Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 45 minutami, XTR pravi:

Poizkušal si na napačni lokaciji. Gre tudi brez potrdila, izjav,.. brez težav.  

Uredu ti si verjetno več izpuhov homologiral kot jaz, oprosti. Jaz sem uspel homologirat le 1 x LPP Ljubljana, 2 x Avto Krka, 1 x AMZS Kočevje. Verjetno premal, da lahko sodelujem v tej debati.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal sem dobronamerno, da ne bo kdo nasedel na tvoj zapis, kako ne pali brez potrdila. V temi o homologacijah sem že pisal o tem, lahko pa tudi na ZS odgovorim, če koga zanima. Na tvojih lokacijah očitno ne gre, kar pa še ne pomeni da vsi zahtevajo potrdilo. 

Če smo že pri številu, 2x uredil brez zapletov in potrdil. Prvič vpisal led smerokaze in nosilec tablice, drugič izpuh, vse brez potrdil o vgradnji! Za iste zadeve je na Avto Krka zahteval ločena potrdila o strokovni vgradnji!  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, XTR pravi:

Napisal sem dobronamerno, da ne bo kdo nasedel na tvoj zapis, kako ne pali brez potrdila. V temi o homologacijah sem že pisal o tem, lahko pa tudi na ZS odgovorim, če koga zanima. Na tvojih lokacijah očitno ne gre, kar pa še ne pomeni da vsi zahtevajo potrdilo. 

Če smo že pri številu, 2x uredil brez zapletov in potrdil. Prvič vpisal led smerokaze in nosilec tablice, drugič izpuh, vse brez potrdil o vgradnji! Za iste zadeve je na Avto Krka zahteval ločena potrdila o strokovni vgradnji!  

Jaz pa rajši dobro namerno povem, da si je bolš dobit potrdilo o vgradnji, da nimaš dvakratnih poti po nepotrebnem. Meni pač ni palilo, čarovnik pa tudi nisem. 

In škoda da moramo tvojo čarovnijo zvedet po zs.ju, nam lahko tu napišeš?  Moram še homologirat žmigovce in nosilec tablice, pa bi mi ta tvoja teorija prav prišla. Sam potem takem na mojih lokacijah ne pali, kam bi moral potem it?

pred 12 minutami, Snecer pravi:

Lepo je narejen, gor je sedel brezhibno, prideš poleg, le na obeh straneh je dobro odvit nosilec stopalk.

Sicer pa vizualno prva liga, ker težko najdeš lep izpuh za tiste, ki imamo spodaj lonec.

WP_20170721_001.thumb.jpg.0945cc91f3794f52417d7389165fa98c.jpg

 

Sneci top! To je najlepša izbira za Versysa! Bravo. Tudi sam bi za Versota kupil LeoVince pa je bil predrag.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, HyperJack said:

In škoda da moramo tvojo čarovnijo zvedet po zs.ju, nam lahko tu napišeš?  Moram še homologirat žmigovce in nosilec tablice, pa bi mi ta tvoja teorija prav prišla. Sam potem takem na mojih lokacijah ne pali, kam bi moral potem it?

Iskat informacijo v temo o homologacijah, kot sem že napisal. Dobiš link,.. ni čarovnija. :) 

 

8 minutes ago, NX650 said:

Lep. Kaj pa 'fedrce' več ne motijo? :)

Quote

Ko pa daš gor hrupen izpuh pa je namen samo en = čista objestnost, vznemirjanje okolice in občutek "dokolenka."

@Snecer ?? :hmm:  Čuj, da ti ga ne bo med ketno potegnilo,.. aja je samo občutek. :D 

Privošči nam še zvok odprtega izpuha. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že vpisujejo homologacijo...tak da vse rešeno danes, ker motorja nimam poleg, sem v sosednjo ulico skočil po štemp...skratka lahko sam montiraš, poleg moraš dat navodila in pokazat motor...

fedrce pa sta samo dve spodaj :) kaj češ

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah tale homologacija. Očitno je še vedno malo kavbojsko... nekje rabjo vse nekje pa nič.

