Skoči na vsebino

Jesensko forumsko srečanje 2004


Priporočene objave

Matr ste se razpisali... Me par dni ni zraven, pa si moram vzet en dan dopusta da vse preberem... O:-)

No pa prijavljam še mene... Brez kosila... :rolleyes: Dieta...

Kar na pumpi v Ajdovščino vas bom počakal... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko povabim tud kolega nemotosvetovca s TDR125 zraven na en soboten izlet??? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko povabim tud kolega nemotosvetovca s TDR125 zraven na en soboten izlet???

Niti slučajno... :angry:

...če jaz ne morem prit, pol tud en nemotosvetovc s TDR125 ne bo! :grrr

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Premza je pa čist ta prav Sloven'c! :lol1:

Ej YaHaMaHa, tudi lani jih je bilo nekaj takih, pa nismo nobenega nagnali. Se pa ve, da mora vsakdo v koloni po "PS"-u voziti. Kakšnih neumnosti na cesti nam res ni treba.

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko povabim tud kolega nemotosvetovca s TDR125 zraven na en soboten izlet??? :)

Več nas bo lepše se bomo imeli.Samo tko kot pravi HHV po PS in nobenega dokozovanja(glede voznih lasnosti )po PS.........OK...............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če grem ga povabim zraven :) ...drugače pa ni fant nikakršn divjak na cesti pa seveda mu bom tud omenu da se bo vozilo v koloni in da ma da voz tko kt se šika :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če grem ga povabim zraven :) ...drugače pa ni fant nikakršn divjak na cesti pa seveda mu bom tud omenu da se bo vozilo v koloni in da ma da voz tko kt se šika :)  ;)

Kaj pol, koga pišem na seznam? Pa a kosilo tudi?

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa ve, da mora vsakdo v koloni po "PS"-u voziti.

Mogoce mal neumno vprasanje, pa vseeno.. kaj je PS? Verjetno ni bla misljena moc motorja :hmm:

Popravljeno . Popravil Mike_E_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce mal neumno vprasanje, pa vseeno.. kaj je PS? Verjetno ni bla misljena moc motorja  :hmm:

PS so pravila službe...star izraz iz naše bivše skupne armije PS OSJA (pravila službe oružanih snaga Jugoslavije)...pa po letih te ne bom uprašou... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol, koga pišem na seznam? Pa a kosilo tudi?

Alla

Čaki mal...ko se vse zmenim pa vse pa naročim tko kot bo dokončno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce mal neumno vprasanje, pa vseeno.. kaj je PS? Verjetno ni bla misljena moc motorja  :hmm:

cik cak vožnja sklepam - en motorist na levi, drug na desni in tako naprej... pa verjetno tud kako upoštevanje ostalih voznikov - brez neumnosti! :grim

aja pa še od zadnjič... zakaj si napisu da na tvoji aprillii verjetno ni zadnji sedež udobn?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pa res sliši zanimivo... :rolleyes:

a se kej zmenmo?  :naughty:

devilish, suzuki in Kec - jaz sem za, suzukiju kot staremu mačku popolnoma prepuščam in zaupam da pripravi predlog. v brda bom prišel sam (OK koga še vzamem zraven) ker mi vožnja v koloni ne diši, od tam pa se lahko odpravimo kam naprej. torej čakamo na predlog suzukija, jaz pa grem po nov izpit, da bom lahko tudi preko meje šel če bo tak plan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS so pravila službe...star izraz iz naše bivše skupne armije PS OSJA (pravila službe oružanih snaga Jugoslavije)...pa po letih te ne bom uprašou... :naughty:

Hvala za razlago :OK:

Kar se pa let tice.. ce se ze navezujemo na bivso skupno drzavo recimo da sm prsu na svet 2 leti po titu :D

aja pa še od zadnjič... zakaj si napisu da na tvoji aprillii verjetno ni zadnji sedež udobn?

Hmm.. slika pove vec kot 1000 besed.. ce seveda mislis da je pa samo za izgovor si pa vabljena da se prepricas :naughty:

rs ritka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, se bom tud jst nasliku gor, pa čeprou sm tko blizu, d se mi niti motorja ne da užigat :doze: Jedu pa zaenkrat ne bom, če pa ja sporočim v času :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!