Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

No samo, da bo, saj ne rabim, da se veliko raztegne, samo malenkost :) Če se gre v tc motoshop se novega še za manj dobi, vedno najdejo razlog še za kakšen popust :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Vprašanje glede škornjev!

Motoristični škornji iz Hoferja(ok, vem, ni kakšna kvaliteta) za ceno 40 eu...

Se splača kupiti za začetnika?

So firma Crane, imajo pa sicer 2 modela.Z zapiranjem z notranje strani in z zapiranjem z zunanje.

Tisti z zapiranjem z notranje imajo še spredaj na kapici drsnik.

Kupujem pa enduro.

01052010.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po obisku TSC Laba v MB,so na mojih tačkah sedaj ti škornji:

http://www.motocente...emid=26&lang=si

Navdušen nad njimi!

Obenem pa še :worship: za njihovo osebje.

Tudi jaz sem prejšnji teden kupil škornje.. ..preizkusil TCX, Sidi in Diadoro, ampak na koncu kupil škornje (APLINESTARS S-MX PLUS) v TC Laba v Litiji. Zaenkrat zelo zadovoljen.. ..tako nad prijaznostjo v trgovini, kot seveda tudi nad škornji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki imate sidi vertigo corsa skornje, kam ste odsli v nakup za najbolj ugodno varianto?

Pozanimaj se v Motocentru Habat na šmartinski v ljubljan. V času Motobom so mel 20% popusta na vse škorne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje glede škornjev!

Motoristični škornji iz Hoferja(ok, vem, ni kakšna kvaliteta) za ceno 40 eu...

Se splača kupiti za začetnika?

So firma Crane, imajo pa sicer 2 modela.Z zapiranjem z notranje strani in z zapiranjem z zunanje.

Tisti z zapiranjem z notranje imajo še spredaj na kapici drsnik.

Kupujem pa enduro.

Odvisno kašno enduro kupuješ? ali boš vozu hard ali samo izletniško? Jaz sem imel nekaj podobnega(brez drsnikov) za prve škornje in pravtako enduro. Za tak denar nimaš kej zgrešit pa tudi če jih naslednje leto stran vržeš. Za enduro ne potrebuješ drsnikov, poleg tega pa se ti bo blato še bol nabiral okol njih. Vendar na tvojem mestu bi probal in se odloču za tiste ki so ti bolj udobne.

Popravljeno . Popravil Matjaz87
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kašno enduro kupuješ? ali boš vozu hard ali samo izletniško? Jaz sem imel nekaj podobnega(brez drsnikov) za prve škornje in pravtako enduro. Za tak denar nimaš kej zgrešit pa tudi če jih naslednje leto stran vržeš. Za enduro ne potrebuješ drsnikov, poleg tega pa se ti bo blato še bol nabiral okol njih. Vendar na tvojem mestu bi probal in se odloču za tiste ki so ti bolj udobne.

Po vsej verjetnosti bom kupil Versysa, če bo vse po sreči in kot praviš, če jih po letu dni vržem proč, so svoje odslužile.

Sem vzel pa tiste brez drsnikov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali imajo v kateri trgovini, kjer prodajajo motoristično opremo v MB/MS oz. na Ptuju škornje TCX?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki imate sidi vertigo corsa skornje, kam ste odsli v nakup za najbolj ugodno varianto?

sidi vertigo - BS center (bivsi habat), dal mi je 20% popusta ker sm jih na motoboomu vidu, tko da so prsli cca 180 eur... super čevlji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me vaše mnenje katere škornje bi vzeli, če bi izbirali med:

Alpinestars S-MX Plus in TCX Competizione RS

Popravljeno . Popravil MI5Ek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me vaše mnenje katere škornje bi vzeli, če bi izbirali med:

Alpinestars S-MX Plus in TCX Competizione RS

Alpinestars S-MX Plus. 

Men so super, nimam kaj čeznje rečt.

Popravljeno . Popravil PiKi17
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me vaše mnenje katere škornje bi vzeli, če bi izbirali med:

Alpinestars S-MX Plus in TCX Competizione RS

Če se da poskusi oba škornja in se šel nato odloči. Jaz imam TCX Competizione RS in sem zelo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam TCX competizione pa jih nebi se enkrat kupil. Ni pa v bistvu nic narobe z njimi razen, da mi vsakic ko se obuvam pade v oci napis "made in Romania".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tudi alternatorji v BMW, AUDI, MB in veliko drugih so "made in slovenia", pa delajo dobro :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam TCX competizione pa jih nebi se enkrat kupil. Ni pa v bistvu nic narobe z njimi razen, da mi vsakic ko se obuvam pade v oci napis "made in Romania".

V Romuniji je ena tovarna kjer delajo za spyke in dainese, tako da je možno da naredijo tudi kak škorenj za alpinestars. Če bi pisalo na njih made in china, bi imel pa repliko oziroma ponaredek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Made in China mam pa Berik rokavice ki puscajo barvo. No so jo :)

Za berik ne vem. Za alpinestars je pa 100% da če je made in china je fake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam TCX competizione pa jih nebi se enkrat kupil.

Se strinjam. Competizione zamenjala za smx-plus pa je razlika kot dan pa noč. TCX ne dam več nase pa če so zastonj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem isto kolebal med tcx potem pa med sidi in smx-plus, zmagali so smx-plus, tako da sem od tega tedna dalje zadovoljen uporabnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za berik ne vem. Za alpinestars je pa 100% da če je made in china je fake.

A si siguren v to? Kolikor sem sam malo pobrskal po tujih forumih, naj bi tudi nekatere Alpinestarsove zadeve delala fabrika na kitajskem, tako da 100% zgleda ne moreš biti, da je fake, takoj ko vidiš "made in china" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!