Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000


miki

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Čist tak brezvezno vprašanje... ☺    je kdo menjaval verigo? Mislim to v motorju,ne ketno za pogon koles.....  v service manualu nisem zaslediu potrebe po menjavi? Verjetno itak nima smisla nič,vsaj pred 100.000km?lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Največja razlika je predvsem v obliki in sprednjih zavorah. Seveda so tudi druge malenkostne razlike, kot vzmetenje, teža, navor, moč praktično ista..... ampak niti ne tolikšna razlika, da bi občutil razliko.

Spremenjen model se je začel z letom 2007. Torej 2006 je še star (taprvi)  model. Od 2010 naprej pa je bil spet novi model.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

Zanima me če ima kdo tezavo pri rosenju žarometa za dolgo luc, po domače nabira se kondenz :-), kako rešiti to?

Gre za z1000 letnik 2008

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, TOM3 pravi:

Pozdravljeni,

Zanima me če ima kdo tezavo pri rosenju žarometa za dolgo luc, po domače nabira se kondenz :-), kako rešiti to?

Gre za z1000 letnik 2008

včasih smo meli reklo, če pride not naj gre še ven. Jaz, sicer ne na motorju, večkrat pa na zadnjih lučeh od kombijev zavrtam spodaj drobno luknjico 0,3 ali 0,5cm, pa je problem rešen.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Nove barve za 2018:z1000-1.thumb.jpg.916b8899e222e85c7a9a55f5aca1d019.jpgz1000-2.thumb.jpg.28b5cfe4c4961259be48d25c16c2cc9a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni. Kolega ima Z-ja letnik 2008 in ima težave z zadnjo lučjo. Ne dela mu ne pozicija ne štop. Maso ima. Preko ključavnice pa ne dobi plusa. Je težava v ključavnici? Ali je vezano od kje drugje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, alfa155 said:

Pozdravljeni. Kolega ima Z-ja letnik 2008 in ima težave z zadnjo lučjo. Ne dela mu ne pozicija ne štop. Maso ima. Preko ključavnice pa ne dobi plusa. Je težava v ključavnici? Ali je vezano od kje drugje?

pojma nimam, pogledov bi pa tle: https://www.google.com/search?q=kawasaki+z1000+2008+wiring+diagram&spell=1&sa=X&ved=0ahUKEwjBzNaCitvVAhVIrxoKHcQBDoMQBQgkKAA&biw=1920&bih=974

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer ni sheme prav za ta model. Pozicija pa ne dela ne spredaj ne zadaj. Ključavnica v pozicijo "ON" ne spusti plusa za pozicijo. Razdrla se je tudi ključavnica, pa je vse tipi topi. Nikjer nobene ožganine ali vovka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zanima me vase mnenje glede prednjih diskov (zavorni kolut) :)

Ali ima kdo izkušnje z zamenjavo, v smislu ali original ali kakšne druge znamke.. katero?  Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Imam Z1000 z izpuhi HP Corse, tak kot je na sliki,  hpcorsehydroformz100001.jpg homologirano seveda. Kolektor z katalizatorjem je original, le "lonci" so zamenjani. Vsake toliko me prime, da bi menjal kolektorje za Arrow, vendar ker  sta "lonca" kar majhna, me skrbi, da bi ob menjavi imel preveliko glasnost, tudi če bi dal DB killerje notri.  Sedaj sem na netu našel nekakšne "dušilce", ki bi jih mogoče v primeru dodal noter.  Razmišljal sem tudi o kakšnem "ventilu"... Bom pa verjetno kupil Y cev, za test, ker 700-800€ za Arrow pa da je totalno preglasen, ne bi ravno rad. 

htb1qi0drxxxxxccxvxxq6xx.jpg

 htb12sbsfxxxxxbapxxq6xxf.jpg

htb1mmmjsfxxxxapaxxxq6xx.jpg

 

"Muči" me  zvok, ki ga dobiš brez katalizatorja- bolj surovo, kot na spodnjem linku.  

Z1000 Arrow + Leovinci

 

Ima kdo kako izkušnjo s takim izpuhom, ali kakšnim podobnim " dušilcem", ali pa mogoče mnenje?  

