Skoči na vsebino

Jesensko forumsko srečanje 2004


Priporočene objave

Hola!

ejga Noise... kaj pa če bi poskusili še naslednjo soboto? Saj ni kaj izgubit, samo dobimo lahko... in to cel JFS, kar IMHO ni tako malo...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

ejga Noise... kaj pa če bi poskusili še naslednjo soboto? Saj ni kaj izgubit, samo dobimo lahko... in to cel JFS, kar IMHO ni tako malo...

SUZUKI se strinjam s teboj. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi prestavili na soboto 23.10., če bo lepo vreme? Saj ne more scat dva tedna skupaj!

Tadej

ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..je pa res škoda kr nismo takrat ko smo se zbrali prmorci skupi nardili eno skupno zaključno srečanje glede nato da vas že ornk zebe .) ....škoda -škoda - kako je bilo ko smo prmorci zlezli skupi pa veste kje pogledat - bilo je lepo ....in takrat je bla še stara ablast...zdej še benzin ni več tko pocen :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo pa z dneva v dan bol mrez... Sej ne d me motijo temperature, sam 50 skoz ovinke mi pa tudi ni všeč pelat <_<  :P

Mal je se zgodi za takele temperature k so zadnje dni.. ma da se se segreje nazaj.. na usaj ene 15-17 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi rekli kar lepo prvo sončno soboto z malo bolj kulturnimi temperaturami. Pa se dva dni prej reče evo to soboto pa gremo. Ni pa vrag da ne bi kje v slo našli gostilne ki bi rada malo zaslužila in se jo bo dalo rezervirat 2 dni vnaprej, pa tudi če ne gre v bistvu za skupno druženje in furo.

(tudiodsendvičevsedapreživetipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist prav, da je odpadlo. :devil: :devil: Če jaz ne morm it naj ne gre noben. Tko. :devil: :devil: :devil: O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist prav, da vam je odpadel.  :devil:  :devil:  Če sem se jaz

rodila brez lulčka, naj odpade vsem...

Tko.  :devil:  :devil:  :devil:  O:-)  O:-)

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, škoda, da smo tako hitro obupali. Ampak nič hudega, bom šel pa na izlet z BMW-ji. Upam, da vsaj ti ne bodo odpovedali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, se pravi, da prideš? :rolleyes:  O:-)  :xx:

Ali sem že kedaj umankal ?

..pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, škoda, da smo tako hitro obupali. Ampak nič hudega, bom šel pa na izlet z BMW-ji. Upam, da vsaj ti ne bodo odpovedali.

Se widyamo. Bo sneg. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

uuuuuuuuueeeeeeeeeeeeeee....... :cry:

vsi opisi, podatki in pribelezki so sli v 3PM.

uuuuuuuuuueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....... :cry: :cry:

se komu da se enkrat pisat vse skupaj?! :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuuuuueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....... :cry:  :cry:

se komu da se enkrat pisat vse skupaj?! :devil:  :lol1:

:(

Bomo pisali raje za Jesensko forumsko srecanje 2005 :OK: (pa se za voznje vmes .) )

Skoda, ampak se enkrat pisati isto.... Ma, ne vem.... Bi mogoce izgledalo kot ponaredek

(ali pa zacnemo kot Tadej lepo pisati v wordu, potem pa kopi/pejst :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!