Skoči na vsebino

Alkohol vs.Marihuana (grass)


Ice

Priporočene objave

Pa ti veš, da ima na našem koncu Kekec III že eno tako Cosa nostro!!! Al se bomo fajtal, al se bomo zdilal?? Mi vam tepkovc, vi pa nam Rotoznojčana, za transport pa protekšn pa podkupnine pa skupaj poskrbimo. Deal??

HHVulgarione

zmenjeno, se sprejetje zakona pocakamo pol pa motorje narocimo in pri gospodu akrapovicu en profi sistem avspuhov :P , pa corbinove kufre, pa novi kombinezon in celado, pa nove gume, pa ........

:roll: :wink: :D

juhuhu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dottore Looney, predlagam ti, da se že prej prostovoljno javiš, s polnim naročjem daril in ponudiš svojo lojalnost. Mogoče ti bo dovoljeno opravljati kakšen manjši biznis, npr. dostava pirčka po vrtcih, ali kaj podobnega. Saj ne da bi hotel vojno, ampak dio bono, v naše interese se pa ne mešat. Se bojim, da sicer ne bi mogel Kekca III zadrževat. Pa še ves divji bo kmalu nazaj prišel. Uradno je v Grčiji, v resnici pa na izpopolnjevanju na Siciliji. Kapiš?? :wink: :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dottore Looney, predlagam ti, da se že prej prostovoljno javiš, s polnim naročjem daril in ponudiš svojo lojalnost. Mogoče ti bo dovoljeno opravljati kakšen manjši biznis, npr. dostava pirčka po vrtcih, ali kaj podobnega. Saj ne da bi hotel vojno, ampak dio bono, v naše interese se pa ne mešat. Se bojim, da sicer ne bi mogel Kekca III zadrževat. Pa še ves divji bo kmalu nazaj prišel. Uradno je v Grčiji, v resnici pa na izpopolnjevanju na Siciliji. Kapiš?? :wink:  :wink:  :lol:  :lol:

hja horjo tkole je to , če hočta s pervyem sodelovat morta tut mene enakovredno upoštevat... :wink: . mal pomislta prevoz pa to a ne. hočeš nočeš morta čez moje ozemlje in moj zračni prostor... :P :P :D :D :wink: . če bo pa vojna pol bo pa huda, namreč jest mam vse sorte oborožitev (taktika zastraševanja... :wink: )

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Naj mi nekdo odgovori kaj se z menoj dogaja...

Pribljižno tri leta že ne poham več prej je pa blo pribljižno vsak drugi dan.

Dogajati se mi je začelo,da tudi po dvakrat na teden sanjam,da poham in da sm zadet.Ali mislite da moja podzavest sporoča da ponovno potrebuje kakšen dimček,saj je trava seveda psihadelična droga...

A je komu jasn zakaj take sanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi nekdo odgovori kaj se z menoj dogaja...

Pribljižno tri leta že ne poham več prej je pa blo pribljižno vsak drugi dan.

Dogajati se mi je začelo,da tudi po dvakrat na teden sanjam,da poham in da sm zadet.Ali mislite da moja podzavest sporoča da ponovno potrebuje kakšen dimček,saj je trava seveda psihadelična droga...

A je komu jasn zakaj take sanje...

Happy planting! Happy harvesting!

And many happy smokes!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi nekdo odgovori kaj se z menoj dogaja...

Pribljižno tri leta že ne poham več prej je pa blo pribljižno vsak drugi dan.

Dogajati se mi je začelo,da tudi po dvakrat na teden sanjam,da poham in da sm zadet.Ali mislite da moja podzavest sporoča da ponovno potrebuje kakšen dimček,saj je trava seveda psihadelična droga...

A je komu jasn zakaj take sanje...

Zanimivo.....meni se pa skoz sanja , da letim.......torej naj grem u šolo za letalce???????? :twisted: :D :D :D :D :D

Klimbra treščil z avionom u Ljubljanski WTC......uuuu kakšen naslov in to na prvi strani :P :P :D :D :D :D :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra treščil z avionom u Ljubljanski WTC......uuuu kakšen naslov in to na prvi strani :P :P :D :D :D :D :shock:

saj ga zadel ne bi. :P :shock: :lol: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra treščil z avionom u Ljubljanski WTC......uuuu kakšen naslov in to na prvi strani :P :P :D :D :D :D :shock:

saj ga zadel ne bi. :P :shock: :lol: :wink: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi nekdo odgovori kaj se z menoj dogaja...

