Skoči na vsebino

Alkohol vs.Marihuana (grass)


Ice

Priporočene objave

Pol pa nič ne jej. :twisted: vsaj en teden bodi ob samo vodi

:cry:

Edina zame uporabna varianta bi bila hibernacija, tako kot polhki, ki grejo pozim spat. Sam kaj hudič, ko mi potem za polet dopusta za z motorjem furat zmanjka.

Jebi ga, tko je. Grem na malco. Mejte se. :cry: :lol: :lol:

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pušim travo

živim zdravo...

WB, sem že pogrešal tvojo poezijo.

Ej, kaj misliš, a bi ta zdrav način pomagal pri hujšanju? Moram nekaj nardit, nimam še dnara za močnejši moped.

:wink: :D :lol: :lol:

LP HHV

manj jej? :P :lol:

Probal. No go! :oops: :cry: :lol: :lol: :lol:

Je še eden način, a tega pa nisi probal ?

Jej enako, ampak več pokuri.

Kako?

Okol bajte je vedno dela kolikor hočeš, na jago ne hodi ampak laufej, pa ženi pomagaj pa bo šlo.

:evil:

Zdej bo pa rekel, če ima človek take prjatle, še sovražnikov ne rabi. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bo pa rekel, če ima človek take prjatle, še sovražnikov ne rabi. :wink:

Prmejduš, da je res! :wink: :lol:

yep........when the wise old men are talking........ :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pušim travo

živim zdravo...

po drugi strani maš pa nasade konoplje samo za industrijske namene

po kolk maš g

:?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
Kdor ne "poha" ni Sloven'c oi!oi!oi!

Tud men se zdi, da je vožnja bolj dinamična če skadiš en joint al pa dva.Alkohol ti preveč dvigne samozavest in se preveč zaganjaš oz. precenjuješ svoje sposobnosti, kar povzroča nesreče.Jest se totalno strinjam z Iggyjem.

Jest bom rajš pohu. Ajd pol!

Eat my dust!!!

Uredil - jero on 28/01/2002 20:38:35

Marihuana povzroči, da so tvoji refleksi počasnejši, čeprav v manjši meri od alkohola, tak da na to se ne zanašat, da te poživi. Subjektivno mnenje je nekaj drugega od objektivnih testov s katerimi je bilo dokazano, da tako en kot drug upočasnjujeta sprejemanje dražljajov iz okolja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bilo po valu 202 ob 10 dopoldan. naprava se bo imenovala POPILOMETER(upam da sem si prav zapomnil) delovala pa bo na principu velikosti zenice. Na sodišču je še vedno mirodajno samo izvid iz strokovnega pregleda(zdravnikteprešlatainprešpikapodolgeminpočezpress)

