Skoči na vsebino
jemcek

Jadranska magistrala

Priporočene objave

luxsa    1777
luxsa
17 hours ago, Snecer said:

peciva pa ne jej, je veliko urina na njem

Bi mogu prej povedat,sem en ful star krof pojedu,ziher je bil ves poscan,pa hamburger tudi, aja pa se neki,zakaj niste kamnov po ovinkih popral?:kva2:

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Snecer    14240
Snecer
pred 17 minutami, luxsa pravi:

Bi mogu prej povedat,sem en ful star krof pojedu,ziher je bil ves poscan,pa hamburger tudi, aja pa se neki,zakaj niste kamnov po ovinkih popral?:kva2:

pa to je znano pri tem slanem pecivu, ki se ponudi na mizi, za krofe ne vem, tam je lahko že pr izdelavo kaj čudnega :)

evo še zadnji "clip" pred novim ciklom

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Zivnorc    14807
Zivnorc

Da vas razsvetlim tole o slanem pecivu...

tole pecivo...al pa kikiriki je, ko ga dajo svežega v posodico, neslano. Slano postane šele, ko ga ljudje (predvsem moški) brskajo, ko ga jemljejo ven. Ampak to še ni problem. Problem je, ko pridejo ti ljudje iz WCja, ne da bi si umili roke, ko so ga prej držali v rokah...in ko si so ga otresali, jim je malo pošpricalo po prstih...in to se potem prenese na to pecivo ali kikirikije...in kot vemo, je urin slan ...in ta sol potem kristalizira na tem pecivu in kikirikijih.

...zato je slan in tako slasten. Nikoli ni tako slasten, če je posoljen z navadno soljo.

...na tak način tudi kuhajo jajca.

takole:

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
DAMI34    66697
DAMI34

IMG_20171020_141634.thumb.jpg.82919a4d1113e89ea6ce425fbc53e350.jpgIMG_20171020_141643.thumb.jpg.81f4f15058bbed3bb69ca02b7555c8e3.jpg

pred eno uro, Snecer pravi:

čisto zgubljen se mi zdiš

Tok zgubljen, da na meji niti pomaranče ne pozdravi :(

Do vinodolca 98km/h povprečje in nikjer preko 120 :D, zdej pa samo še gasss IMG_20171020_141932.thumb.jpg.cae061f39e24347b7c799b00756c49a7.jpg

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Jutri vreme bo :blush:?

Ja

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava