Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Jz ju3 končn začnem!! :headbang:

Čestitam!

vso srečo :D

hvala hvala :D

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blagor vm ne pa jest k morm instruktorja cakat

sej sm js tut delo izpit od začetka julija pa do zdej :glare: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bok

a je kdo ki je delal izpit v novem mestu? ker me zanima koliko stanejo naslednje stvari:

-republiški testi

-dvig izpita

res me zanima, ker ne vem ali se mi bo z denarjem izšlo, ker kupujem tudi telefon :unsure:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr je dragu :unsure: . kaj pa na novomeškem območju, al je to po celi sloveniji isto?

Dvig izpita (na občini) je določen s 15,38 €, za republiške pa nevem. Najverjetneje so cene fiksne. Edino cene ur in tečaja se lahko razlikujejo po avtošolah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, tisti motoristi, ki ste delali zdaj izpit (za neomejeno), dajte malo mi povejte kaj vse moraš delati, ko opraviš pole, pa začneš vozit? Pa mimogrede, a je kdo iz prekmurja? Pa čestitam vsem, ki so nedavno opravili izpit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, tisti motoristi, ki ste delali zdaj izpit (za neomejeno), dajte malo mi povejte kaj vse moraš delati, ko opraviš pole, pa začneš vozit? Pa mimogrede, a je kdo iz prekmurja? Pa čestitam vsem, ki so nedavno opravili izpit.

Tlele, v kategoriji 125-250cc boš bolj malo zvedu o neomejeni kategoriji... imaš na forumu, pod Splošno se mi zdi, tudi podobno temo kot je ta.

Kaj zdaj tebe zanima? tisto, kaj vse moraš delati ko opraviš pole pa začneš voziti, mi ni l ih najbolj jasno. Ko enkrat že voziš sam počakaš na glavno, pa poskusiš ne-zajebat tako da nrdiš.

Da do ke prideš morš pa narest zdravniški pregled, prvo pomoč(če je še nimaš), cpp predavanja+testi, občinski testi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo me zanima kaj vse delaš, ko začneš vozit? Recimo, pri avtu, voziš najprej malo na poligonu, pa vzratno parkiranje, pa bočno, pa to.... pol greš na cesto.. Kak je pa pri motorju? Ali voziš na poligonu, kaj vse delaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo me zanima kaj vse delaš, ko začneš vozit? Recimo, pri avtu, voziš najprej malo na poligonu, pa vzratno parkiranje, pa bočno, pa to.... pol greš na cesto.. Kak je pa pri motorju? Ali voziš na poligonu, kaj vse delaš?

Ja tuki mas tut poligon ene 2 ure.Morš vozt osmico,izmikanje oviri na cesti, silovito zaviranje (morš se ustavit na ene 5 m se mi zdi),slalom,pa še ene par malenkosti.

učeri sm zvedu da ko narediš za 125ccm po dveh letih dobiš za neomejeno :OK: :kva2: :kva1: (tko mi je inštruktor reku da je to neki novga) :evilgrin:

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to ne bo nikol no, lej kolk se jih pobije. Ne morjo dat 18 let starmu mulcu za vozt 1000ccm motor, razn če bodo nardil da bos pr 18ih za 125 naredu pa pol po 2 letih dobu neomejeno. K za moped so oz. bodo povišal na 15 let (prej 14) k bo tale zakon sprejt za kazni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to ne bo nikol no, lej kolk se jih pobije. Ne morjo dat 18 let starmu mulcu za vozt 1000ccm motor, razn če bodo nardil da bos pr 18ih za 125 naredu pa pol po 2 letih dobu neomejeno. K za moped so oz. bodo povišal na 15 let (prej 14) k bo tale zakon sprejt za kazni.

Bo bel tko ja kt pa da pr 18 dobis za neomejeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake mate ...

Js ko sm šov dvignit izpit mi je rekla da naj pridem cez 2 leti po tisto za 25 kw pol pa neve a pr 21 za neomejeno al pr 24 ker bojo naredl nov zakon glih zej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo..

