Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Bom pogledal sem našel spletno trgovino v slo, kjer imajo takšne čevlje. (Linka ne morem prilepit, ker ga cenzurira.)

So pa dvojni mokavni in sicer tej katere se omenja in pa eni za 50€, ki so bolj škornji (HIGHWAY 1 BIKER dolgi).

Popravljeno . Popravil alen1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče še Sidi,jaz imam vortice in so bomba!trance_41_w00t2.gif

A si zadovoljen ? Jaz sem jih kupil včeraj SIDI in se mi zdijo res udobni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, Louis v Grazu je kar se škornjev tiče ponavadi slabo založen?! Ali sem jaz stalno nabasal na tako stanje... da nimajo nič od tega kar je na internetu?

Kar tako preko interneta pa mi ni škornjev za kupovat... ko so ponavadi številke tako različne....

Kako je sicer pri teh motorističnih škornjih - ali je klasična 43 številka enaka motoristični 43 številki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi... DOBRI SO!

Jaz pa razmišljam o nečem takem: TCX AIRCLIMA

Da fajn piha skozi, da se brez problema sprehodiš v njih in da nudijo še nekaj zaščite...

Cena je sicer kar prilična, me pa zamnima če kdo to uporablja...:surrender:

Jaz imam ene podobne od TCX. So kar fajn, zračni so pa tako tako. Bl švoh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, Louis v Grazu je kar se škornjev tiče ponavadi slabo založen?! Ali sem jaz stalno nabasal na tako stanje... da nimajo nič od tega kar je na internetu?

Kar tako preko interneta pa mi ni škornjev za kupovat... ko so ponavadi številke tako različne....

Kako je sicer pri teh motorističnih škornjih - ali je klasična 43 številka enaka motoristični 43 številki?

Se razlike od firme do firme, tudi pri nekateri firmi ti bojo 43 več kot udobni, pri drugi pa premajhni! :) Je treba sprobat pa par korakov naredit.

Moje osebno mnenje.

Dejansko so tudi pri NIKEu cifre nekoliko majhne. Adidas vem da nosim 44, NIKE pa 45.

Sprobat! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No te sem vzel jaz zdaj.

017.jpg

Popravljeno . Popravil DXR16
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem naročil HIGHWAY 1 CHOPPER. Sedaj pa se pustimo presenetti :? . Upam samo, da bom pozitivno presenečen. Sicer to glede drugih mnenj, ki sem jih prebral po forumi bi morali biti čevlji super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem naročil HIGHWAY 1 CHOPPER. Sedaj pa se pustimo presenetti :? . Upam samo, da bom pozitivno presenečen. Sicer to glede drugih mnenj, ki sem jih prebral po forumi bi morali biti čevlji super.

Za ta denar jih lahko nosis eno sezono, pol pa kupis nove. Toliko stanejo povprečne superge znane firme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta denar jih lahko nosis eno sezono, pol pa kupis nove. Toliko stanejo povprečne superge znane firme.

Je to mišljeno v pozitivnem ali negativnem smislu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to mišljeno v pozitivnem ali negativnem smislu :)

Misljeno v smislu obutve. Ali boš kupil superge za isti denar in bos med voznjo slabo zasciten ali pa te čoperske bulse.

Po dveh letih boš itak zamenjal motor, takrat boš pa kupoval škornje za sportaka :), tako da ne razmišljaj preveč o tem, kako bi imel ene škornje do konc življenja.

To je potrošen materijal, ki ga s časoma menjaš, kot vso ostalo obutev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No te sem vzel jaz zdaj.

017.jpg

Kolk si dal? Jz si moram nove kupit,ker mi odpada podplat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk si dal? Jz si moram nove kupit,ker mi odpada podplat :(

285€.) v BS ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dobil čevlje Highway-1 Chopper št. 42. Super so, vendar so mi malo preveliki in pri nas se manjših številk ne dobi več :cry: . 41 bi mi verjetno povsem usrtezala. Sedaj razmišljam o zamenjavi za HIGHWAY 1 BIKER, vendar mi tej ne dišijo kaj preveč. Imate mogoče kakšen nasvet ali idejo :wacko: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poskusi s kakim malo debelejsim vložkom. vem da jih majo v daichmanu ful razlicnih. tko da pejdi pogledat. ce so ti pa tudi po tem preveliki in se ti sezuvajo pa je res bolje nove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi ne sezuvajo, ker ima trake na ježka kar omogoča objem. Če porinem prste naprej mi na peti ostaja za en prst, no malo manj, in obratno. Veliko prostora čutim tudi na zgornji strani stopala (zgornji del se ne povsem tesno prilega stopalu) ne vem sicer kakšna bi bila razlika v št. 41. Kar sem gledal je pri nas zelo, zelo malo izbire.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poskusi res s kakim debelejsim vlozkom. jst sm tako nrdila z martinskami in je blo to to.

