Skoči na vsebino

Alkohol vs.Marihuana (grass)


Ice

Priporočene objave

Evo, za primerjavo bom dal to, kar je napisal "klimbra" v svojem postu o modrem Twisterju, ki je prevozil rdečo in skoraj poradiral pol folka, ki so šli preko ceste.

"3: V letu in pol,se je na tem križišču dogodilo že toliko pizdarij,da ne morem verjeti.Bi bilo preveč za pisat,da bi jih naštel 10%.In prav zaradi tega me je groza,ko vem,da ta prehod uporablja tut moj sine."

Se pravi, da bi sine zaradi bedakov moral uporabljati drugi prehod, celo nadhod ali podhod, da ga nebi ogrožali, kot bi tudi mi morali it ven na zrak, če nočemo biti v lokalu skupaj s kadilci. Se pravi, da se moramo izogibat tisti, ki živimo tako, da ne ogrožamo nikogar drugega in smo (reci in piši)"okolju prijazni", oni ki pa delajo kar hočejo pa jim itak nobedn nič ne more. What the....?

Še eno vprašanje. Neglede na to, da smo vsi prepričani, da je kajenje škodljivo (eni si vstrajno zapirajo oči in kadijo naprej) in da smo vsi seznanjeni s slikovno literaturo (kakšna so pljuča kadilca), da je vsakemu od nas (meni oba dedka, ki ju nikol niti vidu nisem) kdo umrl za posledicami tobaka in karcinomom na pljučih, a je res tako težko rečt: "Ne, odloču sem se da nebom več kadil?" Nalagajte dnar raje v pametne zadeve, ki vam bodo v življenju koristile in se vam bodo obrestovale, ne pa take, ki vas uničujejo. S tem se tudi poslavljam od te teme, ker vidim, da v njej drugi kot kadilci nimamo besede in vsem želim še naprej prijetno "dimljenje".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg tega, od kje unemu modelu, da sem jas vajenec, ker vozim skuter? Lahko sem celo starejši od tebe. Nobenega ne sodi po tem, kar ima, ampak po tem kar je ;)

BTW: Hočeš samo moj naslov, al naslov vseh meni podobnih, pa da vidimo, kolko uh ti bo uspelo potrgat :)

Vajenec, pogles si avatar in napise odspodaj, pa ti bo jasno zakaj sem ti rekel vajenec.

Pa tudi zato, ker tu se med seboj spoštujemo in nam gre na ku..c in to meni posebej zelo na ku..c, da s psovkami napadaš ljudi, ki so tukaj že celo večnost in so v tem času že marsikaj pametnega napisali in smo med seboj postali tudi dobri znanci in prijatelji. Dvomim, da bo to tebi uspelo!

Ta forum je, oz, vsaj včasih je bil zato, da si motoristi med seboj pomagamo, opozarjamo, se seznanjamo itd. Tudi teme pod k'r neki niso bile nikoli namenjene prostaštvu in žalitvam. Za tiste, ki jim je to domače, je dovolj prostora drugje. Če pa se bo to obrnilo, ga pa tu zame ne bo več. Bom prostovoljno nehal sem hoditi.

Kateri pa so ti vsi tebi podobni? Povabil sem te na BMW pir. Jaz sam in tebe samega. Če pa jih rabiš bataljon za sabo, me pa res zanima, od kje si. Pa mislim, da se mi kar prav dozdeva. Mogoče bom kdaj zvedel, čeprav briga me ne kaj dosti.

V želji da te sreča mir in pamet

te pozdravlja in te obvešča, da ti ne misli več replicirat,

HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, tovarne so nujna stvar, ker brez njih bi vi še pod karbidovkami skakali. Poleg tega je doza iz ozračja dosti manjša,

Čudno potem glede na tvojo trditev, zakaj potem statistika kaže, da za kajenjem letno umre v Sloveniji 5.000 ljudi? Zakaj recimo nikol ne povejo, da jih je tolko in tolko umrlo zaradi Trboveljske elektrarne?