 

P.S. verjetno bi moral vse skup potem zapeljat do Čarmana na optimizacijo. Powercomander 5 že imam.

Popravljeno . Popravil offsummer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam Akrapovičev Slip-on in LeoVincejev de-cat na svojem KTM 690 Duke R in sem v cev vstavil Akrapovičev vložek kar pa se na zvoku ni prav nič poznalo in je bil še vedno pretirano glasen. Če vstavim db-killer pa je zadeva tiha skoraj kot original.

 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mel z 1000sx, kater je mel dva izpuha, zdej pa ne vem a naj za levi izpuh odprem svojo temo in za desni svojo, al lahko kar obadva skupi zmečem, plis help :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, offsummer pravi:

Pozdravljeni!

Imam Z1000 z izpuhi HP Corse, tak kot je na sliki,  hpcorsehydroformz100001.jpg homologirano seveda. Kolektor z katalizatorjem je original, le "lonci" so zamenjani. Vsake toliko me prime, da bi menjal kolektorje za Arrow, vendar ker  sta "lonca" kar majhna, me skrbi, da bi ob menjavi imel preveliko glasnost, tudi če bi dal DB killerje notri.  Sedaj sem na netu našel nekakšne "dušilce", ki bi jih mogoče v primeru dodal noter.  Razmišljal sem tudi o kakšnem "ventilu"... Bom pa verjetno kupil Y cev, za test, ker 700-800€ za Arrow pa da je totalno preglasen, ne bi ravno rad. 

htb1qi0drxxxxxccxvxxq6xx.jpg

 htb12sbsfxxxxxbapxxq6xxf.jpg

htb1mmmjsfxxxxapaxxxq6xx.jpg

 

"Muči" me  zvok, ki ga dobiš brez katalizatorja- bolj surovo, kot na spodnjem linku.  

Z1000 Arrow + Leovinci

 

Ima kdo kako izkušnjo s takim izpuhom, ali kakšnim podobnim " dušilcem", ali pa mogoče mnenje?  

 

P.S. verjetno bi moral vse skup potem zapeljat do Čarmana na optimizacijo. Powercomander 5 že imam.

veliko več odgovorov boš našel, če boš pisal v dotično temo o mopedu!

ali pa v katero od telih tem:

http://motosvet.com/tabla/forum/83-izpušni-sistemi/

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, na kakih drugih forumih se prakticira tako, da ima "težava" svojo temo/naslov v podforumu in ne pod znamko avta, motocikla...kjer se prepleta debata o srečanjih, težavi z lučjo, vilicami, zavorami... in potem prebiraš celo temo, da bi mogoče prišel do rešitve, kako bi rešil problem z levim oz desnim izpuhom. 

Če mora biti v tej temi in dobim kak odgovor je tut ok :)

 

P.s. A ni bila tema prej v podforumu izpuhov, se mi zdi da sem dal tam, ali je bilo drugje:? Zdaj pa nisem zihr...nima veze :)

Popravljeno . Popravil offsummer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, offsummer pravi:

Hmmm, na kakih drugih forumih se prakticira tako, da ima "težava" svojo temo/naslov v podforumu in ne pod znamko avta, motocikla...kjer se prepleta debata o srečanjih, težavi z lučjo, vilicami, zavorami... in potem prebiraš celo temo, da bi mogoče prišel do rešitve, kako bi rešil problem z levim oz desnim izpuhom. 

Če mora biti v tej temi in dobim kak odgovor je tut ok :)

 

P.s. A ni bila tema prej v podforumu izpuhov, se mi zdi da sem dal tam, ali je bilo drugje:? Zdaj pa nisem zihr...nima veze :)

ne nisi, odprl si svojo temo v grupi kawasaki, no nič hudega, isto vprašanje lahko vprašaš tule:

http://motosvet.com/tabla/forum/83-izpušni-sistemi/

pač poišči temo ki je najbližja tvojmu vprašanju, lahko pa celo konkretno odpreš novo z naslovom HP izpuhi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!