Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Mislm da je on zdej str 20 in mu ni jasno kako nej dobi izpit za neomejeno. k0ci greš po izpit za 35kW, nardiš tiste ure za neomejeno in ga maš. Al pa počakaš, da boš 21 str in dobiš za neomejeno.

Men še zmeri ni čist jasno...a če imam zdaj 25kW, grem zamenjat za 35kW in potem drugo leto ko bom star 21, dobim avtomatsko neomejeno brez dodatne vožnje?? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto kaj bo presegalo se nebo dalo homologirat. Al bo presegalo 70kw ali pa 0,2 kw/kg.

dvomim, kaj pa oni vejo kaj bom jaz rabil blokado za 25kW, lahko da imam izpit za neomejeno pa si moped hočem blokirat iz takih ali drugačnih razlogov, če je blokada tuv testirana se mora dat homologirat

Men še zmeri ni čist jasno...a če imam zdaj 25kW, grem zamenjat za 35kW in potem drugo leto ko bom star 21, dobim avtomatsko neomejeno brez dodatne vožnje?? :unsure:

ne :) praktični del izpita bo treba delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav tako, tisto o 24 let je takrat, ko greš prvič delat izpit za motor, če pa postopoma z leti nadgrajuješ kategorije pa lahko imaš neomejeno že pri 20 letih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav tako, tisto o 24 let je takrat, ko greš prvič delat izpit za motor, če pa postopoma z leti nadgrajuješ kategorije pa lahko imaš neomejeno že pri 20 letih

jeee, torej jaz, ko bom imel septembra 2 leti izpit za 25kW, dobim neomejeno kljub temu, da sem oz. bom naslednji tedn star 20 :D svetovnoo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm se šu mal na upravno enoto pozanimat kaj nej bi bil ta praktični del pa so mi rekl d je to pač izpitna vožnja, da greš na izpitni center in se prjavš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav tako, tisto o 24 let je takrat, ko greš prvič delat izpit za motor, če pa postopoma z leti nadgrajuješ kategorije pa lahko imaš neomejeno že pri 20 letih

Pa je treba it najprej zamenjat 25 za 35kW, da greš pol lahko delat za neomejeno??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa to rabiš tud zraven inštruktorja iz avtošole? Verjetno ane, da ti dajo motor pa da se z avtom pelje zraven. To bodo ziher barabe dale malo večjo ceno samo za to uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpeljati je potrebno praktični del, kar obsega vse potrebne vaje (8-9ur) + izpitna vožnja.

Prosil bi vas, če se lahko piše v enotno temo, ker če bo vse razdrobljeno, ne bo noben nič vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeee, torej jaz, ko bom imel septembra 2 leti izpit za 25kW, dobim neomejeno kljub temu, da sem oz. bom naslednji tedn star 20 :D svetovnoo :D

ne ampak boš mogu it delat praktični del zpita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšne 8-9ur, nej grejo nekam. To je pol isto kot bi še enkrat izpit delov.

hah... to bom npr. jst dau pol 300 € za te ure! Za ta dnar si nabavim profesionalni printer in naredim izpit tak kot je original. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah... to bom npr. jst dau pol 300 € za te ure! Za ta dnar si nabavim profesionalni printer in naredim izpit tak kot je original.

daš pačteh 300€pa nimaš pol problemov. A ni tko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah... to bom npr. jst dau pol 300 € za te ure! Za ta dnar si nabavim profesionalni printer in naredim izpit tak kot je original.

Za 300€ dobis multifunkcijsko napravo z faxom in laserskim tiskom. Crno belo. To pa niti NAJMANJ ni PROFI! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeee, torej jaz, ko bom imel septembra 2 leti izpit za 25kW, dobim neomejeno kljub temu, da sem oz. bom naslednji tedn star 20 :D svetovnoo :D

Boš še 1x opravljal praktični del.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa boš lahko vozil blokirane motorje ali ne???

blokade so verjetno iste ali ...????

a če se v prometno še pred oktobrom vpiše 25kw se bo lahko vozil ko bo zakon sprejet??? oz bo homologacija priznana ali ne?

kolk komplicirajo matervola :(

dejansko če ima motor v originalnih KW več kot 70KW ne dobiš homologacije ko ga omejiš in ga ne smeš peljat??

to pomen da vsi 600taki odpadejo :(

popi**u bom enga dne :angry: :angry:

opravičujem se za 2 posta, sem prepozno popravljal!!!

Popravljeno . Popravil Sky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če se v prometno še pred oktobrom vpiše 25kw se bo lahko vozil ko bo zakon sprejet??? oz bo homologacija priznana ali ne?

kolk komplicirajo matervola :(

dejansko če ima motor v originalnih KW več kot 70KW ne dobiš homologacije ko ga omejiš in ga ne smeš peljat??

to pomen da vsi 600taki odpadejo :(

popi**u bom enga dne :angry: :angry:

opravičujem se za 2 posta, sem prepozno popravljal!!!

ja cestaki odpadejo mislim pa da se da nakede vozit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če se v prometno še pred oktobrom vpiše 25kw se bo lahko vozil ko bo zakon sprejet??? oz bo homologacija priznana ali ne?

kolk komplicirajo matervola :(

dejansko če ima motor v originalnih KW več kot 70KW ne dobiš homologacije ko ga omejiš in ga ne smeš peljat??

to pomen da vsi 600taki odpadejo :(

popi**u bom enga dne :angry: :angry:

opravičujem se za 2 posta, sem prepozno popravljal!!!

sem že napisal da verjetno boš lahko homologiral, kaj pa koga briga zakaj boš ti omejil na 25kW, lahko da imaš izpit za neomejeno pa ga boš pač omejil ker si začetnik pa se eno leto vozil z blokado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cestaki odpadejo mislim pa da se da nakede vozit

Ne. Odpade čisto vse kar je močnejšega od 50kW (67KM), ker na tržišču ni 35kW blokad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato bo še kvečemu zrasla cena motorjem ki imajo 25kw v prometni (bojo zelo iskano meso :) ).

Sam takih je zelo zelo mal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!