Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Ti si v temi ...če neveš kaj spada pod 250 ccm ti nemorm pomagari ....ja 250 ccm ki ne presega 25 kw .... zato pa 600 ccm daš blokado da mu zmajnšaš kw na 25 . Hvala ker si me naučil te stvari :worship:

k veš kaj si ti napisal?

da se 600ccm neda blokerat na 125ccm, blokada je za moč ne prostornino, kaj ti ni jasno ti tud če blokeraš 600ccm ima še vedno 600ccm ampak ima moč ki je25kw ali manj zato jo lahko voziš ne pa zato ker si z blokoda dosegel 250ccm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti lahko blokiraš motor ampak se ti zmanšajo samo konji in ne prostornina :headbang: . Sam res nevem kako mislš zablokirat prostornino. Pa še zdej navš mogu skor nobenga zablokirat kr s e nav smel furat zablokiranga motorja če ma orginalno več kokr 70kw. a si skontu

ne al ga boš še bol zmedu :D

mogoče bo kalanc not zabu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k veš kaj si ti napisal?

da se 600ccm neda blokerat na 125ccm, blokada je za moč ne prostornino, kaj ti ni jasno ti tud če blokeraš 600ccm ima še vedno 600ccm ampak ima moč ki je25kw ali manj zato jo lahko voziš ne pa zato ker si z blokoda dosegel 250ccm

Vem kaj sem napisal sam jst sm s tem mislil da 600 ccm ( npr. 85 kw ) ne moreš zablokirati na 125 ( 11 kw ) nism jst s tem mislu da maš 600 ccm kubični motor pa daš pol blokado notr pa maš 125 . :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem kaj sem napisal sam jst sm s tem mislil da 600 ccm ( npr. 85 kw ) ne moreš zablokirati na 125 ( 11 kw ) nism jst s tem mislu da maš 600 ccm kubični motor pa daš pol blokado notr pa maš 125 . :worship:

ja tako je bilo razbrati iz napisanega žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tako je bilo razbrati iz napisanega žal

Ja vem ... sam lahko drugič poslušaš da ti razložim ne pa s svojim nezrelimi izjavami .

Žal.

Bom od zdej naprej samo v kW pisal. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem ... sam lahko drugič poslušaš da ti razložim ne pa s svojim nezrelimi izjavami .

Žal.

Bom od zdej naprej samo v kW pisal. :worship:

nezrele gre za to da mi dopizdi k je bilo že toliko tem o podobnih stvareh

btw sm mal dle na forum k ti pa se mi neda za vsako sranje pisat :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nezrele gre za to da mi dopizdi k je bilo že toliko tem o podobnih stvareh

btw sm mal dle na forum k ti pa se mi neda za vsako sranje pisat :winkiss:

Ja tep pise da si od Član od: 15.02.2009 pa nevem kaksne veze ma to moj fotr ma 30 let motor pa je 1 let na forumu pa ma ziher več pojma o motorjih k ti tko da :| wtf ? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tep pise da si od Član od: 15.02.2009 pa nevem kaksne veze ma to moj fotr ma 30 let motor pa je 1 let na forumu pa ma ziher več pojma o motorjih k ti tko da :| wtf ? :winkiss:

drzgič bolj jasno piši!!

Ower and out

Moj oči je pa mrga in kaj pol :rolleyes:

Šala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drzgič bolj jasno piši!!

Ower and out

Moj oči je pa mrga in kaj pol :rolleyes:

Šala

Teb pise da si clan foruma Član od: 15.02.2009 jst sem pa ze od 2008 tko da nevem kako si lahko ti dle ...ampak ok vrjetno tvoja logika. :worship:

Razen ce si si na novo naredi. Pa men se pere če si ti 32 let na forumu. Se ne pomeni da si najbol pameten .

On je pisal o ccm zato sem mu jst odgovoru da nemors lalalal ccm .... ce bi pa un rekel ce lhkao 25kw zablokiras na 11kw bi mu pa tudi jaz odgovoril v kw .... Nevem kaj si se moral ti omesavati :worship:

Popravljeno . Popravil 0b5353n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teb pise da si clan foruma Član od: 15.02.2009 jst sem pa ze od 2008 tko da nevem kako si lahko ti dle ...ampak ok vrjetno tvoja logika. :worship:

Razen ce si si na novo naredi. Pa men se pere če si ti 32 let na forumu. Se ne pomeni da si najbol pameten .

Ower and out!!!

mel sm še simon1 pa sm pozabil geslo ker sm res mal gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ower and out!!!

mel sm še simon1 pa sm pozabil geslo ker sm res mal gor

ok. Sej smo zdej vsi razumeli kaj sem hotel povedat tko da ce mas se kej za povedat pis ne pm. ker tule je :topic::topic::topic::topic::topic::topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. Kdaj pa bo kej jasno pr katerih letih greš lahko delat. Na tisti dan k bo zakon nov sprejet al se bo že kej prej zvedl, da nebom motor kupu pol pa izpita nebom mogu delat.

aja pa še neki zdej če grem 1.9 delat k bom 15,5 use ostalo, kaj pol bom izpit lahko pr 16 delal, al če bo nov zakon pr 17 bom mogu počakat na 17 let?

Se pravi da zablokiram motor na 11kW in ga lahko vozm z izpitom za 125ccm?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da zablokiram motor na 11kW in ga lahko vozm z izpitom za 125ccm?

