Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

A si siguren v to? Kolikor sem sam malo pobrskal po tujih forumih, naj bi tudi nekatere Alpinestarsove zadeve delala fabrika na kitajskem, tako da 100% zgleda ne moreš biti, da je fake, takoj ko vidiš "made in china" ...

Moje aplinestarke smx plus so narjene na Tajskem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si siguren v to? Kolikor sem sam malo pobrskal po tujih forumih, naj bi tudi nekatere Alpinestarsove zadeve delala fabrika na kitajskem, tako da 100% zgleda ne moreš biti, da je fake, takoj ko vidiš "made in china" ...

Delajo lahko kaj na kitajskem, sigurno pa na nobenem original alpinestars izdelku ne piše made in china. Sem tudi jaz bral na enem tujem forumu in so klicali v italijo v alpinestars, kjer so jim rekli da mora pisati made in usa ali made in italy. Bom probal najti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delajo lahko kaj na kitajskem, sigurno pa na nobenem original alpinestars izdelku ne piše made in china. Sem tudi jaz bral na enem tujem forumu in so klicali v italijo v alpinestars, kjer so jim rekli da mora pisati made in usa ali made in italy. Bom probal najti.

No poskusi najti kakšno oprejemljivejšo informacijo, ker na mojih SP-1 rokavicah piše made in china, kupljene na ebayu iz UK :glare:

Popravljeno . Popravil salko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No poskusi najti kakšno oprejemljivejšo informacijo, ker na mojih SP-1 rokavicah piše made in china, kupljene na ebayu iz UK :glare:

Morda lahko pomagam z informacijo, da se Alpinestars proizvaja tudi na Kitajskem in imajo izdelki v takem primeru napis MADE IN CHINA. Ostale države proizvodnje so recimo (poleg EU) še Hrvaška, Bosna, Romunija, Tajvan, Koreja, Tunizija, Tajska, Vietnam, pa še kakšna...

Lep dan

Boštjan

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda lahko pomagam z informacijo, da se Alpinestars proizvaja tudi na Kitajskem in imajo izdelki v takem primeru napis MADE IN CHINA. Ostale države proizvodnje so recimo (poleg EU) še Hrvaška, Bosna, Romunija, Tajvan, Koreja, Tunizija, Tajska, Vietnam, pa še kakšna...

Lep dan

Boštjan

Hvala za info! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he, mogoče samo za zanimivost: tudi originalni deli za Harleye (elektrika)niso made in USA -so japonski... Leder zadeve made in Pakistan. Globalizacija, šparanje,..-mogoče pa niti ne tako slaba kvaliteta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ko smo že pri tej debati bi rad povedal da imam rokavice alpinestars gp plus, na škatli pa piše da so made in china. Sem pa 100% prepričan da rokavice niso fake, ker so preveč odlične rokavice (same pozitivne lastnosti), da bi bile fake.

Pa nevem zakaj vas to toliko moti če piše made in china, kaj ni logično da dajo firme delat stvari tam kamor je bolj poceni delovna sila, pa mimogrede, kitajski gre sedaj v teh časih najbolše kar se gospodarstva tiče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Firme dajo drugam delat svoje stvari zato ker jih pride veliko ceneje in majo s tem več zaslužka. Sj danes že zelo velik je na kitajski delano. Drugače pa bolj kot Kitajska je bolj Tajvan, saj kukr jaz vem. SO na Tajvanu le mal bolš plače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojih Supertech R piše da so narejeni na Hrvaškem. Jih morm enkrat na meji pohvalit, da so hudo sestavili škornje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojih Supertech R piše da so narejeni na Hrvaškem. Jih morm enkrat na meji pohvalit, da so hudo sestavili škornje :D

Ko sm vidu kje so narjene v štacuni, sm se skor obrnu pa šu iskat dainese :D, hude pa so :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Firme dajo drugam delat svoje stvari zato ker jih pride veliko ceneje in majo s tem več zaslužka. Sj danes že zelo velik je na kitajski delano. Drugače pa bolj kot Kitajska je bolj Tajvan, saj kukr jaz vem. SO na Tajvanu le mal bolš plače.

ko je že tak naneslo, mimogrede...

v Muri se je šivalo za Hugo Boss, Jaguar in podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam TCX competizione pa jih nebi se enkrat kupil. Ni pa v bistvu nic narobe z njimi razen, da mi vsakic ko se obuvam pade v oci napis "made in Romania".

Na mojih pa piše made in Italy ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno uprašanje glede sport verzije in touring verzije škornjev

ali so sport glih tako udobne kot touring verzije ali ne? bi rad poleti uzeu kake TCX sport verzijo res da so dražje ampak zgledajo bolj varni, so tudi udobni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam Sidi B2...

Zelo udobni, noga noter pa stoji čvrsto... imajo pa tudi drsnike in nekaj plastike zraven, tako da niso čisto običnega touring videza :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje z Alpinestars S-MX Plus?

Baje so boljše od Oxtar Competizione :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je že tak naneslo, mimogrede...

v Muri se je šivalo za Hugo Boss, Jaguar in podobno.

Jep.

In Unior Zreče recimo dela blajerce za Ferarrija. (ne hecam se). Pa recimo mašine, s katerimi potem režejo komponente za menjalnike za Mercedese ...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje z Alpinestars S-MX Plus?

Jaz jih imam že tretjo sezono. Zelo udoben škorenj, ne menjam za nobenega drugega, od začetka imel nekaj težav z zapenjanjem, vendar zgruntal sistem. V kolikor boš kupil, vzemi neperforirane, premočijo dokaj hitro, slabost je tudi to, da malo škripajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jih imam že tretjo sezono. Zelo udoben škorenj, ne menjam za nobenega drugega, od začetka imel nekaj težav z zapenjanjem, vendar zgruntal sistem. V kolikor boš kupil, vzemi neperforirane, premočijo dokaj hitro, slabost je tudi to, da malo škripajo.

Glede škripanja bom že namazau s ketn sprejem :P

Potem praviš, da se definitiuno splačajo uzet? Za kakšno ceno pa recimo? Laba ponuja za 250€. Bo kaj takega uredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede škripanja bom že namazau s ketn sprejem :P

Potem praviš, da se definitiuno splačajo uzet? Za kakšno ceno pa recimo? Laba ponuja za 250€. Bo kaj takega uredu?

Prvo jih probaj, pa boš videl. Jaz definitino ne kupim več druga, kljub temu, da škripajo. 250€ ali celo nekaj več so bili tudi pred tremi leti, če se ne motim, tak da....

P.S. Ketn sprej ne pomaga :grrr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve če obstajajo kakšni škornji z malo debelejšim podplatom?

A rabš rejverske .... pol nauš mogla šaltat :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!