Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Jah tisto stevliko zavarovalne police vrjetno moraš imeti s seboj...Ker če je nesreča se pač napiše...

Aja, sej nevem kaj vsi pišete tukaj :D Od nekaterih razumem, da bo vsak ki se mu pač do 1.10 nebo podaljšalo padel v nov zakon, od enih razumem, da tisti ki že imamo za 125 nebomo padli v nov zakon. Sedaj pa naj mi nekdo enostavno pove.

Če sem izpit naredil 30.7.2008, ali bom dobil 30.7.2010 izpit za 35kW(in stem lahko maximalna skupna moč motorja 70kW) ali za 25kW ter tisto razmerje ki je sedaj.

Če dobim za 35kW, moram vrjetno kolikor razumem opraviti praktični preizkus ok...

Kdaj potem dobim izpit za neomejeno (30.7.2012?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tisto stevliko zavarovalne police vrjetno moraš imeti s seboj...Ker če je nesreča se pač napiše...

Aja, sej nevem kaj vsi pišete tukaj :D Od nekaterih razumem, da bo vsak ki se mu pač do 1.10 nebo podaljšalo padel v nov zakon, od enih razumem, da tisti ki že imamo za 125 nebomo padli v nov zakon. Sedaj pa naj mi nekdo enostavno pove.

Če sem izpit naredil 30.7.2008, ali bom dobil 30.7.2010 izpit za 35kW(in stem lahko maximalna skupna moč motorja 70kW) ali za 25kW ter tisto razmerje ki je sedaj.

Če dobim za 35kW, moram vrjetno kolikor razumem opraviti praktični preizkus ok...

Kdaj potem dobim izpit za neomejeno (30.7.2012?)

ti padeš v 35 kw ja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Torej lahk grem js zej 31.8 vzdignit normalno izpit za 25 kw in potem čez 3 leta dobim avtomatsko za neomejeno ?!

2. Al bi bva tut tta varianta možna, da počakam do taj ko začne zakon velat, pa nardim za 35 kw?

3. Al pa celo tta, da vzdignem zej za 25 kw pa pol grem pr 20 delat izpit za neomejeno po tanovem zakono ?! :D

Dvigneš lahko 25 kw ali počakaš pa narediš za 35kw, za neomejeno pa boš v vsakem primeru delal pri 20ih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi so instruktorji PROTI temu zakonu?

inštruktorji so za to, da ti ne bi bilo treba opravljati ne vem koliko ur z močnejšim motorjem, če imaš že dve leti izpit za A2(25kw)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

inštruktorji so za to, da ti ne bi bilo treba opravljati ne vem koliko ur z močnejšim motorjem, če imaš že dve leti izpit za A2(25kw)

Se pravi naredis kaksne 2-3 urce in gasa po izpit? Samo kurac, ko tako nebo. Bo treba spet nabit X stevilo ur in potem se izpitna. Ce nebi bilo izpitne bi bilo kulsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ku sm naredu septembra 2008 ispit za 125 kaj se bo tu zdej avtomatsku še dvigalu al kuku je zdej s tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi motorist ki je naredil izpit za 25kw pri 18 letih ( oktober 2007), bo pri 20 letih, ob ponovnem praktičnem delu preizkusa dobil izpit za neomejeno?

Pa zanima me kdaj bo začel zakon veljat, pa če lahko kako uradno potrditev ne sam baba čula baba rekla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi še prej bojo dal neomejeno, pa še več sranja na cesti, že vejo ka delajo.

Ah isti k.... 21 al pa 20 let. Če maš težko roko je ne zgubiš u enmu letu :) zarad tega se število nesreč nebo spremenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri se spremenijo v enem tednu, sej veš ženske pa to. Ja načeloma se strinjam s tabo, ampak če se že gre za večjo varnost nej vsaj zgleda kot da je večja ne pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varnost lahko povečajo s tem da popravjo ceste in dajo dvojne ograje na bolj motoristične odseke :) S tem prestavlanjem izpita za neomejeno pa samo brcajo u temo. 18, 21 zej pa 24 oz. 20 let so use starosti, ki so po načinu razmišljanja prbližno enake in s tem samo prestavljajo dobo ko se je treba soočt s full power motorjem, kar pa ti krade izkušnje k bi jih lahko že par let nabiral. Sevede pa je use odvisn od posameznika nekdo voz zlo strpno že pr 18ih letih nekdo pa je že u 30ih pa še zmer nažiga wheelije po Slovenski :D

Popravljeno . Popravil GoUpC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prosim naj mi en fiksno pove ali lahko grem dvignit nov izpit saj sem 9. tega mesca dopolnil 2 leto odkar mam izpit za A do 125ccm... Torej lahko grem dvignit sedaj izpit za A2 do 25kW???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim naj mi en fiksno pove ali lahko grem dvignit nov izpit saj sem 9. tega mesca dopolnil 2 leto odkar mam izpit za A do 125ccm... Torej lahko grem dvignit sedaj izpit za A2 do 25kW???

Ja lahko ga še dvigneš mislim da do oktobra potem pa že velja novi zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teta na upravni je zej ko sm šov izpit za avto dvignit neki govorla, da bo morda zakon še prej pršo u veljavo ... bomo vidli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to je kr eno klobasanje...če je dan nek datum je pač dan...sej se ne more začetek zakona kr iz dneva v dan spreminjat...tale folk za šaltarji še najmanj ve (vem iz lastnih izkušenj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi ne da zdele zakona spet iskat pa brat, ampak kolikor imam v spominu je bil tisti datum v oktobru določen kot datum, na katerega se NAJKASNEJE začnejo uporabljat določbe novega zakona. To pa pomeni, da se lahko tudi prej začnejo in to v skladu z že veljavnim zakonom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tu nč ne razumem če sm jst nared ispit septembra 2008 za 125kubiku

kaj bom porej jst dubu za 25kw al za 35kw :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tu nč ne razumem če sm jst nared ispit septembra 2008 za 125kubiku

kaj bom porej jst dubu za 25kw al za 35kw :hmm:

Dobil ne boš nič. Preizkus boš naredil za prestop na 35kW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tu nč ne razumem če sm jst nared ispit septembra 2008 za 125kubiku

kaj bom porej jst dubu za 25kw al za 35kw :hmm:

Bo treba nardit praktični del za a2 prvo, predn dobš za 35kW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba nardit praktični del za a2 prvo, predn dobš za 35kW.

kuk ur bo pa treba kej nardit za tu praktičnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem jaz vprašal v avtošoli 2,3 tedne nazaj še niso vedeli in mi rekli da bo najbolje da počakamo do oktobra.

Popravljeno . Popravil aleksandergabriel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Je kdo zasledil kaj novega? Zanima me ali se že ve koliko časa po oktobru 09, ko zakon stopi v veljavo, se lahko dvigne izpit po starem načinu? Konec julija bom 16 in če takrat opravim izpit bom vrjetno zamudil ta rok in bom moral ponovno opravljati praktični del izpita, kajenda? Kaj spada pod praktični del (ure, ali še kaj)?

Pribljižno koliko ur ste imeli, ko ste opravili izpit?

Hvala & LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!