Meni pri pegasotu tudi ni  kompliciral. Sem pa imel tako kot Snecer s seboj navodila za montažo in certifikat. Tisti majstr ga je samo pogledal in poslikal pa je bilo rešeno. Pelu sm pa na Avto Krka, Devova 8, Ljubljana.

LeoVince pa leeep. Lepo ti sede spodaj. Mene tudi malo mika za na sxa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, HyperJack pravi:

Uredu ti si verjetno več izpuhov homologiral kot jaz, oprosti. Jaz sem uspel homologirat le 1 x LPP Ljubljana, 2 x Avto Krka, 1 x AMZS Kočevje. Verjetno premal, da lahko sodelujem v tej debati.

 

Seveda veliko premalo, ker homologiral nisi nobenega. Mogoče si pa prinesel potrebne papirje za vpis spremembe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Seveda veliko premalo, ker homologiral nisi nobenega. Mogoče si pa prinesel potrebne papirje za vpis spremembe. 

res je, to je samo evidentirana sprememba...homologacijo je opravil proizvajalec v svoji državi in je priložil izjavo

Daj mi ti povej, ali moram voziti poleg homologacijski kartonček? (da ne iščem eksotičnih pravilnikov). Mnenja sem, da ne.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snecer pravi:

Daj mi ti povej, ali moram voziti poleg homologacijski kartonček? (da ne iščem eksotičnih pravilnikov). Mnenja sem, da ne.

Skopiraš in maš kopijo s sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HyperJack pravi:

Jaz pa rajši dobro namerno povem, da si je bolš dobit potrdilo o vgradnji, da nimaš dvakratnih poti po nepotrebnem. Meni pač ni palilo, čarovnik pa tudi nisem. 

In škoda da moramo tvojo čarovnijo zvedet po zs.ju, nam lahko tu napišeš?  Moram še homologirat žmigovce in nosilec tablice, pa bi mi ta tvoja teorija prav prišla. Sam potem takem na mojih lokacijah ne pali, kam bi moral potem it?

Sneci top! To je najlepša izbira za Versysa! Bravo. Tudi sam bi za Versota kupil LeoVince pa je bil predrag.

Problem pri Versaču in ostalih, ki imamo dimnik spodaj, je dizajn. Večina ponuja dimnike, ki štrlijo ven, tudi premium proizvajalec. Poleg tega pa so opremljeni z nagravžnimi nalepkami, le novejši imajo lasersko gravuro.

Le LeoVince je naredil tale underbody EVO II model, ki pa je šele v tretji izmeni sedaj tudi s primenim elegenatnim vpisom, prej so bile rumena nalepka SBK in še ena z lahovsko zastavo.

 

 

a1d630688ac9481baeece1711bbeb56c_hires.jpg

maxresdefault (1).jpg

maxresdefault.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo taka dva logotipa sta bila prej, ki mi nista bila všeč, nalepko bi moral odstraniti :)

sedaj pa imajo lepega, lasersko vgraviran, tudi sam lonec je lepo poliran v titanium look, čeprav je z inoxa.

Šlo mi je za lep dizajn, ne za hrup, ta lonec ni nič bolj glasen, le močnejši bas ima in močneje piha :) se vidi, da je vse zunaj, tudi katalizator. dbkillerja pa ne bom ven montiral, niti za probo, vsaj sedaj še ne, ker me hrup moti.

 

 

hqdefault.jpg

leo_vince_underbody_evoii_exhaust_system_kawasaki_ninja650_rer6_n_versys_stainless_zoom.jpg

pred 6 minutami, hajoktejn pravi:

Skopiraš in maš kopijo s sabo.

v redu ja, ampak zakaj... :) ker tale mi je povedal, da če miličnik ustavi, lahko preveri, če ga zanima, tako da se to ne nosi poleg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Snecer said:

lonec je lepo poliran v titanium look, čeprav je z inoxa.