Pribljižno tri leta že ne poham več prej je pa blo pribljižno vsak drugi dan.

Dogajati se mi je začelo,da tudi po dvakrat na teden sanjam,da poham in da sm zadet.Ali mislite da moja podzavest sporoča da ponovno potrebuje kakšen dimček,saj je trava seveda psihadelična droga...

A je komu jasn zakaj take sanje...

Travca

Canabis sativa (bolje poznana kot indijska konoplja) se goji v mnogih delih sveta že tisočletja, zato obstajajo različne metode gojenja. Zaradi prekomerne histerije in vraževerne prestrašenosti, ki obdaja marihuano, večini ljudi informacije o njenem gojenju niso dostopne.

Na človeka vpliva smola trave rahlo halucinatorično, evforično in pomirjujoče. Za rastlino je to obrambna snov, ki ščiti cvetove pred vročim soncem, posebno v suhih področjih. Bolj ko je vroče, sončno in suho, več smole proizvede rastlina, podobno kot koža pri človeku na soncu proizvaja pigment.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Canabis sativa (bolje poznana kot indijska konoplja) se goji v mnogih delih sveta že tisočletja, zato obstajajo različne metode gojenja. Zaradi prekomerne histerije in vraževerne prestrašenosti, ki obdaja marihuano, večini ljudi informacije o njenem gojenju niso dostopne.

Na človeka vpliva smola trave rahlo halucinatorično, evforično in pomirjujoče. Za rastlino je to obrambna snov, ki ščiti cvetove pred vročim soncem, posebno v suhih področjih. Bolj ko je vroče, sončno in suho, več smole proizvede rastlina, podobno kot koža pri človeku na soncu proizvaja pigment.

Češ rečt, da če si zadost časa na soncu, tud mal prforan rataš.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogajati se mi je začelo,da tudi po dvakrat na teden sanjam,da poham in da sm zadet.Ali mislite da moja podzavest sporoča da ponovno potrebuje kakšen dimček,saj je trava seveda psihadelična droga...

A je komu jasn zakaj take sanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogajati se mi je začelo,da tudi po dvakrat na teden sanjam,da poham in da sm zadet.Ali mislite da moja podzavest sporoča da ponovno potrebuje kakšen dimček,saj je trava seveda psihadelična droga...

A je komu jasn zakaj take sanje...

Ti prid k men u "labarotij" bom kr pogruntala, kaj sporoča podzavest :? :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Pušim travo

živim zdravo...

WB, sem že pogrešal tvojo poezijo.

Ej, kaj misliš, a bi ta zdrav način pomagal pri hujšanju? Moram nekaj nardit, nimam še dnara za močnejši moped.

:wink: :D :lol: :lol:

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pušim travo

živim zdravo...

WB, sem že pogrešal tvojo poezijo.

Ej, kaj misliš, a bi ta zdrav način pomagal pri hujšanju? Moram nekaj nardit, nimam še dnara za močnejši moped.

:wink: :D :lol: :lol:

LP HHV

manj jej? :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pušim travo

živim zdravo...

WB, sem že pogrešal tvojo poezijo.

Ej, kaj misliš, a bi ta zdrav način pomagal pri hujšanju? Moram nekaj nardit, nimam še dnara za močnejši moped.

:wink: :D :lol: :lol:

LP HHV

manj jej? :P :lol:

Probal. No go! :oops: :cry: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa karakter? .......mogoce ga drugic doma pustis..... pa bo tudi orlica letela  :lol:  8)

Urkaflek, lej ga lej. Varianta. Bomo probal. Sam kdo me bo pa potlej še spoznal? To ne bo več HHV! :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pušim travo

živim zdravo...

WB, sem že pogrešal tvojo poezijo.

Ej, kaj misliš, a bi ta zdrav način pomagal pri hujšanju? Moram nekaj nardit, nimam še dnara za močnejši moped.

:wink: :D :lol: :lol:

LP HHV

manj jej? :P :lol:

Probal. No go! :oops: :cry: :lol: :lol: :lol:

Pol pa nič ne jej. :twisted: vsaj en teden bodi ob samo vodi

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!