Skoči na vsebino

država je prasica, kurba in vse najgrše


Broj Jedan

Priporočene objave

japajade

:lol1:

tega 

ne govori tja v 3 dni

navedi zakon in člen prosim ...

Bi blo dober, da bi se kakšen pravnik oglasil.

Pa da me poduči, če nimam prav.

.)

Teb nekako ne verjamem najbolj. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo grede pa malo mimogrede !

prekršek je tudi če si ne zakleneš svojega avtomobila na parkirišču recimo !

cena: 10.000 ! preverjeno ! :ph34r:

tudi nisem pravnik, sem pa zgleda prekrškar ! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, samo zate.

• Gas oil or Diesel distillate - used for diesel fuel and heating oil; starting material for making other products

 liquid

 alkanes containing 12 or more carbon atoms

 boiling range = 482 to 662 degrees Fahrenheit / 250 to 350 degrees Celsius

Gas oil - European designation for No. 2 heating oil and diesel fuel.

Heating oil - Synonymous with No. 2 fuel oil, a distillate fuel oil for domestic heating use, or in moderate capacity commercial-industrial burners.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo

premišljam - da ne bo panike ...

v teh norih časih

bi verjetno ne bila slaba invensticija

v kakega staaarega (recimo 1978 - 85) MB 200 ali 300Dja

taksist,

ki me je peljal zadnjič domov v takem avtu

mi je rekel, da se vozni (!!) dobijo res poceni (1000 - 1500€)

in da so za po mestu iiideaaalni, spljoh če točiš kurilca

&

rezervni deli niso problem in hudo poceni (na odpadih jasno,

ne na AutoCommercu)

hmmm

samo takole za po mestu je pa

daaleč najkantainvestment - pa

še ne ukrade ga prav gotovo nihče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz točim kurilca od kar imam dizle,10 let-500.000km,nafte še niso videli,pa so avti delali brez problemov,večkrat je treba samo filter- nafte zamenjat pa je :OK:

PS:že večkrat videl kako kurilca tankajo v:

Audi 6-8

BMW 3-5-7

Laguno ta novo

Clio

???se boste vprašali kako to vem,ko pridejo za teboj in čakajo da natočiš-pol pa natočijo še svojega,videl na lastne oči

kot je že nekdo omenjal je razlika samo v BARVI

aja še to država je res pra...,kur...,itd., ker nas preverja in kaznuje :BUA: :SS

Popravljeno . Popravil curi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kolk km je treba filter menjat in kolk stane? A se pol to še splača, če sešteješ k ceni goriva še filtre itd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kolk km je treba filter menjat in kolk stane? A se pol to še splača, če sešteješ k ceni goriva še filtre itd?

Lej,če pri 1 tanku goriva prišparaš pov.3500sit,filter te stane od 500-15.000sit,menjaš ga pa od 10-20.000km,mislim ta ti kar veliko ostane :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym; vidiš, je zdaj dovolj argumentov za mojo trditev, da je razlika samo v barvi?

v barvi in jajcih:

- barva je zato, da je mož popolnoma gotov, da tanka kurilca in ne dizl

- jajca pa zato, da sploh tanka - ne pa da se zgovarja na razne teorije, zato ker ga je brezjajčnika, v bistvu strah posledic:

da ga dobijo,

da ga križajo,

da bo javnost izvedela,

da goljufa goljufivodržavoprasico

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym; vidiš, je zdaj dovolj argumentov za mojo trditev, da je razlika samo v barvi?

Ej, ne vem, od kod si tisto prekopiral, ampak še vedno ima tudi nasprotna stran vsaj enako dobro argumentacijo. Če k temu dodaš še morebitne zakonske težave (če te dobijo s cvičkom) ter možnost okvare in posledično, da ti na servisu očitajo, da je avto narjen za dizl, ne pa za cviček ... Well...

ne vem, če bi jst meu dizla pa delu max. 30.000 km letno, se ne bi s cvičkom jebu pa skos trepetau, da me bodo za 300 jurjev ocurili...

Ampak, kaj pa vem - enim velik pomeni, če gredo zvečer spat in si mislijo "matr sm državo dons okol spet prnesu, joj, kok je to fajn" :D

no, na srečo nimam dizlaša (in ne bencinarja). Trenutno prevozno sredstvo kuri sam gumo s podplatov in Continental pnevmatike + kalorije (bicikl) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki se z dizli vozite na "cviček" naj povem, da ste eni navadni lopovi. :BUA:

Žal pa je to v naši deželi postala vrlina, s katero se marsikdo rad pohvali. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki se z dizli vozite na "cviček" naj povem, da ste eni navadni lopovi.  :BUA:

:lol1:

v bistvu

gre za to, da smo v končni fazi vsi več ali manj nepošteni - grobo rečeno: lopovi, ker se ta definicija razteza v kontinuumu od 0 pa do neskončno.

Na nulti točki

je nekaj nesrečnikov, ki so prizadeti do te mere (zaradi bolezni, invalidnosti, poškodb), da enostavno nimajo druge možnosti ...

Nekje na začetku

so prekrškarji, ki delajo manjše prekrške kadar so prisiljeni v to - recimo puste avto na nedovoljenem mestu in si glooboookooo oddahnejo ob vrnitvi, ker na vetroibranskem steklu ne najdejo kazenskega obvestila redarstva.

In tako naprej po kontinuumu,

vse do barab velikega kalibra na nasproitni extremni točki, ki ropajo veliko število ljudi in pobirajo neverjetno velike zneske denarja na nezakonit ali polzakonit način in za sabo puščajo cele vrste obubožanih nesrečnikov.

