Skoči na vsebino

Ponovno skupaj ?


janez79

Priporočene objave

....Prav tako je tudi ona ves čas mislila name - zaradi tega je tudi končala prejšnjo zvezo ...

:hmm: :blink: :angry:

A nate je mislila, takrat, ko jo je drug natepaval.... Ja, res krasno.... In ti se vedno premisljujes...

Kaj pa ce bi se ti malo na kateri drugi premisljeval o njej... :fight2: Po moje ne bo treba tebi koncati te nove veze (ce ves kaj mislim)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janez79

Kratko in jedrnato....vem o čem govoriš in kako ti je. Mam eno podobno situacijo, sam pri meni so še otroci.

In rešitev.....cajt, čas, vreme, time pa nič drugega. Po moje. Druge rešitve jaz nisem našel...če bi jo, ne bi že leto in pol hodil okrog ( občasno, no) s polno glavo vsega in vsakega.

Je...ti BABE....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejka: mislim, da je vredno premisleka, drugače ne bi premišljeval že eno leto in dva meseca.

Leto in dva meseca..........pozabi......vlak je odpeljal.......!!!!!

Sorry, vajini starši z vajino vezo nimajo popolnoma nič povezave.....razn,da sta vidva produkt njune ljubezni......in to je več ali manj vse(nisem hotel uporabiti besede slučajna napaka).......

Obnova veze po recimo cca 3-5 mesecev še smiselno,......daljše obdobje....več ali manj neuspešno.In Stari Hropec to ziher ve!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  :?  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  Malo se še enkrat zamisli nad tem stavkom.......

Ok, ok. Posploševanje je res neprimerno. Primerjati se s starši takisto ( no to se nisem hotel, sam povedal sem ). Mislil sem le dopovedati da sva bila resna. Mislil sem da sva skupaj nekaj posebnega. Toda v bistvu sva le ena izmed mnogih. Koliko ljudi je na svetu? Kar nekaj miljard se mi zdi. No v bistvu en zafuranc gor al dol se ne pozna. Itak je na tem svetu mnogo mnogo ljudekov z mnogo mnogo hujšimi težavami.

Jebat ga, bomo že prežvel, mogoče celo prebolel. Vsaj mislem :cry: . Želim si še vedno le da bi bila skupaj srečna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant od cveta do cveta kot čebelca, pa boš našel pravo rožco zase. Stara ni bila prava. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler boš gojil to svojo bolečino in si jo stano dajal kot za pomembno, dokler boš govoril mogoče celo prebolel itd...... in dokler si boš želel, da bi bila srečna skupaj, boš trpel.

Upam, da se boš nekega lepega dne zbudil in ugotovil, da je niti ne rabiš, oz. da si prebolel in greš lahko naprej. To pa narediš tako, da nehaš gojiti ljubezen še prej pa da nehaš gojiti bolečino. Sam sebi si jo delaš sam in jo gojiš. Tako, kot bi si dal nekega parazita na roko, ki ti pije kri, zarad katerega ti roka oteka in te boli, samo bi ga pa vseeno gojil in pazil, da ga kaj ne odtrga stran.

Verjetno sploh nisi več zaljubljen vanjo, ampak v idejo zaljubljenosti vanjo. Željo po nečem, kar si si toliko časa predstavljal kot idilo. In problem je samo v tem, da si nočeš priznati, da te idile in več in gojiš nekaj umetno. Kdo ve, mogoče če bi skupaj prišla, bi pa celo ugotovil, da sploh ni več ta osebo to, za kar si jo ti imel. Pa ne bi bil problem v tem, da bi se ona spremenila, ampak tvoj pogled na njo bi bil drugačen. Ne bi ti bila več idol, kot ti je sedaj, ampak človek z napakami.

Se strinjam .....

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janez79

Par je sestavljen od dveh posameznikov, ki se v določenem trenutku srečata, se zaljubita ter se odločita, da bosta skupaj. Če imata srečo, sta oba že sama po sebi že ob začetku veze zadovoljna predvsem s sabo, ker če nisi s sabo, ne moreš biti z nobenim drugim (vendar je takih malo).

