Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Lepo da si naredu :OK: Jst sm pa prvo pomoč včeri naredu. Ni izpit, je pa sestavni del izpita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Ima kdo kakšne izpitne pole, ker imam u torek društvenga in bi rad malo vadil :?

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Ima kdo kakšne izpitne pole, ker imam u torek društvenga in bi rad malo vadil :?

LP!

Tle si poglej pa malo vadi,vsaj jaz sem tle vado ko sem delo izpit....teoreticni del seveda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ey neki me zanima

jst sm izpit delu pred 2ma letoma pa so mi tikrat rekli da čez 2 leti dobim neomejeno...zdej pa sm šow na upravno pa mi je zacela bluzit da sam 25kW....frendu u kopru pa so rekli da nej pride pa dobi neomejeno

kr nej bi še po tastarem zakonu delali al neki tazga?! :? :? :?

Ti si že starejši od 21 let, tko da kr pejt na upravno enoto in jim reč da ti morjo dat izpit za neomejeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, men zdej neki ni jasn. :huh: V zakonu nikjer več ne omenjajo kategorijo omejitve 350ccm. En prjatu je pred 1 tednom naredu izpit (star je 18 let) in so mu v vozniško pod opombe napisal 350ccm :? En drug prjatu je pred 14 dnevi šou po izpit za 25kW (ker je meu že 2 leti vozniško dovoljenje za 125ccm) in so mu v izpit isto napisal 350ccm :?

Men zdej nč jasn :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, men zdej neki ni jasn. :huh: V zakonu nikjer več ne omenjajo kategorijo omejitve 350ccm. En prjatu je pred 1 tednom naredu izpit (star je 18 let) in so mu v vozniško pod opombe napisal 350ccm :? En drug prjatu je pred 14 dnevi šou po izpit za 25kW (ker je meu že 2 leti vozniško dovoljenje za 125ccm) in so mu v izpit isto napisal 350ccm :?

Men zdej nč jasn :blink:

Naj gre tam ko so mu izdal izpit in naj zahteva drugega oz izbris opomb,...ker v zakonu je 25kW in manj kot 0.16kW/kg ni pa nikjer omenjeno 350ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi samo nekaj vprašav ... zdej sm naredu zdravniški pregled prvo pomoč imam , samo cpp imam za kategorijo H ker smo to v šoli delali 2 leti nazaj ... zdaj me zanima a morm na novo narest izpit za kategorijo A1 (125ccm ) al bo to vredu ? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi samo nekaj vprašav ... zdej sm naredu zdravniški pregled prvo pomoč imam , samo cpp imam za kategorijo H ker smo to v šoli delali 2 leti nazaj ... zdaj me zanima a morm na novo narest izpit za kategorijo A1 (125ccm ) al bo to vredu ? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi samo nekaj vprašav ... zdej sm naredu zdravniški pregled prvo pomoč imam , samo cpp imam za kategorijo H ker smo to v šoli delali 2 leti nazaj ... zdaj me zanima a morm na novo narest izpit za kategorijo A1 (125ccm ) al bo to vredu ? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem ko naredim cpp in imam že zdravstveno potrdilo in prvo pomoč moram narediti samo še glavno vožnjo in imam izpit ? :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem ko naredim cpp in imam že zdravstveno potrdilo in prvo pomoč moram narediti samo še glavno vožnjo in imam izpit ? :)

LP

prvo moreš pri keri AŠ odfurat določeno število fur...pol pa maš glavno vožnjo in če jo nareiš ja maš izpit...pa če maš zdravstveno že narjeno pa prvo pomoč pol rabiš še enih 100k mybe majn pa lahk nareiš izpit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem ko naredim cpp in imam že zdravstveno potrdilo in prvo pomoč moram narediti samo še glavno vožnjo in imam izpit ? :)

LP

Kdaj si pa naredo zdravniski(ker velja samo 2 leti),prva pomoc ti velja vedno(ce jo ze mas seveda),potem se mores prvo kot prvo prijavit v avto šolo(zdaj so dopusti in ne bos kmal prso na vrsto),potem moreš v AŠ naredit društveni izpit da te spustijo na republiskega(odvisno od AŠ),potem lahko vozis ze nekaj ur,pred izpitno pa mores prvo narediti republiske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si pa naredo zdravniski(ker velja samo 2 leti)

Pr meni zdravniški velja 5 let pa še to zato ker nosim očala. Drugače bi veljal 10 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res!!! zdravniski velja 2 leti, ker mi je zdravnik se reko da naj grem hitro delat za avto izpit, da nebom rabo se 1x hodit na pregled (to je blo lani ko sem delal izpit za A kategorijo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, men zdej neki ni jasn. :huh: V zakonu nikjer več ne omenjajo kategorijo omejitve 350ccm. En prjatu je pred 1 tednom naredu izpit (star je 18 let) in so mu v vozniško pod opombe napisal 350ccm :? En drug prjatu je pred 14 dnevi šou po izpit za 25kW (ker je meu že 2 leti vozniško dovoljenje za 125ccm) in so mu v izpit isto napisal 350ccm :?

Men zdej nč jasn :blink:

To je posledica nesposobnih in neozaveščenih uradnikov, ki sledijo po več let starim zakonom, ker so preleni/butasti, da bi sproti sledili spremembam. Imam lastne izkušnje.. Naj gresta tja in jim pomolita pred nos zakon, če ne bo pomagalo, pa do načelnika UE oz klic na minisatrstvo za notranje zadeve. Pri meni je pomagalo in ustrezen izpit je bil ekspresno izdan :devil:

Pr meni zdravniški velja 5 let pa še to zato ker nosim očala. Drugače bi veljal 10 let.

Zdravniški velja 2 leti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravniški velja 2 leti

Ko opravljate zdravniški pregled unim tm povejte da rabite za A in B kategorijo... če ne bo na zdravniškem pisalo A in B kat. vam to ne bodo šteli na izpitnih centrih .) drgač je pa cena ista, velja pa 2 leti :)

P.s. pa skopirejte si ga ker ko dobite izpit za motor vam zdravniško vzamejo

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm dobil zdravniškega pol nazaj :) Mislim da sem onim dal barvno kopijo :rolleyes: DDrugače pa velja 2 leti ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morn se malo pohvalit....

Danes 1.8.06 sem uspešno opravo izpit iz A kategorije :OK: (mater me je dež pral :BUA: )

ps: vse iz prve naredo :P

Lp. Jimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morn se malo pohvalit....

Danes 1.8.06 sem uspešno opravo izpit iz A kategorije :OK: (mater me je dež pral :BUA: )

ps: vse iz prve naredo :P

Lp. Jimi

čestitam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morn se malo pohvalit....

Danes 1.8.06 sem uspešno opravo izpit iz A kategorije :OK: (mater me je dež pral :BUA: )

ps: vse iz prve naredo :P

Lp. Jimi

čestitam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke....

ko deže pere maš full prednosti...lahko voziš počasneje..pa še manj časa...jaz sem 13 min mel izpitno vožnjo:D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!