Skoči na vsebino

Jesensko forumsko srečanje 2004


Priporočene objave

In zakaj si si to vbila v glavco? :?

Potrudi se in pridi!!!! :fight2:

Ma saj si nisem jaz tega vbila v glavo. Srce me boli, ker ne morem iti, naslednji dan me bo pa še glava od lanskega vina, ki ga bomo baje na trgatvi lahko dobili v neomejenih količinah.

Aja, pa motorja več ne bom imela prijavljenega :unsure: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pridemo, bomo baje jeli tud :OK: meni vege, jasi pa neki štikl mesa zrihtite, se pravi x in x

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duš lavdan, Symru, kam si tole temo skril!? Bi jo kmalu falil! Potlej bi pa stradal :cry:

Ergo, HHV & Lady HHV => X&X, če se Lady premisli, se bo pa HHV še malo poredil :P .

Za kaj pa so prijatelji ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem a bo lilo al pa ne ,sem pa bolj za mesne izdelke ,zadnja vožnja z BMW pol pa gre v druge ročice. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najavljam mojo malenkost in gebre-ta,oba pa bova tudi lačna,tko da za južno vela :OK: :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

devilish, suzuki in Kec - jaz sem za, suzukiju kot staremu mačku popolnoma prepuščam in zaupam da pripravi predlog. v brda bom prišel sam (OK koga še vzamem zraven) ker mi vožnja v koloni ne diši, od tam pa se lahko odpravimo kam naprej. torej čakamo na predlog suzukija...

Khm... Pervy, zahvaljujem se ti za zaupanje, a kakšnega hudega plana ne bi delal vnaprej, ker je vse odvisno od vremena naslednji vikend.

A če bo kazalo da bo vreme držalo z nami bi npr zvečer kar prespali nekje v Brdih (morda nam lokalni moto klub ponudi kakšno ugodno zadevo, mejte s seboj armaflex in spalko), zjutraj pa planemo čez mejo v I in lepo LS v smeri Dolomitov - pa spet odvisno od vremena al gremo do tja z juga al z zahoda, cilj bi bili prelazi okoli Cortine (Passo di Giau, mmmm...), nazaj pa (kot ponavadi, hehehe) preko Predela, Bovca, Tolmina, Idrije, Logatca, Vrhnike... kamor bo komu všeč :-)) OK?

@ Pervy: meni tudi ni do vožnje v koloni, če ti paše se ustavi pri meni na Vrhniki in planeva skupaj do Brd

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: ker bom po novih informacijah tisto soboto brez Teye in ker bom po vsej verjetnosti imel oblečen kombinezon (če bo le vreme dopuščalo), sprejmem max. 2 osebi, ki bi se v hitrejšem ritmu odpravili proti končnemu cilju v Solkanu. Brez gosjega reda, a varno ter razmeram na cesti prilagojeno hitro... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po ordru odpovedujem udelzbo boljse polovice icetours.

ce se slucajno zgodi, da bo sla zraven bomo pac kaj dok(/l)upili. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo scalo, tudi jaz ne grem (razen z avtom), ne grem pa tudi, če ne bo deževalo, pa ne bom dobila prevoza..... tko da je v bistvu full mal možnosti, da grem.... al kaj? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!