Jasno,

da v ta vrh spada sam zakonodajalec s prirejanjem davčne politike na tak način, da se potem pri gradnji cest (recimo - ali pa preko kakih Orionov) pretočijo kupi davkoplačevalskega denarja preko by-pass-firm v barabinske žepe politikof&megagospodarstvenikof.

Ti

si verjetno iz prve kategorije (nulta točka), da tako vehementno zmerjaš z lopovi vse okoli sebe, in ker ti je merodajna točka za dosoditev statusa lopovstva prihranek nekaj jurjof pri točenju "cvička". Verjetno bi ti (& tebi podobni) dosodil brezposelnemu očetu treh lačnih otrok, ki v samopostrežbi ukrade štruco kruha, zapor "da bi bil črn" - tj najmanj 30 let - in bi te baš brigalo zato, da je človek ostal brez dela, ker so politikantskogospodarski lopovi zjebali njegovo firmo, da je ostal na cesti in je cela familija lačana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bi ti (& tebi podobni) dosodil brezposelnemu očetu treh lačnih otrok, ki v samopostrežbi ukrade štruco kruha, zapor "da bi bil črn" - tj najmanj 30 let - in bi te baš brigalo zato, da je človek ostal brez dela, ker so politikantskogospodarski lopovi zjebali njegovo firmo, da je ostal na cesti in je cela familija lačana.

Ta oče ima na krajo verjeno precej drugačen pogled kot ti. Če že bo kdaj kaj ukradel, bo to zanj zelo težko in se bo tega sramoval, vsekor pa se s tem ne bo hvalil okoli. :unsure:

To, da eni lahko kradejo drugi pa ne, je seveda nepošteno. Rešitvi sta pa na prvi pogled dve...

... prvim stopimo na prste,

... še drugim dovolimo krast.

Tebi Jur je seveda druga rešitev ljubša, a žal sploh ni rešitev, ker nekateri nikoli ne bodo ničesar ukradli (vsaj zavestno ne), pa če imajo to možnost ali ne. Marsikdo danes reče, da so neumni. A niso, so le pošteni. In žal prav taki navadno pristanejo na dnu, kradejo pa predvsem tisti, ki že imajo vsega dovolj. :doze:

Curija vpraš, kako bi bil lačen, če bi natakal dizl. Potem pa še očka s tvoje zgodbice koliko nakrade... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps :včeraj me je ustavil policaj,izrekel kazen za nepripet pas,ampak ne boste verjeli ,da sem bil pripet,križišče pred njim sem ustavil,da sem pogledal, kaj je s psom-bil na operaciji,policaj pa je trdil, da sem se takrat privezal,in to je videl na 300m daleč,sem ga hotel vprašati,če je z dalnogledam gledal,sledi pritožba

Zdaj vidite ,da je ta država res v KUr..,ali pa je imel policaj slab dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je s Petrolovci...včasih so veljali za ,,špiclje,, da se je njim čez prste gledalo, ker Petrolovci so bili znani po svojih manevrih (menjava deviz....točenje vode v benz, brezplačno tankanje, mahinacije z boni itd.). Zdej ,govori se...da še vedno obveščajo, kdo tanka kurilca....sumljivi so že uni, ki s sodi pridejo...sej pravim ,,baje,, na OMW in ostalih ,,privat ali tujih pumpah pa naj bi bili ,,ma kurc me briga kaj točiš,,.

Glede lopovstva pa tole....dragi moj, ko bo moja plača in standard evropski bom tudi jaz delala po zakonu...dokler me bojo pa samo molzli po evropsko z vsemi možnimi varjantami, ...me preventivno ustvljali in šteli knofljice v prvi pomoči, mi na 100 koncih trgali zdravstveno zavarovanje in me pitali z generičnimi zdravili, mi obljubljali 36.000 penzije, me fektali, da prispevam za mamogram in invalidne otroke v isti sapi pa posodabljali avtopark, kupovali falkone in tanajboljš opremo za represijo...mi ponovno, vsakič, vsak dan, prodajali uporabo čist zjebanih cest, ki so jih zgradili tudi z mojim denarjem in mi ne dali kakršnekoli olajšave pri nakupu amortizerjev, preme,ležajev, manšet itd...(ker to rabim, ker so razkopali cesto in delali dve leti (pozimi nič...so pustili gradbišče do pomladi in mi je avto čist zjebal) da ne govorim o vseh vezah in poznanstvih pri raznoraznem lastninjenju, neenakosti pred zakonom, kako lahko enim primer zastara meni pa takoj od plače trgajo, izgubljajo kri poslancev.... do takrat......pa se pač znajdem po svoje.....frizerki dam 2000 me postriže in vse...brez računa seveda in tako povsod kjer je le mogoče. In ja tut jest bi točila kurilca pa pač nimam dizla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tut jest bi točila kurilca pa pač nimam dizla.

linčica

učash bi te kr pujedu

:004

al pa tkole čist neeežn pogricku

:wub:

tko lpo znaš smpake kej napisat

:OK: :notworthy:

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži, sam tuki se čist nehote postavi vprašanje jajca in kure....kdo je biu prej?  :kva2:  :fight2:

Res je, ampak odgovor (tak ali drugačen) ničesar ne spremeni. :(

Treba je začet veslat proti cilju. Če je ta proti toku, se bo pač treba mal potrudit. Veslanje s tokom nas ne pelje vedno tja kamor žrlimo, je pa res da zahteva manj truda :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da se državljan državi sploh ne more upreti.

Mejduš, saj res ! Zdaj vem, zakaj nekateri postanejo teroristi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!