No, ok, če že izzivaš...... preglej in preštudiraj si podatke za severno primorsko - koliko ljudi je obolelih za azbestozo ( Anhovo) in pravkar UMIRAJO ?! :(

Koliko ljudi je obolelih zaradi živosrebrnih hlapov (Idrija) in pravkar UMIRAJO???!!! :(

In kaj je nujno, prosim?! Rudnik v zapiranju, ki že vrsto let ne "deluje" več? :angry:

Salonitke iz Anhovega, ki jih nihče več ne rabi, ker je uvoz cenejši, pa še materiali so drugačni, za karkoli že?! :angry:

Vse je relativno. Nehi ga srat! :angry:

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekadilci potem nimamo pravice do cistega zraka v prostoru?! .....aha,interesantno."tolerantnost" ipd. <_<

Mislim, da ga tudi zunaj "na svežem zraku" nimate več, pa ne napadate tovarnarjev, kmetov, sadjarjev, šoferjev avtobusov in tovornjakov, avtov z dizli...... Vozite se pa z motorji brez katalizatorjev. Ej nekadilska toleranca.

@ ceco: clovek je prej kaj? jedel ali kadil?! toliko o temu.

@ marijan: sedi deset nekadilcev v enem prostoru,ker drugega za nekadilce ni.seveda bo kadilec z uzitkom prizgal.aha,toleranca.vse se lahko gleda z ene ali z druge strani.now guess why I don´t go to FS no more?!

zame konec debate.uzivajte v cigaretah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ ceco: clovek je prej kaj? jedel ali kadil?! toliko o temu.

Človek je prvo joške sesal, zdej pa eni nadaljujejo s cigaretami.

Če b že zbiral, bi rajš pr joškah ostal.

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ ceco: clovek je prej kaj? jedel ali kadil?! toliko o temu.

Človek je prvo joške sesal, zdej pa eni nadaljujejo s cigaretami.

Če b že zbiral, bi rajš pr joškah ostal.

:P

:rolleyes: pikolovci vseh dezel,ran vas sklicuje na festo. :D glede josk se strinjam.brezpogojno. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekadilci potem nimamo pravice do cistega zraka v prostoru?! .....aha,interesantno."tolerantnost" ipd. <_<

Mislim, da ga tudi zunaj "na svežem zraku" nimate več, pa ne napadate tovarnarjev, kmetov, sadjarjev, šoferjev avtobusov in tovornjakov, avtov z dizli...... Vozite se pa z motorji brez katalizatorjev. Ej nekadilska toleranca.

:blink: Ceco, a si ti un na sredi ?

Ja, ponavad kadim naslonjen na "banger" od vrat.

Ceco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg tega, od kje unemu modelu, da sem jas vajenec, ker vozim skuter? Lahko sem celo starejši od tebe. Nobenega ne sodi po tem, kar ima, ampak po tem kar je ;)

BTW: Hočeš samo moj naslov, al naslov vseh meni podobnih, pa da vidimo, kolko uh ti bo uspelo potrgat :)

Vajenec, pogles si avatar in napise odspodaj, pa ti bo jasno zakaj sem ti rekel vajenec.

Pa tudi zato, ker tu se med seboj spoštujemo in nam gre na ku..c in to meni posebej zelo na ku..c, da s psovkami napadaš ljudi, ki so tukaj že celo večnost in so v tem času že marsikaj pametnega napisali in smo med seboj postali tudi dobri znanci in prijatelji. Dvomim, da bo to tebi uspelo!

Ta forum je, oz, vsaj včasih je bil zato, da si motoristi med seboj pomagamo, opozarjamo, se seznanjamo itd. Tudi teme pod k'r neki niso bile nikoli namenjene prostaštvu in žalitvam. Za tiste, ki jim je to domače, je dovolj prostora drugje. Če pa se bo to obrnilo, ga pa tu zame ne bo več. Bom prostovoljno nehal sem hoditi.

