Skoči na vsebino

Migrantsko/teroristična kriza


I30

Priporočene objave

To smetje ki ga širi solorider, imaš za vsak ta napisan citat tudi kakšen vir?

Je tvoj vir mogoče facebook?

Sej ne pravim da so napisane same laži, ampak se mi zdi malenkost radikalno, pristransko in neiskreno.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Turčija je sestrelila ruskega lovca ..."

= Turčija odkrito povedala da podpira ISIS. Turčija je v NATO. Slovenija je v NATO.
Sedaj veste na kateri strani ste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ga (ISIS) ne bi podpirala:

- od njih (ISIS-a) kupuje poceni nafto (to je bil GLAVNI razlog za sestrelitev, ker so Rusi v zadnjem času zakurili okoli 100 cistern, s katerimi je ISIS trgoval s Turčijo)

- skupaj se borita (ISIS in Türkiye) proti skupnemu sovražniku - Kurdom

- ISIS destabilizirira Sirijo in Asada in to je všeč Turčiji, ker Turčija bi si potiho rada prilastila obmejni del, kjer so turško govoreči Turkmeni, nasprotniki Asada (ki so ubili oba pilota)

- če bo Sirija postala minorni igralec v regiji, bo Turčija še večji lokalni harambaša

Pa verjetno je še kakšen razlog.... npr. izvoz Islama v Evropo, kar so itak počeli 500 let.

 

Ja res je neumno, da "mora" sedaj NATO zaradi kvazisolidarnosti podpirati te Turške igrice.

V glavnim Turčini igrajo umazano igro v tej vojni že od samega začetka.

Rusi bi jih lahko disciplinirali zelo enostavno in učinkovito, brez uporabe bomb: še naprej je treba onemogočati trgovanje Turkov in ISISa z nafto in jim hkrati pripreti lastne ventile za dotok nafte in plina. Rusi so sicer eden najpomembnejših turških zunanjih partnerjev (mislim da so celo prvi, pred Nemčijo) in to predvsem na račun Turškega uvoza nafte in plina iz Rusije.

Tudi južni tok, ki je bil odpovedan, se je v načrtih preusmeril proti Turčiji.

In kot pravijo "Winter is coming" :)

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Scarabeo 500 pravi:

...

Marsikaj imajo lepo napisano, kot mi, pa ne spoštujejo ali tolmačijo po svoje. Eno so knjige in teorija, drugo pa je praksa.

Scarabeo

Tretje pa je Čeferin & co., ki ponavadi dokončno odloči.

 

pred 12 urami, Aynach pravi:

To smetje ki ga širi solorider, imaš za vsak ta napisan citat tudi kakšen vir?

Je tvoj vir mogoče facebook?

Sej ne pravim da so napisane same laži, ampak se mi zdi malenkost radikalno, pristransko in neiskreno.

 

Imaš ti kakšen vir, da je to smetje? Ali pa to kar tako na pamet kot vsi, ki zagovarjajo tele ekonomske migrante ter njihovo prosto naselitev mimo vseh zakonov na ozemlju EU.

Lahko pa skupno sklenemo, da vsak, ki kaj napiše v to temo, to argumentira z znanstvenim virom. To pomeni, da wikipedija in podobni zapisi odpadejo, ker jih pišejo prosto po Prešernu takšni kot sva midva .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Aynach pravi:

To smetje ki ga širi solorider, imaš za vsak ta napisan citat tudi kakšen vir?

Je tvoj vir mogoče facebook?

Sej ne pravim da so napisane same laži, ampak se mi zdi malenkost radikalno, pristransko in neiskreno.

 

Začni čitat koran!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Aynach pravi:

To smetje ki ga širi solorider, imaš za vsak ta napisan citat tudi kakšen vir?

Je tvoj vir mogoče facebook?

Sej ne pravim da so napisane same laži, ampak se mi zdi malenkost radikalno, pristransko in neiskreno.

 

To se pravi, da že imaš doma tepih 1m x 2m obrnjenega proti vzhodu?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, Zivnorc said:

To se pravi, da že imaš doma tepih 1m x 2m obrnjenega proti vzhodu?

Točno tako, ne glede na to kako vokalen sem bil glede nasprotovanja, od tega trenutka dalje sem postal 100% skrajni islamist.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

To se pravi, da že imaš doma tepih 1m x 2m obrnjenega proti vzhodu?

