Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

zdravo ....danes sem šel pogledat eno xt 660x in ima v prometni napisano 35,30 kw ...glede tega smo/ste se že veliko pogovarjal ampak mi pa zanima če slučajno na registraciji vzamejo celo številko ali jo zaokrožijo navzdol?...ker če zaokrožujejo bi blo kr fajn :D

 

Teoretično se zaokrožuje - odvisno kdo ti vodi tehnični, nam so izdali prometno z 35,3kW, sem se na licu mesta zbunnil, da tako ne bo šlo, če je že v stari prometni pisalo 35kW, naj še zdaj tako zrihtajo...pa so skenslali tehnični, razveljavili vse papirje in še enkrat jovo na novo...ampak na koncu je blo v prometni 35kW :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo danes smo sprobali in je vnesla moje podatke v računalnik in pa številko šasije od motorja in je program zavrnil....je napisalo da nimam veljavnega vozniškega dovoljenja :S....tko da dej pa nwm kwa bomo  :mellow:

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo danes smo sprobali in je vnesla moje podatke v računalnik in pa številko šasije od motorja in je program zavrnil....je napisalo da nimam veljavnega vozniškega dovoljenja :S....tko da dej pa nwm kwa bomo  :mellow:

..keri motor pa kam si to hodil??..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..keri motor pa kam si to hodil??..

yamaha xt660x........zanimalo me je če se slučajno da da bi ti oni zaokrožili tiste kilovate (ker jih ima 35,3) in smo ugotovili da ne....bil sem pa na brezovici pri prigotu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo danes smo sprobali in je vnesla moje podatke v računalnik in pa številko šasije od motorja in je program zavrnil....je napisalo da nimam veljavnega vozniškega dovoljenja :S....tko da dej pa nwm kwa bomo  :mellow:

 

Hja to je šalabajzerija, mi smo dva meseca nazaj registrirali nadoknadno blokiranega Z750 na 25kW, se pravi je v homologaciji pod izvorno moč napisana dejanska moč in to vse na A2 izpit. Kako ji je ratalo na AMZS.ju nimam pojma, očitno je čarovnik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja to je šalabajzerija, mi smo dva meseca nazaj registrirali nadoknadno blokiranega Z750 na 25kW, se pravi je v homologaciji pod izvorno moč napisana dejanska moč in to vse na A2 izpit. Kako ji je ratalo na AMZS.ju nimam pojma, očitno je čarovnik :D

sej jest bi tut lahko registreral če bi mel blokado notri...mene je samo zanimalo če lahko jaz registriram ta motor brez blokade...ampak ne gre ker je 0,3 kw preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jest bi tut lahko registreral če bi mel blokado notri...mene je samo zanimalo če lahko jaz registriram ta motor brez blokade...ampak ne gre ker je 0,3 kw preveč

 

Ja ne moreš registrirat, če odblokirana moč presega 2xblokirano ;)...motor ni tovarniško blokiran..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne moreš registrirat, če odblokirana moč presega 2xblokirano ;)...motor ni tovarniško blokiran..

sej ne presega tok.....jest sm sam mislu da jim program jemlje cele številke in ne tistih decimalk.....ker če bi blo tko bi se pri 35,3 zaokrožil na dol?.....zato me je zanimal.......motor ima original odblokiran 35,3kw

 

če bi plačal 260 eur bi mi dal notri blokado in bi se lahko brez problemov legalno vozil....ampak se mi zdi malo neumno dajat 260 eur zato da ti samo v homologaciji napišejo da je blokada notri ( nevem kako to blokirajo?....pri nekaterih motorjih se zablokira gas tukaj pa nimaš kaj blokirat če rabiš odvzet samo 0,3 kw :D )

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne presega tok.....jest sm sam mislu da jim program jemlje cele številke in ne tistih decimalk.....ker če bi blo tko bi se pri 35,3 zaokrožil na dol?.....zato me je zanimal.......motor ima original odblokiran 35,3kw

 

če bi plačal 260 eur bi mi dal notri blokado in bi se lahko brez problemov legalno vozil....ampak se mi zdi malo neumno dajat 260 eur zato da ti samo v homologaciji napišejo da je blokada notri ( nevem kako to blokirajo?....pri nekaterih motorjih se zablokira gas tukaj pa nimaš kaj blokirat če rabiš odvzet samo 0,3 kw :D )

 

En štunf ti v izpuhe zarinejo, pa je :D

 

Drugače pa, pride verjetno puša v frgazer in blokada ročke...