Kateri pa so ti vsi tebi podobni? Povabil sem te na BMW pir. Jaz sam in tebe samega. Če pa jih rabiš bataljon za sabo, me pa res zanima, od kje si. Pa mislim, da se mi kar prav dozdeva. Mogoče bom kdaj zvedel, čeprav briga me ne kaj dosti.

Dragi car HHV

Se opravičujem glede "vajenca", še malo prej sem bil neznanec (čeprav sem že več kot kakšno leto tukaj, prijavljen kot Tomosaki s 627 objavami - nick je bil zablokiran - torej mi je že uspelo). Nobenega nisem nikol hotu užalit, razen tistih, ki so neprijateljsko nastrojeni do mene (recimo Zoolo). Torej kakšen bo "reply" na moj post, takšen bo tudi feedback. Glede bataljona. To, da bi si več ljudi dalo dela s tabo ni moja ideja, ampak si jo sam sproduciral, če dovoliš, da citiram: "Tej mulariji bom jaz začel ušesa trgat!" To pa pomeni, da si sam izbral množico. Drugič bodi pozorn na to kaj pišeš, da te mularija nebo lovila za tvoje napisane besede.

Za konec bi si sposodil kar tvoj pozdrav:

V želji da te sreča mir in pamet

te pozdravlja in te obvešča, da ti ne misli več replicirat,

Tomozuki

Pa še Emanuelca, ki pravi:

"Koliko ljudi je obolelih zaradi živosrebrnih hlapov (Idrija) in pravkar UMIRAJO???!!!"

Pa ti veš, koliko, časa je rudnik deloval in kakšno uveljavitev to pomeni za Slovenijo? Naša država je živo srebro celo izvažala in nekaj časa je bil to vodilni vir zaslužka. In mogoče veš, da ob odprtju runika nobedn ni bil seznanjen s posledicami, ki jih bo nosil. Tega niso vedli niti zdravniki takrat. To je prišlo za nami zdaj, ko stojijo vsi tele številni laboratoriji. Takšni labroratoriji pa so nas ponovno opozorili, da je kajenje škodljivo (piše na vsaki škatlci cigaret). Veš kolko jih pravkar umira in koliko jih vsako leto umre zaradi tega? Veliko več kot tistih, ki so delali v rudniku v Idriji.

"In kaj je nujno, prosim?! Rudnik v zapiranju, ki že vrsto let ne "deluje" več?

Salonitke iz Anhovega, ki jih nihče več ne rabi, ker je uvoz cenejši, pa še materiali so drugačni, za karkoli že?! "

Kaj je nujno? Stvar je relativna kakor sama praviš. Za mene je to, da mam štrom v stanovanju, za tebe je mogoče palčka veselja (beri: cigaret), za nekoga drugega je to avto. Ampak tukaj imava samo jast in slednji osebek korist. Kakšno pa imaš ti?

Salonitke iz Anhovega? Koliko novih hiš pa ima takšno kritino? Ti veš, kdaj so šele spoznali, da je azbest karcinogen? Poglej po hišah, pa boš videla.

Pa toliko o tem, srat je treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tole...

Nekadilska pljuča

healthy_lung.gif

Kadilska pljuča

bad_lung.gif

Kmalu bomo melu tudi nekadilci taka pljuča kot vi (št. kadilcev pa iz leta v leto narašča posebej pri mlajši polulaciji). Če vas že briga zase, poskrbite za nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vas že briga zase, poskrbite za nas.

Pa kaj je s tabo narobe. Koga boli k.... zate? :blink: :wacko:

Mogoče koga v ljubljanski norišnici, ki raziskuje preganjavico? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vas že briga zase, poskrbite za nas.

Pa kaj je s tabo narobe. Koga boli k.... zate? :blink: :wacko:

Mogoče koga v ljubljanski norišnici, ki raziskuje preganjavico? <_<

no no Desmo in ostali kadilci ... a ne morete dojet, da dim škoduje in moti marsikoga ... tudi mene ... ZELO !!!

