Skoči na vsebino

Alkohol vs.Marihuana (grass)


Ice

Priporočene objave

quote:

kekc III

a si imel kake piz... s kopi v tem dogodku

"byte" mi dust

Popravil/a - suzuki250 dne 11/04/2002 ob 18:49:18

yes,čeprav sem imel dovoljenje ministrstva za zdravstvo,ki ti ga mora dati,so policisti-pač po črki zakona-ugotovili,da v zakonu ne obstaja industrijska konoplja (z manj kot 3 % THC-ja) in so konopljo poželi,kmeta,mene in ostale udeležence pa prijavili sodniku za prekrške,ki nas je -po daljši razlagi-oprostil...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oboje je o.k. v zmernih količinah. Ko preraste v odvisnost je pa drek. (sicer pa ne poznam nobenga, ki bi bil od kanabisa odvisen, jih je pa dost od alkota).

lp, Onim

p.s. Šnops pa pir sta zakon

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če si z motorjem vse odpade, ker se jih je že preveč pobil tud sam zarad dveh pirov(mal več korajže pa mal manj razuma)

"LIFE IS OURS, WE LIVE IT OUR WAY"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

(sicer pa ne poznam nobenga, ki bi bil od kanabisa odvisen, jih je pa dost od alkota).

lp, Onim

Sorči, Onim, tuki si pa mal v meglo brcnil. Ljudje smo lahko odvisni od hrane, pijače, ljubezni, bolečine, tobaka, športa v aktivni ali pasivni obliki, gledanja TV dnevnika, grizenja nohtov.....Praktično je ni stvari, od katere ne bi mogel biti odvisen. Samo nekatere oblike odvisnosti so bolj družbeno sprejemljive, nekatere celo zaželene (potrošništvo..), nad drugimi se pa zmrdujemo.

That's all, folks. PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s PEPEtom, sam alko je res druzbeno zlo...Kle yst nism izvzet, pivo na pivo-velk trebuh....pa mal jetrca razkraja. Ya, ya sej bom nehu pit, evo, dans nic!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez droge bi dolgčas bil...eni jo nucajo ,drugi jih lovijo,

ampak tisti, ki dajejo naloge drogolovcem so sami največji uporabniki

"byte" mi dust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sorči, Onim, tuki si pa mal v meglo brcnil. Ljudje smo lahko odvisni od hrane, pijače, ljubezni, bolečine, tobaka, športa v aktivni ali pasivni obliki, gledanja TV dnevnika, grizenja nohtov.....Praktično je ni stvari, od katere ne bi mogel biti odvisen. Samo nekatere oblike odvisnosti so bolj družbeno sprejemljive, nekatere celo zaželene (potrošništvo..), nad drugimi se pa zmrdujemo.

That's all, folks. PEPE

.... se delno strinjam, vse je res sam ne priznavam POTROŠNIŠTVO!!! Je pa tudi potrošništvo odvisnost, ki je škodljiva!!! Ko je govora o odvisnosti ne govorimo o družbeni sprejemljivosti, koristnosti, temveč o osebni!!! Res je nobena odvisnost ni fajn. a včasih vseeno paše kakšen pir, da spremenimo vsakdanjik (al pa joint).

lp, Onim

p.s. Če je potrošništvo družbeno sprejemljivo, zakaj ni kajenje (oglasi, dost dnarja se vrti v tobako industriji?) ali pač je? Hmm?

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Sorči, Onim, tuki si pa mal v meglo brcnil

... saj nisem rekel, da ni odvisnih ljudi od kanabisa! Rekel sem, da jaz nobenga ne poznam. Vseh pa tudi ne moreš poznati.

Lp, Onim

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Onim, nekaj časa sem imel čivavo na straži, zato malo kasnim z odgovorom. Hotel sem samo povedati, da družba določene oblike odvisnosti bolj tolerira, druge pa manj. Nekatere celo podpira. Razlogi so vsekakor preveč zamotani, da bi jih lahko celovito obdelali v tem topicu, brez dvoma pa gre v veliki meri za ekonomski interes in za obvladovanje množic, manipuliranje itd. Kar se mene tiče, sem že itak povedal, da na vsako odvisnost gledam kot na osebnostno deformacijo (tudi sam jih imam, da se razumemo) in da razne prepovedi ne rešujejo osnovnega problema, ZAKAJ do teh deformacij prihaja. Spomnimo se prohibicije v Ameriki - edini rezultat je bil, da je peščica ljudi z nelegalnimi posli strašansko obogatela (pa ne mislim samo deklariranih gangsterjev), ljudje pa so morebiti še bolj hlepeli po alkoholu kot bi sicer, ker prepovedano sadje je že po definiciji slajše... Enaki mehanizmi in interesi, ki nam običajnim smrtnikom najbrž ne bodo nikoli do kraja jasni, vladajo tudi pri travi in ostalih drogah. Sem absolutno za legalizacijo, ker prohibicija ničesar ne rešuje. Ne more, ne zna in do določene mere (najbrž) niti nima namena reševati.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tako, tako, se strinjam.... Vsega po malem pa bo! 5 pirov 2 džointa, pa mal šnopsa pa bo

