Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Ewo, še moje vprašanje glede tega izpita, ker moji mali možgančki tega ne morejo predelati, zato sprašujem veleume, če mi lahko odgovorijo!

V petek bom vrjetno naredil izpit za kategorijo A2 (vsaj upam :) ) in to bo datum 7.8.2009 ... tako, naprej me pa zanima, glede na to, da bom izpit opravil v "starem zakonu" ali bom lahko pri 21ih letih dobil izpit brez opravljanja praktičnega preizkusa ali bom mogel čakati 2 leti (se prav do avgusta 2011) za ponovno opravljanje kategorije za neomejeno? No,to bo to .... :)

Cez 2 leti bos opravljal teoreticni del izpita za neomejeno. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš praktični?

Pardon, ja. ( kdo bi sploh bil ob tej uri zjutraj pokoncu. jst grem nazaj spat! )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, hvala! K sm drgač mislu, da spadam v stari zakon in da mi ni treba opravljat spet praktični del izpita, zato sm tud šou prej delat! Ah, nima veze, hvala za odgovor ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, hvala! K sm drgač mislu, da spadam v stari zakon in da mi ni treba opravljat spet praktični del izpita, zato sm tud šou prej delat! Ah, nima veze, hvala za odgovor ...

Jah boj vesel. Eno leto prej dobis za neomejeno. Kaj mi ki smo stari 16/17, ki spadamo pod nov zakon in imamo izpit za 35kW, ki je skoraj slabsi od A1 ( ce vzamemo v razmisljanje da je drazje zavarovanje, registracija in da motorji nimajo spet toliko vec moci kot dobro dodelana 125tka )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah boj vesel. Eno leto prej dobis za neomejeno. Kaj mi ki smo stari 16/17, ki spadamo pod nov zakon in imamo izpit za 35kW, ki je skoraj slabsi od A1 ( ce vzamemo v razmisljanje da je drazje zavarovanje, registracija in da motorji nimajo spet toliko vec moci kot dobro dodelana 125tka )

mah lahko bi sam nrdil tko da bi pač mogu it vsako kategorijo delat pa da je za A pr 20ih pa da A2 ostane 25kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma poglejte fantje =) Že zdej so mel policaji probleme kaj bo šele zdej. En konkretn primer =)

Prjatla so na Postojnskih ridah ustavli...kontrola. En policist je obdeloval njega, drugi pa enga zravn z 600cc motorjm zablokiranim na 25kw. In pol unga pustijo naprej in pride še drugi policist do prjatla. In se polcaja začneta ment =) Ma men ni jasno kako ma loh tok kubičn motor sam tok konju =) Kaj je pa najbl žalostno? Da sta bla policista motorista hehe =)

Js bom 600 oz 750 zablokiral na 25kw, ker je bol ugodno za zavarovat kakor 35kw...pol bomo pa vidli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kups zx10r das not blokado na 25 kw odpres in gres 300

...in potem se nekomu kam nalimaš ( oz po domače nrdiš nesrečo) in grejo najprej preverjat če je vozilo tehnično izpravno, če maš izpit, in seveda če vsaj mau še gledaš, ti dajo za pihat... slaba teorija... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm pa sm dobu novo vozniško. me pa zanima če sedaj še lahko vozim 25kw al je to že una varjanta 35kw? a2 sm pa dobu lani septembra. samo sm šele sedaj šl vpisat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm pa sm dobu novo vozniško. me pa zanima če sedaj še lahko vozim 25kw al je to že una varjanta 35kw? a2 sm pa dobu lani septembra. samo sm šele sedaj šl vpisat :unsure:

ce si vpisu zdaj mas verjetno novo voznisko (kartico) in ce ms kartico je to ze 35kw si pa cist po slucaju dobiv roza knizico ms pa 25 kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sm js zdej to prou razumu...nism sigurn...

zame velja zakon v katerem sem opravlal vozniški ispit, in ne tanovi zakon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima izpit za 125ccm.

Kaj zj 16 al 17 let? Lepoo prosim za odgovoree!!!!!

