Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Mam eno vprašanje.

Če ti kupš že zablokiran motor k mu v prometni že piše d ma npr 25kw, pa ma v originalu več kot 2x moč zablokiranga ga lahko s tem novim izpitom 35kw vožš al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud ne odpadejo npr. hornet, gsr600, z750

to vse odpade.

Ostane ER-6N/F FZ-6N/S tista z 78konji ter Yamaha XJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Odpade čisto vse kar je močnejšega od 50kW (67KM), ker na tržišču ni 35kW blokad.

:worship:

P.S. Važn da mam 25kW blokado na motorju :kva2: Bomo pa draži prodajal :D

@BloodyShadow "ta švoh" fazerca ma 55.30 kW ;)

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Važn da mam 25kW blokado na motorju :kva2: Bomo pa draži prodajal :D

Sam ti maš v originalu več kt 2x 25 tko da ti ljudje tega ne bojo mogl vozt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vse odpade.

Ostane ER-6N/F FZ-6N/S tista z 78konji ter Yamaha XJ

Smo že napisali, zakaj (zaenkrat) ne.

Ne. Odpade čisto vse kar je močnejšega od 50kW (67KM), ker na tržišču ni 35kW blokad.

se pravi moč motorja po predelavi ne sme presegati 35kW, in hkrati ta ista moč ne sme izvirati iz vozila z dvakrat večjo močjo, se pravi če imaš blokado na 25kW, motor v originalu ne sme imeti več kot 50kW
Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti maš v originalu več kt 2x 25 tko da ti ljudje tega ne bojo mogl vozt!

Motorjev k majo original več kot 70kW se ne bo dal več omejit!

Mam 25kW, 0.12kW/kg nov zakon je 35kW, 0.2kW/kg.....za nas k že mamo zablokerane ne velja da motor

ne sme met več kot 70kW v originalu...vsaj tko si jst razlagam :?

Če mam narobe me popravte....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorjev k majo original več kot 70kW se ne bo dal več omejit!

Mam 25kW, 0.12kW/kg nov zakon je 35kW, 0.2kW/kg.....za nas k že mamo zablokerane ne velja da motor

ne sme met več kot 70kW v originalu...vsaj tko si jst razlagam :?

Če mam narobe me popravte....

Sam tvoj ma več kt 50kW v originalu...

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa koji k???c nebi smel peljati zablokiranega motorja????

sploh ne vem kaj ma veze al ti voziš 385278357328ccm z 9453784573845783975KM pa če je zablokiran na 25kw nima kej za praskat in ne bo letel....pi??a so glupi fak!!

Ma boli me...zablokiru pa ko jim je** m****

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorjev k majo original več kot 70kW se ne bo dal več omejit!

Mam 25kW, 0.12kW/kg nov zakon je 35kW, 0.2kW/kg.....za nas k že mamo zablokerane ne velja da motor

ne sme met več kot 70kW v originalu...vsaj tko si jst razlagam :?

Če mam narobe me popravte....

Motor ne izpolnjuje zahtev novega ZVCP za vožnjo s prenovljeno kategorijo A2. Pika. Tudi če je blokada bila vstavljena 5 let nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: Ne vem, od kje vam vsem teh 70kW. V ZVCP namreč nikjer ni te številke. Je pa zapisano, da dvokratna dejanska moč motorja (ki je v večini 2x25kW, ker nihče nima mopeda blokiranega na 35kW) ne sme presegati izvorne moči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa koji k???c nebi smel peljati zablokiranega motorja????

sploh ne vem kaj ma veze al ti voziš 385278357328ccm z 9453784573845783975KM pa če je zablokiran na 25kw nima kej za praskat in ne bo letel....pi??a so glupi fak!!

Ma boli me...zablokiru pa ko jim je** m****

Z razlogom ker je 25kw raket 95% odblokiranih. In z tem zakonom se pač neboš mogel vozit z več kot 70kw :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a potem veleumniki vedo da so mopedi v 95% že odblokirani, ampak ker nič ne morejo lastnikom so se spomnili še te omejitve :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a potem veleumniki vedo da so mopedi v 95% že odblokirani, ampak ker nič ne morejo lastnikom so se spomnili še te omejitve :D

Ma ne da ti nič ne morejo. Ko sem jaz mel prometno so mi ga hotli pelat na izredni tehnični pregled, vendar je foter potem komaj prepričal policaja. Če bi mi ga pelali pol bi pa bil v pizdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj ko berem, slabše je. Že 2 leti šparam za motor in zdej ta neumnost. Res škoda.

Aja, ali je blokada na 35kW kw kej dražja od 25kW, ker meni se zdi, da sta obe isti (beri: podobni), samo da imaš pri 35kW lahko malo bolj odprto ročico gasa .(popravite me če se motim). :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni mi pa tut jasno da nekateri ne morejo potrpet tist let al pa 2 z omejenim motorjem...

Te se pa ti vozi z motorjem kateri ima 125+ konjev. z tistimi 34timi, ko niti bloakde nemoreš nikjer nabit ker ti nepride motor do blokade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te se pa ti vozi z motorjem kateri ima 125+ konjev. z tistimi 34timi, ko niti bloakde nemoreš nikjer nabit ker ti nepride motor do blokade.

z veseljem...ampak očitno tega ne bom doživel naslednje leto...edino če se bom odločil da tvegam in kršim zakon z vsako vožnjo ki jo bom vozil...

macak...pri meni je isto...se skoraj že odločil menil in zdej ta kozlarija...brezveze res...

bom pa še dobro premislil na dopustu kako pa kaj....pa kršit pravila :trance_33_sleep: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz, pravim sej bo, če treba, potrpim še te dve leti, magar z sedanjim motorjem in izpitom do 35 kW, pol pa na neomejeno. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz, pravim sej bo, če treba, potrpim še te dve leti, magar z sedanjim motorjem in izpitom do 35 kW, pol pa na neomejeno. :evilgrin:

No sej tko se bo dogajalo in to je narobe, folk bo mel 125ke do 20-tega leta in pol si bojo kupoval 1000ccm,600ccm in jih seveda nebojo zablokiral.(zakaj bi jo ce je ni treba) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej tko se bo dogajalo in to je narobe, folk bo mel 125ke do 20-tega leta in pol si bojo kupoval 1000ccm,600ccm in jih seveda nebojo zablokiral.(zakaj bi jo ce je ni treba) :whistle:

Maš prav, zakon je funkcionalno sfaljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej tko se bo dogajalo in to je narobe, folk bo mel 125ke do 20-tega leta in pol si bojo kupoval 1000ccm,600ccm in jih seveda nebojo zablokiral.(zakaj bi jo ce je ni treba) :whistle:

Te smem vprašat zakaj pa rabiš pod vso silo 600ko zablokirano če jo imaš namen vozit z 25kw. Kupi motor ki ima do 35kw pa se z njim te vozi 2 leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te smem vprašat zakaj pa rabiš pod vso silo 600ko zablokirano če jo imaš namen vozit z 25kw. Kupi motor ki ima do 35kw pa se z njim te vozi 2 leti.

Eni si želimo vozit sportaka ki ga pa do 35 kw ni. Razen ninja 250 sam tisto je bol tourer kot pa sportak. Pač zajebali so z zakonom na veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in drugace ne mislim kupovat eno bedno 125 pol je pa problem se prodat...pa pol kupis 600 pa zaklenes pa mas 2 v 1nem...PA ŠE BOLJ QL SI k si na 600ccm SS ;)

ce bi mi pa dnar uzun na vrtu rastu tko k solata bi pa itq meu vse :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!