lp, Onim

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kaj naj rečem na vse to kar berem . jest bi vse droge lepo v lekarno dala pa si jih naj kupi kdor se hoče drogirat, ampak takšni potem ne bi mogli biti med ostalimi ljudmi, ker kvarno vplivajo na ostalo populacijo ( po dr. ruglju) in bi jih lepo dali v en tak geto pa je seveda bi bili alkoholiki prav tako zraven sej niso neč boljš od narkomanov . kvečjemu še slabši.....

pa ne mi govorit da so bogi pa ne vem kaj še vse... ker niso .

vsak človek si kroji usodo sam. če je izbral drogo naj se sooči s posledicami.

marsikdo je v življenju doživel mnogo hujša razočaranja in vsemogoče zlorabe pa ni klonil. droge in alkohol so samo izgovor za slabiče in takšne ki iščejo nalažji izhod.

je že res da kakšen kmalu spozna da ni na pravi poti in se odloči za zdravljenje, ampak teh je zelo zelo malo.

jest bi dala vsakemu samo eno možnost in nič več. za povratnike pa goli otok pa gumjasto kladivo pa "tucaj kamen" , ko ga bo razbil

je ozdravljen.

no mal sem zatežila ....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tema za debato. Samo to bom napisala, da se da brez substanc zurirat na muc, pa se folk te ima za zadetga al' pijanga. Buljsi filing, ce si cist na zurkah. Sem za legalizacijo trave in za zmanjsanje dostopa alkoholnih pijac, vecje kazni (denarne in pike) za omamljenost za vozilom.

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Nimam kaj več dodati.Sem za legalizacijo trave,čeprav je ne kadim že lep čas,prej pa nikoli v večjih količinah.

Po mojem legalizacija pri nas nima večje podpore,ker smo slovenci preveč konzervativni.

Primer iz moje službe:ker sem čoperist,imam svoj imiđ.Brada,zalisce,usnjen lajbič,šnola,tošelj s ketnico in majico s kakšno lobanjo ter kavbojske škornje.

Posledica tega je da me imajo na šihtu predusem starejši delavci za narkomana,pa čeprav se ne drogiram le občasno zvrnem kakšno pivo.

Zanima me kakšne izkušnje imate predusem čoperisti v svoji okolici;služba,sorodniki,sosedje...

Upam da nisem preveč zavil s teme.

lp Bošti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se tudi v službo z motorjem vozim. Imam sport tourerja in sem temu primerno oblčen, drugače pa po videzu ne iztopam, pa me večina zelo postrani gleda, skoraj vsi pa me imajo zaradi tega ker sem motorist tudi za neresnega, in se moram veliko bolj dokazovati. Le predstavljam si lahko kako je s teboj, ki, kot si se opisal, precej odstopaš od povprečnega slovenca.

Sem za legalizacijo trave, čeprav je nisem poskusil nikdar v življenju. Menim da je manj škodljiva kakor alkohol, katerega uporabo bi omejil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr. Looney, glede na to, da si zgleda iz stroke, ti dam čist prov! :wink: :D

Ne, resno, zasvojenost je resna in zelo destruktivna stvar. Kar se pa nekaj dimov, ali kozarčkov tiče, pa nobenga ne boli glava!

Demons-eye, očitno si naredil napako! To morš tako kot jaz narest. Hodiš sto let že u službo, rataš zajeban, ne da se ti z ostalim folkom nakladat, ker itak prečvekavajo samo rumeni tisk pa razne esmeralde, skratka za ostale rataš zadrgnjen, zajeban, preresen! Potlej pa počas pogruntajo, da je tisti moped, ki je že pol leta vsak dan zunaj parkiran, moj. Ti povem, izpod kape se jim kadi, ko teh dveh stvari ne morejo skupaj zložit!! :twisted: :twisted:

No sej čez čas se jim bo pa posvetil, potlej bojo pa rekli: "Ta starmu je na otroči potegnil" Ma jebe se mi, važn, da me imajo študentke na pumpah rade, se tko lepo nasmejijo, pa zmeraj rade mal poklepetajo. Ma jest jih mam tok rad!! :wink: :wink: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSE je treba uživati ZMERNO!!! Sem za legalizacijo mehkih drog (kolk se bo pa folk zadeval je pa tko ali tko stvar posameznika. Z alkoholom pač imam izkušnje(trudim se nehat ko mi jezik otrdi), kaj se zgodi ob prekomernem zakajanju, pa ne vem (nekadilec).

