Skoči na vsebino

Ponovno skupaj ?


janez79

Priporočene objave

Janez, ti si k moja prjatlca, k z glavo skoz zid rine, pa neve kje je meja, na tipa k jo je pustu že 3 leta nazaj, še kr čaka, pa še kr upa, da se bo vrnu, halo :kva2:

wake up, ta vlak je že odpelu in pršel bo nasledni na katerega boš lahko vstopu pa iztopu, če ti ne bo všeč, pa na naslednga vstopu, pa se pelu do končne postaje pa nazaj,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Jur...To itak že ve....in tudi naredil bo in je posvoje...medtem se pa lahko kratkočasi tukaj...

mogoče bi pa njega TI povabila na večerjo,

tako kot si mene v "rezultati volitev so..."

pa bi mal TI prgriznla in nardila (čemuganebipojedla) neki konkretnega...

... ne pa tuki stvari, katere bi rada delala, pisarla ...

:devil:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni glih tvoj dan--a ne?

Pa:,, kaj naj bi jaz, po tvoje, koga kam vabila,,....bla bla bla..... :grrr Ne maram, podtikanj...vsak zase, a prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj še jaz na kratko pripomnim.

Pogrete župice se največkrat ne obnesejo. Been there, seen that. Imam pa kolega, ki je s svojo punco šel narazen in sta po par mesecih spet prišla skupaj in sta zdaj zelo srečna. Tako da izjeme očitno obstajajo. Samo mislim, da po enem letu pa res ni več kaj dost šans za uspešno obnovitev tega razmerja.

Sam si rekel, da si se 1 mesec počutil svoboden. To je bilo zato, kr so bili takrat v tebi še živi spomini na slabe stvari v vajinem razmerju. Človeška narava pa je načeloma narejena tako, da grde stvari raje pozabi in potem bolj ali manj ostaneo v spominu samo še lepe in te nas potem rinejo nazaj v preteklost.

Zbudi se in se zavedaj, da je tisto preteklost in da je treba naprej, v prihodnost, ne pa nekam nazaj.

To je samo moje skromno mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, nisem pa prepičan, da me še vedno zelo ljubi, le da se tega trenutno ne zaveda in upam da ne bo tega izvedela šele ko bo prepozno

a se meni sam zdi al ti rines z glavo tja kjer ni luknje? :hmm:

če ti je deklica rekla da rabi cas ji ga daj.....ne sili je v nic...in ce jo imas res rad bos pac pocakal nekaj casa da se najprej umiri, spocije, zbrihta in nato odloci......in sprejmes odlocitev kakrsnakoli pac je....

...po drugi strani pa lahko na hitro sforsiras nekaj kar se ti zdi da je prav in......si zadovoljen ker si dobil tisto kar se ti zdi da ti pripada.....za 14 dni recimo :naughty:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno fajn butasto vprašanje, toda če ste mi do sedaj na že na vse odgovorili ... :P :

Kaj menite kakšne bi bile njene reakcije, če slučajno tole prebere :devil: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam pa kolega, ki je s svojo punco šel narazen in sta po par mesecih spet prišla skupaj in sta zdaj zelo srečna. Tako da izjeme očitno obstajajo. Samo mislim, da po enem letu pa res ni več kaj dost šans za uspešno obnovitev tega razmerja.

:grrr Jaz sem bila z mojim v prejšnjem življenju čist skos skupaj, bila sva ustvarjena eden za drugega. :) Nato je prišla presneta ledena doba in morali smo izumreti. :huh: :cry: Nato se kar nekaj milijonov let nisva srečala, potem pa sva se v tem življenju na moč trudila, da bi se spet našla. On me je našel po 49tih letih, jaz pa njega po 34tih ; tega štetja, v tej obliki, kot sva zdaj.... :) :wub:

Zato je zmotno tvoje prepričanje o parih mesecih, eno leto pa je že preveč! :o

Janez, drž' se - :yea2: :notworthy: :) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno fajn butasto vprašanje, toda če ste mi do sedaj na že na vse odgovorili ...  :

Kaj menite kakšne bi bile njene reakcije, če slučajno tole prebere

:grim ...da si ti mal zgublen in nesiguren da take neumnosti sprasujes po forumih....in da mal dvomi ce sploh ce bit s tabo... :naughty:

....mi pa da mam ocitno prevec casa ker se ukvarjamo s tabo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno fajn butasto vprašanje, toda če ste mi do sedaj na že na vse odgovorili ... :P :

Kaj menite kakšne bi bile njene reakcije, če slučajno tole prebere :devil: ?

Kaj misliš :P :P :P :P :P

Odpadeš za vse večne čase!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrazložitev bi bila pa nekaj temu podobnega:

Prasec.....to so sam najine stvari in od nikogar drugega....tle pa s 4000 folka o men debatiraš.....in ti misliš,da bom šla s tabo na NFS.....pa sej nisi normaln

pika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj menite kakšne bi bile njene reakcije, če slučajno tole prebere :devil: ?