Bistvo po moje pa je, da se ta dva posameznika skozi obdobje svoje veze spreminjata. V nekaterih primerih skupaj, v drugih pa vsak zase (v sedanjih časih se vedno več ljudi spreminja individualno, saj nas ritem življena sili v različne prilagajanja - za razliko od naših staršev). In čez leta ugotoviš, da živiš s popolnoma drugačnim človekom, kot si mislil. Pričakovanja partnerja pri 18 letih so verjetno drugačna, kot pričakovanja pri 25 letih itd. In če so pričakovanja enega partnerja od drugega po letih, preživetih skupaj, zelo različna, taka veza pač razpade. In dandanes se to na žalost pogosto dogaja.

Glede "pogrete juhe" je pa isto. Nobeden ti ne more povedati, kako se bo obneslo. Pri nekaterih mojih prijateljih se je, pri drugih pa ne.

Sicer pa, galvo pokonci pa pogumno naprej, saj življenje teče dalje, pa če ti to hočeš al ne .)

LP - M.

P.s.

A zlo bluzim :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vleče se več kot eno leto (to sem na začetku bodisi spregledala ali pa nisi napisal)?

Potegni črto (dejansko z rdečim alkoholcem na koledarju).....postavi si datum ((en mesec...max) do kdaj boš čakal...Če ne bo jasne spremembe ;potem na D-DAY zmeči vse njene stvari --kar te spominja nanjo (tiste tavredne nesi v klet, da ti ne bo kasneje žal,--jest že vem in tudi smetar sedaj ne hodi več nasmejan okoli) v smeti...Že zdaj si začni glavo pripravljat kako bo na ta dan vse drugače, na ta famozni dan, ko bo vsega konec, ko bo vse super, ko boš dorastel, ko boš zrel za novo življenje,nov jutri, ki bo drugačen, eno veliko breme boš vrgel stran, zamenjaj frizuro (no ne vem kaj moški menjate...jest definitivno barvo in frizuro las) vse bo ,,od začetka,, čist nov človek, poln zaupanja sam vase........Meni je pomagalo....sam predstavljat si morš, bolj ko se bližaš datumu bolj živo si slikaj in ko se zbudiš v ta dan, ki si si ga postavil...NIČ MI NI poglejte me: živ sem in nič manj me ni, roke so, noge tut, glava tut...., o fak poglejte me: nisem umrl, hodim, diham, zunaj pada sneg..kako lepo pa ravno a ta dan...verjetno v čast moji odločitvi... stuširaj se (no ali kaka peneča kopel--če to moškim kaj pomeni) obleci kaj novega, pospravi sobo...skuhaj psu (oz. katerikoli žvalci, ki jo imaš doma če jo imaš) krasno kosilo ali vsaj pospravi kletko, akvarij.....obljubi mu, da zdej ne bo več gazda zatraumiran, da zdej bosta pa res samo še dobre volje, vpiši se na fitnes in hodi vsak dan..probaj pregoret na tekaču ali steperju....in pejt s kolegi zvečer na pivo....kot čist druga-vesela, oseba.

Pa, da mi ne bi sedaj kdo očital ,,fuknjenosti,, taka pač sem in pri meni je funkcioniralo...sam verjet morš in vse se da. (ok. kakšno nedeljo te zna mal zvit(dež nikjer nobenga...Radio: Parni valjak...Kada kiše padaju al Prokleta Nedjelja... ), zato je najboljš zbudit se z mačkom...in pol res ne študiraš drugega kot kako bi si pomagal in zakaj ti je tega treba bilo.)

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko ljudi je na svetu?

World POPClock Projection

According to the International Programs Center, U.S. Bureau of the Census, the total population of the World, projected to 11/11/04 at 8:53:38 GMT (11/11/04 at 3:53:38 AM EST) is

6,399,593,775

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš že delal to, kar je Lina napisala si še nekaj kupi za darilo zase... ker se ceniš. Sam sem si eno R6 in mi je še sedaj najlepše darilo od vseh, ki sem jih kadarkoli dobil :D

Lord

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par stvari bi bilo drugacnih, drugace ima pa Lina kar prav...  :OK:

(Pa s pivom ne pretiravat, da si ne bos drugih problemov nakopal  :P )

Nič bat piva.....huj k alkoholik nauš ratal........tuki pa dr.Rugelj dela čudeže!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina:

Sej hvala za nasvete, a to in še več sem že storil pred več kot pol leta.