... sedim pred OLP-om (zunaj) ampak na polna pljuča pa nisem mogel skoraj nikoli zadihat ... je stalno nek dim okoli mene lebdel ... da bi pa kdo kdaj vprašal, če koga dim moti, pa tudi še nisem doživel !!! ... skratka nagravžno, očipekoče, grlodražeče, ... :angry:

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no Desmo in ostali kadilci ... a ne morete dojet, da dim škoduje in moti marsikoga ... tudi mene ... ZELO !!!

Kot je meni znano, je Desmo že nekaj mesecev ozdravljen bivši kadilec B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no Desmo in ostali kadilci ... a ne morete dojet, da dim škoduje in moti marsikoga ... tudi mene ... ZELO !!!

Kot je meni znano, je Desmo že nekaj mesecev ozdravljen bivši kadilec B)

Ma saj ni šlo čist direkt na njega ... mu želim trajno ozdravitev :) B)

Jaz se v temi kamor je ta pogovor zašel, pač bolj strinjam s Tomozukijevimi pogledi. Ignoranca in neobzirnost kadilcev je takšna, da nikoli ne vprašajo ali sploh pomislijo, da dim koga okoli njih dejansko moti ali celo škodi. Jaz sicer vsakemu, ki me vpraša rečem, naj ne prižge, višek ignorance pa je, da se ponavadi samo nasmehne in že kadi ... ali pa se počusti strašno užaljenega.

Princip, da naj gre nekadilec, če ga dim moti, drugam, je enostavno primitiven. Po moje je moja pravica do čistega zraka večja, kot kadilčeva pravica, da mi ga onesnaži in zasmradi.

Žal pa poznam preveč kadilcev, da bi se od njih lahko popolnoma distanciral, ampak če imam izbiro sedeti za to ali ono mizo grem včasih tudi zaradi tega drugam ali se vsedem uz vjetar in ne niz vjetar od cigarete ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no borci za nekadilske pravice in ostale driske... a ne morete dojet da s svojim teženjem ne boste dosegli čisto nič... kakor nihče vam ne rine v gobec niti trave niti cigaret, tako je tudi vi nikomur ne boste ven vlekli... in da me moti ZELO, da se v vsaki temi kjer se omenja kajenje najde vsaj eden, ki je pobral vso pamet tega sveta in se mu nevemzakaj dozdeva, da jo lahko soli tudi drugim. :blink: :wacko:

Glede na to kako ste pametni za druge bi bil fajn če bi napisali kje ste to pamet kupili, da bom šel še jaz iskat kakšen žakl (in ja, bom rekel da za nekoga od vas, je bom več dobil). :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno doma kadim samo na balkonu in pozimi v kopalnici.Ko grem jest ven nikoli ne prižgem,dokler drugi ne pojejo.Če sedim na mestu za nekadilce ne prižgem,če pa na mestu za kadilce prižgem brez vprašanja.

Po moje je največji problem,ker se ne upošteva tobačni zakon ki pravi,da mora imeti lokal ločen prostor za kadilce in nekadilce.

Jaz osebno se ne bom odpovedal cigaretu ob kavici v lokalu na prostoru za kadilce,če pa prostora za nekadilce ni pa ni moj problem.

Imam občutek,da smo kadilci že malce deskriminirani in bomo počas morali kaditi malomanj kot na skrivaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kanadi kmalu dovoljeno posedovanje manjših količin konoplje

Toronto, Kanada

Kanadska vlada je konec maja predstavila novo zakonodajo, ki pomeni dekriminalizacijo manjših količin konoplje. Ta poteza pa po mnenju ameriških uradnikov pomeni še večje količine konoplje, ki jo bodo tihotapili čez mejo. Z novim zakonom bodo odrasli za posedovanje do 15 gramov marihuane dobili denarno kazen v višini 290 ameriških dolarjev, mladoletni pa 182 ameriških dolarjev. Zakon je podprla vladajoča liberalna stranka premiera Jeana Chretiena, in ker le-ta predstavlja večino v parlamentu, ima tudi zakon po ugotovitvah političnih analitikov velike možnosti, da ga sprejmejo.