Glede istovetenja moto-rock kulture z narkomani: jebi ga, tega pač ne bomo spremenili. Edino kar preostane je, da vsak v svojem okolju funkcionira tako, originalno. kot čuti. Brez "igranja" nekih vlog. Ob tem, da svoj posel opravljaš korektno in z okolico komuniciraš na nekem "kulturnem" nivoju. Potem te pač sprejmejo kot "prijetnega" čudaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEX, DRUGS & ALKOHOL !!!!! :D 8)

vrstni red ni pomemben!!!!

za legalizacijo vsega!!!!!! :!:

najbolj mi gre na zivce da ti drugi predpisujejo kaj je dobro in kaj slabo zate ker si ti tak idiot da tega ne ves!!!! ce se hocem zadevat ali zapijat se bom, pa mi noben tega ne sme preprecit tako kot jaz ne poskusam nekomu preprecit da hodi v cerkvo, poslusa govejo muziko ali rave ali nasploh da je drugacen kot jaz. se malo pa bodo tudi motorji prepovedani ker so nevarni, seveda tudi ekstremni sporti, itd.

a to je demokracija in osebna svoboda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEX, DRUGS & ALKOHOL !!!!! :D 8)

vrstni red ni pomemben!!!!

za legalizacijo vsega!!!!!! :!:

najbolj mi gre na zivce da ti drugi predpisujejo kaj je dobro in kaj slabo zate ker si ti tak idiot da tega ne ves!!!! ce se hocem zadevat ali zapijat se bom, pa mi noben tega ne sme preprecit tako kot jaz ne poskusam nekomu preprecit da hodi v cerkvo, poslusa govejo muziko ali rave ali nasploh da je drugacen kot jaz. se malo pa bodo tudi motorji prepovedani ker so nevarni, seveda tudi ekstremni sporti, itd.

a to je demokracija in osebna svoboda?

PERVY za PREDSEDNIKA !!! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trava-legalizacija

Alko-obstoječi+ 700% davki

sem za, glede na to da zivim pod vinogradi in da ima dosti sorodstva vinograde lahko hitro zasluzim za par novih motorjev. :P

pervy=stajerski al capone 8)

PS: kmalu nova ponudba: "ZELO hitra dostava alkohola sifra:ninja 12 - MB ALKO1"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, a ti to misliš, da bi prohibicijo uvedli, pol bi pa tko mal švercal?? Jaz prevzamem polhograjske dolomite. Sam najprej je treba državi omogočit, da vse kotle za šnopc pobere, če ne si bojo sami tepkovc kuhal, mi pa brez penezov in novih motorjev ostanemo. :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, a ti to misliš, da bi prohibicijo uvedli, pol bi pa tko mal švercal?? Jaz prevzamem polhograjske dolomite. Sam najprej je treba državi omogočit, da vse kotle za šnopc pobere, če ne si bojo sami tepkovc kuhal, mi pa brez penezov in novih motorjev ostanemo. :lol: :lol:

kotle naj drzava kar pusti, mi jih na svojo stran dobimo pa en alko sindikat organiziramo - povprasevanje bo tako ali tako vecje od ponudbe zato je vsak kotel dobrodosel. se primorsko in dolensko pokrijemo pa imamo alko monopol, se politiki bojo morali od nas kupovat vino za drzavne sprejeme!!!!!! :twisted:

naj zivi prohibicija!!!!!!!! :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti veš, da ima na našem koncu Kekec III že eno tako Cosa nostro!!! Al se bomo fajtal, al se bomo zdilal?? Mi vam tepkovc, vi pa nam Rotoznojčana, za transport pa protekšn pa podkupnine pa skupaj poskrbimo. Deal??

HHVulgarione

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti veš, da ima na našem koncu Kekec III že eno tako Cosa nostro!!! Al se bomo fajtal, al se bomo zdilal?? Mi vam tepkovc, vi pa nam Rotoznojčana, za transport pa protekšn pa podkupnine pa skupaj poskrbimo. Deal??

HHVulgarione

hja pozabla sta na hmelj, ki ga je pa pr nas dovolj tako da mata z moje strani tut konkurenco hi hi hi....... :P :P :P :wink: 8)

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!