No stvari sem spravil v škatlico, na fitnesi sem lauferja sfuku, na kratk sem se vstrigu ( sam na vem če mi je pasal ), pil sem ga itak že prej preveč, potem še bolj, naokol sem hodil, spoznal da na svetu obstajajo še druge ženske (a razen kakih pogovorčkov nisem z nobeno nič imel), šel na potovanje z mopedom,... nisem si pa privoščil kopeli ( no stuširal sem seveda se :P ), psička pa nisem mogel več peljati ven, ker mi je ravno med tem časom umrl :doze: , to pa mi takrat ni nič kaj pomagalo.

Verjemite, da se ne bi več trdudil, če se mi ne bi zdelo vredno; sem preponosen in prelen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne ne.....nisem mislila, da se moraš vdajati v alkohol...greš v petek ali soboto na kako pivo, ne na sod piva vsak dan......ne vem zakaj moški tako radi kupite tole: ,,pejt na en pir,, da v miru končam kar pač delam....to se takoj upošteva brez ugovarjanja in to večkratno....pride pol čez 18 ur nazaj.....pa nč mu ni ko vpraša : ,,asž fertig?,,

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj samo še nekaj poudarim:

- mislim, nisem pa prepičan, da me še vedno zelo ljubi, le da se tega trenutno ne zaveda in upam da ne bo tega izvedela šele ko bo prepozno

- ne je popljuvati, ker sem prepričan, da je ves čas odkrita in poštena do mene, saj se mi še nikdar v življenju ni zlagala, mi storila krivico ali me prevarala.

.

Popravljeno . Popravil janez79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. ti si nam posredova svoj pogled na situacijo, če mi to vidimo drugače, je mrbit zato, ker ne gledamo z nekimi zaljubljenimi očmi. NIhče je ne pljuva, a mogoče na zadevo vidimo bolj realno, se ti ne zdi?

2. mislit se prvi nič vedeti. EJ žal, ne veš.... lahko si misliš, da je...... a je mogoče to samo tvoja želja, da bi bila.......... vprašaj jo. Čisto enostavno: "A si ti še zaljubljena kaj vame oz. a še kaj sploh čutiš do mene". In če bo rekla, da je zmedena zagotovo pomeni to bolj ne kot ja........ trust me, I'm a woman .)

3. še vedno trdim, da velja, kar sem že na prejšnji strani napisala oz. vedno bolj se mi tako dozdeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne ne.....nisem mislila, da se moraš vdajati v alkohol...greš v petek ali soboto na kako pivo, ne na sod piva vsak dan......ne vem zakaj moški tako radi kupite tole: ,,pejt na en pir,, da v miru končam kar pač delam....to se takoj upošteva brez ugovarjanja in to večkratno....pride pol čez 18 ur nazaj.....pa nč mu ni ko vpraša : ,,asž fertig?,,

Lino za vrhovno predsednico Janine porote !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol1:

majčicoprdajčico,

Linkapalačinka,

s svojim nakladanjem

boš človeka še na iglo spravila

ne samov alkoholizem pahnila

:grim

A' vam vsem še ni potegnilo:

... DA MORA TAKO ŠOLO VSAK SAM SKOZI DATI ????????????????

... DA NI PRAVIL ???????????????????

.... DA NI NASVETA ?????????????

ALI BO KATERI OD VELESVETOVALCEV PREVZEL ODGOVORNOST ZA NAPAČEN NASVET ??????????????????????????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj samo še nekaj poudarim:

- mislim, nisem pa prepičan, da me še vedno zelo ljubi, le da se tega trenutno ne zaveda in upam da ne bo tega izvedela šele ko bo prepozno

- ne je popljuvati, ker sem prepričan, da je ves čas odkrita in poštena do mene, saj se mi še nikdar v življenju ni zlagala, mi storila krivico ali me prevarala.

:blink:

Naredi kot te je volja

Čist tko brezzamere...dej si še enkrat NAGLAS preberi svoj zgornji post...pa še enkrat in še enkrat....še vedno............................ nič?

Nihče je ni pljuval in tudi ni razloga da bi jo

Jur...To itak že ve....in tudi naredil bo in je posvoje...medtem se pa lahko kratkočasi tukaj...

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!