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS

Pupilometer ni naprava ampak listič z narisanimi zenicami različnih velikosti. Ta listič policaj drži v višini glave in primerja velikost voznikovih zenic z velikostjo na lističu. To je le del policijskega postopka pri ugotavljanju vožnje pod vplivom mamil. Normalna velikost zenic je od 3,5 do 6 mm. Kot dokaz pa dejansko samo rezultat z ISM-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je vbistvu vseeno, naj legalizirajo kurca palca, ker jas se itak nebom zadeval. Še danes sem odvisnik samo od borovničevega soka, v cigarete al pa travo nikol nisem zapadu, ker mi pač smrdi, da bi se postvaljal pred drugimi - tut tega kompleksa nisem mel. Je pa res, da ga majo nekateri drugi in kot je že večina lepo povedala, ne znajo dihat brez nafte (beri: nikotina). Ne moti me sploh, če nisem v njihovi bližini in resno ogrožajo moje zdravje. Če pa to nardijo pol pa znam zagnat tak vik in mik, da jim bok pomagaj, ker mene "osnaževal nebo nobeden". In menim, da je v Sloveniji premalo poskrbljeno za nekadilce, saj nas skoraj povsod (razn na vlaku), dajejo v isti koš s kadilci. In pol ne samo, da smrdim ko Trboveljski dimnik, dokazano je da kadilec škoduje drugim 5x bolj (tistim, ki ne kadijo). Da imajo kadilci potuho (tako na področju cigaret, kot marihuane) je itak splošno znana težava. Pri tem mislim na slovenske zakone, ki jih niti ni, da bi ostro prepovedovali kajenje na določenih povšinah (kot v Ameriki recimo), ne pa da grem, pa vsi vlečejo svojo palčko veselja in v svojih glavah mislijo, kak se potem bolj sproščeno počutijo in da niso lačni in kajvemkake bedarije še. Da ne govorim o extra super lahkih cigaretih, ki so bojda zelo "prijazne" do človeških pljuč. In za nameček ti spodaj napišejo, da Kebrasti Dušan opozarja, da je kajenje zdravju škodljivo. Pa za koga boga? Za sebe al zato, da se pač drži nekih formalnosti? Bedarija non + ultra! Enkrat se spomnim, da sem se z enim peljal v gondoli in je tip vleku tisti svoj zvitek. In sem mu reku, če lahko ugasne in se niti zmenu ni zame. Pol k sem mu pa uzel pa skoz okno vrgu je pa postal agresivn, da sem mu mogo enega šamara primazat, da se je umiril. Udarit si itak ni upal nazaj, ker sem mel pomoje 50kg več od bogega presušenca (ja sej, če pa druga itak ne dela, kot da vleče). Ampak, če bi pa bla namesto mene kaka punca pa bi mogla trpet v oblaku nevihtnega THC-ja. Pa da nebom samo o kajenju kvaso, bom povedal tut kaj na račun alkohola. V malih količinah ni škodljiv pravijo in ga srknejo kozarček ob kosilu. Psiho-fizične lastnosti posameznika še zmeraj niso tako poslabšane, kot ob zaužitju trave, sej le te navadno ne kadiš samo en ščepec. Poleg tega pri pitju alkohola ne ogrožaš drugih okoli sebe (razen za volanom), medtem ko pri zaužitju trave morajo vsi prenašat ta smrdljiv dim, ki vsaj mojemu nosu smrdi isto, kot 5-let redno uporabljana greznična jama. Zato, dajmo jim en prostor al pa rečimo, v tem pa tem lokalu se lahko od 5:00 do 6:00 zjutraj pa od 23:00 do 24:00 zvečer kadi karkoli, pol pa razluftajmo vse. Ne pa da majo kadilce pa nekadilce ločene s eno steno, vrat skoz njo sploh ni, ampak je 3x3 metrska arkada oziroma obok. SRAMOTA! Spet sn malo zašou iz poti, alkohol smo rekli. Grem v park po sobotnem jutru pa je tako tam, da še pesa hcat nea pustim, ker je polno glaževine od totih objestnih pijancov, ki so v povprečju stari od 14-20 let. Policija itak ne dela tam ni, domov bi jih blo treba poslat, da jih stari pridejo iskat, pa da vidijo, kak je njihov Jurček kurček zadet. Če ga že pijejo, naj ga pijejo tak, da ne naserejo pol vsenaokoli stvari, pol morn pa jas pazit, da nebom na kaj stopo, hjebemu mast! Najhujše pa je, da se kr za volan vsedejo pa grejo domov. Takim bi jas naredo isto, kot majo na Finskem. Pobral bi jim bek vozniško pa avto, pa če bi ga pol še isti dan (kar se pri nas redno dogaja) najdo v drugem avtu, bi mu njegovega zapleno, pa bi ga lahko kupo na dražbi. Isto z onimi ko bi kadili travo. Glede na to, da maš 20 dni v krvi THC je boljše, da je sploh ne probaš. Naslednja stvar je zdravstveno zavarovanje! Da bi mogo jas popirat s davki pijance, ki so v isti čakalni vrsti za presaditev jeter ali ledvic, kot en drugi, ki jih ravnotak nujno rabi in jih ni uničo s pijačo, to je višek kriminala! Naj vzame 10.000 evrov, če jih pa nima pa naj crkne. Ravnotak tisti, ki bi si pljuča uničli s kajenjem. Če ma karcinom na pljučih zaradi