground. :(

Fejst je popušil.

To mi deli prjatu PEPE! Mi te mamo radi B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če jest začnem tuki še mal gole ritke limat?

Pol bi meu Ice spet delo ..... B)

.... Le daj .... :lol: ;)

Draga Bauca! Mislim, da si ICE delo daje uglavnem v motorističnih temah, tukej notri pa nan bi čistila Brrrrm in Hanzi, no ja, pa najbrž sem še koga (kakšno) spustil. Ampak že tko je zadnje dve strani za popucat, sem hotel napisat, da je vseeno kako bi bilo naslov temi, eni gonjo eno in isto povsod.

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bolj enostavno bi bilo :

bo treba kadilce deratizirat, da bo mir. :angry:

Enkrat je bil en možakar po imenu Julij C.

Dečko na mestu, ampak čisto vsi ga pa spet niso obrajtali.

Pa se je lepega dne nič hudega sluteč napotil na šiht, ravno marčeve ide so bile na koledarju, kar začuti nekakšno štihanje v predelu hrbta. Pa tudi drugod.

Toliko je bil še pri sebi, da je dahnil:"Et tu, RAN!!??"

Potem je šel pa v underground. :(

Fejst je popušil.

Ma dej no.

Kjer se sranje dogaja, ni nujno da moram jaz uržeh bit. :(

Je pa res da mi paše če mal,..

Edino če je to tist ta milostni, pol sprejmem, že zato da se ne bi žvau matrala. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...eni gonjo eno in isto povsod.

ja tko kot eni to vztrajno preslišijo ... škoda (zame) ... pa sej bo boljš ... vsi bomo pomrl ... eni prej drugi kasnej ... do takrat pa Carpe Diem ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...eni gonjo eno in isto povsod.

ja tko kot eni to vztrajno preslišijo ... škoda (zame) ... pa sej bo boljš ... vsi bomo pomrl ... eni prej drugi kasnej ... do takrat pa Carpe Diem ... :)

Ta kičasti smo sklenili da kasneje. :D :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mejdun, koliko črk okoli enega brezveznega dima! :o

Pa se da vse tako enostavno rešit. Evo, yst zdajle javno in pred pričami izjavljam, da ne bom nikoli kadil v radiju 5 metrov okoli Tomozukija. Še več, najbrž niti dihal ne bom v tem območju. Če se mi pa kdaj po nemarnem & vsled moje nevednosti vendarle zalomi, naj me kdo opozori. Blago, diskretno šepetaje, če smem prosit. :)

S cenjenim Kletarjem, kolikor lahko presodim, imava te zadeve kar v redu pošlihtane, ker venomer budno spremljam smer in jakost vetra. Kadar sva si pa zelo blizu, takorekoč intimna, pa itaq ne kadim. Le kako bi mogel?? :huh:

Tomosakizuki, pretirano razburjanje pa tudi ni najbolj zdravo početje. In tudi ne spodobi se. Zlasti proti umirjenim, zrelim gospodom kot je naš vrli Horjo. Konec koncev ne moreš biti nikoli povsem prepričan, če ni kateri od njih tvoj oče.

Moj foter je kadil, pa sem ga prepričal, da je nehal. :P Isto sem naredu tut z ostalimi družinskimi člani. Pa še hvaležni so mi zato :) Sej drugače nobenega osebno ne napadam, ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bolj enostavno bi bilo :

bo treba kadilce deratizirat, da bo mir. :angry:

Ajde, zdej pa po meni. :P

Zakaj pa po tebi. Naslov teme je alkohol vs marihuana! O kajenju in kadilsko - nekadilskih zdrahah smo pa pisali vsaj že v treh temah. Tko da, nekateri si očitno morate dat duška kar vsak teden.

P.S.: RAN, to ne velja samo zate, velja za vse ki ste spet padli na limance enega nekadilskega nestrpneža, ki je v tej temi začel s to debato.

Kaj pa, če jest začnem tuki še mal gole ritke limat?

Bauca je že eno lepo nalimala :) A to je tvoja ritka "Bauca"? :D

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj foter je kadil, pa sem ga prepričal, da je nehal. :P Isto sem naredu tut z ostalimi družinskimi člani.

