Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

yourfriend a ti je un kej odpisu?

Sm mu zdej še enkrat zastavu vprašanje. Nevem ga takrt nism prov poslv al se pa dela norca kr nezna odgovorit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm dubu odgovor sam čist nč uporabnega!!!

"O blokadah motornih koles se morate pogovoriti na prvih tehničnih pregledih, ki so vam blizu."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

haha, zdaj sem bil na občini si šel po novo vozniško in vpisat kategorijo a2.. kaj si nor..

skoraj eno uro sem bil tam, pred mano ni blo nobenga na vrsti, pa ne rečem da so nesposobne delavke,samo so se 3 posvečale meni :D ampak kr ene komplikacije, klicat morjo na druge OE za zdravniška spričevala potrdila o izpitu ipd.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj nebo dolgo tak.. max 2 leti pa bo novi zakon :)

jaz računam na to, samo ponavadi gre vedno na slabše :S

V petek sem šel dvignit a2, zdej pa upam da se do 21leta spremeni zakon in ne bo potrebno še enkrat izpita delat.

Jaz sem že s 14leti naredil izpit za 50ccm in kupil supermoto, kar pomeni da bom do 21leta imel 7let motorističnih izkušenj pa bom moral še enkrat opravljati izpit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz računam na to, samo ponavadi gre vedno na slabše :S

V petek sem šel dvignit a2, zdej pa upam da se do 21leta spremeni zakon in ne bo potrebno še enkrat izpita delat.

Jaz sem že s 14leti naredil izpit za 50ccm in kupil supermoto, kar pomeni da bom do 21leta imel 7let motorističnih izkušenj pa bom moral še enkrat opravljati izpit.

Jebat ga, tak je lajf.

Popravljeno . Popravil Tabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dobil podatke, da po ta novem velja zdravniški pregled 3 leta in ne več 2 leti (preverjeno na upravni enoti). Tko da, vsi tisti, ki ste pred dvemi leti naredili izpit do 125ccm oz. a2, vam ni potrebno na novo delati zdravniškega pregleda...kdor pravi, drugače laže :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dobil podatke, da po ta novem velja zdravniški pregled 3 leta in ne več 2 leti (preverjeno na upravni enoti). Tko da, vsi tisti, ki ste pred dvemi leti naredili izpit do 125ccm oz. a2, vam ni potrebno na novo delati zdravniškega pregleda...kdor pravi, drugače laže :D

No usaj to :) Se pravi niti za avto ga nebom rabil it delat :D Samo kurac, ker pa pri 20 bo treba za neomjeno -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za avto ti ga nebo potrebno delat, če ti je napisala da ti velja za B...Jez sem zdravniškega naredil takrat ko mi je mankalo več kot 2 leti za avto in je itak samo A kategorijo napisala :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No usaj to :) Se pravi niti za avto ga nebom rabil it delat :D Samo kurac, ker pa pri 20 bo treba za neomjeno -.-

Samo še vedno bolje kot, da bi rabili sedaj delati in zopet kasneje za neomejeno. Drgač pa rpide 41eu zdravniški pregled...no vsaj v Ljubljani je tako (ZD Ljubljana - Metelkova)

Za avto ti ga nebo potrebno delat, če ti je napisala da ti velja za B...Jez sem zdravniškega naredil takrat ko mi je mankalo več kot 2 leti za avto in je itak samo A kategorijo napisala :headbang:

Pri meni piše tako za A kot B, samo mi to čito nič ne pomaga, ker še ne mislim delati izpita za avto :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Prosim, če mi zdej en odgovori kratko in jadernato...:D:D

Js sem letos 8.6.2009 napolnil dve leti odkar sem naredil izpit za A1. Zdej pa me zanima, če je možno in do kdaj lahko grem dvignit nov izpit za A2 ???

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Prosim, če mi zdej en odgovori kratko in jadernato...:D:D

Js sem letos 8.6.2009 napolnil dve leti odkar sem naredil izpit za A1. Zdej pa me zanima, če je možno in do kdaj lahko grem dvignit nov izpit za A2 ???

LP

Do 1.10. Pohiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem z inštruktorjem vse zrihtal (Z.P.). Izpit naj bi potekal takole: On me prijavi na glavno vožnjo, ki naj bi bila, po njegovih besedah sodeč, v torek. Ko dobi podatke (datum) mi javi če se strinjam z datumom in pol naj bi imel tik pred glavno vožnjo, izpitne ure v petek, soboto in nedeljo. Rekel je naj jih ne bi bilo več kot 5-6 ur, važno je, da se samo navadim motorja.

Evo, zdej pa samo, da še naredim, pol pa spet čakat poletje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani,

po spremembi zakona (13. 7. 2009) vkategorijo A2 sodijo motorna kolesa, katerih moč motorja ne presega 35kW in pri katerih razmerje med močjo motorja in maso vozila ne presega0,2 kW/kg in ne izvira iz vozila z dvakrat večjo močjo. Po prej veljavnempredpisu je bila omejitev 25 kW, razmerje moč motorja/masa vozila pa nepresega 0,16 kW/kg.

Predvidevamo, da je bila predelava (blokada) motorja, kot jo omenjate,opravljena v skladu z deklaracijo proizvajalca. Zavožnjo takega motornega kolesa morate imeti vozniško dovoljenje kategorijeA brez omejitev, ker konstrukcija vašega vozila izvira iz konstrukcijevozila z več kot dvakrat večjo močjo motorja.

Če želite, da se vam izda vozniško dovoljenje tudi za kategorijo B,se vam bo izdalo novo vozniško dovoljenje na novem obrazcu (vpisi v polikarbonatnokartico niso mogoči) z vpisom kategorije B in pripadajočih kategorij.

Lep pozdrav.

Služba za odnose z javnostmi

Ministrstvo za notranje zadeve

Torej zanima me ali se ta izpit na papirju dobi na UE ali kje drugje mogoče?

Sploh kdo pozna to?

Hvala in LP,

Urban

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mene neki zanima. zj bom jest začeu z vožnjam. a lohko vseh 8 ur zvozš u 2. tednih. ker bi mi blo tko najbol da mam čimprej izpit.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mene neki zanima. zj bom jest začeu z vožnjam. a lohko vseh 8 ur zvozš u 2. tednih. ker bi mi blo tko najbol da mam čimprej izpit.

lp

Jaz sem bil za 8 ur samo dvakrat na motorju, tretjic pa,ko sem imel izpitno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!