Chretien se ne ozira na nasprotovanje Busheve administracije, ki potezo vidi kot spodbujanje k uporabi drog in pošiljanje napačnega sporočila. "Najmočnejša in najbolj nevarna konoplja na ameriškem trgu prihaja ravno iz Kanade. Pridelovanje hitro narašča in ga sploh ne preverjajo," je dejal John P. Walters, direktor Urada Bele hiše za nadzor nad drogami. Kanadski uradniki ocenjujejo, da se v ZDA vsako leto proda kakih 4 do 7 milijard dolarjev kanadske konoplje.

Predlaganemu zakonu nasprotujejo tudi nekatere kanadske skupine, med drugim opozicijske stranke in policijske organizacije. Pravosodni minister Martin Cauchon, ki je zakon predložil parlamentu, je dejal, da se večina Kanadčanov strinja s predlogom. "Ne bomo legalizirali konoplje. Nimamo takih načrtov. Spreminjamo le odnos do kaznovanja določenih prekrškov," je dejal Cauchon. "Uživanje konoplje je na prvem mestu stvar zdravja. Kot družba se moramo vprašati: Ali je smiselno, da nekdo, ki se je nekoč slabo odločil, vse življenje nosi breme zločinca? Nova zakonodaja bo poskrbela, da bo kazen primerna zločinu." Dekriminalizacijo bo spremljala tudi reklamna kampanja, ki bo Kanadčane opozarjala o nevarnostih uporabe.

Zakon bo obenem povečal tudi kazni za ljudi, ki ilegalno gojijo konopljo. Manjše količine bodo lahko pridelovali le tisti, ki jo potrebujejo v medicinske namene. Medtem ko so v ZDA zakoni v zvezi z drogami vedno bolj strogi, so v Kanadi vedno bolj strpni do manjših uporabnikov, pri čemer veliko pozornosti posvečajo strategijam "zmanjševanja škode".

V nekaterih kanadskih mestih, še posebej v Vancouvru, si uživalci heroina sredi belega dneva na uličnih vogalih vbrizgavajo drogo, nekateri ljudje pa v cafejih javno kadijo marihuano. Zato so ponekod predlagali nadzorovane kraje, kjer bi uporabniki heroina in kokaina lahko dobili čiste injekcije in tam tudi opravili "svojo potrebo".

Leta 2001 so v Kanadi sprejeli zakon, ki ljudem s težjimi boleznimi omogoča uživanje konoplje. Kanadski senat pa je letos izdal predlog za legalizacijo konoplje, obenem pa bi pridelovalci z licenco lahko gojili svojo, ki bi se v določenih trgovinah prodajala starejšim od 16 let. Predlog so širom in povprek kritizirali v ZDA, Američane pa je presenetila tudi vest, da si bo Chretien kljub vsemu prizadeval za dekriminalizacijo.

Cauchon je pred nekaj tedni odpotoval v Washington, kjer se je srečal z ameriškim kolegom Johnom Ashcroftom. Po vrnitvi so ga kritizirali, da se nagiba na ameriško stran, še preden so zadevo predstavili parlamentu. Sicer podrobnosti srečanja niso znane, vendar pa je po mnenju mnogih novi zakon prirejena verzija pogovorov na omenjenem srečanju. Sicer pa je John P. Walters v zadnjem intervjuju izrazil zadovoljstvo nad tem, da zakon ne pomeni legalizacije, vendar pa je izrazil skrb nad pritokom drog iz Kanade.

Kanadska ministrica za zdravje Anne McLellan je dejala, da bodo s pomočjo množičnih medijev svoje državljane skušali poučiti o škodljivostih uporabe drog, pri čemer se bodo osredotočili predvsem na najstnike. "Naj bom karseda jasna; ne želimo, da bi Kanadčani uživali konopljo," je dejala. Mnogi kritiki so mnenja, da vladni uslužbenci pošiljajo napačno sporočilo. "Mlade bi morali poučiti, da so droge nevarne; toda nekateri člani parlamenta se delajo, kot da droge niso nič posebnega," meni častnik kanadske policijske zveze.