kajenja bo prišo zadnji na vrsto (za vsemi onimi, ki ga niso dobili zaradi kajenja) pa še plačat bo mogo in to mastno! Najprej "zdravi" ljudje, pol pa oni, ki sami sebe uničujejo! To je fse zaenkrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je vbistvu vseeno, naj legalizirajo kurca palca, ker jas se itak nebom zadeval. Še danes sem odvisnik samo od borovničevega soka, v cigarete al pa travo nikol nisem zapadu, ker mi pač smrdi, da bi se postvaljal pred drugimi - tut tega kompleksa nisem mel. Je pa res, da ga majo nekateri drugi in kot je že večina lepo povedala, ne znajo dihat brez nafte (beri: nikotina). Ne moti me sploh, če nisem v njihovi bližini in resno ogrožajo moje zdravje. Če pa to nardijo pol pa znam zagnat tak vik in mik, da jim bok pomagaj, ker mene "osnaževal nebo nobeden". In menim, da je v Sloveniji premalo poskrbljeno za nekadilce, saj nas skoraj povsod (razn na vlaku), dajejo v isti koš s kadilci. In pol ne samo, da smrdim ko Trboveljski dimnik, dokazano je da kadilec škoduje drugim 5x bolj (tistim, ki ne kadijo). Da imajo kadilci potuho (tako na področju cigaret, kot marihuane) je itak splošno znana težava. Pri tem mislim na slovenske zakone, ki jih niti ni, da bi ostro prepovedovali kajenje na določenih povšinah (kot v Ameriki recimo), ne pa da grem, pa vsi vlečejo svojo palčko veselja in v svojih glavah mislijo, kak se potem bolj sproščeno počutijo in da niso lačni in kajvemkake bedarije še. Da ne govorim o extra super lahkih cigaretih, ki so bojda zelo "prijazne" do človeških pljuč. In za nameček ti spodaj napišejo, da Kebrasti Dušan opozarja, da je kajenje zdravju škodljivo. Pa za koga boga? Za sebe al zato, da se pač drži nekih formalnosti? Bedarija non + ultra! Enkrat se spomnim, da sem se z enim peljal v gondoli in je tip vleku tisti svoj zvitek. In sem mu reku, če lahko ugasne in se niti zmenu ni zame. Pol k sem mu pa uzel pa skoz okno vrgu je pa postal agresivn, da sem mu mogo enega šamara primazat, da se je umiril. Udarit si itak ni upal nazaj, ker sem mel pomoje 50kg več od bogega presušenca (ja sej, če pa druga itak ne dela, kot da vleče). Ampak, če bi pa bla namesto mene kaka punca pa bi mogla trpet v oblaku nevihtnega THC-ja. Pa da nebom samo o kajenju kvaso, bom povedal tut kaj na račun alkohola. V malih količinah ni škodljiv pravijo in ga srknejo kozarček ob kosilu. Psiho-fizične lastnosti posameznika še zmeraj niso tako poslabšane, kot ob zaužitju trave, sej le te navadno ne kadiš samo en ščepec. Poleg tega pri pitju alkohola ne ogrožaš drugih okoli sebe (razen za volanom), medtem ko pri zaužitju trave morajo vsi prenašat ta smrdljiv dim, ki vsaj mojemu nosu smrdi isto, kot 5-let redno uporabljana greznična jama. Zato, dajmo jim en prostor al pa rečimo, v tem pa tem lokalu se lahko od 5:00 do 6:00 zjutraj pa od 23:00 do 24:00 zvečer kadi karkoli, pol pa razluftajmo vse. Ne pa da majo kadilce pa nekadilce ločene s eno steno, vrat skoz njo sploh ni, ampak je 3x3 metrska arkada oziroma obok. SRAMOTA! Spet sn malo zašou iz poti, alkohol smo rekli. Grem v park po sobotnem jutru pa je tako tam, da še pesa hcat nea pustim, ker je polno glaževine od totih objestnih pijancov, ki so v povprečju stari od 14-20 let. Policija itak ne dela tam ni, domov bi jih blo treba poslat, da jih stari pridejo iskat, pa da vidijo, kak je njihov Jurček kurček zadet. Če ga že pijejo, naj ga pijejo tak, da ne naserejo pol vsenaokoli stvari, pol morn pa jas pazit, da nebom na kaj stopo, hjebemu mast! Najhujše pa je, da se kr za volan vsedejo pa grejo domov. Takim bi jas naredo isto, kot majo na Finskem. Pobral bi jim bek vozniško pa avto, pa če bi ga pol še isti dan (kar se pri nas redno dogaja) najdo v drugem avtu, bi mu njegovega zapleno, pa bi ga lahko kupo na dražbi. Isto z onimi ko bi kadili travo. Glede na to, da maš 20 dni v krvi THC je boljše, da je sploh ne probaš. Naslednja stvar je zdravstveno zavarovanje! Da bi mogo jas popirat s davki pijance, ki so v isti čakalni vrsti za presaditev jeter ali ledvic, kot en drugi, ki jih ravnotak nujno rabi in jih ni uničo s pijačo, to je višek kriminala! Naj vzame 10.000 evrov, če jih pa nima pa naj crkne. Ravnotak tisti, ki bi si pljuča uničli s kajenjem. Če ma karcinom na pljučih zaradi kajenja bo prišo zadnji na vrsto (za vsemi onimi, ki ga niso dobili zaradi kajenja) pa še plačat bo mogo in to mastno! Najprej "zdravi" ljudje, pol pa oni, ki sami sebe uničujejo! To je fse zaenkrat!