Ker se najdejo tukaj vse mogoce ideje, in izjave. Edino taksen je vrstni red, in zakon do neomejen kategorije!

A1 >A do 125ccm in največ 11kW< 16let

Vozniško dovoljenje za vožnjo vozil podkategorije A1 se izda osebi, ki izpolnjuje naslednje pogoje:

> da je stara najmanj 16 let;

> da je opravila vozniški izpit podkategorije A1 (A do 125ccm in največ 11kW)

A z omejitvijo (A2) >A do 25kW ali do 0,16kW/kg< 18let

Vozniško dovoljenje za vožnjo motornih vozil kategorije A z omejitvijo (motorna kolesa brez bočne prikolice katerih moč motorja ne presega 25kW in razmerja moč motorja/masa vozila ne presega 0,16kW/kg in motorna kolesa z bočno prikolico, katerih razmerje moč motorja/masa vozila ne presega 0,16kW/kg) se izda osebi, ki izpolnjuje naslednje pogoje;

> da je stara najmanj 18 let;

> da je opravila vozniški izpit kategorije A z omejitvijo;

Vozniško dovoljenje za vožnjo motornih vozil kategorije A z omejitvijo se izda osebi ne da bi opravljala vozniški izpit in ne da bi predložila zdravstveno spričevalo, v naslednjih primerih:

> da je stara najmanj 18 let;

> da ima najmanj 2 leti veljavno vozniško dovoljenje za vožnjo vozil podkategorije A1 (a do 125ccm in največ 11kW)

A >A-kategorija brez omejitve< 21let

Vozniško dovoljenje za vožnjo motornih vozil kategorije A brez omejitev se izda osebi, ki izpolnjuje naslednje pogoje:

> da je stara najmanj 21 let;

> da je opravila vozniški izpit za vožnjo motornih vozil kategorije A

Vozniško dovoljenje za vožnjo motornih vozil kategorije A brez omejitev se izda osebi, ki izpolnjuje naslednje pogoje:

> da je stara najmanj 21 let;

> da ima najmanj dve leti veljavno voznisko dovoljenje za vožnjo motornih vozil podkategorije oziroma kategorije:

a.) A1 (A do 125ccm in najvec 11kW) ali

b.) A z omejitvijo, (moč motorja ne presega 25kW in razmerje moč motorja/masa vozila ne presega 0,16kW/kg).

Pri tem se doba, ko je oseba imela vozniško dovoljenje iz točke a.) in b.) skupaj več kot dve leti, seštevata.

Vozniško dovoljenje za vožnjo motornih vozil kategorije A brez omejitev se izda osebi, ki izpolnjuje naslednje pogoje:

> da je stara najmanj 21 let;

> da ima veljavno vozniško dovoljenje za vožnjo motornih koles podkategorije oziroma kategorije:

a.) A1 (A do 125ccm in največ 11kW) ali

b.) A z omejitvijo, (moč motorja ne presega 25kW in razmerje moč motorja/masa vozila ne presega 0,16kW/kg).

> da je opravila posebni praktični del vozniškega izpita za vožnjo motornih koles kategorije A brez omejitev.

Upam da je napisano dovolj jasno, saj nekateri streljate prave kozle tukaj .. :headbang:

Lp.

Popravljeno . Popravil brilliance
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm js tut delo izpit od začetka julija pa do zdej :glare: :)

jz ga delam od junija...pa še ga delam!!!

Ja tuki mas tut poligon ene 2 ure.Morš vozt osmico,izmikanje oviri na cesti, silovito zaviranje (morš se ustavit na ene 5 m se mi zdi),slalom,pa še ene par malenkosti.

učeri sm zvedu da ko narediš za 125ccm po dveh letih dobiš za neomejeno :OK: :kva2: :kva1: (tko mi je inštruktor reku da je to neki novga) :evilgrin:

Jz sm pa slišu mal bl drgač...da se nek menjo da boš dobu šele pr 32 letih neomejen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!