Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Lahko delaš vse skupaj, pač na CPP pišeš 2 testa naenkrat, isto na republiških oba tsta v tisti uri..Voziš tud lahko recimo zjutrej za motor, popoldna za avto :) Odvisno kolko maš časa predvsem pa denarja, ker 2 izpita nista tako majhen strošek.

Ma ne sej nism mislu da bi zdej čist tko istočasno use delu sam tko prbližn an... Kaj pa glede zdravniškega potrdila pa prve pomoči?? morš to tud za vsak izpit posebej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, zdravniški ti velja 2 leti, prva pomoč pa za zmerej.

Seprav prvo pomoč nardiš pa jo pol lohka uporabljaš za kerkol izpit kadarkol?? fajn ;) Hvala

Popravljeno . Popravil alees
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, velja ti do konca življenja, za vse izpite. Fora je edino v tem da po maksimalno 2 mesecih neboš znal nič več := Js vse kar še vem od lani ko sem jo delal je.. jah nič, običn povoj znam edino nardit :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima veze kaj znaš in kaj ne, važno je le da si pri nesreči toliko priseben da lahko pomagaš, ali pa vsaj pokličeš rešilca, ker velika večina še tega ne naredi in samo ojojojoj kaj je pa bilo pa pokličte rešilca pa nevem kaj še vse, v glavnem firbec pasejo

kolega je padu z motorjem pa je se zravn ustavil en s kombijem pa mu je rekel: no prav ti je, zdaj pa imaš :slap: pol se pa ti sekiraš ker ne znaš različnih povojev, ne sekiraj se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seprav prvo pomoč nardiš pa jo pol lohka uporabljaš za kerkol izpit kadarkol?? fajn ;) Hvala

SAm da ne boš zgubu tistga kartončka k ga dobiš zravn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAm da ne boš zgubu tistga kartončka k ga dobiš zravn :whistle:

A ga rabš al kaj? Sej morjo met neko evidenco oni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majo jo... samo, pač je to izkaz da si naredu PP. Če ga pa zgubiš ga pa vrjetn na nov plačaš :whistle:

Sicer, ne vem kako je za naprej, za druge izpite, recimo če za A že maš, pa da za B delaš, a morš tud pokazat ta kartončk al ne... ker si ga itak že za A mogu kazat...

sej, bom hmal vidu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zdej ko bomo za avto delal bo vsaj mal manj stroškov.. js nebom na CPP hodu je to 60€ al kolk so predavanja, pa prva pomoč nebom več, spet 60€ manj, pa zdravniškega đabe dobim :) K mislim da mi je predkratkim potekel :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zdej ko bomo za avto delal bo vsaj mal manj stroškov.. js nebom na CPP hodu je to 60€ al kolk so predavanja, pa prva pomoč nebom več, spet 60€ manj, pa zdravniškega đabe dobim :) K mislim da mi je predkratkim potekel :(

sej zdravniškega morš met za vsako kategoriji posebi.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo meni ko sem za H delal je še A napisala zraven :) Bi še B napisala, ampak sm takrat še bil premlad in mi nebi nč pomagal..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki zanima jst sm naredu izpit spetembra 2006 in tkt se ni blo zakona za pri 18 do 25kw ampak se neomejeno in me zanima kwa zdej a bom dubu jst neomejeno al 25kw

hwala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm ga naredu oktobra 2006 pa je že bil, tko da ne vrjamem da ga pr teb še nebi blo.

Aja, btw, zutri sm ti poslov tist :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kdaj pa za H kategorijo rabis zdravniskega? Tega v nasi mladosti k sreci ni blo :D samo od A kategorije dalje :)

ja jst sm lani morav nardit zdravniškega za h kategorijo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si delal zdravniškiga za kategorijo A, v izpitu maš pa A in H poštemplan. Torej izpit maš za oboje, sam če bi delal samo za H pa nitreba zdravniškega razn če maš kakšne bolezni ki bi te omejevale pri vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm delal za H in sem moral narediti zdravniškega. Pravtako vsi kolegi. Zgleda pa da tega včasih ni bilo treba.. in ko sem ga delal za H mi je zraven še za A gor napisala :rolleyes: Tako da sem potem preko vez starega dobil z občine in ga uporabil še za A, potem ga pa vrnil hihi :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo informacije iz prve roke no al pa druge, klical mojga bivšega inštruktorja iz avto šole in je rekel da je sedaj tudi za H kategorijo potreben zdravniški in ta zakon velja že 2 al 3 leti. Pred tem zdravniškega za H kategorijo ni bilo treba opravljat.

Popravljeno . Popravil FazerMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!