Veš kaj, Sakizuki, tole ti pa gladko verjamem :P

Pomoje bi še kamele nehale vodo žlampat, če bi jim eden tolk časa gravitiral. ;) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, tukej notri pa nan bi čistila Brrrrm in Hanzi,

Čisto slučajno sem sem not pogledal in vidim, da je zadeva v mojem delokrogu. :angry: :huh:

Zaradi mene, lahko kadite, travite, pijete in prdite :rolleyes:

Vsako posamič ali vse hkrati. :P

Vas ne bom omejeval :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj foter je kadil, pa sem ga prepričal, da je nehal.  :P  Isto sem naredu tut z ostalimi družinskimi člani.

Veš kaj, Sakizuki, tole ti pa gladko verjamem :P

Pomoje bi še kamele nehale vodo žlampat, če bi jim eden tolk časa gravitiral. ;) :D :D

:D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še Emanuelca, ki pravi:

"Koliko ljudi je obolelih zaradi živosrebrnih hlapov (Idrija) in pravkar UMIRAJO???!!!"

Pa ti veš, koliko, časa je rudnik deloval in kakšno uveljavitev to pomeni za Slovenijo?

Naša država je živo srebro celo izvažala in nekaj časa je bil to vodilni vir zaslužka. In mogoče veš, da ob odprtju runika nobedn ni bil seznanjen s posledicami, ki jih bo nosil. Tega niso vedli niti zdravniki takrat. To je prišlo za nami zdaj, ko stojijo vsi tele številni laboratoriji. Takšni labroratoriji pa so nas ponovno opozorili, da je kajenje škodljivo (piše na vsaki škatlci cigaret). Veš kolko jih pravkar umira in koliko jih vsako leto umre zaradi tega? Veliko več kot tistih, ki so delali v rudniku v Idriji.

"In kaj je nujno, prosim?! Rudnik v zapiranju, ki že vrsto let ne "deluje" več?

Salonitke iz Anhovega, ki jih nihče več ne rabi, ker je uvoz cenejši, pa še materiali so drugačni, za karkoli že?! "

Kaj je nujno? Stvar je relativna kakor sama praviš. Za mene je to, da mam štrom v stanovanju, za tebe je mogoče palčka veselja (beri: cigaret), za nekoga drugega je to avto. Ampak tukaj imava samo jast in slednji osebek korist. Kakšno pa imaš ti?

Salonitke iz Anhovega? Koliko novih hiš pa ima takšno kritino? Ti veš, kdaj so šele spoznali, da je azbest karcinogen? Poglej po hišah, pa boš videla.

Pa toliko o tem, srat je treba.

Ja, vem, ker je moj nono tut delal tam. :P

Ja, vem, ker sem sedem let učila v šoli, v Idriji, pa smo morali VSE vedet. :P

p.s.

CIGARET - palčka veselja zame????? :o :o :o

Ne kadim, veš - verjetno nisi pozorno bral mojih prispevkov, v katerem SPLOH nisem govorila o škodljivosti ali neškodljivosti kajenja, snifanja lepila, konzumiranja takšnega ali drugačnega alkohola...itd... ampak o principu tolerance, medčloveškega komuniciranja na dostojnem človeškem odnosu in o soljenju/nesoljenju pameti tistim, zaradi katerih po nekem čudnem naključju sklepaš, da so neumnejši,grši in oh in sploh čisto drugačni od TEBE. :ph34r:

p.p.s..

Res pa je, da mam svojo posebno palčko veselja. Ups - PALICO. :P

p.p.p.s.

Če se boš preveč uganjal, boš dobil ČIR na želodcu. :unsure:

Tudi če ne kadiš. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Emanuelca:

Nikogar ne smatram, da je manj razvit, grši ali neumnejši od mene. To je forum in tam se pač diskutira.

P.S.: nikar se ne boj, da bom dobil čir na želodcu. A si me mogoče slišala preko foruma, da bi se drl? :) Mi bodo pa mogoče začele smrdet pazduhe, ker nonstop tipkam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Don't drink too much if you cannot take it. It might be better if you smoke marijuana.

Dovolj zivosrebrnih hlapov. Raje se pogovarjamo na temo ''Alkohol vs.Marihuana (grass)''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!