Skoči na vsebino

4. NOVOLETNO FORUMSKO SREČANJE


Noise

Priporočene objave

dajmo nekje seznam naredit kdo bi šel gor že v petek, do sedaj so se za to opcijo izrazili:

1. pervy

2. KeC

3. Anubis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajmo nekje seznam naredit kdo bi šel gor že v petek, do sedaj so se za to opcijo izrazili:

1. pervy

2. KeC

3. Anubis

4. DTW

5. Ervina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj zato vam pa letos tangic sploh ni potrebno nositi, bo samo minika dovolj :OK:

ti pa se še niti prijavil nisi... tak, da bodi kr tiho!!!!! :devil:

:P

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj zato vam pa letos tangic sploh ni potrebno nositi, bo samo minika dovolj :OK:

...pa naj tako velja se za NFS 06 :D , ker mi letos spet ne bo uspelo :( ...a prov?!

lp flero

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi blo luštno, če bi dedek mraz ali pa kateri od njegovih bratrancev na NFS prinesel majice motosvet?

NFS=need for speed?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej si ga u bistvu že najdla, sam ne vem, kaj bi moja prva žena na to rekla  :yea2:  :OK:  :lol1:

nič, glede na to, da je govora o korpulentnem postavnem Symruju :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa se še niti prijavil nisi... tak, da bodi kr tiho!!!!!  :devil:

:P

lp alena

Ja je treba najprej teren pripravit, da ne bom potlej razočarn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NFS=need for speed?

definitivno ni Need For Sleep :devil: :grim

bLuZoNdEr: če ne drugače, te alkohol sigurno ne bo razočaral :devil: :lol1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem najboj postavnega cimra...;)

Alla  :wub:

:hmm: Nisem jaz v tvoji sobi? Ampak veš Alla :friend1: , jaz imam Ervino rad, nič ne bo.....

lp DTW :devil:

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej , imam dva kandidata, ki iščeta prevoz v soboto za gor ...

Prvi kandidat vozi Daelim daystar 125, star je 17 let, ima takšno frizuro :afro1: in sliši na ime Jax. Prosim, da ga nekdo kontaktira in se sporazume z njim, da ga bo peljal na Pohorje.

Drugi kandidat ne vozi motocikla, je pa znan kot sovoznica. Ima črne lase in je nedavno prebil magično mejo 4000 objav. Sliši na ime Pupa . Prosim nekoga, da Pupo zapelje na Pohorju/e. :)

Tretji kandidat je moja malenkost, ki potuje tja gor že v petek. Če ne bo druge, bo sedel na cug in se skobacal dol v Bistrici, kjer mu bo kovček na Pohorje pomagal spraviti Pervy-san. (upam)

Howgh, govoril sem. Poskrbite, da bomo učinkoviti žurerji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi rabiti prevoz v petek, ker Gregs dela popoldne (mamicu ti Noise!!! :grrr ).

Torej Teya je tudi kandidat za pot proti rodnemu mestecu... O:-)

aja... v PETEK!!!!

Popravljeno . Popravil Teya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Prvi kandidat vozi Daelim daystar 125, star je 17 let, ima takšno frizuro  :afro1: in sliši na ime Jax. Prosim, da ga nekdo kontaktira in se sporazume z njim, da ga bo peljal na Pohorje.

...

Ja, še par informacij, žurer Jax je z okolice Lj, bolj natančno z Brezovice. Če gre kdo mimo, oziroma iz Lj, bi se mu/ji/jim z veseljem pridružil...

Sym... :fight2: ... zamerim... 18 let... že cel mesec in 10 dni :yea2:

Čupo si pa kar zadel ja :afro1:

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi rabiti prevoz v petek, ker Gregs dela popoldne (mamicu ti Noise!!!  :grrr ).

Torej Teya je tudi kandidat za pot proti rodnemu mestecu... O:-)

aja... v PETEK!!!!

če prideš do bajstrce... te zašlepam gor :D

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej jaz grem v petek gor ampak imam samo 2 sedeža tako da lahko vzamem 1 osebo, ki ne sme imeti veliko prtljage ker mam mali prtljažnik pa še alko zraven .) :devil: .

če pridete do pragerskega ali črešnjevca (bistrica) pridemo po vas, ma pa alena še 3 place pa tudi KeC pride iz veleja pa bo še on lahko koga sabo vzel.

vglavnem se bomo že zmenli, vi se samo organizirajte pa javite. ni ovir za čago :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ne bi vi omislili, kakšnega mini avtobusa, ker kolikor vidim, vas je ogromno, ki nimate prevoza.........10000čukov po glavi pa pridem jaz po vas.... :P :P , vas strpam v twingota, pa gasa na pohorje, kaj menite....

LP D

Popravljeno . Popravil dašenka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna biti da bom tisti teden poslovno v lj. Bom probal zadevo naštimat za v petek tako da bi mogoče lahko 2 ali 3 potem direkt do 3M pošlepal. Prijave na PM, ampak zadeva še ni ziher tako da detajli sledijo kasneje. Če stvar ne bo izvedljiva pa ni problema takrat nabrat nekaj motosvetovcev v Celju.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvestilo

Midva sva dva, pa imava sobo za štiri, ker jih za dva ni več. :)

Če je še kje kak umirjen upokojenski par, ki si želi petnajst čez devet zvečer mirno zaspat in si naslednje jutro ob pol šestih zjutraj privoščit zdrav zajtrk in brezkofeinsko kavo, potem mi pošljite pm, da sporočim Alli, katera dama bo z mano v sobi pred spanjem vezla gobeline in kater gospod bo s fifty-jem debatiral o OZN in srebal vroče kamilice.

:)

p.s.

V poštev prideta tudi dve upokojenki ali dva upokojenca. Samo brez svinjarij, prosim. :)

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!