Več: http://www.washingtonpost.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no borci za nekadilske pravice in ostale driske... a ne morete dojet da s svojim teženjem ne boste dosegli čisto nič... kakor nihče vam ne rine v gobec niti trave niti cigaret, tako je tudi vi nikomur ne boste ven vlekli... in da me moti ZELO, da se v vsaki temi kjer se omenja kajenje najde vsaj eden, ki je pobral vso pamet tega sveta in se mu nevemzakaj dozdeva, da jo lahko soli tudi drugim. :blink: :wacko:

Glede na to kako ste pametni za druge bi bil fajn če bi napisali kje ste to pamet kupili, da bom šel še jaz iskat kakšen žakl (in ja, bom rekel da za nekoga od vas, je bom več dobil). :angry:

Ne, ne, še vedno niste dojeli kar vam želimo povedat. Nobenemu nočemo solit pameti (to si jo mora vsak sam), hočemo samo povedat, kaj nas moti. Moj namen ni, da bi vas odvadu kadit (to sem že poskušal, ampak brez uspeha - Desmu je treba dat nagrado), ampak, da bi vam rad povedal, kako nas to moti. Hotcko je zelo dobro povedal. Tudi sam sem dal ene par primerov, ki (tako kot njegov) so naleteli na gluha ušesa in aroganco. Želim povedat to, da bi nujno morali ločevat prostore v lokalih, jih opremljat z ventilacijami al pa po starem načinu odpirat okna :) Zakaj nobedn (al pa redkokdo), ki kadi tega ne dojame? Zakaj bi drugi prenašali vaše razvade? Jas bi se tut najraje tak sprdno poleg enega, ampak vem, da bi ležal na tleh on pa še eni trije okol njega. Si zamišljate recimo, da vam sosed nabija muziko sredi noči? Paše samo njemu, vam pa ne. Evo, s kajenjem je isto. In tu mislim, da bi država mogla nekaj nardit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vas že briga zase, poskrbite za nas.

Pa kaj je s tabo narobe. Koga boli k.... zate? :blink: :wacko:

Mogoče koga v ljubljanski norišnici, ki raziskuje preganjavico? <_<

Uh, pa nisem samo jas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam upoštevam načela obzirnega kadilca, tako kot je napisal Demon eye in nikoli nisem imel težav z nekadilci. Z zagrizenci pa pač da, na javnem mestu, kjer je dovoljeno kaditi. Pa sem bogato prepričan, da gre povečini za bivše zagrizene kadilce.

Sam ne pijem alkohola (več), pa se zato ne exkomuniciram. Ko mi pa nekdo začne tretjič govoriti eno in isto stvar, junačiti svoja dejanja in nasploh kazati tipične znake alkoholnih hlapov, se pač umaknem. Ne štejem kozarcev in se ne grem križarja nad alkohol.

Zato dame in gospodje. Če se kje ne sme kadit, se ne kadi, če se kje, na čem in kdaj ne sme pit ali biti napit, se ne sme. Ostalo je pa svobodna odločitev posameznika, kaj bo s sabo in svojim korpusom.

Kadilci so pač trenutno ena izmed aktualnih tarč "zagrizencev", drugi zagrizenci so se usmerili na globaliste, židi na arabce, srbi na bosance in tako dalje .... O kakšnem strpnem sobivanju pa "šupak".

Ceco /ki se sicer še vedno trudi nehati kadit/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, očitno le ni tolk razburjen  B)  Je celo uspel urediti sporočilo!

Mogoče si je pa le enga vmes narolow?? :o

Heh, zato, da se umirim se ne rabim zatekat k raznim dimnim ali tekočim substancam, ker verjamem, da je vseskupaj le prepričanje v glavi, da ti kao pomaga, če si enega zrolaš. Daj ga srat! Idite raje na njivo sveži hlevski drek vohat (šiso po domače) pa bo dosti bolj zdravo pa pomirjujoče (samo ne mi zaspat).