:o HUDIČA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne, da se je kdo ustrašu, ko je to bral? Mišljeno je pa skrajno resno, če kaj ni res, kar sn napisal, mi kuj povejte...Ma keri kaj povedat? Nobedn? No, sej sn vedo :)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne, da se je kdo ustrašu, ko je to bral? Mišljeno je pa skrajno resno, če kaj ni res, kar sn napisal, mi kuj povejte...Ma keri kaj povedat? Nobedn? No, sej sn vedo :)

Oh Jah,

Let The Sisters Walk With Me...

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne, da se je kdo ustrašu, ko je to bral? Mišljeno je pa skrajno resno, če kaj ni res, kar sn napisal, mi kuj povejte...Ma keri kaj povedat? Nobedn? No, sej sn vedo :)

Stari moj za razlagat hlodu si niti ne vzamem časa.

Za razlagat fosiliziranemu hlodu, ki smo ga kot premog izkopali po parih milijonih let pa še toliko manj.

Zdaj pa uporabi svoje zdrave sive celice, ki so nikotin free, THC free, alkohol Free ... pa boš ugotovil zakaj nima smisla replicirati na tvoje dubioze. :huh:

Načeloma imamo v državi zakone, ki ureja življenje v skupnosti, imamo pravno prakso, ki prav tako dela na istem področju, če te pa vse moti in hočeš solo trip po tvoji domišljijski predstavi pa hej mali otoček v karibih v tvojem lastništvu, pa solo gor, pa te noben nikoli ne bo gnjavil z drugimi DOVOLJENIMI NAVADAMI ki ti niso všeč.

No ja edini resen komentar, pozabljaš na pravo (ustava, zakonodaja, ....) zato tvoj vele prispevek (samo po obsegu) verjetno ni primeren niti za med pisma bralcev v Novicah.

Pa lep pozdrav!

Zoolo the Horrible! :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to "kadit travo" ? :unsure: :rolleyes:

A to res kdo počne? :blink: :blink:

A kar travo vzame, pa jo pokadi? :unsure: :rolleyes: :(

:huh: :huh: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne najprej jo je treba posušit, poglej na senik in vidišlepo suho travico in si jo prižgeš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne najprej jo je treba posušit, poglej na senik in vidišlepo suho travico in si jo prižgeš :D

Ja kravice jo papajo, mi jo pa kadimo - v tem se razlikujemo od živali :P :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne najprej jo je treba posušit, poglej na senik in vidišlepo suho travico in si jo prižgeš :D

Ja kravice jo papajo, mi jo pa kadimo - v tem se razlikujemo od živali :P :D :P

..skoraj neopazna razlika.... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razen ko se iz štale kadi pa ne veš ali krava kadi ali pa ti štala gori :D

nkol se nismo tolk smejal,

k nam štala je gorela,...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič pa vodno pipo vštejte...gasi ogenj in blaži grlo :ph34r: , pa še večji učink ima :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!