Peskan, če smo bolj natančni. Je pa zelo občutljiv na sol, vsaj moj je. Razlog tiči menda v tehnologiji peskanja.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, XTR pravi:

Peskan, če smo bolj natančni. Je pa zelo občutljiv na sol, vsaj moj je. Razlog tiči menda v tehnologiji peskanja.   

No pa peskan :) sol je hudič. Letos sem prvič doživel to sol, ki je nisem takoj spral, ker sem bil na furi. Korodirali sta mi obe stopalki oziroma ročki za bremzo in menjavanje, s purolom se ni dalo rešit, malo kis pa šmirgl.

Original lonec je bil lepo odporen, ni nič fasal. Tega novega pa sem malo namazal z wd40, če so rakete s tem mazali pred korozijo, bo najbrž tu tudi ok, kolko ga ne bo odžgalo in spralo.

Pač redno ga bo treba peglat, pa bo menda ostal na nivoju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še original, kako je uničilo katalizator :) zato ga sedaj raje nisem naročil, lol.

Malo ga še moram spolirat po vrhu, kjer se ni dalo prit poleg, pa v škatlo.

 

WP_20170721_015.jpg

WP_20170721_016.jpg

WP_20170721_017.jpg

WP_20170721_018.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v videu se mi slisi isto kot original.... meni ni razlike... po izgledu si nekaj pridobil a ne veliko... men je isti ku....

edin ce kaj bolj potegne? to je zdej vprasanje :?

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

res je, to je samo evidentirana sprememba...homologacijo je opravil proizvajalec v svoji državi in je priložil izjavo

Daj mi ti povej, ali moram voziti poleg homologacijski kartonček? (da ne iščem eksotičnih pravilnikov). Mnenja sem, da ne.

Ni eksotični pravilnik, ampak čisto pravi Zakon. 

(1) Voznik je dolžan imeti pri sebi listino, s katero dokaže, da sme voziti vozilo v cestnem prometu, veljavno prometno dovoljenje, listine o tovoru, dovoljenje za vožnjo v času prepovedi prometa, pri opravljanju prevoza skupine otrok pa tudi potrdilo o poklicnih vozniških izkušnjah.

(2) Voznik mora pooblaščeni uradni osebi na njeno zahtevo izročiti na vpogled listine, navedene v prejšnjem odstavku tega člena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Ni eksotični pravilnik, ampak čisto pravi Zakon. 

(1) Voznik je dolžan imeti pri sebi listino, s katero dokaže, da sme voziti vozilo v cestnem prometu (vozniška), veljavno prometno dovoljenje (prometna), listine o tovoru (račun od kovčka), dovoljenje za vožnjo v času prepovedi prometa (-), pri opravljanju prevoza skupine otrok pa tudi potrdilo o poklicnih vozniških izkušnjah (-)

(2) Voznik mora pooblaščeni uradni osebi na njeno zahtevo izročiti na vpogled listine, navedene v prejšnjem odstavku tega člena.

Homologacije tu ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snecer pravi:

Homologacije tu ni.

cukal je prej, zdaj bolj enakomerno sune

Pa daj se malo zresni in razmišljaj!

Vedno si trdil TI sam kako linearno krivuljo ima...tudi zdaj ima zelo podobno linearno- skoraj preslikano!

Je pa res,da se na podrobno izpisanem in natečnem grafu sama enakomernost navora vidi malo višje!Pač še huje bi zlgedalo če mi na mikro kw razdelil graf od 0 do 60

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, sesir pravi:

Pa daj se malo zresni in razmišljaj!

Vedno si trdil TI sam kako linearno krivuljo ima...tudi zdaj ima zelo podobno linearno- skoraj preslikano!

Je pa res,da se na podrobno izpisanem in natečnem grafu sama enakomernost navora vidi malo višje!Pač še huje bi zlgedalo če mi na mikro kw razdelil graf od 0 do 60

bom jutri posnel pa boš analiziral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!