Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

Ob Saturday, May 27, 2017 ob 21:23, maus pravi:

:love1:

dons sm jo zaprosu in je rekla DA :jezik:

 

aja še to .. lepota ni naklućje :huh:

globoka, kajne :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, maus pravi:

:love1:

dons sm jo zaprosu in je rekla DA :jezik:

5929d23f3e0f4_Postojna27.5_2017.thumb.jpg.2d00e17a03ff557523971d8156a86f72.jpg

 

pred 19 minutami, maus pravi:

aja še to .. lepota ni naklućje :huh:

globoka, kajne :jezik:

Vse verjamem :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

aja še to .. lepota ni naklućje :huh:

globoka, kajne :jezik:

Bolj za v temo kolenčkanje mausa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, maus said:

:love1:

dons sm jo zaprosu in je rekla DA :jezik:

gledam tisti katalizator... ...a je noseca? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zok pravi:

gledam tisti katalizator... ...a je noseca? :huh:

Verjetno se zato maus odločil za zakonski stan...hmm,dobro si ga pogruntal ne pa jz cepec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

lenuhi, pa dejte kako slikco z EICMe napopat, da bomo videli vsaj 2018 letnik, če ste pa kaskaderski tip, pa lahko opišete tudi kake spRRemembe so doletele nov letnik.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

lenuhi, pa dejte kako slikco z EICMe napopat, da bomo videli vsaj 2018 letnik, če ste pa kaskaderski tip, pa lahko opišete tudi kake spRRemembe so doletele nov letnik.

 

kokRR sm na hitRR pogledu je nova elektRRonska nastavitev vzmetenja :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kawa pawa 0-300km/h winner :grupni:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdrav..

mi lahko kdo iz prve roke pove mnenje o zx10r od letnika 2009 - 2011.. Hibe, prednosti, slabosti, ciklistika, itd.. glede na to, da je to eden izmed redkih motorjev katerega nisem se preizkusil me malo zanimajo mnenja..

Hvala..

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, stankolovski pravi:

Pozdrav..

mi lahko kdo iz prve roke pove mnenje o zx10r od letnika 2009 - 2011.. Hibe, prednosti, slabosti, ciklistika, itd.. glede na to, da je to eden izmed redkih motorjev katerega nisem se preizkusil me malo zanimajo mnenja..

Hvala..

Lp,S.

@maus ti lahko poda mnenje..

Mislim,da je bil ta model prvi model ninje,ki si jo je lastil...od takrat vedno ninja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, stankolovski pravi:

Pozdrav..

mi lahko kdo iz prve roke pove mnenje o zx10r od letnika 2009 - 2011.. Hibe, prednosti, slabosti, ciklistika, itd.. glede na to, da je to eden izmed redkih motorjev katerega nisem se preizkusil me malo zanimajo mnenja..

Hvala..

Lp,S.

@Ciko86 bo vedu nejveč povedat ... jaz jih vozim od letnika 2012 dalje ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sicer vozim 2008 letnik,2009+ letnik mislim da so iste samo malo razlike v plastikah...nekih problemov do sedaj nisem imel res pa da nisem kupil nove,v dveh letih ni crknilo nic servis tankaj in vozi,meni je super motorček mogoče nekaterim ni všeč ker nima abs tc-ja in drugačnih el pomagal,lepo se jo vozi tako umirjeno po mestu kot tudi malo bolj živo,poraba od 190-300 km z enim tankom..edine težave ki jih imam so povezane z vilcami ki nekam čudno vibrirajo pa.mi jih ni še uspelo pogledat..

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Kawl power...

to so stari modeli .. letnik 15 ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, maus pravi:

to so stari modeli .. letnik 15 ;)

 

Hočeš rečt,da kawl od nekdaj najhitrejši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Hočeš rečt,da kawl od nekdaj najhitrejši...

nć nism reku, samo da so od takrat že novi modeli vn pršl .. od večine teh motorjev ;) ... pa je po enih testih RR-ka res najhitrejša...

čeprav so teli testi tko-tko .... na enih testih majo 175 na enih pa 194 konjeu na zadnjem kolesu ... tko da ... mau z rezervo tole jemlem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, maus pravi:

 

čeprav so teli testi tko-tko .... na enih testih majo 175 na enih pa 194 konjeu na zadnjem kolesu ... tko da ... mau z rezervo tole jemlem :P

 

Viden mopi na dyno in videno,da možna takšna razlika med enakima mopedoma sta bila oba rabljena...(ne ninja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, sesir pravi:

Viden mopi na dyno in videno,da možna takšna razlika med enakima mopedoma sta bila oba rabljena...(ne ninja)

to je vseeno preveč ... tja do 10 konjou že .. ampak .. to je pa preveč ;)

pa ne samo na ninji ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kakšno mnenje imate o tem zamenjanem krmilu na omenjeni ninji na linku..

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=249401118

 

ker imam težave z vratno hrbtenico ob dolgotrajni drži na SS motorju jaz pa nevem če se bom našel na katerem drugem stilu me zanima malo o tej zadevi.. menjavi krmila.. da bi mogoče sedel bolj pokončno in bi bila vožnja manj " utrujajoča"..

 

Koliko evrov stane pri nas taka predelava in kdo se pri nas ukvarja s tem.. lahko tudi na zs..

Mogoče @maus? Ti imaš predelano krmilo ne? Kako se obnese.. pripomore kaj k prijetnejši drži na SS motorju?

Hvala..

S.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, stankolovski pravi:

Kakšno mnenje imate o tem zamenjanem krmilu na omenjeni ninji na linku..

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=249401118

 

ker imam težave z vratno hrbtenico ob dolgotrajni drži na SS motorju jaz pa nevem če se bom našel na katerem drugem stilu me zanima malo o tej zadevi.. menjavi krmila.. da bi mogoče sedel bolj pokončno in bi bila vožnja manj " utrujajoča"..

 

Koliko evrov stane pri nas taka predelava in kdo se pri nas ukvarja s tem.. lahko tudi na zs..

Mogoče @maus? Ti imaš predelano krmilo ne? Kako se obnese.. pripomore kaj k prijetnejši drži na SS motorju?

Hvala..

S.

men je super predelat krmilo, ker delam veliko kilometrov in tudi potujem ... na dveh ZX10R sem imel takoimenovani KIT superbike  .. na letniku 2012 in na letniku 2014 ...

vse moje predelave sem uredil preko Elise iz Domžal in tudi homologiru. Točno piše, kaj je za homoligirat in kaj ne, saj dajo TUV certifikat za tisto, kar je potrebno homologirat.

vedno sem preko njh naroču in vse je blo od firme ABM ... preglej katalog .. poišči svoj motor in boš videl ... mislim, da so nekje tudi cene v tem katalogu. https://ab-m.de/en/motorbike-accessories-catalogue/

kok stane ... pojma nimam, ker sem še ročke pa gripe, balanco, križ in še svašta zravn naroču ...

ampak ni pocen ... ;)

ne da se za vse motorje ... za RR-ko sem naročil povišena klipone (multiClip) .... res je odvisno od motorje in letnika ... mal preglej katalog.

kavo si mi doužen :ras:  ... no ja ...3 :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maus thanks..

 

.. dobiš 4 kaWe prvič, ko se zagledamo ..

 

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!