Skoči na vsebino

Motorji Legende + Spregledani modeli


Onim

Priporočene objave

Dokler te ne spregleda avto, šleper, traktor ipd, je vse v redu

 

aja  zx10 r 2014 je pregledan :P

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cb1100 obe izvedbi .. dosedaj nisem videl nobene na cesti..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, mogoče sem še pozabil na Tomos E90 in BT50  :). Pa kolk je to šlo, ko smo bli mulci :kva2: . Ne vem, če moj GSXR 1000 gre tolk  :grrr .

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki ZX14R, KTM 1190, RC8, Yamaha XTZ1200

KTM 1190 je pa res skoz na cesti,vsaj takrat ko ni lastnik na operacijski  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa recimo Suzuki Gladius. Relativno pocen (5,3K nov) sorazmerno zmogljiv, z neproblematičnim agregatom... na cesti ga pa ravno ne vidiš pogosto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenga od teh treh motorjev ki sem jih naštel nisem probal.. ker jih pač ni..... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če opaziš, da je katerih modelov malo je podatek, ali si ga peljal popolnoma nepomemben.

No, en tak model je Kawasaki W800. Ne vem, če so jih pri nas prodali za prste ene roke.

Krasen motorček v retro stilu.

2012-Kawasaki-W800a.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM 1190 je pa res skoz na cesti,vsaj takrat ko ni lastnik na operacijski  :P

 

KTM-ov 1190 in Yamah XTZ1200 ne vem če sem jih skupaj videl kakih 20, medtem ko GS-ov vsaj 100  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če opaziš, da je katerih modelov malo je podatek, ali si ga peljal popolnoma nepomemben.

No, en tak model je Kawasaki W800. Ne vem, če so jih pri nas prodali za prste ene roke.

Krasen motorček v retro stilu.

2012-Kawasaki-W800a.jpg

To ti je tak kot Jeti. Vsi vejo zanj sam nobeden ga še ni vidu. Drugače pa fajn hvaležna igrača v stilu "good enough". Vse povsod dober nikjer pa ravno ne izstopa ali blesti. Punce se tudi ravno ne lepjo nanj. So pa stari strici blazno navdušeni ko ga vidjo. Se sparkiraš in še preden se pobereš v senco že prileti in vpraša; Is that a Triumph? You know I had one just like that back in... pol ga pa ne ustaviš več. Prej sončarco fašeš preden mu dopoveš da je nov Japonc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par jih je. Pa tastarih 650 je tudi nekaj. Vozjo se pa očitno vsi bolj malo. Osebno ne poznam nobenega. Večino koristnih informacij dobim na tujih forumih. Kolega je zadovoljen z motorjem? Iz katerega konca pa je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je odvisno kje živiš oz. kakšne motorje imajo tvoji sosedje.

 

Sam sem Hondo CB1300 videl in predvsem slišal vsaki drugi dan.

 

Je pa res, da so Italjanske znamke precej večja redkost kot japonske.

 

Aprili, Morinov, Cagiv skoraj ni na naših cestah

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM-ov 1190 in Yamah XTZ1200 ne vem če sem jih skupaj videl kakih 20, medtem ko GS-ov vsaj 100  :D

Ko zavijes v Dolomite ali Avstrijo...je KTM 1190 kar nekaj....sicer je res, da je precej več GoSk :)....v Dolomitih se priduzijo se Multistrade....XTZ1200 pa sem vidu recimo 5x....ce ne stejem ob obisku BS centra :)

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebiga zdej ampak pri nas je pa spregledan tako kot zrx1200r pa vem da jih je na japonskem ko dreka sm pri nas jih noben ne povoha.

 

Pa kakega tiumpha speed tripla , v nijovi lepi modri barvi.. neki velik jih ni na cesti pri nas.

Midva imava pa isti okus. ZRX1200 in CB1300. :OK::wub:

Tudi Speed triple je carski.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mehanikov ki bi znali to popravljat :P

NI jih ki bi te polproizvode hoteli popravljati. Še na pooblaščenih servisih imam presneto slabe izkušnje recimo z Aprilio. Na koncu prodaš in se pridušaš, da italjanskega šrota nikoli več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Husqvarna NUDA 900

 

Nude še nisem vidu v živo, bi jo pa rad. Sklepam da jih ni ravno dosti. Na avtonetu sploh ne.

 

Kaj pa MotoGuzzi? Nasplošno jih nisem še dosti videl, malo lahko preberem o njih?

 

Kolega je potoval potovalnega 1200 NORGE, a o njem ni kaj dosti zvedel glede vzdrževanja, problemov... Zgleda več kot odlično!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NI jih ki bi te polproizvode hoteli popravljati. Še na pooblaščenih servisih imam presneto slabe izkušnje recimo z Aprilio. Na koncu prodaš in se pridušaš, da italjanskega šrota nikoli več.

So mi pa všeč te exotike,morm priznat !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NI jih ki bi te polproizvode hoteli popravljati. Še na pooblaščenih servisih imam presneto slabe izkušnje recimo z Aprilio. Na koncu prodaš in se pridušaš, da italjanskega šrota nikoli več.

Sem imel, sem prodal, sem kupil drugega. ITALJANA, seveda.

 

So mi pa všeč te exotike,morm priznat !

Zakaj pa ne kupiš? Se rajš voziš na čudnih mopedih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!