Mogoče ji bo postalo jasno, da je tut na motosvetu par super samcev ... in super samic ... in se bo mogoče sama ozrla po kakem, ali pa jo bo prpa stisnla, da se ne bi ti s kakšno zapletel... Škoda, da Motosvet Chat še ne dela ... tam se marsikaj zgodi :)

:afro1:

PS: zok je kajlo dobil, po tem, ko je tuki opletal z jezikom o tem, da bi eno pustil - ga je ona prehitela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sva se v tem življenju na moč trudila, da bi se spet našla.

,,SVA se trudila,,...viš...tule se pa sam ON trudi in celo ve kaj ona čuti čeprav se ona tega sploh ne zaveda---in spet se boji namesto , da bi bilo strah njo, da bo to prepozno spoznala---pa kaj je to?--To so buče...ki jih sam seješ in sam žanješ pa se jih tok nabere, da pol več ne veš kam z njimi, pa ti rata na momente streznitve mal nerodno..pa se prepričaš, da se cel svet narobe vrti razen tvojga,ki gre v pravo smer...to je svet v tvoji glavi...v katerem je tok buč, da sploh ven več ne moreš.....in leta tečejo...preden svinje buče pozobljejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janez jz ti dam pa en predlog, kupi, sposodi,... si Cosmopolitan, in si preberi članek "Ali me moj bivši še vedno ljubi?" sicer je napisan za dekleta, vendar isto vela za moške....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil tudi sam enkrat v dokaj podobni situaciji, da povzamem razplet, našel sem si nove hobije (paintball/airsoft) za sproščanje adrenalina in odvečne energije :devil: , našel novo punco, ki je postala moja žena :004 :wub: , kupil motor :yea2: , dobil hčerkico :wub: :wub: :wub: in, sedaj se imam po moje ravno 1000% bolje, kot če se ne bi odločil za spremebe.

Včasih so spremebe super. :OK: :notworthy:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in leta tečejo...preden svinje buče pozobljejo

Globoke besede modrosti in trpkih življenjskih izkušenj ...

:004

ti, takole

BTW

a si izvorno iz Dolenjske al iz Prekmurja?

:huh:

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALI BO KATERI OD VELESVETOVALCEV PREVZEL ODGOVORNOST ZA NAPAČEN NASVET ??????????????????????????????????

moze.........saj sem tako vedno za vse kriv jaz.

pa naj bom se za to.

:devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur...ne vem od kje tebi tako poznavanje Prekmurja in Dolenjske...verjetno sistem: ,,pes psa pozna,,...

Pa ne da se mi klele tebi račune polagat.....nisi noben pontifex maksimum...žal.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur...ne vem od kje tebi tako poznavanje Prekmurja in Dolenjske...verjetno sistem: ,,pes psa pozna,,...

Pa ne da se mi klele tebi račune polagat.....nisi noben pontifex maksimum...žal.

Fotr Prekmurc ,mat Dolenjka, ti pa Merino :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... DA NI (pravega/op. PEPE) NASVETA ?????????????

ALI BO KATERI OD VELESVETOVALCEV PREVZEL ODGOVORNOST ZA NAPAČEN NASVET ???.......

Yuri, ne se tok razburjat :)

Kjer ni (pravega) nasveta, tudi napačnega težko najdeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur...ne vem od kje tebi tako poznavanje Prekmurja in Dolenjske...verjetno sistem: ,,pes psa pozna,,...

Pa ne da se mi klele tebi račune polagat.....nisi noben pontifex maksimum...žal.

hja

tam buče rastejo - pa svinje jih na veliko jedo ... kot si enkrat omenila

drgač si pa dons raspoložena, kot da bi te dal v sljužbi pred pc-jem na kaktuse sedet

:o

res rabiš fikend, krvavo - da se malo spočiješ in umiriš, saj ti gre že takoo hudo

:SS ,

da če te kdo vpraša od kje si,

se ti total cufne

in

začneš bluz o "polaganju računov", kot da bi to bil nevem kak kriminal, če se rodiš na D ali v P

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yuri, ne se tok razburjat  :)

ma, sej se ne razburjam ... sam mal blefiram, da debata teče

;)

med nama BMK - fant se bo znašel tkoaltko ne glede na naše nakladancije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotr Prekmurc ,mat Dolenjka, ti pa Merino :D

ys = fotr Prekmurec (Goričko) - mati Ljubljančanka (Šiškarca)

BTW - od vseh slovenskih podnarodov so Prekmurke/ci (z redkimi izjemami med katere sodi tudi moj dady in nekaj še bolj znanopomembnih) res fejst&super ljudje, takoj za njimi pa Dolenjke/ci (moje mnenje)

da ne bi kdo mislil, da je rojstni kraj staršev kako sramotno "polaganje računčekof" :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!