 

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupi13 če poznaš koga, ki ima za neomejeno izpit se zmeni z njim, da bo on uporabnik ti pa lastnik, pa je zadeva "rešena".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupi13 če poznaš koga, ki ima za neomejeno izpit se zmeni z njim, da bo on uporabnik ti pa lastnik, pa je zadeva "rešena".

bi se samo pol bom pa na kakšen radar nabasal pa bo un pike dobu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha xt660x........zanimalo me je če se slučajno da da bi ti oni zaokrožili tiste kilovate (ker jih ima 35,3) in smo ugotovili da ne....bil sem pa na brezovici pri prigotu

ja pa sej če ti piše v prometni 35kW ne bi vseeno šlo? Ker nisem še videl, da bi imela moč v prometni decimalke :D Pač pr men je blo zmer zaokroženo...no razen pri hondi, honda je imela 4.9 al nekej takega, da je šlo čez pri razmerju teža/moč. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa sej če ti piše v prometni 35kW ne bi vseeno šlo? Ker nisem še videl, da bi imela moč v prometni decimalke :D Pač pr men je blo zmer zaokroženo...no razen pri hondi, honda je imela 4.9 al nekej takega, da je šlo čez pri razmerju teža/moč. :)

ne v prometni in v homologaciji je 35,3 kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja to je šalabajzerija, mi smo dva meseca nazaj registrirali nadoknadno blokiranega Z750 na 25kW, se pravi je v homologaciji pod izvorno moč napisana dejanska moč in to vse na A2 izpit. Kako ji je ratalo na AMZS.ju nimam pojma, očitno je čarovnik :D

Ja to zgleda da sistem dopušča, ker tudi pri meni ni blo problema.

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst mam z750 25kw v prometni, pa a2 izpit in sem lastnik in uporabnik motorja. Itak una na tehničnih sploh nemore nič mučkat, pač če je 0.1kw preveč ji program ne spusti skozi, na izvorno moč pa program ne gleda.

 

Kolega xt660 ni mogel nase registrirat zaradi teh 0.30kw, zdej ma pa tl1000r 25kw pa ima lahko, vse na a2 izpit.

 

Pozanimi se, a mora imet lastnik motorja taprav izpit, ali je dovolj, da ga ima eden od uporabnikov.

Popravljeno . Popravil logarr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst mam z750 25kw v prometni, pa a2 izpit in sem lastnik in uporabnik motorja. Itak una na tehničnih sploh nemore nič mučkat, pač če je 0.1kw preveč ji program ne spusti skozi, na izvorno moč pa program ne gleda.

 

Kolega xt660 ni mogel nase registrirat zaradi teh 0.30kw, zdej ma pa tl1000r 25kw pa ima lahko, vse na a2 izpit.

 

Pozanimi se, a mora imet lastnik motorja taprav izpit, ali je dovolj, da ga ima eden od uporabnikov.

ne sej pravim če bi dal blokado 35kw notori bi jo brez problema registriral nase,,,,,mene je samo zanimalo če gre slučajno čez tudi brez blokade....bi 300 eur prišparal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak a ni tud z blokado 35kW pri XT660 razmerje moč/masa preveliko?

z blokado 25kw gre čez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta zakon je tok bolan, da glava boli!! Sej skoraj ni izbire, če gledaš več kot 125ccm. Še kar pa je je pa treba ja blokirat, pa magar za 0,3kW. Škoda besed sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta zakon je tok bolan, da glava boli!! Sej skoraj ni izbire, če gledaš več kot 125ccm. Še kar pa je je pa treba ja blokirat, pa magar za 0,3kW. Škoda besed sploh.

se je pač treba sprijaznit.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tle pri nas samo da je blokirano pa ti r1 pomoje pod a2 napisejo. Tako pomankljiv sistem pomoje samo pr nas lahko. Pol pa za kazni pa so ta prvi a je njihova napaka da se vozis z neprimernim motorjem okoli ker so ti ga oni registrirali

katastrofa

Popravljeno . Popravil rok418
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tle pri nas samo da je blokirano pa ti r1 pomoje pod a2 napisejo. Tako pomankljiv sistem pomoje samo pr nas lahko. Pol pa za kazni pa so ta prvi a je njihova napaka da se vozis z neprimernim motorjem okoli ker so ti ga oni registrirali

katastrofa

to je dejansko zelo nefer da ragistrirajo nekaj, kar ne bi smeli. sicer pa po drugi strani to večin a pridom izkorišča, sicer tako ali tako jih kar veliko potem odstrani blokado. pa smo spet na istem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je dejansko zelo nefer da ragistrirajo nekaj, kar ne bi smeli. sicer pa po drugi strani to večin a pridom izkorišča, sicer tako ali tako jih kar veliko potem odstrani blokado. pa smo spet na istem

Sej pravim neki kao po predpisih a drzava se jih sploh ne drzi zakaj pa se mi nebi izkoristli tega? Meni se nezdi prau da ti dovolijo nezakonito napisat motor nase koda bi delali na črno zgleda in da ni nobene kontrole

Res sramota za drzavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!