Kje sem pa urejal sporočilo??? :unsure:

Tomosaski, najprej si enega zrolaj, pol bos pa malo drugace govoril, pa videl bos, da vseskupaj ni samo prepricanje v glavi. Pa ne kake albanke smrdljive. Ne kadim cigaretov, sam kaka jola pa mi tu pa tam pase, posebej ce ne morem zaspat. Pa ce gledam s strani studentske populacije, jih kadi travco vec kot 50 procentov! (Ce ne verjames se idi prepricat na gosposvetsko v 4 dom :D :D).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

King4ever, najprej ti moram čestitat, da si me prepoznal pod starim nickom (ker mnogi mi govorijo, da me prvič vidijo). Ja res je, mnogo študentov kadi travo, bananine olupke, cigarete (lahke in težke) in podobne zadeve. Sam nikol nisem kadil in tudi nikol nebom, ampak od kolegov sem uspel zvedet, da je vse samo v prepričanju (nekateri se ga zavejo, nekateri pa ne). Glede trave nevem, ampak jas zelo dobro zaspim brez nje, zabavam se odlično tudi ob pasulju, tut v familiji mam same doktorje (ki kakršnokoli kajenje močno odsvetujejo - sem tut zvedu in vidu zakaj), ki takih razvad pomoje nebi podpirali. In zato ne vidim potrebe po kajenju česarkoli.

LP Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi se stvari umirijo,če vsaka stran malce popusti in pokaže vsaj malce tolerance.Kot kadilec vedno pazim,da če se le da pretirano ne ogrožam nekadilce.

Ne maram,pa če se nekdo spotika ob mojo razvado,če kadim na za to določenem mestu.

Kar se pa tiče trave in alkohola-oboje je zdravju škodljivo,če njihova uporaba preseže meje normale.

Čeprav sem zagovornik dekriminalizacije marihuane,bi opozoril na neno škodljivost,kar sem prebral v različni literaturi in iz osebnih izkušenj ter izkušenj prijateljev.

Pretirana uporaba marihuane,človeka postopoma odmakne od realnosti.Sposobnost koncentracije se zmanjša.Človeku opeša spomin,postaneš psihično odvisen,kajti trava je pomirjevalo.Tukaj pa pride do zlorabe,ko začneš probleme reševati na tak način.Isto velja za alkohol.

Če oseba ni dovolj stabilna in samozavestna ji je največkrat usojeno,da bo rešitev našla v raznih substancah.

Torej alkohol DA,ganja DA v zmernih količinah za dobro voljo nikakor pa za reševanje raznih stisk,depresij,osamljenosti,razočaranja...

Popravljeno . Popravil demons_eye
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mejdun, koliko črk okoli enega brezveznega dima! :o

Pa se da vse tako enostavno rešit. Evo, yst zdajle javno in pred pričami izjavljam, da ne bom nikoli kadil v radiju 5 metrov okoli Tomozukija. Še več, najbrž niti dihal ne bom v tem območju. Če se mi pa kdaj po nemarnem & vsled moje nevednosti vendarle zalomi, naj me kdo opozori. Blago, diskretno šepetaje, če smem prosit. :)

S cenjenim Kletarjem, kolikor lahko presodim, imava te zadeve kar v redu pošlihtane, ker venomer budno spremljam smer in jakost vetra. Kadar sva si pa zelo blizu, takorekoč intimna, pa itaq ne kadim. Le kako bi mogel?? :huh:

Tomosakizuki, pretirano razburjanje pa tudi ni najbolj zdravo početje. In tudi ne spodobi se. Zlasti proti umirjenim, zrelim gospodom kot je naš vrli Horjo. Konec koncev ne moreš biti nikoli povsem prepričan, če ni kateri od njih tvoj oče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to kako ste pametni za druge bi bil fajn če bi napisali kje ste to pamet kupili, da bom šel še jaz iskat kakšen žakl (in ja, bom rekel da za nekoga od vas, je bom več dobil). :angry:

A tako zdaj bi pa še rad poceni do recepta za teženje prišel.

Ni šans. Rezervirano Za VIP in ostale težake. :D

NeMoreVsakKarTakoPametenRatat

:rolleyes:

PušimIŠpricereRušimPress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!