Tepiha ravno ne, se pa bojim it na burek in sladoljed :ras:

pred 49 minutami, Aynach pravi:

Točno tako, ne glede na to kako vokalen sem bil glede nasprotovanja, od tega trenutka dalje sem postal 100% skrajni islamist.

 

Ja sj, tako se začne, najprej tepih, pol pa tnt :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tut proti burkam!!! K nikol ne veš :(

 

https://www.facebook.com/OnlyinDubaii/videos/920405138008476/

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Aynach pravi:

Točno tako, ne glede na to kako vokalen sem bil glede nasprotovanja, od tega trenutka dalje sem postal 100% skrajni islamist.

 

..ne vem, kaj tu ni jasno.

VSAK migrant, ki je prišel v EU, je prišel z namenom. ... namenom širiti vero, na način, kot je bilo že opisano. Vsaka njihova ženska bo TU rodila 9-17 otrok, ki jih verjetno ne bodo vzgajali v kaki katoliški šoli...al pa v vrtcih, ampak jih bodo vzgajali STROGO po njihovih načelih (ni nujno da po njihovi veri), ki so radikalni, pristranski in neiskreni (citiram tebe..  ;)   )...

...če že bo v vrtcu s tvojim otrokom ali vnukom, bo lahko z njimi prijatelj... se bo družil in igral z njimi... nobenemu nič... AMPAK, ko bo prišel trenutek, bo brezkompromisno zabodel nož v hrbet TVOJEGA otroka... v TVOJEM kraju.... mogoče celo na TVOJEM domu...

Val migrantov.... ki se vali v EU je samo seme, ki bo vzklilo in obrodilo....in ponovno...in ponovno.... dokler se ne doseže kritična masa, ki je potrebna za recimo "revolucijo".... in potem ni več rešitve. ... kot atomska bomba. Potrebna je kritična masa Plutonija, da se lahko sproži verižna reakcija... pod kritično maso se ne zgodi nič... bombo lahko mečeš po tleh... daješ v ogenj.. tolčeš po njej... nič... ko ima določeno kritično maso, se lahko šele sproži verižna reakcija... in BUUUUMMMM!!!!!

... vsi ti teroristični napadi v Franciji recimo, se mi zdijo popolnoma neorganizirani s strani posameznikov in manjših terorističnih skupin... to je samo "maneverska municija" z namenom zastraševanja....kot da se jim preveč mudi .... tisti pravi premišljeni udar nas šele čaka, ko bodo izpolnjeni pogoji, kot sem omenil. .... in to se bo zgodilo v enem trenutku, povsod hkrati!!!... kot v najhujših morah... kot v znanstveni fantastiki v kakem filmu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se lahko z vsem napisanim deloma strinjam, in hkrati ne podpiram facebookovske propagande v .jpg obliki?

Predsvem me moti da izrabljaš dobro poznane "trike" s katerimi poskušaš zavesti bralca. O tem sem napisal več nižje, pa še to v tujem jeziku ker v slo neznam.

>VSAK migrant, ki je prišel v EU, je prišel z namenom. ... namenom širiti vero, na način, kot je bilo že opisano. 

Ne bo držalo. Stalno govorimo o velikem številu ljudi - to kar ti namiguješ ni več posplošujoč stavek ampak zveni kot dejstvo.

Strinjam se, da so med njimi radikalci. Mislim pa, da je spekter verskega prepričanja in furanje dogme tudi v tej množici zelo raznolik. Imamo tudi take, ki s seboj privlečejo večino negativnih aspektov kot so tako imenovano širjenje religije, povzročanje raznih težav, težave z integracijo v socialniziran svet in tako dalje. Trditev, da je prav VSAK, kot ti praviš, prišel s tem namenom je zmotno. 

Bom pa tudi toliko fer da bom priznal, da je po mojih občutkih in kolikor sem imel stika s temi ljudmi, grdo rečeno 50/50 z manjšim povdarkom na negativnega aspekte. Večina jih je prišla, po lastni želji ali ne, širiti vero in kulturo ki tukaj ne spada.

 

>AMPAK, ko bo prišel trenutek, bo brezkompromisno zabodel nož v hrbet TVOJEGA otroka... v TVOJEM kraju.... mogoče celo na TVOJEM domu...