16let

začneš pa lahko opravlat pr 15,5

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa neki ni jasn. motorja z 35 kw skorajda da ni. a bomo lahko vozil tud kakšne er-5 ke, bmw f650, kawasaki kle 500, bmw 650 scraver, vsi ti imajo 37,36 kw. a poj take motorje nebomo mogli vozt?? ni mi jasno zakaj so sploh povišal mejo za 10 kw če tazga motorja ni zakaj niso koj povečal na 50 konjev(37 kw) po mojem mnenju je to da so povečali na 35 in ne na 37 kw neumnost.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa neki ni jasn. motorja z 35 kw skorajda da ni. a bomo lahko vozil tud kakšne er-5 ke, bmw f650, kawasaki kle 500, bmw 650 scraver, vsi ti imajo 37,36 kw. a poj take motorje nebomo mogli vozt?? ni mi jasno zakaj so sploh povišal mejo za 10 kw če tazga motorja ni zakaj niso koj povečal na 50 konjev(37 kw) po mojem mnenju je to da so povečali na 35 in ne na 37 kw neumnost.

lp

nahitr ti bom povedu. vozš lahko motorje k majo 50kw ampak morš blokirat na 25kw. če pa kej najdš blokado 35kw pa lahko vozš tud motor 70kw sam stem da ga morš blokirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa neki ni jasn. motorja z 35 kw skorajda da ni. a bomo lahko vozil tud kakšne er-5 ke, bmw f650, kawasaki kle 500, bmw 650 scraver, vsi ti imajo 37,36 kw. a poj take motorje nebomo mogli vozt?? ni mi jasno zakaj so sploh povišal mejo za 10 kw če tazga motorja ni zakaj niso koj povečal na 50 konjev(37 kw) po mojem mnenju je to da so povečali na 35 in ne na 37 kw neumnost.

lp

To pa zato ker pomoje jim je lihk vseeno al ma er 5 37kw al 35kw. Tak neumn zakon so dal, zdej naj se pa sami jebemo...

Jez mam sam eno vprasanje...

Ce negrem dvignit za 35kW (da ne delam praktičnega) pa se vozm s 125 do 20ga leta, pri 20 vseeno dobim neomejeno? Al morm met 2 let 35kw?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa zato ker pomoje jim je lihk vseeno al ma er 5 37kw al 35kw. Tak neumn zakon so dal, zdej naj se pa sami jebemo...

Jez mam sam eno vprasanje...

Ce negrem dvignit za 35kW (da ne delam praktičnega) pa se vozm s 125 do 20ga leta, pri 20 vseeno dobim neomejeno? Al morm met 2 let 35kw?

v teh dveh letih boš pa ja prebolev teh 17€pa še kartico boš mel ampak je ne it iskat če nameravaš kej na jugo se vozt kr se na kartico čaka en tedn

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pomoje če maš dovolenje do 35 kw pa če te kaps ustav z 37kw pomoje da nebi težiu. edin če bi divjou.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pomoje če maš dovolenje do 35 kw pa če te kaps ustav z 37kw pomoje da nebi težiu. edin če bi divjou.

lp

pa sej tega lahko blokiraš na 25kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa zato ker pomoje jim je lihk vseeno al ma er 5 37kw al 35kw. Tak neumn zakon so dal, zdej naj se pa sami jebemo...

Jez mam sam eno vprasanje...

Ce negrem dvignit za 35kW (da ne delam praktičnega) pa se vozm s 125 do 20ga leta, pri 20 vseeno dobim neomejeno? Al morm met 2 let 35kw?

Moraš imeti 2 leti A2. drugače lahko delaš šele pri 24 za neomejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Mene pa zelo zanima na čem sem jaz s tem novim zakonom...lani avgusta sem kot 18 let star naredil izpit A do 21 let, za manj kot 25 kw in za razmerje moč/masa manjša od 0,16 kw/kg. Kaj imam zdaj jaz?! Čez leto in pol ko bi bil star 21 let bi dobil neomejeno, sedaj pa nimam pojma kakšen izpit sploh imam, saj po tanovem zakonu tip mojega izpita ne obstaja. Resnično upam da mi to ne bo spremenilo planov, saj sem imel čez dva tedna namen iti po Kawasakija Z750 in ga naročiti serijsko kot blokiranega na 25 kw.

Hvala

LP Gašper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!