pr motoristicnih pa mam tudi jaz se malo prostora (ne bi rekla da ravno za eno stevilko). samo ker jih lahko dobro stisnem me nic ne moti. tudi ko vozis je itak noga naprej in do konca. mojih tudi manjse stevilke ni blo. sicer bi verjetno manjsa bila premajhna. upam da bos nasel fajn resitev. pa res poskusi (kar verjetno ze si) kolko je to motece na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že poskušal z vložki. Moteče je tudi pri sami hoji, ker imajo toliko prostora. Razmišljam sicer o zamenjavi za HIGHWAY 1 BIKER, kar mi pa ne preveč diši, ker nimajo za fiksirat same noge. Kar sem googlal je edina št. 41 dobavljiva v Louisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ali vzet manjšo številko, ali pa te zamenjati za HIGHWAY 1 BIKER. Ima kdo te čevlje? Laho pove kakšno mnenje o HIGHWAY 1 BIKER.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi ne sezuvajo, ker ima trake na ježka kar omogoča objem. Če porinem prste naprej mi na peti ostaja za en prst, no malo manj, in obratno. Veliko prostora čutim tudi na zgornji strani stopala (zgornji del se ne povsem tesno prilega stopalu) ne vem sicer kakšna bi bila razlika v št. 41. Kar sem gledal je pri nas zelo, zelo malo izbire.

To ni veliko prostora in ti čevlji so ti po dolžini pravi. Če bi bili manjši (krajši), bi te v prstih tiščalo in to je takrat, ko na motorju preživiš več ur, prav nerodno.

Če pa imaš luft v zgornjem delu pa poskusi z nasvetom cikadine (vložki).

Jaz sem na splošno pri izbiri čevljev zelo izbirčen, saj imam zelo tanko nogo. Tako sem imel problem pri moto škornjih, pancerjih za smučanje, kolesarskih čevljih... in sem praviloma moral izbrati zelo športne modele, ki so praviloma zelo dragi. Moram pa si za nakup vzeti veliko časa in nikakor ne morem kupovati prek spleta brez probe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni veliko prostora in ti čevlji so ti po dolžini pravi. Če bi bili manjši (krajši), bi te v prstih tiščalo in to je takrat, ko na motorju preživiš več ur, prav nerodno.

Če pa imaš luft v zgornjem delu pa poskusi z nasvetom cikadine (vložki).

Jaz sem na splošno pri izbiri čevljev zelo izbirčen, saj imam zelo tanko nogo. Tako sem imel problem pri moto škornjih, pancerjih za smučanje, kolesarskih čevljih... in sem praviloma moral izbrati zelo športne modele, ki so praviloma zelo dragi. Moram pa si za nakup vzeti veliko časa in nikakor ne morem kupovati prek spleta brez probe.

Sicer imam številko ostalih čevljev 41. najdejo se pa tudi modeli, kje je potrebna št. 42. Kupis sem v upanju, da mi bodo bili prav. Tudi sam imam iste probleme z velikostjo noge. Iskal sem trgovine, kjer bi lahk kaj preizkusil a nisem našel nič. Sem v dilemi kaj storiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer imam številko ostalih čevljev 41. najdejo se pa tudi modeli, kje je potrebna št. 42. Kupis sem v upanju, da mi bodo bili prav. Tudi sam imam iste probleme z velikostjo noge. Iskal sem trgovine, kjer bi lahk kaj preizkusil a nisem našel nič. Sem v dilemi kaj storiti.

Jaz imam ene TCX Gore, ki mi rahlo plavajo. Imam pa tudi Alpinestars Supertech R, ki so mi kot ulite, saj imajo notranji škorenj, ki ga je možno zategniti. Cena pa je tudi... :whistle: So pa res dobri in udobni škornji.

Probaj z vložki, pa boš videl če je kaj bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam ene TCX Gore, ki mi rahlo plavajo. Imam pa tudi Alpinestars Supertech R, ki so mi kot ulite, saj imajo notranji škorenj, ki ga je možno zategniti. Cena pa je tudi... :whistle: So pa res dobri in udobni škornji.

Probaj z vložki, pa boš videl če je kaj bolje.

Ti Alpinestars so res čisti secks :D. Najboljših 350 EUR zagnanih :). So mi že tudi rešili gleženj pred totalnim razpadom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne gre z vložki so eno št. preveliki. Imam na izbiro dve zadeve iste, (dobi se jih v avstriji) št. 41 (42 prodam), ali pa kot sem že omenil zamenjava za HIGHWAY 1 BIKER. Pri omenjenih me moti samo to, ker ne vem kako je oprijem na vrhu, ker nima nič za zatisnit in pa gladek podplat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!