Se zelo težko poistovetim s problemom ker nimam in ne maram otrok, mi pa ta odstavek deluje kozmoploitansko, radikalno in zavedljivo. Slippery slope argument. 

Ker imam sam težave izražanja v slovenskem jeziku prilagam primer logical fallacy-ja, ki ga opisuješ

 

coJ8GBT.png

 

Uporabljaš "trike" ker pravih argumentov nimaš, zato predstavljaš ekstremne hipotetične primere, da bi vpliva na moja čustva... ki jih žal nimam. Hkrati si uporabil drugi najbolj klasičen logical fallacy in sicer...

 

c3iCzLX.jpg

 

Ne glede na to kaj vse je narobe s temi imigranti, vzklikanje kako moji otroci plavajo v lastni krvi ne bo spremenilo mojega mnenja. To vidim kot ustrahovanje, bolj kot argumentiranje.

 

>Val migrantov.... ki se vali v EU je samo seme, ki bo vzklilo in obrodilo

In kako se ti boriš proti temu, če smem vprašati? Če se že boriš proti njim, uporabi meč razuma, ne pa meč ustrahovanja. 

 

>... vsi ti teroristični napadi v Franciji recimo, se mi zdijo popolnoma neorganizirani s strani posameznikov in manjših terorističnih skupin

Ubistvu perpetuira dejstvo, da je "sovražnik" že med nami. Da je zadeva veliko bolj napeta, kot teh par tisoč imigrantov. Da imajo borce, ki so pripravljeni v imenu boga že nameščene v naših ulicah.

 

>kot v najhujših morah... kot v znanstveni fantastiki v kakem filmu.

Ne vem, meni se zdi fajn. Če pogledaš na zadevo z zelo nečloveškega, hladnega in odtujenega vidika, vidiš razpad velike civilizacije. Evropa pade, naša kultura je pokopana, jeziki izumrejo, vlada samo še teror, zasužnjene ženske, šeriatsko pravo in en sam veliki Allah.

 

...potem se pa tam nekje v neki gori skriva pravi kristjan. Jezen, tepen in premagan, desetletja zavržen in prepuščen samemu sebi. Poglej to, tam je še en. Zdaj sta že dva. Kaj ko bi šla iskati istomisleče, in začela širiti besedo kristusovo?

Stoletja minejo in v zdaj 90% muslimanski Evropi se zgradi prva "new age" cerkev. Vsi so proti, pljuvajo po teh blesavih kristjanih, govorijo naj nehajo goli okrog hodit in naj pri priči na sebe navlečejo burke, saj se menda znajo integrirati med NORMALNE ljudi? Dve strani istega kovanca. Če bo šlo po tej poti, pa naj gre. Svoja prepričanja pa ne bom enkompasiral v en smotan facebookovski post od teletine kot so solorider. Nasploh ne maram te balnkanske mentalitete. Dokazovanje svojih načel preko spletnih omrežji z "deljenjem" slik in prosjačenje za "lajke" se mi zdi najnižja oblika komunikacije in spada v srednjo šolo.

 

 

Ampak če te je ta anekdota o dveh kristjanih premrazila in se morda res bojiš iminetne pogube, naj te potolažim da gledajoč globalne smernice in naklonjenost k napredku in razvoju, trenutna struktura prebivalstva preprečuje ponovno vstajo "necivilizranega" sveta, šeriatskega prava v Evropskem ozemlju in podobnih tegob.

 

Bomo imeli v bodoče občutno več težav? Fuck yes, mislim da ne gre zanikati, da se lahko Evropa pripravi na trdo dozo suhega analnega seksa - predvsem iz ideološkega vidika.

Grem tako daleč, in priznam, da bo naslednji večji pokol v EU storjen s strani ljudi, kjer skupni imenovalnik ustreza temu opisu:

- rjava polt

- rjave oči

- religiozen

 

Smešno, na kak način deluje ta "rasizem". Ne smem na glas povedati, "črnci ropajo trgovine" - lahko pa povem, "mislim, da bo naslednji rop storila oseba ki je temnopolta". Če zadaneš, si imel prav. Če pa poveš prvi stavek, si rasist. 