NE! So že mojstri povedali, da moč motorja ne sme presegat 11kW, prav tako pa prostornina ne sme presegat 125ccm! Torej ti lahko voziš samo 125ke (legalno vsaj :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. Kdaj pa bo kej jasno pr katerih letih greš lahko delat. Na tisti dan k bo zakon nov sprejet al se bo že kej prej zvedl, da nebom motor kupu pol pa izpita nebom mogu delat.

aja pa še neki zdej če grem 1.9 delat k bom 15,5 use ostalo, kaj pol bom izpit lahko pr 16 delal, al če bo nov zakon pr 17 bom mogu počakat na 17 let?

Se pravi da zablokiram motor na 11kW in ga lahko vozm z izpitom za 125ccm?

hvala

Kako je z blokadam ti je že krajcar povedal. Glede tega da boš morla biti star 17 je bil le eden od mnogih predlogov ki pa še niso sprejeti in morda tudi ne bodo. Tako da je še prekmalu da bi se obremenjeval s tem. Če pa bi rad izvedel kaj bol poddobneje pa tukaj upraši ---->http://www.varnostvprometu.org/index.php?nStran=ps&nPod=vpr&nSvet=fj&nOf=475 :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je z blokadam ti je že krajcar povedal. Glede tega da boš morla biti star 17 je bil le eden od mnogih predlogov ki pa še niso sprejeti in morda tudi ne bodo. Tako da je še prekmalu da bi se obremenjeval s tem. Če pa bi rad izvedel kaj bol poddobneje pa tukaj upraši ---->http://www.varnostvprometu.org/index.php?nStran=ps&nPod=vpr&nSvet=fj&nOf=475 :krneki:

EHm ... samo nekaj ... motor lahko zablokiras tudi na 5kW. Tudi iz 50kW. Je pa fora, da zaradi kubikaze, ga nebo on mogel furat z A1 izpitom. Drugace poznam primere (gre predvseme za ksne KTMe, Husqvarne, Husaberge ) ki so iz 60kW zablokirani na 5-7kW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede novga zakona sploh še ne vejo kako bo s tistimi k nrdijo pred 1.10.2009. Sm prašu na upravi pa nimajo pojma! Kva si izmišljujejo nov zakon če ne vejo kaj bodo nrdil z unimi k prej nrdijo. Čista beda. Najbolš bi pa blo da vsi tisti k nrdijo pred 1.10.2009 da padejo pod tastr zakon in se nadaljuje kot se je do zdej. To je moje mnenje o tem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EHm ... samo nekaj ... motor lahko zablokiras tudi na 5kW. Tudi iz 50kW. Je pa fora, da zaradi kubikaze, ga nebo on mogel furat z A1 izpitom. Drugace poznam primere (gre predvseme za ksne KTMe, Husqvarne, Husaberge ) ki so iz 60kW zablokirani na 5-7kW.

Sm že vidu ja. Pol pa prodajalci napišejo da se lahko vozi motor z A1 izpitom :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede novga zakona sploh še ne vejo kako bo s tistimi k nrdijo pred 1.10.2009. Sm prašu na upravi pa nimajo pojma! Kva si izmišljujejo nov zakon če ne vejo kaj bodo nrdil z unimi k prej nrdijo. Čista beda. Najbolš bi pa blo da vsi tisti k nrdijo pred 1.10.2009 da padejo pod tastr zakon in se nadaljuje kot se je do zdej. To je moje mnenje o tem :unsure:

Ja sej če bi blo tko k si ti reku bi bli vsi vesel ne sam veš kako je to isto če je delu en izpit pred 30 leti pa je bla npr. na autocesti omejitev 150 pa je zdej 130 more on 130 vozit ne 150 ker je un takrat delu izpit ku je bla 150 omejitev :glare: Tako si jst razlagam no tko d dvomm da bo tko da bomo mi po starem dobili pri 18 za a2 tist k bodo pa po 1.10. delal bodo moral pol ponovno delat z a2 :headbang:

Popravljeno . Popravil 0b5353n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej če bi blo tko k si ti reku bi bli vsi vesel ne sam veš kako je to isto če je delu en izpit pred 30 leti pa je bla npr. na autocesti omejitev 150 pa je zdej 130 more on 130 vozit ne 150 ker je un takrat delu izpit ku je bla 150 omejitev :glare: Tako si jst razlagam no tko d dvomm da bo tko da bomo mi po starem dobili pri 18 za a2 tist k bodo pa po 1.10. delal bodo moral pol ponovno delat z a2 :headbang:

omejitev na cest nima čist nč skupnega s tem. Naprimer tm k jst živim je bla prej omejitev 50 zdej je pa 60 in pač kadr kol si naredu izpit boš pač vozu tok kokr je predpisana hitrost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omejitev na cest nima čist nč skupnega s tem. Naprimer tm k jst živim je bla prej omejitev 50 zdej je pa 60 in pač kadr kol si naredu izpit boš pač vozu tok kokr je predpisana hitrost.

no z izjemo tisih k furajo vedno 20-30 pod omejitvijo in delajo gužvo na cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sa meni zdi bolna primerjava z omejitvijo v naseljih (prej 60, zdej 50). Ni ti to isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sa meni zdi bolna primerjava z omejitvijo v naseljih (prej 60, zdej 50). Ni ti to isto.

nehimo raj kr je :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej slišal sem da se bo zakon o a1 premknu na 18 let za H pa na 16 pa me zanima če je to res ker mi je to zelo pomembno :naughty: :naughty: :worship::worship::winkiss::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej slišal sem da se bo zakon o a1 premknu na 18 let za H pa na 16 pa me zanima če je to res ker mi je to zelo pomembno :naughty: :naughty: :worship::worship::winkiss::winkiss:

počak do 1.10.2009 pa boš vse zvedu kr uni še sami nevejo kaj bi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!