 

Liberalizem uničuje liberalizem, postajamo vse bolj hipsersensitivni in uveljavljamo pravice, o katerih desetletja nazaj še slišati ni bilo. 

Prišli smo do te meje, da je moškim na določenih krajih v tujini prepovedano razširti noge, ko sedijo

Vir 1 https://www.rt.com/usa/263473-nyc-subway-manspreading-arrests/?

Vir 2 http://gothamist.com/2015/05/28/manspreading_crackdown.php

Vir 3 http://www.foxnews.com/politics/2015/01/16/new-yorks-anti-manspreading-campaign-cost-76707.html

 

Na kaj napeljujem s tem?

Če lahko tako smotani zakoni postanejo uveljavljeni, kako bomo šele odreagirali, ko bo predlagana obvezna pokritost obraza v javnih mestih s t.i burkami?

Kako bodo vse ortodoksne muslimanke odreagirale na "seksualno revolucijo", kakšen bo kulturalni šok za njih in za nas?

Vsa ta vprašanja so dosti bolj zanimiva kot pa "oh ne nekdo bo zabodel mojega otroka če ne šeram tega posta z 10 ljudmi, všečkam to stran z smešnimi mačkami in zmolim 3 svete marije"

Popravljeno . Popravil Aynach
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 ur nazaj sm tole spisal, zdaj pa najdem tale članek:

Swiss state passes law banning women from wearing a burqa in public

 

Dodajam še:

The Burqa is a garment prescribed by Wahhabism, an ultra-puritanical version of Islam exported from Saudi Arabia. Wahhabism openly espouses Islamic supremacy over the entire world, branding all Non-Muslims as "kuffar", deserving only misery and eternal hellfire.

It's amazing that so many bleeding hearts in the West rush to defend a persons right to wear what is essentially a Ku Klux Klan uniform. Wahhabism has led to far more death and misery than the KKK. I guess these naive people gotta get their dose of good feels somehow. (c) Nek random tip 

 

Čeprav tole o teh kefirjih ne vem če je povsem točno, ker po mojih informacijah je vsak, ki ni musliman kafir.

 

http://www.politicalislam.com/sharia-law-for-non-muslims-chapter-5-the-kafir/

The Koran says that the Kafir may be deceived, plotted against, hated, enslaved, mocked, tortured and worse. The word is usually translated as “unbeliever” but this translation is wrong. The word “unbeliever” is logically and emotionally neutral, whereas, Kafir is the most abusive, prejudiced and hateful word in any language.

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka ti čast. Govorit pa pisat pa znaš.... samo še reci, da se redno udeležuješ parad ponosa... pa si genau za v parlament.

Ni čudno, da je tako.

Kar sem napisal, so dejstva, kar se bo zgodilo....

Kar si napisal, se sliši zelo učeno.... vendar si jaz še vedno vse predstavljam po kmečko.

..še drugače povem:

Imaš lepo njivo. Na njej uspešno prideluješ žito.... eno leto se ti pa med žito pomeša pest semena agresivnega plevela...in ko ga poseješ... ti ena pest tega semena uniči celotno njivo.. ...na njej pa naprej veselo uspeva plevel....

... vem, da živimo v "civiliziranem " svetu, vendar še vedno (kot že milijone let) velja zakon močnejšega - agresivnejšega ....  ne pomaga ti ne pametovanje, močna retorika, izražanje v neslovenskem jeziku, če bo prišel nadte en z buzdovanom in ti razčehnil učeno betico, če se ne boš ravnal po njihovih načelih.

Ne maraš otrok...in jih nimaš...in jih nimaš namena imet :hmm:  .... ja pol je pa prav, da jih naredi nekdo namesto tebe... ker če bi vsi tako razmišljali kot ti... civilizacija propade ko umre zadnjerojeni zemljan, ki je bil spočet s strani staršev, ki so še hoteli imeti otroke.

... pa sej... če pomislim, kam pelje svet s takim razmišljanjem...imaš prav... mogoče pa to kar nas čaka, niti ni tako slabo. Samo navaditi se bo treba.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kaj bo, ko bodo musli prevladali nam. Ali bodo prepovedali vse pravice istospolnih,ki jim jih zdaj daje naša država???

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pa sej... poglej v parlament... pol jih je gejev... pol pa pedrov....

...prov je, da pridejo musliji!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!